Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) ViZion


ViZion
félisten

amúgy néztem a VGA drivert, mert vmiért döglődik az MWO nálam (az update óta nem az igazi, már OC-t is levettem, de ehhh... mindennel baja van).

Tehát van Radeon Software 299 MB Crimson Edition 15.12 12/17/2015
És kell rá egy peccs Radeon Software 318 MB Crimson Edition 16.3.1 Hotfix 3/17/2016
??? WTF? Nem volt idejük egybegyúrni? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#702) mackosajt válasza ViZion (#701) üzenetére


mackosajt
addikt

hogy te mennyire hülye vagy! :D

Csak hotfix a neve, de amúgy a komplett csomagot tartalmazza. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#703) ViZion válasza mackosajt (#702) üzenetére


ViZion
félisten

Nakem még régebbi driver van, nem a crimson. Akkor is elég a hotfix? Mert a diver az driver, a hotfix meg csak patch elvileg...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#704) Televan74


Televan74
nagyúr

Athlon X4 845 teszt. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#705) ViZion válasza Televan74 (#704) üzenetére


ViZion
félisten

csak kommentekbe ne olvass bele... oda elférne egy gyökérkezelés ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#706) ViZion


ViZion
félisten

Mindig elszörnyedek ilyen cikkek után. OK, fikázzák az AMD-t, mert sokat fogyaszt, etc.
Rendben, virtuálisan összeraktam egy gépet. DDR4 ramon meglepődtem, tényleg baráti már az ára. Alaplap is elmegy, 25-30k körül B150 vagy H170 lap, tuningos lapok 35k körül indulnak. Itt azért már határeset, h intelnek elég a 12k lap (alaplap ajánlóban ilyenért ütnek is), de igazán a deszka árak sem vészesek, 30k alatt kicsivel M.2 lap van, ami jó dolog. Nah, akkor proci...
...ejj. i3-6300 45k-ért? Sokallom. 42 volt az FX-9370, 25 körül vannak FX-6300-ak, amik a hirtelen talált benchek szerint ennél erősebbek. OK, újabb, keveset eszik, mittomén. De drága szerintem. i5 meg olyan 60k-tól indul, szal. ehhh... Játékra a mai napig inkább 8320 (használtan) és egy erősebb VGA amit összeraknék, Persze ideális esetben (végtelen $ :D ) i7 + Fury lenne, de átlag usereket és kéréseket figyelembe véve FX még megfelel.

Igen, a PH nem átlag közönség, itt mindenki HW szaki és HC gémer. De amíg olyan kérdések jönnek, h olyan 40k-t költve a jelenlegi (AM3) gépre kellene BF kompatibilissé tenni, meg 120k-ból gémer gépet rakjak össze... :B

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#707) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt néktek :)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#708) ViZion válasza Lacielvtárs (#707) üzenetére


ViZion
félisten

Helló...
Megyünk locsolni, srácoknak lesz píííz :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#709) Lacielvtárs válasza ViZion (#708) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ejj az jo program :K
Akkor mar csak azt kell a fiataloknak kiagyalni, mire herdaljak el :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#710) Gyuri27 válasza ViZion (#706) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért az már mekkora szégyen, hogy 2016-ban játékos meg kicsit dolgozós gépre 2 magos procikat tesztelnek meg ajánlanak.
Ahogy én látom az amd procik alá a drága deszka felesleges. Ha amit használunk progi, játék használja a 2 + magot akkor dombon a tanya. Ha egy magot használ rángathatod te az a világ végéig.

A proci beáll majd 20k körüli árra, de számoljunk most 23k-l 20 pénzért van hozzá lap is ha kell itx is.
Kerekitsünk felfele 45k. Ja hogy ennyiért intel nem ad 4 magos procit.
Szóval lehet itt fikázni az amd-t csak nem értem miért. A cégekre kéne rágyujtani a viskót meg a programozók kezét eltördelni, hogy még sok program mindig 1-2 magot használ 32 biten.

