Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cidalain

    veterán

    válasz #52469760 #79241 üzenetére

    Huawei Mediapad T5 egyertelmuen. 2018 oszen jelent meg, uj.
    Az elobb emlitett 585-os Samu felejtos 3-4 eves modell. Hiaba jobb az akku, a kijelzo fenyereje, de gyengebb a hardver. Az a 2 GB ram mar gyengus ebben az arsavban.
    Minden mas megoldas ami a T5-nel jobb, az dragabb, mint a keret 100 korul lenne meg par opcio, de felesleges arra a feladatra. Ami meg lehet, azok olcsobbak mint a T5, de persze gyengebbek is.

    (#79242) Ðávid
    Leforditom a kerdesedet autosra. Kocsit szeretnek venni. Alapvetoen munkaba, bevasarlasra hasznalnam (kb napi 4-5 km), de 2-e hetente meglatogatnam vele a szuleimet videken (38 km). Es legyen sportos kinezete. Foleg ez utobbi miatt ez a ketto maradt; Aston Martin Valkyrie, Lamborghini Aventador.

    Igazabol a valaszom az, hogy totalmindegy. A tervezett hasznalati modban mindket gep kb 1%-on fog porogni, mindegyiknek rutinfeladat amit tervezel. Ha az S4 ara nem problema vedd azt, az a csucsok csucsa. Ha sporolnal, akkor lesd meg a Huawei Mediapad M5 Lite-ot is, az is tud aktiv tollat. Es kozelebb van a 100-hoz mint a ket Samu.

Új hozzászólás Aktív témák