Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135351) tibcsi0407 válasza Donki Hóte (#135350) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Kínában is kevés van belőle most. Brutálisan népszerű lett a telefon.

https://utdetailing.hu/

(#135352) beg válasza Donki Hóte (#135350) üzenetére


beg
veterán

Egy baj van, hogy majdnem dupla akkora a kereslet, mint a gyártósori kapacitás. Ezzel le lehet zárni ezt a meddő vitát :D
Eustock is azzal szívja meg, hogy árul hazai hipereknek is, azok meg seperc alatt felszippantják a beérkező készletet.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#135353) Donki Hóte válasza tibcsi0407 (#135351) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Részben érthető a népszerűsége, de kicsit úgy érzem, hogy végülis jobban jártam, hogy lemaradtam az A1-ről. Vannak azért nyűgök vele, némi telefonbuherátori ismereteket tételez fel a használata, de legalábbis elég sok appot kell rátölteni a Playről, hogy megfelelően használható legyen a telcsi.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#135354) fateless válasza Donki Hóte (#135353) üzenetére


fateless
veterán

Látom, nagyon berágtál az eustock-ra. Biztos megvan rá az okod, de én a negatív tapasztalatokat a készleten kívül csak cáfolni tudom, az A1 esetén pedig fogalmam sincs, milyen buherálást vélsz szükségesnek, mert noha régen rengeteget vacakoltam így telefonokkal, de ezen készüléknél semmit nem kellett csinálnom.

Nem árt, ha ennyi negatív írás mellett egy "vénember" pozitív tapasztalata id megjelenik.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#135355) WOT-H-A-C válasza hari73f (#135333) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ácsi! Nem húzok le semmit sem. Használtam én a 70$-os kínaitól kezdve a 600$ig minden sz@rt. Nem kell nekem a gyártókat bemutatni. Szóval tudom helyén kezelni a dolgot.Amit leíram, az az itteni userek tapasztalata. Csak olvasni kell. Ettől független a másod és harmad vonalas gyártók elvitathatlan erênye a hullámzó minőség. Ám a kamu dual kamera, a valósagban kissebb akkumulátor nem az a kategória, mint amiről te beszélsz.

Szóval, ha le akarnám húzni, akár meg is tehetném, mert a gyártó konkrétan hazudott
Bár nem újdonság.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#135356) WOT-H-A-C válasza Terentius (#135347) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Annyit megért, szép telefon egyébként. Az OTA talán javít valamit a szoftveres hibákon. Ha csiszolnak rajta és kötünk némi kompromisszumot, akkor használható a dolog. Van aki a gyenheségei ellenére is szereti.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#135357) Donki Hóte válasza fateless (#135354) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Igen, úgy érezhető, hogy van valami speciális problémám az Eustockal, de objektíven semmi gondom sincs velük, csak az állandó készlethiány a probléma.

Az A1-el viszont van objektív gondom, vagy már megoldódott az a gond, hogy buherálás nélkül nem tudja mutatni a hívóhoz rendelt hívóképet?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#135358) trebrona válasza Donki Hóte (#135357) üzenetére


trebrona
nagyúr

+(#135353): Bizony a stock droid nincs teleszemetelve sallanggal, ez ilyen. Egy alkalmazás telepítés pedig nálad már buherának minősül, hát na... ;]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#135359) Donki Hóte válasza trebrona (#135358) üzenetére


Donki Hóte
veterán

10 éve a Symbianos telefonom minden alkalmazás telepítése nélkül tudta mutatni a hívóhoz rendelt képet.

Ha 2017-ben egy telefon ezt nem tudja, azt eléggé bátor dolog "sallangmentesnek" hívni :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#135360) citkar válasza Donki Hóte (#135359) üzenetére


citkar
addikt

Ilyenkor felmerül bennem a kérdés. Ez alapján választ valaki telefont, hogy nem tud alapból a hívóhoz rendelni hívóképet, mert telepíteni kell hozzá egy alkalmazást?
Meg úgy egyáltalán...ott a hívó neve, elolvasom. Máskor, pl ha vezetés közben kellene (vagy bármikor, odafigyelés nélkül, vagy lustaságból, kényelemből) beazonosítanom a hívót, úgy is személyre szabott csengőhangot ad(hat)ok neki.

[ Szerkesztve ]

(#135361) trebrona válasza Donki Hóte (#135359) üzenetére


trebrona
nagyúr

Tudtam, hogy külön kellene válaszolnom a két HSZ-re... :U

(#135353): Bizony a stock droid nincs teleszemetelve sallanggal, ez ilyen.