Amd - Radeon - Ryzen

(#711) ViZion válasza Gyuri27 (#710) üzenetére


ViZion
félisten

Igen, kollégák szidják is a CAD progikat. Van kolléga, aki bent i3-nál is üldögélt, most kapott i5 procit, magas frekiset, azt szereti. Közben átkozza magát, amiért kidobott egy valag pénzt i7-re, sem a HT-nak, sem másnak nem látja hasznát i5-el szemben. És ez gyakorlat, "inteles" ember, nem is vmi AMD fan. Még nagyobb vicc, amikor a 60k proci kap egy 60k VGA-t. Nah, az már gémer... Engem még most is a 280X VGA limitál, Procit visszavettem, tök felesleges agyon hajtanom.

Azért AMD is kapja be, ennyit kell várni a Zen-re... :(((
Mondjuk most már a DDR4 árak frankók, jönnek azért Cl 13 ram,ok is, meg olvasni, h van bennük OC is rendesen (mondjuk ramot én nem szoktam húzni, csak ha rém egyszerű, de napokat nem szopatom magam kicsit jobb időzítésért). Még az alaplap kérdéses... Remélem nem ismétlődik meg az AM3+, hogy mindenféle gagyi legyen, ráadásul mATX/ITX méretben még az sincs :((

Lacielvtárs úr! Jah, már 2 hete elköltötték fejben... Jó hogy hitelt nem kértek előre a húsvéti pénzre :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#712) Lacielvtárs válasza ViZion (#711) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ez nagyon joooo :C
Egy kis apa hitel folyósítás :DD
De teny hogy csak ido kérdése es ezt is fel fogják vetni idővel a fiatalok :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#713) Gyuri27 válasza ViZion (#711) üzenetére


Gyuri27
félisten

Több mint 10 éve terjed a több mag meg a 64 bit. Azóta nem sikerült megtanulni programozni a lidérceknek, meg optimalizálni és az amd kapja be. Valós. Ja várj.

Most azért várjuk a zent mert az egy szálon erősebb? Annak mi az értelme? Lassan ott tartunk, hogy 1 magos procik jönnek megint.

Az amd annyit azért tehetne (azon felül, hogy ösztönözhetné a kedves kiadókat, hogy ugyan már 4 magra legyenek fejlesztve a játékok, programok), hogy ha van a prociban vga azt dvga esetében is lehessen használni másra. Pl streamre, ahol van fizika akkor azt számolja vagy fözzön egy jó kávét.

A lapokat nem az amd csinálja. Lassan tényleg minden a prociban van. Meddig tart arra deszkát csinálni?
Amúgy meg igen az itx a jövő. Most már kis gépekből is lehet jó "gamer" gépeket csinálni. A mobák népszerűsége, a kártyás játékok népszerüsége az egekben. Azokon meg elrohangálna (lol, dota, kivéve a hots mert az sikerült egy magra csinálni).

Amd - Radeon - Ryzen

(#714) ViZion válasza Gyuri27 (#713) üzenetére


ViZion
félisten

De AMD adhat a gyártóknak egy minimum, vagy ref designt alaplapra is, ahogy azt VGA-nál teszik...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#715) stratova válasza ViZion (#714) üzenetére


stratova
veterán

VGA-ban kisebb a hátrányuk az aktuális címekben, viszont CPU-nál olyan szintén zuhant meg az eladás, hogy szerintem ott tesznek az OEM-ek kedvére ahol tudnak, veszteséget minimalizálnak Emiatt is kapott pl. Carrizo és Carrizo-L közös BGA foglalatot és támogatja a gyorsabbik APU a DDR3-mat is, noha 4 lenne az előnyösebb, de így pl. a notigyártónak elég egyetlen alaplapot terveznie.

