Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74451) Laza... válasza gipsztigris (#74450) üzenetére


Laza...
addikt

Addig is JIAYU G4S VS JIAYU G5S Benchmark Test

Never give up!

(#74452) karikusz válasza aytukabozs (#74447) üzenetére


karikusz
tag

Inew V3-nál sajnos csak a hangerőt állítja. 4.2.2 android van rajta. Gondoltam valami app-el meg lehetne buherálni, mert így elég vicces a fotózás. :(

Szóval ha tud valaki olyan app-et amivel testre tudom szabni a hangerő gombot akkor azt megköszönném ;)

Asus PRIME B250-PRO; Intel Core i5-7500 3.40GHz; SSD: WD 120GB Green, WD Blue 500GB HDD: WD Blue 1TB+1TB+1TB; GeIL 24GB Evo Forza Yellow DDR4 memória KIT ;Gainward RTX 3070 8GB; Chieftec 650W turbo Laptop: Acer Nitro 7 32GB (www.karikuszdesign.hu)

(#74453) BullZeye


BullZeye
veterán

Esetleg tudtok valami infót, hogy melyik gyárakkal érdemes felvenni a kontaktot, ha saját telefont akarok csináltatni? Saját logóval, és módosított (pl más kamera) belsővel? Kezdetnek egy 10ezres darabszámban?

(#74454) KukkSteve válasza ÁrPi2 (#74449) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Nemsokára lesz...;)

A számom az adatlapomon. ;)

(#74455) Zeki válasza BullZeye (#74453) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az alibabán nézz szét. Ott vannak gyártók is.

(#74456) Laza... válasza BullZeye (#74453) üzenetére


Laza...
addikt

Ha Te ezt itt, ennyi darabszámra itt kérdezed meg, akkor kizárt hogy legyen rá tőkéd. (Láma :C )

Én tudok, pedig soha nem gondolkoztam ilyen darabszámban.. :U

Never give up!

(#74457) beg válasza BullZeye (#74453) üzenetére


beg
veterán

80 USD/db áron számolva (amit aztán jól el lehet passzolni 100-120-ért) 800.000. USD kezdőtőke.
Feleségül vehetlek? :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74458) gipsztigris válasza Laza... (#74456) üzenetére


gipsztigris
addikt

Végül is! Egymillió dollár nem olyan sok pénz! :DD

De csak saját telefont akar csináltatni! :) Redbull mobil már van, most lesz Bikaszeme mobil is. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#74459) Laza... válasza Zeki (#74455) üzenetére


Laza...
addikt

Nem ott kell kezdeni :)

Never give up!

(#74460) MAC72 válasza karikusz (#74452) üzenetére


MAC72
tag

Szia!

Próbáld ki a Camera Awesome alkalmazást!
Sajnos fizetős, de nagyon jó.
A beállításai között szerepel egy kapcsoló, amivel beállítható a hangerőgomb exponálásra.
Az alap gyári kameránál nálam sincs ilyen lehetőség. (UMI X1, 4.2.2)

(#74461) sbe561 válasza cappa72 (#74408) üzenetére


sbe561
tag

Biztos velem van a baj, de ha lefuttatom az általad készített Jiayu F1 CWM-n, nem tünnek el a kínai appok!

Az mtk droidtools pedig nem látja a telót XP alatt... :(

Kérem valaki, ha tud segítsen!

Akár privátban is! Előre is köszönöm! :R

(#74462) cappa72 válasza sbe561 (#74461) üzenetére


cappa72
nagyúr

Mint említettem: csak azok fognak eltűnni, ami a listában vannak.
Ha más program marad meg, akkor azt neked kell törölni.
Olvasd is el légyszives amit írok.

Másképp: mi maradt meg kínai app-ként?