(#135357): Egy alkalmazás telepítés pedig nálad már buherának minősül, hát na... ;]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#135362) Donki Hóte válasza trebrona (#135361) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ha nem tudsz új információt írni, akkor miért írod le újra ugyanazt mégegyszer :F

Az első beírásodból is levettem, hogy szellemi fogyatékosnak tartasz, nem kell újra leírni :R

A probléma csak az, hogy a stock droid hívei azt mondják, a stock azért jó, mert úgy jó, ahogy van.

Hát nem...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#135363) punky10 válasza Donki Hóte (#135362) üzenetére


punky10
addikt

"A probléma csak az, hogy a stock droid hívei azt mondják, a stock azért jó, mert úgy jó, ahogy van"

Nem.A stock droidot azért kedvelik,mert nincs telepakolva mindenféle alkalmazással,csak épp annyi van,ami a Google szerint kell.Ha kell valami plussz,akkor azt Neked kell feltenni.Sajnos a stock tárcsázó és telefonköny(mindegy hogy mi az aktuális neve)sok embernek kevés.Nekem is. Ezért használok évek óta külső alkalmazást a gyári helyett.Pedig a MIUI alapból többet nyújt,de nekem az sem elég
Telhetetlen vagyok... :D

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#135364) Donki Hóte válasza punky10 (#135363) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Szerintem nem vagy telhetetlen, ha a stockban nem (vagy nem jól) megvalósított funkciókat kiegészítésként rátöltesz.

Ezzel viszont az a gond, hogy a kiegészítő alkalmazások mindig jelentenek egy kis rizikót a biztonság szempontjából és mindig adatforgalmat generálnak. Minél több külső alkalmazás, annál több rizikó és adatforgalom :(

Persze tudom, hogy 200 eFt alatt a telefonok mindig kompromisszumok kötésére kényszerítik a tulajdonosokat. Az pedig, hogy ki hol és hogyan köt kompromisszumot, az már mindenkinek a saját döntésétől függ.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#135365) citkar válasza Donki Hóte (#135364) üzenetére


citkar
addikt

"Ezzel viszont az a gond, hogy a kiegészítő alkalmazások mindig jelentenek egy kis rizikót a biztonság szempontjából és mindig adatforgalmat generálnak. Minél több külső alkalmazás, annál több rizikó és adatforgalom."

Arra utalsz, te a telefonodra semmilyen alkalmazást nem telepítesz, csak azokat használod, amivel kézhez kaptad?

Szerintem nem reális attól félni, hogy egy bejáratott, ismert alkalmazást (legyen az tárcsázó, címtár, stb) telepítesz, majd ellehetetleníti az életed.

Továbbá úgy érzem saját magad hazudtolod meg. Ha ennyire félsz a szükségtelen alkalmazásoktól, miért nem stock droidot használsz, hogy minél kevesebb alkalmazásod legyen, minél kevesebb kockázattal. Szerinted annyival biztonságosabb, ha a telefongyártó teszi fel?

[ Szerkesztve ]

(#135366) Donki Hóte válasza citkar (#135365) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem! Én is telepítek.

De a stock droid "kitalálásának" egyik motivációja az volt, hogy nem kelljen rá telepíteni semmit, lehessen úgy használni ahogy van.

Nem mondom, hogy nem lehet használni (pl. hívókép kijelzés nélkül :) ) de szerintem a google túl puritánra lőtte be a stock droid szolgáltatásait, a világ már többet akar az általuk nyújtottnál.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#135367) citkar válasza Donki Hóte (#135366) üzenetére


citkar
addikt

Lehet engem kerültek el a hírek, de a stock droidról olvasva nekem mindig az jött le, amit épp leírsz: puritán, használható, csak az lesz rajta, amit tényleg használsz.

Aztán persze megértem, hogy nem mindenkinek ez kell, épp ezért jó, hogy van választék: Flyme, MIUI, meg mit tudom én mik. Úgy érzem hiányzott már a stock droid (a sok egyéb, mindennel ellátott rendszerek mellett), ami tényleg ennyire puritán.

[ Szerkesztve ]

(#135368) GIJoe


GIJoe
addikt

Üdv, róla (Nubia M2) vélemény? szemre nem rossz...

(#135369) citkar válasza GIJoe (#135368) üzenetére


citkar
addikt

Szerintem nem sok embernek van ilyen készüléke, de én meg merném venni, ha érdekelne.

