Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6351) gduck válasza redhunter (#6350) üzenetére


gduck
addikt

Napközben mennyit áll az autó?
Elméletileg ha a SLEEP Mode be van kapcsolva, akkor nem kapcsol ki teljesen és egyből indul. A sárga kábel ( B+) fix 12V, a piros kábel (ACC) gyújtáskapcsolós 12V kell legyen.

(#6352) redhunter válasza gduck (#6351) üzenetére


redhunter
senior tag

Tegnap pl volt hogy 5 órát állt az autó,de amikor inditottam akkor indult kb 10 sec alatt.Az az érdekes hogy az alvó módot már próbálgattam és ugynez volt pl 1 nap alvóra tettem és reggel ugyanugy nehezen indult.Olyan a jelenség hogyha elforditom a kulcsot akkor bejön az android logo,és kigyulladnak a gombok viszont utána mintha elvenném a gyujtás és elsötétül minden majd ujra kezdi és ezt igy tovább.Mintha olvastam volna v.hol hogy a japán és német autókon megvan cserélve v.melyik kábel ,de lehet hogy hülyeséget mondok .

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#6353) gduck válasza redhunter (#6352) üzenetére


gduck
addikt

Kövessed vissza a fejegységből kijövő sárga és piros kábeleket. Milyen a kocsi csatlakozója?

(#6354) Belamia140 válasza gduck (#6348) üzenetére


Belamia140
csendes tag

Szia Kínai ts18 függőleges. Az a baj hogy nem tudok belépni a beállításokba. Mivel a képernyő alján nem müködik. Majd küldök képet.

(#6355) redhunter válasza gduck (#6353) üzenetére


redhunter
senior tag

Gyári suzuki ignis csatlakozó,gyakorlatilag plug in volt,mert az opel még formára is megegyezik tehát keret sem kellett,az az érdekes hogy amikor megy akkor jó minden rajta igazából ezért sem vagyok biztos benne hogy kábelezés hiba van.Azt viszont még feltünt hogyha leállitom az autót elforditom a kulcsot akkor a fejegység még megy tovább ,csak ha kiveszem a kulcsot akkor halllgat el,nem tudom hogy ez jó e igy.

PSN - RedFoxHun

(#6356) gduck válasza redhunter (#6355) üzenetére


gduck
addikt

Hát fórumtársnak is plugin volt a Suzuki csatlakozó, amit a fejegységhez kapott, csak éppen az egyik 12V és a GND volt felcserélve benne... zárlat! :W
Ilyen a csatlakozó?

(#6357) gduck válasza Belamia140 (#6354) üzenetére


gduck
addikt

DoFun Service-TS Platform Head Unit
Firmware download link updates

TS10.1.2 Vertical Screen Firmware:
https://t.me/TS10_12V

TS10.1.2 Horizontal Screen Firmware:
https://t.me/TS10_12H

———————————————————
TS10.2.2 Vertical Screen Firmware:
https://t.me/TS10_22V

TS10.2.2 Horizontal Screen Firmware:
https://t.me/TS10_22H

TS18.2.2 Horizontal Screen Firmware:
https://t.me/TS18_22H

TS18.2.2 Vertical Screen Firmware:
https://t.me/TS18_22V

TS18.1.2 Horizontal Screen Firmware:
https://t.me/TS18_12H

TS18.1.2 Vertical Screen Firmware:
https://t.me/TS18_12V

(#6358) Belamia140 válasza gduck (#6357) üzenetére


Belamia140
csendes tag

Ezt raktam fel TS18.1.2 Vertical Screen Firmware. A képernyőt hogyan tudnám müködésbe bírni

(#6359) gduck válasza Belamia140 (#6358) üzenetére


gduck
addikt

Eredetileg horizontális volt? Mert akkor, szerintem fel kell rakni az eredetit, át kell állítani a megfelelő beállításokat (ezt meg kell tudni) és csak utána a vertikálisat.

(#6360) Belamia140 válasza gduck (#6359) üzenetére


Belamia140
csendes tag

Igen horizontális volt. De nem tudok belépni a System menübe . Pont azon a részen nem müködik a képernyő. Számítógépen meg lehet csinálni?

(#6361) DraXoN válasza Belamia140 (#6354) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

USB-s egeret nem tudsz rádugni?

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#6362) zoli669


zoli669
tag

Auto emblémás boot logok nincs meg valakinek?

(#6363) Belamia140 válasza DraXoN (#6361) üzenetére


Belamia140
csendes tag

Igen tudok már próbáltam is de azzal sem müködik az alsó része

(#6364) gduck válasza Belamia140 (#6363) üzenetére


gduck
addikt

Szerintem:
1. Rakjad vissza a horizontális szoftvert
2. Meg kell keresni, a 90 fokos elforgatás kikapcsolását
3. Fel kell rakni a vertikális szoftvert

(#6365) madagaszkar válasza zoli669 (#6362) üzenetére


madagaszkar
tag

Szia! Elküldtem a logok linkjét! [link]

[ Szerkesztve ]

(#6366) gduck válasza zoli669 (#6362) üzenetére


gduck
addikt

Arra figyelj, hogy méret fejegység függő, van amelyik csak az 1280x720-as méretet fogadja el. Szóval lehet át kell méretezned ;)

(#6367) Belamia140 válasza gduck (#6364) üzenetére


Belamia140
csendes tag

Igen én is ezen dolgozom de addig míg a képernyő nem müködik addig nem tudom hogyan!!