Ha nem adsz pontos felvilágosítást, akkor ne is várj pontos választ.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#74463) aytukabozs válasza sbe561 (#74461) üzenetére


aytukabozs
addikt

Próbálj másik droidtools verziót, bár ami annak a 'halállistáján' nincs rajta azt az sem fogja leszedni.
Mobil uncle toolssal egyenként is lehet irtani, de előbb mindenképp olvass utána az appoknak amiket kinyírnál...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#74464) ekrisztian válasza sbe561 (#74461) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Kapcsold be az usbdebugot.ha nem lenne.

(#74465) pluhm válasza citkar (#74435) üzenetére


pluhm
aktív tag

Így van, az én DG2014-em másfél napot kibír, de nem kockáztatok, a nap végén rárakom a töltőre. 1 napot kényelmesen elbír.

(#74466) sbe561 válasza cappa72 (#74462) üzenetére


sbe561
tag

Ezekről lenne szó:

(#74467) Vvarpi válasza wincmd32 (#74402) üzenetére


Vvarpi
tag

Szia,
Teljesen jó az észrevételed.
Jellemzően az üvegbe kevert fémmel vagy fémgőzölessel színezik az autók szélvédőit, illetve az utólagos sötétítőfólia is tartalmaz fémet.
Az autó karosszériája és a fémgőzölt üveg(Faraday kalitka) rendesen leárnyékolja a gps műholdak által sugárzott rádiójeleket.
Legdurvábban a Franciák használják cserébe viszont kevésbé égsz le nyáron egy ilyen autóban.
Komoly garmin navikat is sokszor megizzasztva, ilyen autóban lassabb a gps hidegindítása (nincs bennük net ergo nincs epo és agps rásegítés) és városban, szűk utcák és magas házak között vagy felhős időben könnyeben elveszíti a jelet.
Extrém esetben csak a külső gps antennával lehet megoldani a tökéletes és stabil vételt(ez főleg flottakövető rendszereknél és riasztóknál fontos).

(#74468) sajtjani


sajtjani
tag

Most látom hogy lehet már kapni Xiaomi MiClick Quick Button

(#74469) cappa72 válasza sbe561 (#74466) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ezek nincsenek a listán, tehát nem tudom miért kellett vonla, hogy eltávolításra kerüljenek.

A zöldet semmi esetre se távolítsd el.

Általános javaslat az, hogy ha az app-ra pöttyintve eltávolítható, akkor távolítsd el.
Ha nem, mert rendszerprogram, akkor 2x is gondold meg, hogy töröld.
Ha mindenképpen ki akarod próbálni, hogy törölhető-e, akkor minden egyes eltávolítás előtt csinálj egy CWM mentést. Ha rosszat törölsz és nem indul a rendszer, akkor CWM-ből visszahúzod a system-et, és megy minden tovább.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#74470) gipsztigris válasza sajtjani (#74468) üzenetére


gipsztigris
addikt

Köszi! Vettem is gyorsan kettőt. :R

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#74471) sbe561 válasza cappa72 (#74469) üzenetére


sbe561
tag

Köszi mindent! ;) :R

(#74472) Zeki válasza Laza... (#74459) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akkor hol?

(#74473) üszök válasza sbe561 (#74466) üzenetére


üszök
őstag

Én az alsó hármat ki pattintottam Total Comanderrel a Jiayu F1 ről.Ami eladó is lenne bekerülési áron fehér teljesen új A Root explorer valamiért nem volt hajlandó törölni.
Azóta is működik a telefon.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#74474) Dominó85 válasza sajtjani (#74468) üzenetére


Dominó85
veterán

Ezzel a csoportos rendelésemnek is annyi és bukok vagy 20k-t. Köszi Tinydeal... Rohadjanak meg az akciójukkal. Ami persze mindenki másnak öröm, az nekem nagy xopás... Hurrá! :W

* Péter - 06302461862 *

(#74475) gipsztigris válasza Dominó85 (#74474) üzenetére


gipsztigris
addikt

Jaaaaa, hogy te 10 dolláros csoportos rendelest indítottál?

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#74476) sajtjani válasza Dominó85 (#74474) üzenetére


sajtjani
tag

Bocsánat! :U

(#74477) Laza... válasza Dominó85 (#74474) üzenetére


Laza...
addikt

Miért is?

