Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-10-05 12:17:43

LOGOUT.hu

emag ügyintéző kapcsolása "hack"
Jótállás, garancia és egyéb szolgáltatások -> Termék javítási ideje / telepítési szolgáltatások -> Milyen stádiumban van a termékem javítása?
Így egyből kapcsolja az ügyintézőt
qltsar fórumtársunknak köszönjük az infót

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) hzsolee válasza Stylewars_kp (#2650) üzenetére


hzsolee
őstag

Biztos nincs ebben valami csavar...0%? Sosem néztem ilyen után, de azt mondják semmi sincs ingyen...

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#2652) lufi7 válasza hzsolee (#2651) üzenetére


lufi7
aktív tag

Annyi, hogy ha késve fizetsz egy részletet, akkor átalakul egy sz@r THM-s kölcsönné.

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#2653) patyil válasza koxx (#2646) üzenetére


patyil
tag

miután beraktad a boxba a visszaküldött terméket kaptál valami értesítőt, akár samedaytől vagy emagtól? Vagy csak miután ők megkapták és feldolgozták akkor vált át a visszaküldés státusza?

(#2654) Stylewars_kp válasza hzsolee (#2651) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Hűtőt vettem már így. Ott sem voltak rosszabb feltételek. 0%. Annyi, hogy fizetni kell precízen. Ebben az a biznisz ha valakit még rátudnak beszélni más termékre. Nálam is próbálkoztak 500 ezres hitelkeret, 1,5 millió 20% thm, életbiztosítás stb... mindet elutasítottam.

(#2655) mzso válasza z67 (#2538) üzenetére


mzso
veterán

Milyen levélben?

(#2656) mzso válasza Ateszpapa (#2612) üzenetére


mzso
veterán

Én úgy mondanám, hogy az emag lepusztította az edigital-t majd beolvasztotta.

Azelőtt volt a legjobb, hogy az emag megvette. Ingyen üzleti átvétel, és egy hetet lehetett hosszabbítani, ha nem úgy jött ki.

(#2657) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok. Rendeltem a múlt héten az emagon keresztül Philips Oneblade borotvapengét, mely az első használat során kiderült hogy egyértelmű hamisítvány, ezt követően összehasonlítva az eredetivel ránézésre is megvannak a különbségek. Sajnos csak ezt követően néztem meg a szöveges véleményeket, mert a 4 csillag feletti összértékelés ellenére több hasonló 1 csillagos vélemény is van a termékről.
Írtam is emailt az ügyfélszolgálatra, akik rögtön hárítottak, ugyanis ezt nem az emag forgalmazza, hanem egy partnerük. Ők azt írták nem tudok mást tenni, mint visszaküldeni. A probléma az, hogy egyrészt nincs meg az eredeti csomagolása, másrészt mivel higiénia termék, így nem is állhatok el a vásárlástól.
Milyen más módja van, hogy valahogyan visszakapjam a pénzem?
Köszönöm!

(#2658) koxx válasza pana0017 (#2657) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sztem semmi, hasznaltad, csomagolas nincs, higieniai termek. Fogyvedelemnel jelentheted oket, de ha nem magyar a ceg akkor kb baszhatod.

(#2659) alexnagy777 válasza pana0017 (#2657) üzenetére


alexnagy777
csendes tag

Sajnos nem egyedi eset, egyre gyakoribb. Ahogy az sem, hogy emag sok negatív értékelést egyszerűen nem engedélyez kirakni, legyen az bármennyire korrekten tálalva. Tehát, azokra sem igazán lehet támaszkodni.

(#2660) pana0017 válasza koxx (#2658) üzenetére


pana0017
senior tag

Természetesen nem magyar... Rendben, köszönöm a segítséget mindkettőtöknek!

[ Szerkesztve ]

(#2661) koxx válasza pana0017 (#2660) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igazából már emagtól sem szívesen vásárolok, annyira puruttya lett az egész az edigis egyesülés óta. Marketplace partnertől 1x vettem 800 ft-os fogkefét, pont ez az értékhatár amit szabad náluk költeni...

(#2662) HUN_Sector válasza alexnagy777 (#2659) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Az emagon a pokemon kártyák is hamisítványok. Nevetséges

(#2663) alexnagy777 válasza HUN_Sector (#2662) üzenetére


alexnagy777
csendes tag

Pedig, ha lenne egy morális határ, akkor az minimum innentől húzódna. :(

Hatalmas csalódás volt! Egyáltalán nem ajánlom senkinek. Kisfiúnknak vettük névnapjára, de mikor kibontotta sírva mondta, hogy az egész doboz hamisítvány. Nem értek ezekhez a pokémonos dolgokhoz! Felháborítónak tartom, hogy ilyet lehet legálisan árulni. Legalább ráírnák, hogy nem eredeti! Nagyon megbántam, hogy megrendelte!

