Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74751) TedThomas


TedThomas
aktív tag

Minideal-es bemutató videóba volt hogy ha root-olod a telót veszted a garanciát.
Leírva ezt nem találtam az oldalon.
Bárkinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

(#74752) beg válasza tboy93 (#74750) üzenetére


beg
veterán

Szín a lényeg egy nőnemű egyednél. Fehér is jó, vagy kell a pink? Fehérben ajánlott a Jiayu F1 (figyelem! dual core, 512 ram, viszont olcsó). Pinkben meg esetleg lenovo A656

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74753) cappa72 válasza TedThomas (#74751) üzenetére


cappa72
nagyúr

Legtöbbször root-olva küldik a telefonokat...
Amúgy is első dolog a vásárláskori állapot mentése...
Egyébként unroot kb. 2 másodperc. Onnan meg...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#74754) TedThomas válasza cappa72 (#74753) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Sejtettem, hogy ez lesz az álláspont.
Csak gondoltam hátha hallott valaki ilyen esetet a minideal-nél.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#74755) 7Sony7 válasza aytukabozs (#74699) üzenetére


7Sony7
addikt

:R

-

(#74756) terra052 válasza Senator (#74749) üzenetére


terra052
őstag

Minden app ART kompatibilis?

werkmania.hu

(#74757) nepszter1


nepszter1
addikt

Keresek 5"-4,7" nagy aksis , jó kamerával ellátott telefont max 50-60 ezer forint környékén

és a kijelzője legyen műanyag ne üveg

[ Szerkesztve ]

(#74758) tboy93 válasza beg (#74752) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jiyau f1 kevés és fehér kell neki, azt el felejtettem mondani :)

(#74759) Laza... válasza tboy93 (#74758) üzenetére


Laza...
addikt

Jiayu G4S?

Never give up!

(#74760) tboy93 válasza Laza... (#74759) üzenetére


tboy93
nagyúr

Drága és azért ilyen teljesítmény nem kell neki :DDD

(#74761) cappa72 válasza tboy93 (#74760) üzenetére


cappa72
nagyúr

Lehet, hogy akkor az MT6582-es szériából kellene választanod, az olyan 110-140$ (+ egyebek) körül van kilóra.
ZP700 szerintem beleférhet.
THL T5s
Jiayu G2F (wcdma!)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#74762) b0bcat válasza cappa72 (#74761) üzenetére


b0bcat
addikt

A ZP700-at én is jó szívvel tudom ajánlani. :K Erős, stabil, megbízható cucc. ;)

És kecses is. :)

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#74763) tolvaj! válasza aytukabozs (#74724) üzenetére


tolvaj!
őstag

Kőbánya-kispest vasútállomás, dohányzásra kijelölt hely (igen van olyan) voda 3g nuku, pannon 3g nuku... szóval nem csak vidéken van gond, hanem pest közepén egy árnyékoltabb helyen is akár. Samu corby tökig 3g szóval pesten is használnak 900 as tornyokat vörösék.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#74764) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ma volt a kezemben egy Cubot P5

Meglehetősen jó anyagminőség, szép kijelző, stock droid, 4,5-en qHD.

Korrekt, viszont valamit rosszul optimalizáltak, mert a lapozáskor egy kicsit laggol, de launcher cserével orvosolható.

Cubot 208-as érdekes, lehet beszerzek egyet.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#74765) Graphics válasza beg (#74752) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lenovo A656 csak GSM képes! ezért mobilnetre korlátozottan alkalmas / EDGE /

@tboy93: plafon 40-be: Lenovo A680 / A560 / A516

Nem csúcstelók, de csajok általában elégedettek ezekkel :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#74769) aytukabozs


aytukabozs
addikt

Na, már sosem tudom meg miféle minősítgetés, az hogy a dohányosok egy része magasról tesz a kijelölt dohányzóhelyre és a nemdohányosokra az nem minősítgetés hanem tény. A válasz meg akkor jött mikor aludtam tehát arra sincs tippem :)