"A rendelést legkésőbb Április 13-án vasárnap zárom "

Ez már elég rég volt

Never give up!

(#74478) Dominó85 válasza gipsztigris (#74475) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem 10, hanem 4 dolcsist, na de majdnem 30db-ot...

* Péter - 06302461862 *

(#74479) hungobungo válasza üszök (#74473) üzenetére


hungobungo
aktív tag

A mobiltelefonos ikonos app a telefon szétszedését bemutató alkalmazás, nem ártalmas.
A második (du) feliratos a baidu input alkalmazás, billentyűzet kínai és angol beviteli felületekkel, nem ártalmas.
Az einstein-esre passzolok.
Mindhármat le lehet tiltani, ha bántja a szemed, a baidu inputot viszont csak akkor ha már telepítettél másik billentyűzet programot (mert ha ez volt az egyetlen input app akkor nem lesz bill.).

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#74482) svgyula válasza sajtjani (#74468) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Neked van ilyen? Jó lenne kipróbálni, hogy milyen telókkal lehet összehangolni. Irtak samut, HTC, meg "androidos" telefonokat. De ez mit takar azt csak egy próba tudná kideríteni.Szerintem sokan használnánk!
Ja próbaként rendeltem én is.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#74484) BenDos


BenDos
újonc

Lehet, hogy hülye kérdés, de Magyarországon lehet kínai telefonra biztosítást kötni???

[ Szerkesztve ]

(#74485) Zeki válasza BenDos (#74484) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem.
Telefonra nem lehet.
Csak a mobilszolgáltatóknál, az ő készülékeikre. Pl T-mobile biztosan.
Én így tudom.

(#74486) tolvaj! válasza BenDos (#74484) üzenetére


tolvaj!
őstag

mo-n csak egy bizonyos értékhatár felett lehet készülék biztosítást kötni. Ha jól tudom (de ez nem biztos) ez a határ 2 kiló... tehát megint samsung, iphone,stb.....

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#74487) BenDos


BenDos
újonc

Ismerősömnek 50 ezer ft volt a tabletje, és tudott rá kötni biztosítást!

[ Szerkesztve ]

(#74488) Zeki válasza BenDos (#74487) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szolgáltató, vagy hipermarketes? Mert a hiperekben is lehet extra biztosításokat venni. Mondjuk telóra még nem láttam. Tabletekre sem mindre.

(#74489) BenDos válasza Zeki (#74488) üzenetére


BenDos
újonc

Hipermarketes

(#74490) gipsztigris válasza tolvaj! (#74486) üzenetére


gipsztigris
addikt

A minap vettem egy tabletet a lányomnak 49k-ért és +7ezerért lehetett volna kötni egy éves extra biztosítást (törés, elvesztés, stb.) az edigitalnál.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#74491) Upo válasza hungobungo (#74479) üzenetére


Upo
addikt

Az öreg az valami "old people desktop", az ikon szerintem nem einstein hanem egy ferdeszemű öregember.
A billentyűnél meg esetleg még megmaradhat a google hang billentyűzet, én már jártam úgy. Nem könnyű diktálni amit akarsz. :)
Nem is sikerült. Úgy szoktam hogy először az apk kiterjesztést csak átnevezem, és úgy próbálom. Úgyhogy itt is számítógépre dugva adb shell-ben tudtam visszanevezni a latinime.apk-t és reboot után megint volt billentyűzet.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#74492) RVR400 válasza gipsztigris (#74490) üzenetére


RVR400
veterán

Mi a valószínűsége, hogy 364 naposan nem viszi be az ember törötten? :DDD

(#74493) szili.tamas1


szili.tamas1
senior tag

Lenovo A516-ról van valakinek tapasztalata? Lőnék egyet az asszonynak, de jobb volna ha tudnék is róla valami konkrétumot. Vagy ha tudtok még hasonlóan csajos telefont akkor ne tartsátok magatokban, Xperia J lenne cserélve, annál jobb vassal rendelkező kellene.
Facebook (messenger), Farm Heroes Saga, meg ilyesmi szintű appok menjenek rajta, a dual sim a céges kártyája miatt kéne, ne kelljen a p*csagatyába két telefont erőltetni a nyári melegben. :))