(#2664) erdey_a válasza HUN_Sector (#2662) üzenetére


erdey_a
őstag

és az emag a forgalmazó?

szerk.: rákerestem, természetesen nem az emag árulja, hanem valamelyik partner.
elsőszámú szabály, hogy nem veszünk semmit emag partnertől.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#2665) HUN_Sector válasza erdey_a (#2664) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Vettem partnertől műanyag plexi kártyatartót (gyűjthető kártyákhoz). Ki volt írva hogy 2db / csomag
Mikor megjött láttam ám, hogy a tok két darabból rakható össze, szóval kvázi 1 darab / csomag, ennyiért meg tudtam volna nívósabbat is venni amazonról mágneszáródással.
Értékeltem a megrendelést (terméket) az emag meg letiltotta a véleményem

[ Szerkesztve ]

(#2666) Reverting


Reverting
őstag

Ma "jott" a boxba egy optikai kabel, 2e.ft. kinyitom es ures a box!!! Jart mar igy valaki? Persze az online "segitseg"-ben nincs olyan valasztasi lehetoseg h ures a box...
Haza erve irtam egy panaszjegyet, mennyi ido mig ez megoldodik? Pentekre kellene a kabel, de lehet inkebb megveszem uzletben 2x annyiert... plusz meg a forgalmazo, amit nem is figyeltem valami Vectro nevu roman ceg...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#2667) mzso válasza alexnagy777 (#2663) üzenetére


mzso
veterán

Az mit jelent, meg miben nyilvánul meg, hogy hamisítvány a pokémonos kártya?

(#2668) mzso válasza erdey_a (#2664) üzenetére


mzso
veterán

Én vettem hosszú, gombos zárbetétet, mert amúgy csak aranyáron van. Ilyen csodásan volt elnevezve: "OEM varjúgomb henger, nikkelezett sárgaréz, 5 kulcs lenyomattal, középre igazított típus, hossza 90 mm"

De szerintem hanyagolni fogom most már az emag-ot. Már nincs üzlet ahová visszavigyem ha ganét kapok.

Ezt megelőzően vettem indukciós főzőlapot, partnertől. Elég vicces volt. Kerámia lapos volt, és az a kerámia egy csempe volt. De nagyobb baj, hogy 2200W helyett csak max 1000W körül vett fel eleve a hálózatról, a hátásos teljesítmény meg ki tudja mennyivel volt kevesebb ennél is.

(#2669) HUN_Sector válasza mzso (#2667) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Lopták a designt
[link]
Ha kibontod, más az anyaga. Kb mintha egy sima papírlapra lenne nyomtatva. Vagy a kép is lopott és nem is az eredeti zacskó/ban/hoz jön hanem egy százas, vagy háromhatvanas gyűjtőben simán, ami sosem létezett kiadásként, hanem valaki Kínában nekiállt bescannelt képeket kinyomtatni.

Egyedi designt csináltak
[link]
A benne szereplő kártyákat a jogtulajdonos soha nem tervezte meg, soha nem adta ki

Ha kettévágsz egy eredeti pokemon kártyát, belül fut a három rétegből egy fekete réteg. Onnan tudod a leginkább hogy eredeti. Illetve az anyagából.

Egy összehasonlítás:
[link]

(#2670) F1r3b1rd


F1r3b1rd
tag

Sziasztok, elállással kapcsolatban lenne kérdésem:

Vettem egy laptopot, de benéztem és visszaküldeném.
A csomagolással van egy kis gondom: az eredeti laptop be volt téve egy emagos dobozba, ami jóval nagyobb, mint a visszaküldésnél írt max méret(55 cm hosszú, míg az oldalon 44 v 47 cm van megadva).
Ugyanabba az automatába vinném vissza, ahova érkezett, de nem tudom h jó méretű rekeszt fog e kinyitni, és ha nem akkor a folyamat megszakítható-e , vagy milyen módon küldjem vissza ??

(#2671) HUN_Sector válasza F1r3b1rd (#2670) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Az emag automaták sem egységes mélységűek. Lesz olyan ahova befér, lesz amibe nem. Ha ki is választasz egyet visszaküldés miatt, másiknál is fel tudod majd adni.

(#2672) gingerbalm válasza F1r3b1rd (#2670) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

az automata addig nyitogat neked, míg le nem okézod a megfelelő méretű rekeszt

(#2673) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

EMAG által forgalmazott termékekről a számla és garanciajegy hogyan jut el a vevőhöz?

Ma átvettük a terméket, a dobozban nem volt.