(#135370) Somatom válasza citkar (#135367) üzenetére


Somatom
veterán

Ezzel nem értek egyet. A Google -féle stock Android minden, csak nem puritán.
Google Play videó, music, Gdrive, Chrome, Youtube, stb., stb. Csupa fölösleges minek, amiket még eltávolítani sem lehet.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135371) Ájvé válasza Somatom (#135370) üzenetére


Ájvé
veterán

Attól függ mennyi szolgáltatás van előre telepítve, hogy milyen csomag van fent. Pickoban például csak maga a Play áruház van fent alapba. Stock csomagba viszont sok minden van ha arra gondoltál.

(#135372) Somatom válasza Ájvé (#135371) üzenetére


Somatom
veterán

Én arra gondoltam, amivel a stock Android érkezik. Mondjuk, egy Pixelen, ha már az az Androidos etalon (mármint stock OS szempontból).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135373) Ryoo válasza Somatom (#135372) üzenetére


Ryoo
senior tag

Na én pont ezért örültem, mikor megvettem a meizumat, mert még a Google playt is nekem kellett felraknom, a saját áruházából, mert nem volt teleszemetelve a sok Google hülyeséggel, amit amúgy se használnék.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#135374) citkar válasza Somatom (#135370) üzenetére


citkar
addikt

Pixelen nem tudom mi van, de volt olyan puritán, gyakorlatilag stock droidom, amit akkor még nem hangsúlyoztak így ki (nem tudom melyik gyártótól), de se youtube, se google video vagy music, csak a Play áruház volt telepítve.
Mondjuk, ha a google a saját, sokak által használt alkalmazásait telepíti szerintem nem gond, aztán akinek nem kell, leszedi. Nem érzem kockázatosnak és tolakodónak sem.
A chrome, a gmail, a drive nálam pl nélkülözhetetlen (de használom a youtube-t, a dokumentumokat és a photo-kat is), amelyik ROM-ra nem lehetett rátenni, az számomra nem is volt használható.

[ Szerkesztve ]

(#135375) Ájvé válasza citkar (#135374) üzenetére


Ájvé
veterán

Valószínűleg a stock csomag van fent alapba az Android One és más referencia Google készülékeken, szóval megértem Somatomot ha neki nem kell ennyi minden, én is csak egy alap csomagot tettem fel a főzött ROM-os telefonomra. Nem azért, elég sok appot így is feltettem a Google szoftverei közül, de nem voltak alapba fent és tudtam válogatni (Gmail pl. nekem nem kell).

(#135376) tibcsi0407 válasza Ájvé (#135375) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nincs olyan, hogy stock csomag, meg Pico csomag a hivatalos Google csomagban. Ez csak az Opengapps elnevezése, de ők nem más, mint egy harmadik személy, akik készítettek flashelhető Google Play-t. Ettől függetlenül a Google-nek semmi köze ahhoz a projekthez.
Azt hiszem van valami szerződés, ami szerint a Google megköveteli, hogy a sok lomját tegyék fel a gyártók.

https://utdetailing.hu/

(#135377) Ájvé válasza tibcsi0407 (#135376) üzenetére


Ájvé
veterán

Oké, én csak arra tippeltem hogy a stock csomag lehet alapba a Google mobilokon, de köszi az infót.
Szerződés biztos van, mert főzött ROM-on ezért se lehet alapba fent még a Play se, ha nincs szerződésed a Google-el akkor nem is tehetsz a ROM-ba elvileg semmilyen szolgáltatást így Play-t se.

(#135378) tibcsi0407 válasza Ájvé (#135377) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Így van. Pontosan ezért jött létre az OpenGAPPS és a BeanGAPPS, mert semmilyen Google certifikáció nélküli ROM-ban nem lehet benne gyárilag a szolgáltatásuk.

https://utdetailing.hu/

(#135379) Somatom válasza citkar (#135374) üzenetére


Somatom
veterán

"aztán akinek nem kell, leszedi"

Ezzel semmi bajom sem lenne. A Zopomon is volt a Facebook -tól, a Twitteren át, a kínai nemtudommiig minden. Ezek felhasználói alkalmazások voltak, amiket törölhettem. De, a Google cuccai rendszeralkalmazások, amiket root nélkül max. tiltani tudok, törölni nem. A videót, könyveket, zenét egyáltalán nem használom. A Drive kliens tök fölösleges, mert a fájlkezelőkkel is símán elérem a tárhelyemet. A YT kliens szolgáltatásai szegényesek, a kezelőfelülete vacak. Az alternatív megoldások sokkal jobbak. A Chrome dettó. Marad a Gmail, és a Térkép. Ezeket viszont külön kell telepíteni, nincsenek az alapcsomagban.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135380) citkar válasza Somatom (#135379) üzenetére


citkar
addikt

A Google film, zene, könyv appjàt nálunk mondjuk tuti kevesen használják, nyugaton nem tudom, azt nelkulozhetné, de a többi jó. Nem akarom erőltetni, mert nyilván vannak más igények, akinek másra van szüksége. Olyan úgy se lesz,ami mindenki igényét kielégíti. YouTube, Chrome elegendő számomra, filekezelot minek használjak, ha ott a drive.