(#6368) DraXoN válasza Belamia140 (#6367) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

ami nem tiszta, nem jelenik meg a kijelző alja, vagy nem reagál?
a megjelenésre egy "hülye" ötlet ha lehetséges: külső kijelzőre (tv-re) kötni RCA kábellel?
a második esetben, nem tiszta nekem az egér miért nem működik, viszot igaz, nem jártam ilyen helyzetben, csak olyanban, hogy a touchpanel volt elállítva, abban segített az egér.. Igaz állítottam már úgy is, hogy azt se tudtam mit nyomok, és fantom módon, "kb itt lesz" nyomkodtam egy 90fokkal elfordított érzékelést.. nem volt egyszerű, de sikerült "javítani" a factory settings alatt elállított érzékelést.

van modell ahol működik a karibrációs képernyő behozás ha öt újjal "nyomkodjuk" a kijelzőt bekapcsolás közben.. De ha alapból rossz a szoftver beállítás, nem tudom ez segíthet-e ... megint más modelleknél ha teljesen 0-ról indul a fejegység, ez az 5 ujjas tapogatás a bootloadert hozza be, ahol szintén el lehet indítani update-t... vagy gyári visszaállítást, bár utóbbi lehet az alapból rossz szoftver miatt nem lenne jó.
De ezek "5 újjas tapogatás/tapicskolás" nem általánosan minden egységen működő dolgok.

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#6369) gduck válasza Belamia140 (#6367) üzenetére


gduck
addikt

Frissítéshez minek a képernyő? A RESET gomb megnyomása után nem kezdi el a frissítést?

A 4 pin-es USB vezetékhez rakjad a pendriveot a firmwarrel. Ha sima RESET után nem kezdi el, akkor próbáljad RESET után az 5 ujjadat rajta tartani a kijelzőn, amíg el nem indul a frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#6370) Belamia140 válasza DraXoN (#6368) üzenetére


Belamia140
csendes tag

Megjelenik az egész képernyő csak az alsó fele nem reagál. Holnap megpróbálom. Köszönöm

(#6371) Belamia140 válasza gduck (#6369) üzenetére


Belamia140
csendes tag

Ok holnap kipróbálom. Köszönöm

(#6372) redhunter válasza gduck (#6356) üzenetére


redhunter
senior tag

[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] Nem tudom,ma sztem kiszedjük és végignézzük ,akkor majd csinálok egy képet.Viszont a fejegységből csináltam képet,mert ott is láthatóak a csatlakozók.Már ha stimmelnek egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#6373) gduck válasza redhunter (#6372) üzenetére


gduck
addikt

Köszi a képeket, hasznosak, mert rajta van az összes csatlakozó kiosztása (ez szabvány, minden Kínai fejegységen ilyen csatlakozók vannak). DE pont a táp csatlakozó és a tápkábel hiányzik... Pedig arról beszélgetünk! :)
És 99,9%, hogy az is szabvány csatlakozó, szóval az átalakítós végéről kellene fénykép ;)

[ Szerkesztve ]

(#6374) redhunter válasza gduck (#6373) üzenetére


redhunter
senior tag

Kivesszük délután akkor lefotózom,belinkelem a videót a hibajelenségről. [link]

PSN - RedFoxHun

(#6375) ystuc


ystuc
tag

Sziasztok! Olyan fejegységet keresek, ami tudja a 2 zónát. A fejtámlában monitorok vannak, jó lenne, ha oda a film képe van kirakva, elöl menne a navi.
A mostani készülékem tudja (igaz, csak DVD lejátszása esetén), de már eljárt felette az idő. Nem ragaszkodom hozzá, hogy legyen benne DVD, ha memóriából/pendrive-ról meg tudja oldani.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#6376) Belamia140 válasza DraXoN (#6368) üzenetére


Belamia140
csendes tag

Sajnos nem sikerült

(#6377) zoli669 válasza madagaszkar (#6365) üzenetére


zoli669
tag

Köszi, már fent van és működik!

(#6378) zoli669 válasza gduck (#6366) üzenetére


zoli669
tag

Köszi!

(#6379) gduck válasza Belamia140 (#6376) üzenetére


gduck
addikt

RESET után nem indul el a frissítés?

(#6380) Belamia140 válasza gduck (#6379) üzenetére


Belamia140
csendes tag

Nem sajnos megpróbáltam az öt ujjast is

[ Szerkesztve ]

(#6381) Belamia140


Belamia140
csendes tag

Sziasztok van valaki Győr környékén aki tudna segíteni?