Az újabb APU-kat azért igyekeznek még ők is fajlagosan drágábban adni (szerintem pl. A10-7890k-ért kimondottan sokat kérnek (58e) míg az A10-7870K 37e. Vö. (új árak) A8-7670K 28e, FX-6300 30e, A10-7850K 31e, i3 4160 33e, i3-6100 35e, FX-6350 36e, FX-8320e 37e, FX-8300 38e, FX-8320 42e, i3 6300 44e, i3 6320 48e, FX-8350 49e, FX-8370e 50e i5 4460 52e, i5-6400 55e, FX 8370 57e, FX-9370 58e, i5 6500 63e FX-9590 68e, i5-4690K 70e, i5-6600K 72e (csak itt az a difi, hogy FX-ből a többség megfutja a 9370 órajelét). A mobil FX-8800-nak pedig kb. ~150$ az ára).

AM4 az AMD svájci bicska platformja, APU-tól a közel HEDT processzorig minden asztali ebbe megy, előbbi miatt pedig tuti kell ITX-nek is megjelennie.

(#716) ViZion válasza stratova (#715) üzenetére


ViZion
félisten

remélem is, h legalább mATX lesz, M.2 foglalattal.
Minap az alaplapos cikkben nekem az is új volt, h deszka M.2 foglalata csak wifi modult fogad, SSD-t nem... mi a fasz? Kb értelmetlen akkor az egész. Majd erre is figyelni kell, van-e M.2, SSD-t fogad-e, bootol-e... :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#717) Gyuri27 válasza ViZion (#716) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha már itt tartunk. Az integrált r7 384 shadder meg az 512 shadder milyen asztalinak felel meg, mivel van egálban? Az új igp mivel lesz partiban mit lehet hozzá csapni hibridbe?

Amd - Radeon - Ryzen

(#718) ViZion válasza Gyuri27 (#717) üzenetére


ViZion
félisten

Passz, IGP engem nem izgat, nem is követem igazán. Játékra dVGA kell még egy jó ideig, ha nem akarok mindent lebutítani alapra.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#719) stratova válasza Gyuri27 (#717) üzenetére


stratova
veterán

Ezt ennyire egyértelműen nehéz meghatározni, mondhatnánk, hogy egy 512 Shaderes APU egy R7 250-nel van egálban, de ez lassabb RAM miatt borul. Valamennyit segíteni fog Bristolnak a Tongában bemutatkozott delta color compression, de a legikisebb aktuális friss VGA-t nem éri el.

Az APU esetében egyébként még GPU, NB és RAM órajelemeléssel lehet magasabb teljesítményt is elérni a TDP limit kitolása/kikapcsolása után, mert alapesetben még a 95 W-os APU is ledobja esetenként a CPU órajelet 3 GHz-re, hogy beferjen a keretbe és ne a GPU-t kelljen visszavenni.
Plasticbomb kollégánál a rendesen megcibált 7870K-ra 150W-ot ír a szoftveres merés, hogy fogyasztásmérőn ez mit takar passzolom, nem tudom van-e neki (lakatfogós multimétere pedig nem hiszem).

A10-7890k teszt.

[ Szerkesztve ]

(#720) ViZion


ViZion
félisten

Ehh, jó 7végét!
Itt egy érdekes videó, nekem sok volt kicsit... [link]

Cikk is van róla: [link]

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#721) Lacielvtárs válasza ViZion (#720) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jo reggelt uraim...
Kellemes hetes véget :K

Tenyleg, jut eszembe. Mi a villamos tobbesszama?
Villak mosnak :D :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#722) Gyuri27 válasza ViZion (#720) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ne kommenteljük mert ban lesz belőle. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#723) ViZion válasza Gyuri27 (#722) üzenetére


ViZion
félisten

:B OK. Már voltam pár órás pihin anno, pedig csak jeleztem, h a jelenlegi "uralkodó osztály" nagy részét khm... felfüggeszteni kellene... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#724) Apucy01


Apucy01
őstag

üdv urak holgyek! AMD fanok és őrültek :DD :DD :DD

ha valakinek lenne egy kis szabadideje segithene nekem, win 10 re keresnék komplett AMD vagy RADEON témát.
Elviegben van csak én vagyok a béna és nem találom!! :W :W :W :W

köszönöm szépen előre is :R

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#725) ViZion válasza Apucy01 (#724) üzenetére


ViZion
félisten

Szia!
Ejj, elég kemény 2 perc volt, de tessék: [link]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#726) CJ4567 válasza ViZion (#725) üzenetére


CJ4567
veterán

Ez W7 nem?