Elektronikusan sem jött :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#2674) Criminal017 válasza Donki Hóte (#2673) üzenetére


Criminal017
őstag

Garanciajegy: ügyfélfiók - termékgaranciák menüpont
Számla: az adott rendelésed részleteinél lesz, a fizetési mód alatt

(#2675) Donki Hóte válasza Criminal017 (#2674) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszönöm, megtaláltam :R

Az zavart meg, hogy egy rendelésben két dolgot vettünk, az egyiknek kiküldték emailban a számláját/garanciajegyét, a másikét meg nem.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#2676) F1r3b1rd válasza gingerbalm (#2672) üzenetére


F1r3b1rd
tag

Meguntam 2 nap szívatás után, h nincs sose az a méret ami kellene, ezért átszabtam a kartondobozt és úgy befért átlósan. Azóta már a visszautalás is megtörtént.

(#2677) tomci


tomci
csendes tag

hogy legyen pozitív tapasztalat: két hete nem jött egy cucc, messengeren kedvesen rákérdeztem, válaszoltak, hogy utánajárnak, másnak újra írtak, hogy szóltak a Samedaynek és tényleg, el is indult a csomag... Bónusz, hogy a szállítás napján jött egy váratlan e-mail, küldtek egy 6000 Ft-os kupont... pedig a chaten erről nem volt szó.

(#2678) tomszli11


tomszli11
tag

Mi a véleményetek erről a szituról?
Közel már 3 hete vásároltam egy társast az emagon, amihez volt kuponom így "ingyen" volt. Ami a mai napig sem érkezett meg az emag boxba. Az emag a futárcégre mutogat a futárcég az emagra, hogy még át sem adta. Lassan túl vagyok a 10 levélváltáson mind két céggel hogy mégis hova lehetett eltűntetni a csomagom. Folyamatosan a válasz hitegetés hogy az ügy kivizsgálás alatt van és hogy türelmet kérnek. Jelenleg a követés így áll. :((( Kíváncsiságból ugyan azt a terméket lerendeltem a bemutatótermükbe az etele plázába, és milyen érdekes az 2 nap alatt megérkezett...
Gondoltam rá hogy besétálok, átveszem fizetés előtt és kisétálok vele, közölve hogy a többit intézzék el házon belül.
Ti mit tennétek az esetemben? :F

(#2679) PuffyDog válasza tomszli11 (#2678) üzenetére


PuffyDog
junior tag

Az a baj, hogy alja cég mindkettő.

Egy március végi előre fizetett eMag rendelésem fele lemaradt, azóta lett nyitva vagy 20 ügy és lett téve panasz. Tegnap kaptam hivatalos választ, miszerint kamerafelvétel látható arról, hogy ők átadták a csomagot a Samedaynek. Ergo így jártam.

Aztán volt egy időszak, amikor 300 Ft-ért lehetett Easyboxból Easyboxba küldözgetni csomagot. Tízből 4 csomagom veszett el. Biztosítva volt persze mind. Még akkor tavaly jelentve lett mind a Sameday felé, a saját szabályzatuk alapján 30 nap áll rendelkezésre a vizsgálat miatt. A mai napig sem válasz, sem kártérítés, pedig hetente kapnak mailt. Ennyit róluk.

=>> iPad Pro 11 128GB (2021) 100%-os akksival eladó! | ZenBook eladó! | Tefal Robotgép eladó! <<=

(#2680) Angie™ válasza PuffyDog (#2679) üzenetére


Angie™
addikt

Sameday az egy tolvaj banda :DDD :DDD

Leírtam korábban, hogy a cégünket hogyan húzták be többszázezer forinttal :DDD :DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#2681) PuffyDog válasza Angie™ (#2680) üzenetére


PuffyDog
junior tag

Rád keresek és elolvasom.

Egyszer jártam jól eMag rendeléssel. Gondoltam én. Jött egy ~6e Ft értékű csomag boxba, mentem átvenni, nem kért pénzt. Gondoltam ez a kárpótlás a sok szivatás miatt. Aha. Hónapokkal később egy hibás termék visszaküldése után az utalandó összegből levonták azt a 6ot. :DDD

=>> iPad Pro 11 128GB (2021) 100%-os akksival eladó! | ZenBook eladó! | Tefal Robotgép eladó! <<=

(#2682) PuffyDog válasza Angie™ (#2680) üzenetére


PuffyDog
junior tag

Elég durva. Legalább visszament a pénz, igaz kellett egy ügyvéd hozzá. Ezek most bezártak minden boltot, kivéve Etele és a GVH is zaklatja őket. Lehet eltűnnek? Engem nem zavarna. Régebben szinte minden ingyen jött boxba, most már csak 10e Ft felett és persze fizess előre, mert ilyen 490-990 közötti díjat számolnak. Plusz mostanában olyan időket futnak a csomagok, mintha Black Friday lenne, aztán reklámozzák, hogy rendeld meg délig és még aznap megkapod. Ezt is pár napja találták ki, ami Alzánál évek óta működik.

=>> iPad Pro 11 128GB (2021) 100%-os akksival eladó! | ZenBook eladó! | Tefal Robotgép eladó! <<=

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.