Másrészt az a függőfolyosó működhet akár Faraday kalitkaként is tekintve hogy egy fém keret az egész.
Vagy ahhoz sűrűbb rácsozatúnak kéne lennie?
Mindenesetre nekem amíg arra jártam nem tűnt fel hogy gyengébb lenne a térerő, bár általában épp a vonat után futottam lehet azért... :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#74770) RBJ


RBJ
addikt

Ez a kínaszoft eltávolító mutatja is ha talál valamit? :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#74771) Krinyo


Krinyo
senior tag

Itt egy Motorola Moto E mellettem, és GPS tekintetében brutális a különbség. A Moto E Qualcomm 200-asa ugye tud Glonasst meg Beidout is, beltérben is 3-5 másodperc alatt fixál, folyamatosan lát minimum 10 műholdat. Ott, ahol az MTK-s Q9000-em 2, azaz kettő darabot, vagy egyet sem. Ha a GPS fontos, csakis brand készüléket és semmiképpen sem MTK-t. Én is le fogom cserélni egy kétsimes Moto E-re a telómat, annyira megtetszett. Egyetlen negatívuma van, a fixfókuszos kamerája, de az annyira nem izgat. Ezen kívül egy állati jó, gyors, kétnapos akkus, 4.4-es tenyérbemászó készülék nevetséges áron, Amazonról itt volt 38-ért postával együtt. Kínaiak nevetségesen gagyinak tűnnek mellette. Magyar nyelv nincs benne.

(#74772) tboy93


tboy93
nagyúr

Köszi mindenkinek a tippeket, átnézem őket :R

(#74773) Krinyo válasza terra052 (#74756) üzenetére


Krinyo
senior tag

Nem, nem mind, pl. WhatsApp-pal is lehetnek gondok. Még arra is számíts, hogy ART-ot használva nem lehet átmozgatni az appokat az SD-kártyára, és hogy több helyet foglalnak binárisra forgatva, kb. 20-30 százalékkal. Az előre forgatás miatt kb. ennyivel nő az appok telepítési ideje is.

(#74774) WOT-H-A-C válasza Krinyo (#74771) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

1."Ha a GPS fontos, csakis brand készüléket és semmiképpen sem MTK-t."

- Már 1000 szerlelett írva hogy a gps problémák nem a soc-tól függenek hanema gyártástól....

2."Kínaiak nevetségesen gagyinak tűnnek mellette. Magyar nyelv nincs benne."

- tegyél mellé egy oneplus one-t,lenovo k910-et,oppo find 5-öt vagy thl t11 et és még sorolhatnám...
aztán kifogod dobni a motoroládat... :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#74775) Upo válasza WOT-H-A-C (#74774) üzenetére


Upo
addikt

Ezek tipikusan az itthonra postázott áfás 38000-be kerülő típusok... Ennyiért küldhetsz bármelyikből, azonnal fizetem! :N

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#74776) WOT-H-A-C válasza Upo (#74775) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Gondolom látod melyik mondatokat ragdtam kia szövegkörnyezetből......

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#74777) b0bcat


b0bcat
addikt

Ráadásul a Motorola már a Lenovo-é, ergo kínai az is, nem? ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#74778) aytukabozs válasza RBJ (#74770) üzenetére


aytukabozs
addikt

nem, egyszerűen csak leradírozza az appokat amik bele vannak írva, tehát nem minden kínai appot.

(#74779) tolvaj!
:R
ahogy montam, csak átutaztam ott rendszerint. :)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#74779) tolvaj! válasza aytukabozs (#74769) üzenetére


tolvaj!
őstag

A kdh nyílt téren van. Gyakorlatilag két oldalról van árnyékolva és a nyílt oldala buda felé néz. Elvileg az egész terület be van szórva. A faraday elv a folyosón nem tűnt fel nekem sem, hiszen mindenki telefonál, vagy nyomkodja a kütyüjét és nekem is szépen van térerő.