No Sana No Life

(#727) ViZion válasza CJ4567 (#726) üzenetére


ViZion
félisten

Tudja a fene... Rakd fel kompatibilitás módban... ;] :D

Szét lehet azt boncolni gondolom, háttér + mittomén színek, ikonok esetleg...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#728) Apucy01 válasza ViZion (#727) üzenetére


Apucy01
őstag

kösziiiii de nem igen akar föl menni ezeket én is néztem sajna w 7 :( :(

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#729) ViZion válasza Apucy01 (#728) üzenetére


ViZion
félisten

akkor mondjuk innen a RED téma + AMD háttér?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#730) Habugi válasza Apucy01 (#728) üzenetére


Habugi
addikt

Kifogytál a hátterekből, pedig nagyon fasza kis kollekciód volt.. :K

A beépített sötétet használom..

A háttérbe bedobsz valami sötét+vörös témát akkor el is éred majd amit szeretnél.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#731) Apucy01 válasza ViZion (#729) üzenetére


Apucy01
őstag

köszi
nem fogytam ki van most 2 uj képem :)

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#732) ViZion válasza Habugi (#730) üzenetére


ViZion
félisten

Szia Hablaty úr! :R
Nálam innen vannak a hátterek:
Z Nation
Brickleberry
Rick and Morty
Warhammer 40k
MWO
Ezeken túl pár régebbi van beállítva: Quake wars, Weyland-Yutani, Deus-ex, Stalker... 2 percenként váltakoznak, Murphy a kedvencem, szerintem azért, mert asszony utálja ;]

Lacielvtársam, Te Pivotban használod a monitort? :U
;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#733) Lacielvtárs válasza ViZion (#732) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Adj isten nektek
Ha mar képek :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#734) Apucy01


Apucy01
őstag

most ez van

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#735) Televan74


Televan74
nagyúr

Ha már háttérkép.Nálam most ez van! :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#736) Apucy01 válasza Televan74 (#735) üzenetére


Apucy01
őstag

éllöben?? :D :D :D

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#737) CJ4567 válasza Apucy01 (#734) üzenetére


CJ4567
veterán

Köszi, elég jól néz ki :)

No Sana No Life

(#738) Apucy01 válasza CJ4567 (#737) üzenetére


Apucy01
őstag

nm :D

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#739) CJ4567


CJ4567
veterán

No Sana No Life

(#740) Apucy01 válasza CJ4567 (#739) üzenetére


Apucy01
őstag

:C :R

[ Szerkesztve ]

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#741) V!ck


V!ck
aktív tag

;)

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#742) CJ4567 válasza V!ck (#741) üzenetére


CJ4567
veterán

Nincs Xeonos?;]

No Sana No Life

(#743) stratova válasza Televan74 (#735) üzenetére


stratova
veterán

Hajaj, mindig a gyengéimet posztolod. :K

(#744) V!ck válasza CJ4567 (#742) üzenetére


V!ck
aktív tag

Hát sok nincs sajnos, mivel nem menő, mert nem olyan erős, mint egy VIA vagy FX :DDD de ez pl nekem tetszene :)

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#745) ViZion


ViZion
félisten

Nagyon off, méhésztől kaptam a darázsfogó receptjét. Láttam, h működik...
1 l víz
1 l sör
1 kg cukor
0,1l ecet 20 %

2 dl/flakon, a flakon közepére lyukakat fúrni nekik, mert a darázs felfelé repülne ki...
Bakker, több flakon "darázspépje" van már most. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#746) customer114 válasza ViZion (#745) üzenetére


customer114
senior tag

EGY LITER SÖR :(((

(#747) Televan74 válasza ViZion (#745) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én ezt a módszert már régóta használom.Igaz sör nélkül.Lehet hogy az én módszerem kitalálója szerette a sört és inkább megitta. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#748) ViZion válasza customer114 (#746) üzenetére


ViZion
félisten

Nem olcsó és sör miatt esetleg kutya, macska vagy én is bekerülök a darazsak mellé... :B

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#749) stratova válasza customer114 (#746) üzenetére


stratova
veterán

Sárkány sör? Azért nem kár :)

(#750) Televan74


Televan74
nagyúr

A pro duo!