(#135381) Somatom válasza citkar (#135380) üzenetére


Somatom
veterán

Nem az itt a lényeg, hogy kinek, mi a jobb, hanem az, hogy ha számomra nem a Google kliensalkalmazása a legmegfelelőbb egy adott feladatra, akkor miért nem kukázhatom?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135382) viktorhu válasza Somatom (#135381) üzenetére


viktorhu
veterán

Mert beleépíti a vásárlási lehetőséget, és a google nem akarja, hogy ne azok a programok legyenek előtted. Gondolom remélik, hogy ha már ott van, sokan használják is, és akkor az ingyenes oprendszer bevételt termel.

Android One telefonnál nincs vita, ott sem elvenni, sem hozzáadni a google edition rendszerhez nem szabad. Ennek két alternatívája van:
- nem megállapodni a google-lel, és AOSP rendszert kiadni, abban tényleg semmi sallang (én azt szeretem), de akkor megy a sírás, hogy miért régi alkalmazások vannak a mobilon
- saját rendszert fejleszteni, ahogy a nagyobb gyártók csinálják (a xiaomi is, ez az egy google edition-ös mobiljuk van)

(#135383) citkar válasza Somatom (#135381) üzenetére


citkar
addikt

Van néhány alkalmazás, ami valóban sokaknak szükségtelen és praktikusabb lehetne, ha eltávolítható lehetne, ez kétségtelen. Ezek mondjuk annyira nem foglalkoztatnak, hogy még letiltani is lusta vagyok :) , ennyit elnézek nekik, mint marketing fogást, de praktikusság szempontjából valóban törölhető lehetne néhány alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

(#135384) Somatom válasza viktorhu (#135382) üzenetére


Somatom
veterán

Na, én vagyok a példa arra, hogy ez visszafelé is elsülhet. Sohasem használtam Chrome -ot, csak a fórumokból tudom, hogy milyen. Egy alapvető bajom van vele. Az, hogy a Google túlságosan tolja a képembe, és ez nálam kiváltja a csakazértsem hozzáállást.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135385) viktorhu válasza Somatom (#135384) üzenetére


viktorhu
veterán

Szerintem ez pont mindegy nekik. A lényeg, hogy sok olyan ember használja, aki aztán fizet is majd tartalmakért (pont a chrome nem ilyen, de a play music meg a play movies igen).

(#135386) Upo válasza Somatom (#135384) üzenetére


Upo
addikt

Egy kicsit azért nem értem ezt a mindenáron tiltás-törlés mániát. Minden rendszer app az első indítás után "aktivizálódik". Nekem sincs szükségem chrome-ra, könyvek, újságos, stb-re. Soha nem is indítottam el őket, ezáltal semmi helyet nem vesz el azon kívül ,hogy ott van a system partíción. És emiatt nem is tolta még soha a képembe, nem is tudom miről beszélsz. Ha már elindítottad, akkor persze foglal user tárhelyet, autostart, szolgáltatások közé bekerül, akkor már ugrálhat fel ajánlásként, de ha nekem nem kell akkor nem indítgatom és kész. Amúgy még mindig lehet app data/cache törléssel "inaktiválni" amit kell.
A vanilla droid koncepciója meg nem az volt, hogy mindenre beépített megoldást adjon, az egy alap rendszer, mindenki azt használ vele amit csak akar telepíteni. Ezért jöhettek létre különféle gyártók saját bloatware rendszerei is, inkább az jellemző hogy azoktól szabadulnának a tudatosabb felhasználók.
Az android one meg egy fix rendszer, sokat nem lehet variálni rajta a szerződés szerint, szerintem még az is csoda, hogy egy gyártói kamera app bekerülhetett. De emiatt lehúzni az A1-et mint rossz készülék? :F
Akinek nem tetszik a csupasz droid, az megveheti note 5x néven miui-val is.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#135387) Ájvé válasza Somatom (#135384) üzenetére


Ájvé
veterán

Nekem leginkább a könyvjelzők miatt van Chrome, ha nem lenne ennyi könyvjelzőm talán nem is használnám. Mondjuk PC-s Chrome-al szinkronizál ez is elég fontos még. Mindenkinek más fontos. Struccpolitikával meg nem tudok egyetérteni, akkor tényleg AOSP a megoldás és semmi Google szolgáltatás.