én mint ex dohányos kicsit zokon vettem, hogy minden cigis bunkó. bocs én is túl reagáltam, de be kell vallanod, hogy ez épp olyan általánosítás, mint, hogy minden MTK-s telefon gps-e sz@r :)

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#74780) Graphics válasza b0bcat (#74777) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Még nem teljesen hosszabb folyamat.
Versenyhatósagoknak is el kell fogadni, addig meg semmi Lenovos dolog nem lesz.

Szeptemberben keszul a Lenovo nagy bejelentesre a berlini IFAn.

Eselyes egy EU piacra lepes. :) tesztelnek szolgaltatokkal

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#74781) Krinyo válasza WOT-H-A-C (#74774) üzenetére


Krinyo
senior tag

Bocs, de Thl T100S is van mellette (ami majdnem 3* ennyi ugye), az is gagyi összeszerelésileg, meg úgy általában a sorjás műanyaggal. A Moto E-nek megint van súlya, érdekes, hogy ez is önmagában minőségérzetet kelt, ha kézbe fogod. Nem a műszaki tartalomra gondoltam, lehet, hogy félreérthető volt.

[ Szerkesztve ]

(#74782) Krinyo válasza b0bcat (#74777) üzenetére


Krinyo
senior tag

Lassan az lesz, de ezen a telefonon meg egy "Motorola a Google Company" matrica volt. :)

(#74783) aytukabozs válasza tolvaj! (#74779) üzenetére


aytukabozs
addikt

PONT nem ezt írtam, de a modi miatt már nem tudom megmutatni.
Külön kiemeltem hogy a dohányosok bunkóbb fele,
ezt az inget meg nem kell magadra venni ha te nem voltál azelőtt sem az említett csoport tagja! :R :D

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#74784) tolvaj! válasza aytukabozs (#74783) üzenetére


tolvaj!
őstag

mondtam, hogy talán túlreagáltam. ezer bocs tőlem is neked is és SLASH-nek egyaránt :R

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#74785) Krinyo válasza Krinyo (#74781) üzenetére


Krinyo
senior tag

De egyébként műszakilag sincs semmi szégyenkeznivalója. A külső ugye GG3 és masszív ház, a belső Snapdragon 200 ( 28 nm 2*1,2Ghz, Antutu 12xxx pont), 1 GB memoria, 4 GB háttértár, abból 2,2 a programoknak. 4,3" 960*540, ez a felbontás tökéletes erre a méretre. A gombok a kijelzőből vannak leszakítva, elsőre fura, de sokkal alacsonyabb a telefon tőle. Bluetooth 4.0, bgn WiFi, a szokásos. A GPS-e hibátlan, vaku nincs, de ennek a kamerának felesleges is, 40-50 cm-en belül nem lehet képet csinálni vele, mert fix fókuszos. Az akkuja majdnem 2000 mAh, a két napot röhögve tudja.
A teljesen csupasz 4.4.2 KitKatról sokat nem kell mondani, hibátlan implementáció, garantált és villámgyors működés, nem úgy, mint a kínai telefonoknál. Itt nem kell romot guberálni, mert valami nem megy.
Ajánlom a készüléket, ha hivatalosan nézzük 120-130 dolláros kínai tréfafont lehet az áráért kapni. Azokkal simán felveszi a versenyt, sőt. Kétkártyás változatra még nem találtam beszerzési forrást, az egykártyás amazon.co.uk-ről postával együtt megjön 38-ért.

[ Szerkesztve ]

(#74786) hungobungo válasza Krinyo (#74781) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Sorjás műanyag? Hol? Innentől kicsit vicces vagy...
Ja és annyiszor de annyiszor el lett mondva, hogy ez dual sim topik.