1500$ csoda! Nekem a lottó ötös kellene,hogy ilyet vegyek.Bár még akkor sem biztos! :D

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#751) Apucy01 válasza Televan74 (#750) üzenetére


Apucy01
őstag

úgy csinálsz mintha nem a te karidról készült volna a kép :D :D :D nem kell a rizsa úgy is tudjuk hogy a nasa kalapolhat a géped előtt :D

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#752) ViZion válasza Televan74 (#750) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, honnan sikerült ilyet szerezni?
...és mi az ott mellette, tartalék GPU? :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#753) Habugi válasza ViZion (#752) üzenetére


Habugi
addikt

Egy harmadik Fiji GPU, HBM-estül, szerintem jó brahi.., amolyan szuvenír. :C

"Darázsfogó" receptet továbbítottam jó apámnak Fonyódra, hamarosan éles teszt.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#754) Apucy01 válasza ViZion (#752) üzenetére


Apucy01
őstag

:DD :DDD

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#755) Lacielvtárs válasza Habugi (#753) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+1 a darazs csapda receptnek :K
A masik háznál mi is ezt használtuk.
Anno amikor vettem ilyet sexferomont adtak mellé. Egy het alatt egy kettőt fogott .
Majd kicsereltuk a sorors ecetes cukros receptre es hetente telt meg a fel littyos uveg :K
Konklúzió :éhesek es nem kufircolni akarnak :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#756) ViZion válasza Lacielvtárs (#755) üzenetére


ViZion
félisten

"Konklúzió :éhesek es nem kufircolni akarnak "
Köszönjük processzor úr! :D Ezen jót röhögtem!

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#757) Lacielvtárs válasza ViZion (#756) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

De tenyleg ugy volt :D
A feromonok semmit nem értek, ellentétben az erjedés szagara buktak, tudod mint vas orrú bába a magnes asztalra :D
De szellemes vagyok, lassan kiserteni fogok :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#758) ViZion válasza Lacielvtárs (#757) üzenetére


ViZion
félisten

JAh, látszik, h temető közelében csináltak... ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#759) Lacielvtárs válasza ViZion (#758) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ez jo, ez nagyon jo volt :C :C

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#760) vhw


vhw
addikt

AM4-ről hallottatok valami újat?

Most egy áprilisi német cikkben azt olvastam, hogy talán legkorábban karácsony környékén jelenik meg a Zen - és a Bristol Ridge sem fog előbb startolni, hanem ezzel párhuzamosan.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#761) ViZion válasza vhw (#760) üzenetére


ViZion
félisten

passz... ha Abu ír róla, akkor tudom csak, mert nem nagyon követem a külföldi oldalakat.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#762) stratova válasza vhw (#760) üzenetére


stratova
veterán

Jó eséllyel már működik a platform az asztali Bristol Ridge eredmény alapján.

[ Szerkesztve ]

(#763) customer114


customer114
senior tag

Frissíthetem biztonsággal, nincs semmi venti szabályzás benne?

Köszi.

