Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6051) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester
LOGOUT blog

Sziasztok!

Androidos fejegységre lenne szükségem, viszont csak 1 din-es fér be, szóval vagy valamilyen kihajtható kijelzős kell, vagy olyan, ami 1 dines és van rajta egy kijelző fixen, és mindkét irányba lelóg. (Egy A Zafiraba lesz)

Milyeneket érdemes nézelődni, vagy milyen márkák felé érdemes elmenni? Egyátalán hol érdemes venni, aliexpress? :D (nem vagyok túl jártas ebben a fejegység témában)
Árban azért 100k fölé nem mennék semmiképp, elsőre ~50-60k környékére gondoltam, de belefér valamennyi plusz, ha van érdemben jobb vétel.

Extra elvárás nem nagyon van, hangszórókra lehessen rákötni, és Android auto-t támogasson + rádió. Esetleg kormányon hangerő gomb ha működne, de anélkül meg tudok lenni.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#6052) jones965 válasza hatala (#6049) üzenetére


jones965
Modder

Számtalan lehetőség van.

(#6053) divan válasza SyMbioTe (#6051) üzenetére


divan
senior tag

Nekem évekkel ezelőtt volt "A" Zafirám, én olyat raktam be, ami 1 din volt, de a kijelző 9". Teljesen élhető volt. A kormány vezérlés is működött, csak kellett hozzá venni egy plusz vezérlő kábelt.

(#6054) hatala válasza jones965 (#6052) üzenetére


hatala
tag

Köszi az infót!

(#6055) SyMbioTe válasza divan (#6053) üzenetére


SyMbioTe
Ármester
LOGOUT blog

Köszi az infót, vissza is keresem majd a hsz.-eket. :R

Egyelőre eléggé el vagyok veszve, aliexpressen mint égen a csillag, annyi van ezekből. :DDD

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#6056) jukar69


jukar69
csendes tag

Sziasztok!
2018-ban vettem egy Zhangnanyi 4+32 8.0 androidos (PX5) fejegységet toyota avensis autómba.
Kb. egy hónappal ezelöttig tökéletesen működött rajta minden program.Gondolom a playről valami frissült rá. Azóta meg van hülyülve. A waze folyamatosan újraindul ill. hibaüzeneteket ír ki, hogy a chrome leáll és a playstore is leáll.
Gyári adatok visszaállitása nem oldotta meg a problémát.
Az apkmirrorról próbáltam cserélgetni a google alkalmazásokat az sem segített.
2017-es kernel verzió rajta.
Milyen módon tudnám frissíteni a rendszert?
Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#6057) marcell.bagi


marcell.bagi
csendes tag

Sziasztok!

Egy Junsun V1 Pro-t (vagy ahogy most nézem már Plus-t) használok egy 6R Polo-ban. Megvagyok vele elégedve, tudja a wireless android auto/carplay amit az esetek 99%-ban használok, instant indul gyújtásra, gyors stb. viszont a hangjával nem vagyok megelégedve (DSP-s, minden hangbeállítást IS tudó verzió). Elöl/hátul JBL Stage 2 komponens hangszórók vannak, amiket nyilván nem tud normálisan meghajtani a fejegység. Valószínűleg a gyári hangszórókkal nem szólna ilyen pocsékul.
Bármit próbálok, egyszerűen nincs középtartomány. Aktív mélynyomóm 100hz-nél vág.

Próbált már ilyen utolagos Junsun erősítőt esetleg valaki? [link] Nagy csodát nem várnék tőle ennyi pénzért, de a vélemények jók róla, és hátha itt is valaki használ ilyet.
Ha mindenképpen lebeszélnétek róla, tudtok ajánlani hasonló méretű és kialakítású erősítőt? pl. mint a Pioneer GM-D1004. A lényeg hogy elférjen a fejegység mögött, vagy a kesztyűtartóban, és ne kelljen kábeleket vagdosnom. Csomagtartóból több helyet nem is akarnék elvenni, mert ott lakik egy kis aktív blaupunkt mélyláda.

A másik, de kevésbé fontos dolog, hogy borzasztó a rádióvétel. Nem nagyon hallgatok rádiót, de akkor is zavar. Sima egy csatlakozós VW féle hangszórócsati van az autóban, nem a komolyabb dupla csatis. Ezek a pár ezer forintos antenna erősítők érnek valamit?

Köszi szépen!

(#6058) albundy87 válasza szala86 (#5995) üzenetére


albundy87
csendes tag

Szia, podofo fejegységhez is jó lehet ? Szintén 2/32 8227L .

