Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Mielőtt hozzászólásban feltennéd a kérdésed olvasd el a Témaösszefoglalót, a Téma tudnivalókat vagy használd a keresőt.
Az esetek nagy többségében megtalálható a válasz!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1552) robertosz91 válasza Zeratul (#1545) üzenetére


robertosz91
tag

Igen ebben teljesen igazad van, hogy az AMD nem oda pozícionálta. A nevéből is adódik, hogy a 380/x-et váltja.

Yutani
Azért +1-ezek, mert jelen helyzetben van benne igazság. Ha a dollár nem száll el akkor teljes mértékben igazad lenne, de ugye ez nem így van. Ő most a jelenlegi helyzetet vázolta fel, ami nem az, hogy ez egy remek teljesítményű/olcsó termék. Hiába az AMD árazás, ha ez a kártya nálunk ennyiért kapható. Aki mondjuk annak idején vett egy 380-at 65-75-ért, mert ennyi volt rá a keret, akkor miből gondolod, hogy a névutód 85-103 árát is röhögve kicsengeti? Akkor vett volna tavaly egy giga 390-et, mert ugye az is hasonló áron volt. Tehát kis hazánkban nem kapsz több teljesítményt kevesebb pénzért. Max pár %
Ha az AMD által kiadott áron menne Mo-on, akkor Ren Hoek kolléga se írt volna ilyeneket, kvázi a vita nem is létezne. Mint látszik ,minden megközelítés kérdése. Mindkét félnek igaza van, de mégse. Tiszta filozófia :)
Szerintem ne is offoljuk szét a topikot, (persze ebben én is aktívan részt vettem, ezért sorry) inkább várjuk továbbra is a custom felhozatalt. Én befejeztem. :)

Az élet jó, csak meg kell tanulni lebegni a sz@rban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.