(#764) letepem válasza customer114 (#763) üzenetére


letepem
aktív tag

Venti szabályzás az összesben van! ;]

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#765) ViZion


ViZion
félisten

Ilyen androidos HDMI "pendrájvos" tapasztalataitok vannak? Mennyire használhatóak ezek már?
Kvázi NAS (külső HDD) és max fHD-ban TV-re film lejátszás, wifin zene megosztás a feladat. Nem akarok sokat herdálni erre... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#766) DiszNóÓl válasza ViZion (#765) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Most vettem egy Mini Mx-et ~15k-ért. Pár napja használom, eddig nem rossz, kodit is egyszerű használni, külső vinyót csak most rendeltem hozzá. Sokkal rosszabbra számítottam.
1 giga ramost ne vegyél szvsz. Nálam alapjáraton elfogy a 2 ből 1.
[link]

[ Szerkesztve ]

HATER

(#767) ViZion válasza DiszNóÓl (#766) üzenetére


ViZion
félisten

itt nézelődtem [link] durván ócók. Külső HDD-ről film lejátszás HDMI-re és wifin zene megosztás. Extra még, ha asszony a laposról tud rá menteni... más nem kell nekem, mondjuk YT is jól jöhet.

Ez is tetszett, de 1 GB csak, akkor ez rizikó.

Mondjuk 'droid helyett linuxnak is örülnék.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#768) DiszNóÓl válasza ViZion (#767) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Ott is van mini mx. Csak én olyan helyről akartam ahol "van" gari.

Vagy vegyél wintel-t. W10, Intel proci. Mondjuk a mini mx kétszeresébe kerül.

HATER

(#769) ViZion válasza DiszNóÓl (#768) üzenetére


ViZion
félisten

SATA kellene még, az baráti lenne már. USB 3 is jó-jó, de nah...
windos? Ehhh... nem kémszoftvert és vírus megosztást szeretnék... ;]

Van 2 külső HDD is, USB3.0, de a SATA az SATA :D Viszont értelmes áron olyan nincs.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#770) DiszNóÓl válasza ViZion (#769) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Én is olyat akartam, de max. kell venni egy nast vagy hdd "tartót".

Linux esetleg egy pi2-3-on menne szerintem.

HATER

(#771) ViZion


ViZion
félisten

Le "kempereztek"... hát ezt is megéltem :o
Nah most mi a kemper? Nálam az, aki pl. Halo ban elbújt egy a mi irányunkból megközelíthetetlen helyen és lelőtt minden előbukkanó mókust, miközben maga nem sebződhetett.

BF2142-ben is voltak legendás helyek és glitchek. Titánra behasalva egy ponton át lehetett látni a falon és lőni is, de téged nem találtak el... fain. Unalmas, megnéztem és hagytam is.

Ma MWO-ban Viridian Bog térképen Domination játék, azaz kb. mint a king of the hill, középen a "zöldet" -egy nagy zölddel jelölt terület- meg kell tisztítani és tartani kell egy percig úgy, h nem is lőnek be oda. Azaz vagy kiírtunk indenkit, vagy push-al kitoljuk onnan őket, és valaki marad az antennánál.

Bog-on a Push nem megy, dimbes-dombos, sok rejtekút van, tehát ölsz vagy halsz.

B6-on kezdtem, rohanás C4-re ott a zöld. C5 dombra fel szoktam ugrani, onnan az érkezőket meglődözöm, utána iszkiri. Az nyitott dombtető, egy kidőlt fa ad némi védelmet, de ha valaki bemér, akkor a rakéták megtalálnak, ami eléggé lerövidíti a mech élettartamát.


Előttünk a "zöld", jobbra a magaslat a kidőlt fával

Tekintve, hogy egy közepes Enforcerrel tolom, a reaktor és az ülés között kb. egy hungarocelnyi páncélzat van...

Normális esetben az ellenség D4-ről közelít, ott sok nekik a fedezék. Innen már be tudnak mérni, rakéták szoktak is jönni. Ez a csapat más volt. Középen és a magaslatok felől próbáltak betörni, halálra ítélve magukat. Nem siettem elhagyni a helyem, a zöld 80%-át látom és belövöm innen -meg is tettem- és ez is zöld terület. Egyszerűen az ellenfél belement a közelharcba rossz pozícióban, velem meg nem is törődtek. Ha nem zöldön álltam volna, akkor OK, mondjuk Camp, bár arra sem mondanám, ha körbe le tudnak szedni. Itt ha balról jönnek, akkor lelőnek, kész. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#772) CJ4567 válasza ViZion (#771) üzenetére


