Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-30 10:47:05

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16101) daveoff válasza -Solt- (#16093) üzenetére


daveoff
veterán

Ezek után gondolod, hogy W10 alatt rendbe tudják rakni a drivereket?

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16102) TTomax válasza -Solt- (#16099) üzenetére


TTomax
nagyúr

Vagy talán csak a játék ROP intenzív... :U

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16103) nubreed válasza rocket (#16097) üzenetére


nubreed
veterán

Ezek után kb erre számítottam, ami a linkelt fórumon is kirjazolódik. Ha az emberek többsége így gondolkozik, nagy bajban lesz az AMD.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16104) Komplikato válasza Drizzt (#16072) üzenetére


Komplikato
veterán

Azért azt megjegyezném, hogy a bemutatókon nem véletlenül nem maximum beállításokon mentek a 4K-5K demók. A lehet vele 4K-ban játszani, meg a megy maximumon 4K-ban két külön téma és itt páran emlékszünk még amikor ugyan ez ment a FullHD esetén. Két generáció és tényleg maximumon menni fog a 4K. ;)

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#16105) -Solt- válasza #85552128 (#16100) üzenetére


-Solt-
veterán

No látod ez jogos, a ROP-t kihagytam a képletből... azzal nem is vagyok képben, hogy melyek a ROP érzékeny motorok, de elég sok helyen látok a 290X/390X-hez képest alig 10-15%-s pluszt 1080p alatt, amit viszont nagyon keveslek dupla árért.

www.smart-bus.hu

(#16106) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Mar lecsokkentek az arak, a kezdetben vart 550£ helyett 509£-ert van mar Fury, es ugyanoda lementek a 980Ti arak is.

(#16107) #85552128 válasza Malibutomi (#16106) üzenetére


#85552128
törölt tag

Na, mégiscsak lett árverseny így a "szezon" végére :C
Azért elég ciki, ha egy nappal a megjelenés után csökkenteni kell egy kártya árát, bár a kezdeti árazásnál is hibáztak...
Az nV meg szerintem úgy van vele, hogy most már "mindent bele" alapon nyomják...

[ Szerkesztve ]

(#16108) TTomax


TTomax
nagyúr

Ezért kellett volna olyan terméket készíteni,ami egyértelműen jobb a konkurenciánál mind teljesítményben mint fogyasztásban hogy ez ne forduljon elő.Most majd lehet örvendezni,hogy milyen jó, olcsó lett a Fury X a cég meg csődbe megy.Pontosan ennek a hozománya hogy nincs elég pénz fejlesztésre és olyan gpuval kell előállni ami "univerzális",ezzel pont az a baj,hogy mindenhova jó,de sehova sem eléggé...és az egy olyan spirál amire az AMD került amiből nagyon nehéz kitörni.
Nem piacvezetőként prognosztizálnia jövőt,hát azt szinte lehetetlen.Bele lehet nyúlni csak kicsi az esélye...erre már többen felhívtuk a figyelmet a múltban,de hát biztosan csak nem láttunk a "zöd"-töl. Kísértetiesen hasonlít az AMD GPU frontja a CPU-ra...csak itt kisebb az ellenfél,nem egy Intel így a folyamat is lassabb.

(#16110) Jack@l
Pont az a baj,hogy nekünk ez egyáltalán nem jó,ez csak annak jó aki rövid távon gondolkodik... :(

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16109) nubreed válasza #85552128 (#16107) üzenetére


nubreed
veterán

Bennem ezek merültek fel:

-Magyar árakban mikor lehet ezt érezni?
-Vajon olcsóbban adja e az AMD a 3xx -eket is?
-Olcsóbbak lesznek e az nVidia 980 alatti kártyái?
-Mikortól lehet kapni az R9 3xx sorozatot az Iponon és néhány nevesincs szürkegazdaságban lavírozó szerencselovag webshopon kívül rendes, megbizható számtech boltban?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16110) Jack@l válasza Sonja (#16098) üzenetére