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#74787) WOT-H-A-C válasza Krinyo (#74785) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Lehetcsak más a mércénk....Nálam most egy P780 van az összeszerelé és az anyag minőség lenyűgöz minden pöpecül megy rjta a gps-t még menteközben városban nem próbáltam....Viszont az alapján amit leírsz kikéne próbálnod ezt is lehet változna a véleményed...50.000 huf

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#74788) Graphics válasza Krinyo (#74781) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Volt THL nálam, azért messze van a sorjás műanyagtól..

Ez így elég erős kijelentés...

Mutassak 26 ezres Lenovo-t? Az se sorjás :D

Azt azért tudod, hogy a GPS nem az MTK sara... :) hanem a készülékgyártóé.. Mivel nem mindegy, hogy hova teszik az antennát, és azt milyen módon.

Csak mert nekem minden MTK-s cucc rövid idő alatt talál jelet.. Ez vajon hogy lehet :U

38-ért inkább vettem volna Lenovo S650-est..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#74789) Upo válasza Krinyo (#74785) üzenetére


Upo
addikt

Az nem egy feltűnően jó ár, a part nero-nál 37 és másnapra megkapod.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#74790) Krinyo válasza hungobungo (#74786) üzenetére


Krinyo
senior tag

Most fotózzam le? Ezek szerint mást várunk minőség címén. Egy P780 más kategória és távol sem 50e Ft, az Áfát ne felejtsük már le...

(#74791) Krinyo válasza Upo (#74789) üzenetére


Krinyo
senior tag

Ja, de ha nem vagy pesti, rájön 3-4e posta. Akkor meg feltűnően jó ár. Az ország 80%-a nem pesti, bármilyen meglepő.

(#74792) hungobungo válasza Krinyo (#74790) üzenetére


hungobungo
aktív tag

1. P780-at nem én írtam. Az áfát meg elfelejthetjük, hidd el.
2. Igen fotózd le, tekintve hogy alig vannak peremek rajta, érdekes kijelentés volt.
Meg persze annyira de annyira a 0.1 mm-es sorjától függ egy telefon minősége....

Ja és még egyszer kérlek arra, hogy a dual sim fórumban ne ajnározz már egy egy simes telefont.

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#74793) Krinyo válasza Graphics (#74788) üzenetére


Krinyo
senior tag

A rövid idő alatt talál jelet, meg a megbízható működés két különböző dolog. Van nálam Haier W718J, ezt a hozzászólást a lassan egy éve használt Q9000-ről írom, van Thl T100S, volt Cubot is, mindegyikben ócska, megbízhatatlan a GPS. Ennyi légy sajna tényleg nem tévedhet. Félrepozícionál, elveszti a jelet nagyobb épületek között, saccolja a pozíciómat (megállok a lámpánál, a jel meg megy tovább... mi van???), nem találja a pozíciót percekig, stb. Egy közös van bennük, a dzsunka gyártás és az MTK lapka.

Figyi, nincs azzal baj, hogy ezek ilyenek, csak el kell fogadni, hogy ez nem felel meg mindenkinek. Ennyi. És most van egy új (minőségi) versenyző a piacon, akinek az egyik készüléke mentes mindezektől és árban is ott van, ahol a kínai. Ez nem támadás, egyszerű tény. Nálam itt, ennél a méretnél, tudásnál a dzsunka tréfafonok már nem jönnek számításba többet. Te vedd azt, ha akarod, mindenki azt és ott vesz, amit és ahol akar...

(#74794) Upo válasza Krinyo (#74791) üzenetére


Upo
addikt

2000 az utánvétes posta, én az ország másik végében lakom, és az egyik moto g-nk tőlük van. Tehát postával 39, és átvételkor fizeted a postásnak. Szerintem lehet hogy van aki meggondolja hogy +1000-ért (egy pizzát nem kapsz érte) másnap nála van, nem kell 1-1.5 hetet várni.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.