CJ4567
veterán

Amíg nem volt normális gépem(C2D, 4670) örültem ha pozitív statom volt BF3-ban. Most normális géppel már mindig pozitív a statom szinte, és már két szerverről is banoltak :U Egyik szerverren 4-0 stattal banoltak, 4. killem az admin volt, lelövöm, egyből ban, másik szerveren meg normálisan játszottam, és jött a ban :U

No Sana No Life

(#773) ViZion válasza CJ4567 (#772) üzenetére


ViZion
félisten

eeegen, az is probléma. Scabi barátom járt így, ismerem, kollégám volt, PC-hez mérsékelten ért, nem fog crackelni, hackelni, cheatokkal szórakozni. Játszani megy fel. Viszont olyan mérhetetlen BF tapasztalata van, h én sem hinném el néha, h nem csal. A távcsöves hozzánőtt már és nagyon osztja a fejeseket. Másik jóember, Dotgain szintén ez a kategória, nem lehet vele tartani a lépést és ő közben hentel is. Annyira ismeri a pályákat, h tudja ki-merre fog jönni, honnan kell elémenni. Szoktam röhögni, mikor jönnek a Dotgain cheater beszólások. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#774) Apucy01


Apucy01
őstag

sziasztok

ez szerintetek mi lehet??

ma ismételten előfordult c3 közben hogy jött egy no signal vga és csak a reset segitett a gpu-z logolt a legmagasabb hófok értéket és ami hozzá tartozik kimásolom

2016-04-17 16:16:37 , 986.5 , 1425.0 , 63.0 , 50 , 1761 , 98 , 31 , 1716 , 54 ,

és ami igazán érdekes az a következő hogy azóta 50% on mennek a vga ventiei holyamatosan

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#775) ViZion válasza Apucy01 (#774) üzenetére


ViZion
félisten

Tuningoltad a VGA-t? Kicsit olyan, mintha a melegtől feladta volna. Vedd lejjebb a frekit, ramét is és akkor nem fűt annyit. Nézz be a GPU override-ba is, ott mi van.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#776) Apucy01 válasza ViZion (#775) üzenetére


Apucy01
őstag

gyári frekin megy 990/1425

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#777) CJ4567 válasza ViZion (#773) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem meg ugye 0.91-es a K/D-m, reset után 1.1 vagy több(összesítve nem resetel, csak "kiírást" reseteli), meg néha kapom a csalózást amikor egyszer rosszabbul megy, következő körben meg sokkal jobban.

No Sana No Life

(#778) ViZion válasza Apucy01 (#776) üzenetére


ViZion
félisten

Ház szellőzés? Vagy a beállításokat vedd lejjebb, frame limitet kapcsold be 60-ra, az segíthet.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#779) Apucy01 válasza ViZion (#778) üzenetére


Apucy01
őstag

4 db 12 cm venti szelőzteti a házat
esetleg táp miatt nem csinálhat ilyet?

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#780) ViZion válasza Apucy01 (#779) üzenetére


ViZion
félisten

Nem hiszem, akkor leállna minden. Ez a melegtől volt sztem. Futtass furmarkot, meg a VGA topikjában kérdezz, ott jobban tudják, h mi lehet.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#781) Apucy01 válasza ViZion (#780) üzenetére


Apucy01
őstag

már kérdezem de hát csak 63 fokos volt a kari gpu-z szerint

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#782) ViZion


ViZion
félisten

chrome 50. akármire frissített ma... képek fele nem jelenik meg, felvillanó fekete sávok, stb... Lehet kell egy restart, vagy ez ilyen szar lesz? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#783) ViZion válasza ViZion (#782) üzenetére


ViZion
félisten

Bakker, még a guglidocs is ilyen félig-meddig jelenik meg :W

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#784) Lacielvtárs válasza ViZion (#783) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejhaa, látom a dzsuzslinál is megy a munka és ráadásul ott is hétfő reggel van ;] :W
jobb reggelt :)

mi meg itt szegeden, szipózunk :U
ne tudd meg Mester milyen büdös, én az égés helyszínétől kábé 500-700 méterre melózom :W

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#785) stratova válasza ViZion (#782) üzenetére


stratova
veterán

...felvillanó fekete sávok,

Akkor már oda is elért a gumifüst.