Jack@l
veterán

Ez nekünk jó, végre elindul(hatna) egy kis verseny a felső kategóriában is.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16111) #45185024


#45185024
törölt tag

Hallgassátok meg saját fuletekkel
[link]
1 Ref kártya
2 Titán X
3 custom G1 Gaming
EZÉRT nem szabad SOHA referencia hutésu kártyát venni

[ Szerkesztve ]

(#16112) TTomax válasza #45185024 (#16111) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igen mert az asztalra kicsapott tesz bench lapon halkabb... kíváncsi vagyok mondjuk gépben SLIben mi lenne a halkabb... lenne meglepődés...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16113) -Solt- válasza #45185024 (#16111) üzenetére


-Solt-
veterán

Nem értek egyet! :) Nekem a 780-n referencia hűtés volt, teljesen elégedett voltam vele... lehet, hogy picit hangosabb, de ezt egyrészt játék alatt nem hallod, másrészt kifújja a hőt a házból, nem bent keringeti! ;) Szóval a jó referencia hűtés, bátran választható! :)

www.smart-bus.hu

(#16114) Crytek válasza Sonja (#16098) üzenetére


Crytek
veterán

Ezt már mikor mondtam :)

Next PC Upgrade: 2022

(#16115) nubreed válasza Crytek (#16114) üzenetére


nubreed
veterán

Ha ezzel bele kényszeríti az AMD -t egy gyilkos árversenybe, csúnya idők lesznek az AMD számára. Nem tudjuk hol van az a pont amikor még profitot termel az AMD számára a Fury, de nem elég, hogy a jelek szerint nem fognak sokat venni belőle, még olcsóbban is kell hogy adják.... ráadásul tutira nem így tervezte az AMD eredetileg, hogy már a megjelenés másnapján árat vágnak.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16116) Jack@l válasza nubreed (#16115) üzenetére


Jack@l
veterán

Onnan indulunk, hogy pár éve még 150e volt egy csúcskártya, nem 260. Úgy érzem van honnan engedniük, mégha a dollár erősödését is beleszámolom. Nem értem mért sajnáljátok szegény gyártókat, mikor sok sok milliárdot kaszál rajtatok. (már amelyik nem tart évekig veszteséges üzletágat)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16117) nubreed válasza Jack@l (#16116) üzenetére


nubreed
veterán

Ki mondta, hogy sajnálom őket? Én is tisztában vagyok azzal amit írsz. Az AMD -nek fájhat most egy brutális árverseny, főleg akkor ha a Fury majd jóárasítva sem kell senkinek. Csak ezt akartam mondani.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16118) Dtomka válasza Jack@l (#16116) üzenetére


Dtomka
veterán

+ a csúcskártyával is kompromisszumo(ka)t kell kötni...különben nincs 60 fps.
Grand Theft Auto 5 Max settings on R9 Fury X 4K

[ Szerkesztve ]

(#16119) Jack@l válasza nubreed (#16117) üzenetére


Jack@l
veterán

500-ért vinnék mint a cukrot. (na jó, erősen elgondolkodnának rajta külföldön)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16120) nubreed válasza Jack@l (#16119) üzenetére


nubreed
veterán

Az erősen elgondolkozás meg a tényleges megvétel között oriási a különbség. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16121) TTomax válasza Dtomka (#16118) üzenetére


TTomax
nagyúr

GPU 77Cfok?????? Nocsak... :o

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16122) Crytek válasza Jack@l (#16119) üzenetére


Crytek
veterán

Én meg 180-ért venném a 980Ti-t mintha ingyen adnák,de nagyszerű hazánkba kb soha nem lesz annyi :(

Next PC Upgrade: 2022

(#16123) -Solt- válasza Dtomka (#16118) üzenetére


-Solt-
veterán

Na, azért egy GTA V maxon, 4K-n 40-50 FPS körül azért egyáltalán nem rossz! Főleg, hogy a tesztekben ugyanerre 30-32 FPS-t mértek. Ez egy FreeSync monitorral már teljesen játszható...