(#135388) Somatom válasza Ájvé (#135387) üzenetére


Somatom
veterán

Nem vagyok "struccmániás". Több Google szolgáltatást kedvelek, használok. Csak nem szeretem, ezt a tukmálást. A függőségeiről nem is beszélve. Külön trükköznöm kell ahhoz, hogy az alapértelmezett fiókon ne kezdje el leszinkronizálni azokat az adatokat, amiket nem akarok, vagy egyáltalán nem is használok (névjegyek, videók, könyvek, zene, fittness adatok, stb.). Az elsődleges fiókon ugyanis ezeknek a szinkronja alapértelmezetten aktív.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135389) Frenk


Frenk
aktív tag

Sziasztok!

Nubia Z7 Max "gyári adatok visszaállítása" előtt van olyan megoldás amivel menthető a híváslista ill. az sms-ek?

(#135390) fudi2002 válasza Frenk (#135389) üzenetére


fudi2002
veterán

Pl ez.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#135391) zizol válasza Frenk (#135389) üzenetére


zizol
aktív tag

Én a sync it-et használom

Üdv, zizol

(#135392) Frenk


Frenk
aktív tag

Alaphelyzetbe visszaállításra "factory reset" vagy "gyári adatok visszaállítása" ajánlott?

(#135393) Viktor0610 válasza Frenk (#135392) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kettő szerinntem ugyanaz.

Samsung Galaxy A54

(#135394) svgyula válasza Viktor0610 (#135393) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Igazad van amennyiben nem TWRP van felbuherálva a telóra és egy gyári visszaállítással féltéglát csinál belőle. Volt már ilyenből sz..pacs :K

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#135395) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok!

Honor 9 szintű Xiaomi mi van a piacon? (elsősorban M.o.-on vehető és garanciáztatható)

100e Ft környékén mi a legjobb 5 col feletti készülék most?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#135396) tibcsi0407 válasza Winne (#135395) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nincs olyan Xiaomi. :) A Mi6 lehetne néhány ember szerint (szerintem biztosan nem), de ott meg nincs B20.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#135397) Ájvé válasza tibcsi0407 (#135396) üzenetére


Ájvé
veterán

Mi Note 2,3 Mix 2, ezek azért bőven tudnak versenyezni vele, mondjuk árban jóval a Honor 9 felett vannak, talán Mi Note 2 vagy 3 kintről beszerezhető 120k körül.
B20-al meg simán jó lenne a Mi 6 is, igen kamerája nem flagship, de a Honor 9-nek se az, más tekintetben meg van olyan jó, ha nem jobb. Persze nem igazi flagship a Mi 6 se, de Honor 9 se az, egy kicsivel alattuk vannak.
Ja nem vagyok Xiaomi b*zi, csak szerintem ez reális.

[ Szerkesztve ]

(#135398) monti0222w válasza Winne (#135395) üzenetére


monti0222w
addikt

Esetleg ZTE Axon 7, írtam róla itt egy rövid szöszenetet róla. :K

(#135399) tibcsi0407 válasza Ájvé (#135397) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Sajnos nem. Mi Note 2 után a Honor V9 egy megváltás volt nekem. Van összehasonlítási alapom. A többi Xiaomi is mind elvérzik valamiben. Kamera, vagy más mindig gyenge. Ebben az árkategóriában pedig ez nem f@sza, csak annak, aki elfogult, mint a fórum egy része..
A Honor 9 meg ugyanaz, csak kompaktabb.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#135400) Ájvé válasza tibcsi0407 (#135399) üzenetére


Ájvé
veterán

Nekem csak Mi3-am van még (már csak második telefon), már kicsit lassúcska, de alapvetően nagyon jól szolgált 3 éven keresztül, szóval nekem ennyi a tapasztalatom. Családba is akad pár Xiaomi és nincs velük különösebb gond.
Mint írtam az abszolút csúcshoz (S7, S8, U11 stb.) nem ér fel a Xiaomi, mint ahogy írtad valami miatt kevés. Viszont a Honor 9 is ilyen, múltkor meglepve néztem hogy a kamerája nem is olyan jó, szóval ebben elvérzik és nem ér fel a csúcs készülékekhez.
Persze ez egyéni vélemény.
Szerinted Mi Mix 2 kamera és áron kívül miben vérzik akkor el? Csak a véleményedre vagyok kíváncsi semmi más.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.