(#6059) albundy87


albundy87
csendes tag

Sziasztok , van egy podofo 2 din es fejegységem 2/32gb 9" 8227L és annyi a bajom vele hogy nem lehet a boot animációt megváltoztatni (nincs is menüpont benne) . Szoftver csere lehet ezeknél vagy valami megoldás rá?
Előtte egy carloaer volt (be reccsent a kijelző ) viszont lehett váltogatni a bootlogok között.

(#6060) Primary92


Primary92
senior tag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy fejegységet egy egyszerű média lejátszónak (nem autóba). Offline zene, illetve helyi hálózaton megosztott zenéket játszana. Valószínűleg régi Android is megteszi. Esetleg zene Bluetoothon keresztül.
A hangminőség sokkal fontosabb, mint mondjuk egy újabb Android verzió.

20000 körül van esély bármi normálisabbra használtan vagy Aliról?
Igazából azt nem tudom, hogy miről ismerszik meg a jobb hangú típus az ócskától.

(#6061) pècsimunkás válasza hatala (#6049) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ez engem is èrdekelne :K

Nekem ezt ajanlották: [link]

Ha van más ötlet, szívesen veszem :R

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#6062) albundy87 válasza albundy87 (#6059) üzenetére


albundy87
csendes tag

közben sikerült megoldani. láttam egy videoban hogy nem csak a 1234 kóddal lehet lépni a gyári beállításokhoz hanem a még a 5678 és a 56789 .az utobbinál lehet logót cserélni , gyorsan töltöttem le egy logo packot és sikerült is lecserélni.

(#6063) KonzolKartel

Sok problémám volt azzal, hogy a touchscreen csak újraindítás után akart működni. Végig próbáltam mindenféle firmware-t, amit küldött a junsun support meg amit találtam 4pda-n, stb. Végül most azt mondta a support, hogy szedjem szét, hátha ki van csúszva az lcd-touch kábele. Ha már szétszedtem, kapott új thermalputtyot meg aktív 5v hűtést.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#6064) tothferenc válasza KonzolKartel (#6063) üzenetére


tothferenc
senior tag

Es az lcd volt lecsuszva?

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#6065) KonzolKartel válasza tothferenc (#6064) üzenetére

Okésnak tűnt, de azóta mégis jól működik. Remélem így is marad.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#6066) Dadpool


Dadpool
aktív tag

Sziasztok!
Ez mennyire lehet jó vétel?
[Hizpo, HC2,8 GB, 128 GB
Skoda fabia MK2 be szeretnék valami kis kinai csodát. :D
Vagy ha esetleg tudtok ajánlani valami jobbat azt megköszönöm.
Üdv: Krisztián

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#6067) KonzolKartel válasza Dadpool (#6066) üzenetére

Szia,

Jó vétel, amennyiben valóban 8GB RAM változat, de szerintem elírás lesz meg mentegetőzés, hogy miért csak 2GB.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#6068) KRISSTUS válasza Dadpool (#6066) üzenetére


KRISSTUS
tag

Szia!

Itt olvasható a HC2 a Kínai forgalmazó ("gyártó") szerinti adatok.

(#6069) GraphX


GraphX
csendes tag

Sziasztok!

Melyik a legfrissebb és legstabilabb root mostanság? Még a gyári android 10 fut a fejegységemen, de egyre kevesebb alkalmazás indul el rajta. Pl. waze, chrome

A paraméterei a fejegységemnek:
Gyártó: Xtrons
Model: PX5 (800x480)
Android version: 10
Android security patch level: May 5, 2020
Kernel version: 4.19.111+ (2020 jul 10)
MCU version: MTCE_GS_V3.56_3 (Jun 15, 2020)
CPU: Octa-core Cortex-A53 @ 1.5 G

Előre is köszönöm!

(#6070) KonzolKartel válasza GraphX (#6069) üzenetére

Szia,

Ez így sajnos kevés. Kellene tudni még pár hardveres paramétert. Aida vagy CPUZ képeket linkelj.

Vélhetőleg ez:
[link]

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#6071) AndrewTdi válasza GraphX (#6069) üzenetére


AndrewTdi
addikt

ha nem indul a waze és a chrome, akkor a megoldás az, hogy az appok között az Android Webview és Chrome app-oknál eltávolítod a frissítéseket és letiltod az auto update funkciót. A Webview-ben valami iframe gubanc van állítólag, ez az oka ha nem megy a waze és a chrome.