www.smart-bus.hu

(#16124) h1mpi válasza Crytek (#16122) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mindig tudsz olyan dolgot mondani, ami biztos, hogy nem lesz úgy soha ;)
Ha fejleszteni akarsz, ahhoz elnézve az adatlapod nem csak egy vga kell. 130-ért már van 980 az aprón fhd-ra tökéletes hidd el.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#16125) Cole86 válasza Dtomka (#16118) üzenetére


Cole86
senior tag

Azért ez über max beállítások mellett koránt sem rossz 4kban... sőt!

Az ár lejeb lenne úgy 180k körül akkor már rendelném is be magamnak azonnal... :U

77 fok megint érdekes nem tudjuk milyen házba rakták a radit.. akinek esze van az rak rá még 1 ventit és 60 fok fölé nagyon nem fog menni talán..

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#16126) #85552128


#85552128
törölt tag

Nem 75 a temp limit ? +3 fokkal feljebb nem kéne engednie, főleg nem tartósan...

Szerk.: amúgy ja, se beállításokat, semmit nem mutat és 2 nappal ezelőtti...

[ Szerkesztve ]

(#16127) mackosajt válasza Dtomka (#16118) üzenetére


mackosajt
addikt

"Közzététel: 2015. jún. 23."

Nekem gyanús.
De lehet csak engem zavar?

A hőfok meg a másik.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#16128) Cole86 válasza mackosajt (#16127) üzenetére


Cole86
senior tag

Engem nem, legalábbis nem a dátum miatt. :U Itt egy másik is.

szerk : ha ennyit tudna 4kban full maxon az tényleg képtelenség lenne már. Esetleg élsimítás nélkül, meg pár dolgot levéve... talán, de még akkor sem biztos.. másik dolog nekem 3,5gigát eszik be a 970es 3440x1440es felbontáson (0as élsimítással, árnyákokat lejebb kaptam, amúgy max graff és van 35-50 fpsem), ergo 4kban maxon kb 6 gigát kajálna be... :U

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#16129) lowzor válasza Dtomka (#16118) üzenetére


lowzor
veterán

Ez 100%, hogy kamu szvsz.
GPU hogy lehet 78 fok? Szerintem ez nem is Fury X.
A videóban semmi bizonyíték nincs arra, hogy tényleg 4K-ban, vagy maximális beállításokkal megy.
Amúgy is képtelenség lenne, hogy 4K-ban maxon így fusson. Ha mindent maxra raknál, akkor még FullHD-ban is megszenvedne.

(#16130) Black_Sheep válasza Jack@l (#16110) üzenetére


Black_Sheep
tag

Igen, nagyon jó. Ha belegondolok, hogy a gyilkos árverseny csődbe viheti az AMD-t, aminek egyenes következménye lehet, hogy senki sem fog drivert írni-frissíteni, ergo az összes AMD kártya kukázható, akkor mégsem örülök már annyira.
Még valami: ha nem számolják fel a VGA üzletágat, hanem megveszi pl. a Samsung, annak sem biztos, hogy örülhetnénk. Mi lenne a célja az új tulajnak? Lát-e ebben az üzletágban jövőt? Van-e értelme az asztali gépekre koncentrálni, ha a mobil piac rentábilisebb?

(#16131) Jack@l válasza Black_Sheep (#16130) üzenetére


Jack@l
veterán

Akkor hajrá, vegyél sok fury-t jó drágán, hogy ne legyen baj...
Engem baromira nem érdekel mi lesz velük 5 év múlva, mert csak maguknak köszönhetik. Volt már 40-60 dolláros amd részvény ár is, most ez 2,5.
Egy dolog érdekel, mint vevőt, legyen versenyképes terméke valakinek jó áron.
Amúgymeg kezdenek sűrűsödni az ilyenféle pletykák. (ezekre a tőzsde is rámoccan, szóval nem a pistike féle berkekből származik)
http://seekingalpha.com/article/3278115-qualcomm-may-acquire-amd-this-could-trigger-significant-upside-for-both-stocks