(#6382) gduck válasza Belamia140 (#6380) üzenetére


gduck
addikt

Esetleg így? [link]

(#6383) gduck válasza gduck (#6382) üzenetére


gduck
addikt

Elméletileg (ezeket találtam)

1.
a KEY1 vezetéket a GND-hez rakod, majd tápot a fejegységnek, hogy elinduljon. Ha elindult a frissítés, akkor leveheted a KEY1 vezetéket a GND-ről ;)

VAGY

2.
RESET gomb megnyomása után a LOGO megjelenésekor azonnal FULL áramtalanítod. 5-10 másodperc múlva újra adsz tápot neki és akkor már egyből a frissítéssel indul.

[ Szerkesztve ]

(#6384) ystuc válasza ystuc (#6375) üzenetére


ystuc
tag

Valaki...? :F

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#6385) jones965 válasza ystuc (#6384) üzenetére


jones965
Modder

Gyakorlatilag a 4/32Gb és ettől nagyobb memória/tárhellyel rendelkezők tudják a dupla zónát. Itt már csak az adott autótipusba való beépítési lehetőséget kell megkeresni, mivel a legtöbb "gyártó" jellemzően ugyan azt a hardvert használja minimális eltéréssel.

(#6386) ystuc válasza jones965 (#6385) üzenetére


ystuc
tag

Univerzális készülékre van szükség. Köszi. Ilyen méretekkel rendelkező viszonylag sok van elég jó áron. 10 éve vettem ilyet utoljára, akkor még más világ volt, azóta nem foglalkoztam ezekkel a fejegységekkel.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#6387) madagaszkar válasza zoli669 (#6377) üzenetére


madagaszkar
tag

Nagyon szívesen! Örülök, hogy segíthettem.

(#6388) redhunter válasza redhunter (#6374) üzenetére


redhunter
senior tag

Megnézte egy elméletileg hozzáértő emberke és azt mondta hogy az alaplap meghalt.Innetől fogva nem is érdemes felesleges köröket futni vele

PSN - RedFoxHun

(#6389) gduck válasza redhunter (#6388) üzenetére


gduck
addikt

Keress privátban!

(#6390) ystuc


ystuc
tag

Van valakinek M.N.C. California fejegysége?
Régebben jó cuccokat gyártottak, bár a ROM kevésnek tűnik...

[ Szerkesztve ]

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#6391) gduck válasza ystuc (#6390) üzenetére


gduck
addikt

Konkrétan ez a típus kell? Mert Aliról (európai raktár) ennyi pénzért már komplett csomagot kapsz: beépítő keret, CAN modul, fejegység. Milyen autóhoz kellene?

(#6392) ystuc válasza gduck (#6391) üzenetére


ystuc
tag

Univerzálisat keresek, ahogy korábban írtam, nem pont ilyet. A duál zóna viszont fontos, hogy a monitorokat kezelje.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#6393) Belamia140 válasza gduck (#6383) üzenetére


Belamia140
csendes tag

Még egy kérdés a pendrive on csak a firmware lehet ?

(#6394) gduck válasza Belamia140 (#6393) üzenetére


gduck
addikt

Jó kérdés, az enyémet nem zavarja, de az más fajta.
Az a tuti, ha nincs rajta semmi. FAT32-es legyen és a 4pin usb kábelt használjad.

(#6395) KiruHoshino


KiruHoshino
csendes tag

Sziasztok!

Valaki rendelt már erről a weboldalról? kocsiscuccok.hu
Érdekelne az Android Voyage Max termékük. Jónak tűnik és az ára sem rossz.
Nem nagyon értek hozzá, de szeretnék egy fejegységet a Kia Ceed ED gépkocsimba nem horribilis áron.

Köszönöm a válaszokat.

Steam : http://steamcommunity.com/id/kiruhoshino/

(#6396) gduck válasza KiruHoshino (#6395) üzenetére


gduck
addikt

"Standard" Kínai kütyű, olyan mint a többi! :D Szerintem jó áron van, de beépítő keret nem kell hozzá?

(#6397) KiruHoshino válasza gduck (#6396) üzenetére


KiruHoshino
csendes tag

Nem szükséges, mert ezek a fajta fejegységek ráfekszenek a műszerfalra.

Steam : http://steamcommunity.com/id/kiruhoshino/

(#6398) gduck válasza KiruHoshino (#6397) üzenetére


gduck
addikt

Ja értem, a standard 1 vagy 2 DIN helyre bemennek :R Nekem a JUNSUN nem ilyen.

(#6399) Belamia140 válasza gduck (#6394) üzenetére


Belamia140
csendes tag

Szia reset után nem látja a pendrive őt. Néztem a fájl kezelőbe ki huzomz vissza dugom rögtön látja. Mi lehet az oka?

(#6400) gduck válasza Belamia140 (#6399) üzenetére


gduck
addikt

Passz. Frissítést nem sikerült elindítani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.