(#6072) GraphX válasza AndrewTdi (#6071) üzenetére


GraphX
csendes tag

:C Köszönöm, ez bevált. Szépen fut minden app most!

Bár azt nem tudom, hogy miért nem akar működni a wifi?! Látja a hálózatokat, de a csatlakozásnál csak tölt...tölt...tölt...
Ez nem mostani hiba szerintem, csak most szembesültem vele. (saját mobilneten megy amúgy)

(#6073) gduck


gduck
addikt

Sziasztok!

Használ valaki Junsun V1 Plus fejegységet (esetleg egy 307-esben)? Milyen CPU van benne?

Eddig csak ennyit tudtam kideríteni:
- Junsun V1 Pro: mtk 8163 [link]
- Junsun V1 Plus: talán mtk 8259??

Köszi! :R

(#6074) Potrien


Potrien
senior tag

Sziasztok.
Van már egy éve egy hizpo 2 dines fejegységem, ami jól működött, de sajnos sikerült valamit elállítanom rajta ami miatt már nem működik megfelelően.
Hozzáértő , embert keresek hozzá, aki segítene visszaállítani az eredeti működését.
Természetesen nem ingyen kérem.
Ha van esetleg jelentkező,Budapest, és környékén, vagy Bicske, Tatabánya környékén,kérem írjon rám privátban.
Köszönöm.

(#6075) Kátai


Kátai
senior tag

A GPS modult hová érdemes helyezni (Junsun, V1 Pro) a kocsiba? Elég, ha a műszerfal alatt marad, vagy kikell vezetni a műszerfalra?

(#6076) netcii válasza Kátai (#6075) üzenetére


netcii
újonc

Mivel öntapadós elég, ha felragasztod a rádió mögött a műszerfal aljára.

(#6077) netcii válasza Potrien (#6074) üzenetére


netcii
újonc

Ezt szedd le https://play.google.com/store/search?q=hwinfo&c=apps mindent tudni fogsz.

(#6078) MEKK


MEKK
aktív tag

Sziasztok,

Junsun fejegységeket nézek egy Ford Focus mk2-be. Ahogy nézem eladás szinten és értékelés szinten megbízható márkának tűnik.
Több verziót is találtam.
V1 - 4 Core
V1 pro - 4 Core
V1 Plus - 8 Core [link]
X7 pro - 8 Core Octa-core A55 [link]

Amennyiben lehet hinni a specifikációknak a V1-V1 Pro kivételével már mindegyik 8 Core.
Elég ezekből a fejegységekből a 2GB vagy alap 4 GB kell a normális működéshez?

Van esetleg más márka amit ajánlanátok?

(#6079) netcii


netcii
újonc

Mekk, ha veszel 8Gb rammal vedd vagy minimum 6 Gb, akkor úgy fog menni mint a szél, ne sajnáld rá a manit.

[ Szerkesztve ]

(#6080) gabor9991 válasza MEKK (#6078) üzenetére


gabor9991
őstag

Én is mk2-ben használom, V1 pro 2/32 100Є-ért vettem , amire én használom, hogy szóljon az online rádió és közben fusson a waze arra ez is teljesen megfelelő.
De ha nem számít a pénz akkor tényleg vedd a legjobbat.

(#6081) MEKK válasza gabor9991 (#6080) üzenetére


MEKK
aktív tag

Nekem is pont ennyire kell, plusz tolató kamera.
Problémás volt a beépítés, beállítás?
100ért hol vetted?

[ Szerkesztve ]

(#6082) gabor9991 válasza MEKK (#6081) üzenetére


gabor9991
őstag

Itt vettem.
Beállítás egyszerű volt, nagyjából egy 10-15 perc alatt megvolt az összes beállítás.Beszerelés volt időigényesebb mert a digit klímáshoz való keretet egy kicsit kellett faragni hogy a klíma gombjai ne szoruljanak de az se volt egy hatalmas mutatvány

[ Szerkesztve ]

(#6083) Lalaa


Lalaa
újonc

Sziasztok! A problémám az autó fejegységével, hogy nem tudok beállítani google fiókot. Előjön az ablak de beleírni nem tudok. Pár másodperc és kilép.

(#6084) Kátai


Kátai
senior tag

Itt is megkérdezném:
"Tudnátok ajánlani rádió alkalmazást Android (Junsun) fejegységhez? Ami most rajta van csak a rádióállomások frekvencia számát mutatja, de nem lehet átnevezni az adó nevére(vagy én nem tudom).Nem internetes rádiózásra használnám, hanem csak sima mezei rádiózásra vezetés közben."