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16132) mlinus válasza Black_Sheep (#16130) üzenetére


mlinus
őstag

vaaagy egy jobb árképzéssel több lenne az eladás, ami meg rögtön jót tenne az amd-nek. Érdekes módon sok-sok évig kihúzta az amd úgy hogy nem volt $500 fölött az egy gpu-s csúcskártyája :)

(#16133) #85552128 válasza Black_Sheep (#16130) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nem vagyok a saját magam ellensége, hogy ne örüljek az olcsó termékeknek, a többit meg oldják meg az ő dolguk. Nem karitatív szervezet az AMD ki kell hozni egy jobb terméket és akkor lehet drágán adni, ha ez nem sikerül akkor viszont nem kell túlárazni...
Azt sem lehet mondani, hogy ennek nem volt még előjele, először a CPU biznisz kezdett, hogy is mondjam, "ellaposodni", most meg a GPU üzletáguk, ahol az nV amúgy is keményebben nyomja mint az Intel a CPU piacon...
Nem tudom a több millió eladott konzolból mennyi jöhet be, de túl sok biztos nem, nem kellett ennyire olcsón adni...

Aztán ha ez sem sikerül nyissanak valami gyűjtőszámlát aztán a nagy AMD fanok küldhetik arra az adományokat, ha ennyire féltik szeretett márkájukat...

Ez a hsz. amúgy azóta is eszembe jut, lehet a helyi AMD informátor is mást várt...

[ Szerkesztve ]

(#16134) mackosajt válasza Cole86 (#16128) üzenetére


mackosajt
addikt

Van olyan videója, aminek a címében Fury CF szerepel...

Mondjuk az látszik, hogy hetek óta AMD-vel kel és fekszik.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#16135) #45185024


#45185024
törölt tag

A Pro-n többet fognak keresni mert ott nem kell a vízre költeni, lehet manuális összeszerelés is van.
Csak ahhoz meg ugye kellene sok selejt :)
és nem mellesleg a 180-190 es kategóriában több neki a sansza is. Ott tuti nem lesznek TI -k


[ekwb-shows-off-first-radeon-r9-fury-x-water-blocks]

[ Szerkesztve ]

(#16136) Jack@l válasza #45185024 (#16135) üzenetére


Jack@l
veterán

Lassabb lesz, mint a 980-ak...

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16137) #45185024


#45185024
törölt tag

Csak annyi kellene hogy feloldják a feszt és akkor bekövetkezhetne egy vizeskorszak.


[AlphaCool & XSPC + FURY]

[ Szerkesztve ]

(#16138) lowzor válasza #45185024 (#16135) üzenetére


lowzor
veterán

Az XT-t elnézve a Pro kb egy 970 OC, vagy nagyon jóesetben egy alap 980 teljesítményét fogja tudni talán. Tehát a 140k-s ársávban lenne reálisan esélye.

(#16139) Black_Sheep válasza Jack@l (#16131) üzenetére


Black_Sheep
tag

A Fury nem tömegkártya, inkább presztízs. A nagyobb baj inkább a középkategória rossz szereplése.
Ha távlatokban gondolkodsz, akkor nem érdeked a monopol helyzet kialakulása. Akkor nem lesz versenyképes termék, mert verseny sem lesz. Azt fogod venni, amit adnak, annyiért, amennyiért adják. Nem lesz alternatíva, ami az árakat kordában tartja.

@mlinus: ha veszteséggel tudja csak adni a kártyáit, akkor előbb-utóbb megszűnik a fejlesztésbe való invesztálás, mert nem lesz megtérülése. Ha nem fejleszt, nem lesz versenyképes. Ha nem lesz versenyképes, akkor...

@Szaby59: én sem, ha a 980/980 ti jobb ár/érték aránnyal szerepel hónapok múlva is, akkor nem kérdés, hogy melyiket veszem meg. De a felhasználóknak ez hosszú távon nem lesz jó, lásd fent.