Reggelt!

(#786) Lacielvtárs válasza stratova (#785) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaja, kecsóra? :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#787) ViZion válasza stratova (#785) üzenetére


ViZion
félisten

Resetelni kellett a króm flageket és megjavult... valamit elkeféltek kicsit.

Lacielvtárs: fasza, de miért kellett felgyújtanod? ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#788) Lacielvtárs válasza ViZion (#787) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C :DD
jó kérdés? ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#789) ViZion


ViZion
félisten

You, Me and the Apocalypse
marha jó sorozat, dráma/komédia. Aki szereti az ilyesmit, nézzen bele.
Fantasztikus brit akcentus, etc...

Expanse-t néztem még, az is jó. Nem a DS9 féle romantikus sci-fi, inkább Firefly szerintem, jóféle. Nagyon fura vége lett, nem spoilerezném el, aki szereti a sci-fi krimit az nézze meg bátran. Nem SW szintű CGI, de jó a történet és a szereplők.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#790) ViZion válasza ViZion (#789) üzenetére


ViZion
félisten

Jah és tegnap éjjel még fent volt YT-on a teljes Halo Nightfall... sajnos olyan álmos voltam, nem néztem végig. Mára leszedték. Fak.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#791) Gyuri27 válasza ViZion (#789) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az expanse nagyon sötét. Közel sincs még vége.
A ds9 meg romantikus. Azzal se volt baj.

Amd - Radeon - Ryzen

(#792) ViZion válasza Gyuri27 (#791) üzenetére


ViZion
félisten

Igen, ott most kezdődik a buli, h kik és miért meg kire akarják azt a rondaságot ráengedni... :(((
Földiek gyanúsak, viszont minek ilyen kacifántos megoldás, ha náluk vannak az űrhajók és a katonaság? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#793) Gyuri27 válasza ViZion (#792) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ehhez senkinek semmi köze. Idióta Juli apja, cége csinálja földtől, marstól, övtől függetlenül. A miért még nem derült ki.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#794) ViZion válasza Gyuri27 (#793) üzenetére


ViZion
félisten

Igen, de egy cég nem fog ekkorát és ilyen irányban fejleszteni, ha nem látják benne a qrva nagy hasznot. :U És mivel az öv elvileg a földhöz tartozik, a kormány is benne van... remélem folytatják.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#795) Gyuri27 válasza ViZion (#794) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szerintem nincs. Ha benne is van valamilyen szinten, akkor valami cia féle cég max akik önnálósodtak.
Látszott a beszarás mikor az új hajók előkerültek. Mert ha a marsi zászlóshajót megették akkor a földiek sincsenek biztonságba.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#796) DiszNóÓl válasza DiszNóÓl (#770) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Már van linux MiniMx-re.

HATER

(#797) Apucy01


Apucy01
őstag

Ezt nézzétek meg LOOOL

[link]

:Y :Y :W :W

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#798) ViZion válasza Apucy01 (#797) üzenetére


ViZion
félisten

Láttam vmelyik este... rendesen perverz dolog azért, de működik. :)

Jah, tutira nem 100-as, méri a hőt is, frankón süti meg a vasat...

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#799) Apucy01 válasza ViZion (#798) üzenetére


Apucy01
őstag

De bakker menetközben huzigálja le a ventit és ha jól hallotam közben star wars zenét dúdol és 98 at telepit ssd re ez bolond :D:D:D:D

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#800) customer114 válasza ViZion (#798) üzenetére


customer114
senior tag

"süti meg" :F

|"- lol, I thought that you measured in Celsius and the Heatsink was cooking Hot, can someone pls calculate in Celsius?"|

|"- About 54 degrees Celsius at its peak and like 36 at lowest."|

Vagy én maradtam le valamiről? :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.