(#6085) westcoastog


westcoastog
veterán

Sziasztok! Haverom androidos fejegyégénél a sim kártya foglalat kilett vezetve az utastérbe. Kapott egy telekomos simet net miatt, működik meg minden, de amíg nem rakom airplane módba a fejegységet addig az autó hangszóróin folyamatos zavart hallani, mint amikor a telefon zaját összeszedi egy hangfal ha túl közel viszed, vagyis konkrétan azt csinálja. Mit lehet vele kezdeni? Később tudok videót felrakni róla.

(#6086) Per Me válasza westcoastog (#6085) üzenetére


Per Me
tag

Mi történik, ha az eredeti helyén van a SIM, nem a kivezetett helyen, és nincs rajta hosszabbítás? Próbáltátok?

(#6087) westcoastog válasza Per Me (#6086) üzenetére


westcoastog
veterán

Szerintem nincs beépített sim slotja, csak ez a kábelen lógó külső slot. Szerintem. Én még nem láttam a fejegységet kiszerelve.
Ez volt a következő javaslatom ismerősömnek, hogy rakassa vissza a sim foglalatot a fejegység mögé, vagy vezessük ki a kesztyűtartóba. Bár ezen logika mentén csak egy sima telefon hálózati zaját is összeszedné a fejegység nem?

[ Szerkesztve ]

(#6088) asdddsa


asdddsa
tag

Sziasztok!
I20-ba szeretnék fejegységet. 4gb verzió felejtős? Inkább a 6-8gb verziót érdemes választani? [Ezt] a típust néztem ki.

(#6089) Oldbiggy válasza asdddsa (#6088) üzenetére


Oldbiggy
tag

Olvasd el a bolt visszajelzéseit. Ebből a fajtából 2db vétel volt. Gondold meg. Ahogy nézem csak 3 csillagos értékelése van.

[ Szerkesztve ]

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#6090) KRISSTUS válasza westcoastog (#6087) üzenetére


KRISSTUS
tag

Szia!
1. Ha a fejegység közelében lett elhelyezve a 4G antenna, akkor próbáljátok meg minnél távolabb vinni.
2. Kössetek egy zavarszűrőt a fejegység tápkábelére.

(#6091) westcoastog válasza KRISSTUS (#6090) üzenetére


westcoastog
veterán

Szia! Maga a sim foglalat antenna is egyben? A szerelő a sebességváltó alatti burkolatnál húzta be az utastérbe... Nem értem miért nem a kesztyűtartóba rakta. Esetleg rakassuk vissza a fejegység mögé?

(#6092) KRISSTUS válasza westcoastog (#6091) üzenetére


KRISSTUS
tag

Elvileg nem, általában külön csatlakozó van egy vezetéskes antanna csatlakoztatására. De mivel nem tudom milyen készülékről van szó, így biztosat nem tudok mondani.

(#6093) westcoastog válasza KRISSTUS (#6092) üzenetére


westcoastog
veterán

[kép] Itt egy kép a szoftverről.
Itt pedig a videón a jelenség.
J astrába van beépítve, ezzel vette haverom a kocsit.

(#6094) KRISSTUS válasza westcoastog (#6093) üzenetére


KRISSTUS
tag

Van külön csatlakozója!

(#6095) westcoastog válasza KRISSTUS (#6094) üzenetére


westcoastog
veterán

Akkor lehet a szerelő baltázott el valamit szètszedéskor.

(#6096) gduck


gduck
addikt

Junsun Store AliExpress, nov 11-17 akciós árak ;)

(#6097) MEKK válasza gduck (#6096) üzenetére


MEKK
aktív tag

Ezzel szemezek,
Junsun X7 PRO 10.3“ 2K Wireless CarPlay Android Auto Car Radio for ford focus 2 3 Mk2 Mk3 2004-2011 Multimedia autoradio
53.000re jön ki,

(#6098) gduck válasza MEKK (#6097) üzenetére


gduck
addikt

X7 kijelző méretek

(#6099) MEKK válasza gduck (#6098) üzenetére


MEKK
aktív tag

Sima x7et néztem.

(#6100) Die HaPpY :)


Die HaPpY :)
tag

Sziasztok!

Ez a sokat emlegetett ANT-208 jelerősítő működik akkor is, ha LED-es fényforrások vannak a halogén lámpáimban? Ez az egy hátrányuk van, hogy ha felkapcsolom a tompított LED-et, akkor a rádióadás lehalkul vagy sisetereg. Ez sajnos ismert jelenség. Erre megoldás lehet?
Köszi! :R

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.