Abu-nak igaza volt. A Fiji kib@szott gyors és kib@szott drága. A légy a levesben a 980 ti, ami sokkal gyorsabb és alig drágább.

(#16140) mlinus válasza lowzor (#16138) üzenetére


mlinus
őstag

Áááá... kizárt. Bár ez az AMD, szóval lehet. A 390X jelenleg a 970 és 980 között van. A nano-ra mondták hogy hozza a 290x teljesítményét, szóval a Pro-nak LEGALÁBB gyorsabb kell lennie a 980-nál

(#16141) #85552128 válasza Black_Sheep (#16139) üzenetére


#85552128
törölt tag

Azért szerintem ilyen kijelentés után nem azt vártuk, hogy alig érje be/lassabb legyen mint a Ti, főleg, hogy akkor még úgy volt, hogy csak a 6 GB RAM lesz a különbség a TX-hez képest...
Korábban egyébként ő is 800-900$-ra lőtte be az árát, szerintem az nV a 980 Ti árazásával az AMD-t is meglepte :D

[ Szerkesztve ]

(#16142) #45185024 válasza mlinus (#16140) üzenetére


#45185024
törölt tag

Egyetértek Linussal.

(#16143) Jack@l


Jack@l
veterán

Gumicsont, hogy legyen mibe kapaszkodni:
https://www.reddit.com/r/Amd/comments/3b21fp/fury_x_possibly_reviewed_with_wrong_drivers/

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16144) lowzor válasza mlinus (#16140) üzenetére


lowzor
veterán

Az XT FullHD-ban 5%-al gyorsabb, mint a 980, 1440p-ben meg 13%-al. Akkor mégis hogy lehetne gyorsabb a Pro a 980-nál? Max ha jön egy driveres gyorsulás.

(#16145) mlinus válasza lowzor (#16144) üzenetére


mlinus
őstag

úgy hogy nem lesz semmi különbség azonkívűl hogy sima levegős hűtés lesz rajta, azaz nem lehet semennyire se tuningolni :)

(#16146) Black_Sheep válasza #85552128 (#16141) üzenetére


Black_Sheep
tag

Szerintem is meglepődtek, most pedig főleg, hogy az nVidia csökkentette a ref ti árát. Kíváncsi leszek, hogy bele tudnak-e állni az árversenybe a pirosak; ha igen, akkor brutális árcsökkenés gyűrűzhet végig a piacon. Ebben az esetben sokan a fejüket verhetik a falba, ha elsiették a vásárlást...

(#16147) #85552128 válasza mlinus (#16145) üzenetére


#85552128
törölt tag

Miből gondolod hogy így lesz ? Szerintem vagy vágott lesz a GPU vagy csökkentett órajelekkel / feszültséggel jön, bármelyik is legyen a teljesítménycsökkenés a vizeshez képest borítékolható...
Máskülönben nem sok értelmét látom a vízhűtésesnek - ez a kártya szerintem a max amit a Fiji-ből kitudtak hozni a jelenlegi gyártástechnológiával.

[ Szerkesztve ]

(#16148) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Kivancsi vagyok ez 3 ennyiert mikor megy el.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#16149) mlinus válasza #85552128 (#16147) üzenetére


mlinus
őstag

Csak tippelek. Mivel, a 390x és a FURY X között egész egyszerűen nincs akkora különbség hogy beférjen 2 kártya. Márpedig elvileg azt ígérték. (Mondjuk ha a Fury Nano ugyanolyan gyors mint a 390x akkor meg mi értelme volt egyáltalán a 390et kihozni?)

(#16150) daveoff válasza mlinus (#16145) üzenetére


daveoff
veterán

A Fury X-ből ítélve léggel még az órajelet sem fogja tartani a Pro, valamit módosítani kell rajta, és akkor borítékolható, hogy lényegesen gyengébb lesz. Víz nélkül az X is szenvedne...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.