[ Szerkesztve ]

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#74494) aytukabozs válasza szili.tamas1 (#74493) üzenetére


aytukabozs
addikt

A Dulee. Tán még írt is róla..
szerk.
ja, írt;
http://m.logout.hu/cikk/a_nagy_lenovo_mobil_teszt/bevezeto.html
szerk.2
de fél giga sztem kevés lesz a fb+messenger kombónak :/

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#74495) szili.tamas1 válasza aytukabozs (#74494) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Köszi, egészen elkerülte a figyelmemet pedig nemrég böngésztem. A korral jár... :R
Edit: myk74 fórumtárs is eléggé méltatta, van hozzá majdnem full magyar rom, szerintem akkor ez lesz. Bár a további csajos telefonjavaslatok azért jöhetnek :)
Az én tepsim nagy neki (5,5"), szóval ennél kisebb játszik csak.

[ Szerkesztve ]

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#74496) csdm


csdm
senior tag

Hali!
Jelenleg egy Jiayu G3T telefonom van.
Nagyon tetszik a hatalmas akkumlator és a tűéles kijelző.
Kb 50-60 e ft környékén milyen Dupla sim kártyás kínai telefont ajánlanátok?
Fő szempont:
Gyorsabb legyen a G3T nél.
Akksija legalább olyan sokaig tartson mint a G3T.
Ha lehet akkor a vakuja legyen minél erősebb.

Előre is köszi a válaszokat.

(#74497) Dominó85 válasza csdm (#74496) üzenetére


Dominó85
veterán

Mire nem elég a Jiayu G3T? Szerintem MT6592-es Octacore SoC-ra full felesleges lenne váltanod. :N

* Péter - 06302461862 *

(#74498) szili.tamas1 válasza Dominó85 (#74497) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Mondjuk ez az Oktakór nemkicsit gyerekcipőben jár. Legalábbis úgy érzem. Simán lehetne izmosabb 4 magost gyártani ami odabaszna a mostani 8 magosoknak. Kicsit szvsz el lett kapkodva, mennek a felhasználók által gerjesztett fals igények után. Igazából mi az ami nem megy egy négymagos 1-2 GB ramos telón? Vagy mi az amihez feltétlenül kell a nyolc mag? PC-n simán elvagyok két maggal, igaz ott a ram 4 GB, de akkoris, na...
A másik amit nem értek, egy max. 14 centiméter átmérőjű kijelzőn az e-penisen kívül van valami haszna a hd felbontásnak? (már az erőforrások értelmetlen lefoglalásán kívül)

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#74499) tolvaj! válasza gipsztigris (#74490) üzenetére


tolvaj!
őstag

Cimborám két éve megvette a samu note 2 null kilométeres gyári független állapotban media marktban és nem köthetett rá biztosítást, mert nem volt csak 187 ..... nem a levegőből vettem sajnos. A szép az egészben, hogy két hónaposan pókhálósra tört a gg rajta és annyiért kapott hozzá alkatrészt amennyiért mi itt erősebb telefonokat veszünk.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#74500) aytukabozs válasza szili.tamas1 (#74498) üzenetére


aytukabozs
addikt

"Vagy mi az amihez feltétlenül kell a nyolc mag?"
Az eladási mutatók kielégítő feltornászásához :D

Ahogy kikerültek az első 6592-vel szerelt masinák, egy hétre rá már minden 2. érdeklődő azt kérdezte milyen nyolcmagosat ajánl a fórum értő közönsége :)
Részemről nem bánom, mert mióta elkezdtem 'vigyázó szemeimet kínára vetni' vagy 30%-ot esett annak a telefonsúlycsoportnak az ára ami megfelel az igényeimnek :D

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.