Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17001) Televan74


Televan74
nagyúr

Állásinterjú 2020-ban ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#17002) ViZion válasza Televan74 (#17001) üzenetére


ViZion
félisten

Ez ütős. De van benne igazság. Mondjuk régen is ez volt. Anno jelentkeztem egy melóra, ahol örültek volna, ha van több tapasztalat, etc... meg ugye nem lenne 8 óra, de persze a túlórát is fizetik... valahogy talán. Mikor mondták mit kínálnak, mondtam, h visszakérném az önéletrajzom, ne maradjon nyoma se, h itt jártam... Többet kerestem szalagmunkásként, mint ott a szakmába kaptam volna... De a nagy duma az volt, menő cég, stb... aptyukfaCCát. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17003) Beretvás válasza ViZion (#17002) üzenetére


Beretvás
addikt

Azé az is kemény.. :F

(#17004) Televan74


Televan74
nagyúr

Egy kis zene! [link]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#17005) Televan74


Televan74
nagyúr

Házam az új helyén! Egyetlen dolgot nem vettem számításba,azt hogy a bekapcsoló gomb a ház tetején van. De orvosoltam a problémát.

Natalia Oreiro for Las Oreiro Jeans - 2017

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#17006) ViZion válasza Televan74 (#17005) üzenetére


ViZion
félisten

...biosban bekapcsolod, h bill-re induljon. Normális biosban lehet akár egy gombot is megadni, pl. ESC és akkor a véletlen indítás is kb. kizárva.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17007) Beretvás válasza ViZion (#17006) üzenetére


Beretvás
addikt

Milyen név alatt szerepel ez? Nagyon régen volt olyan lapom amivel tudtam így inditani..

(#17008) ViZion válasza Beretvás (#17007) üzenetére


ViZion
félisten

milyen lapod van? Manualban megkeresem, mert mindenkinél más a neve.
Most raktam össze gépet egy Asrock B450m pro4-el, amire mindenki mondta, h tuti vétel AM4 alá. OK, lehet, de a bios az botrány, még a Giga biosa is érthetőbb volt -bár ott is többnyire annyi a help, h nézd meg neten-, az MSI bios meg fényévekkel jobb, érthetőbb, logikusabban felépített.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17009) Beretvás válasza ViZion (#17008) üzenetére


Beretvás
addikt

Msi b350 tomahawk

(#17010) norbert1998


norbert1998
veterán

Én is alkottam. Fel a falra.

(#17011) ViZion válasza Beretvás (#17009) üzenetére


ViZion
félisten

Nah,
Power Management Setup
Wake Up Event Setup
Wake Up Event By [BIOS]
[BIOS] Activates the following items, set wake up events of these items.
itt ennyit ír, szal. ha ezt bekapcsolod, akkor lesz lehetőség választani. Nem túl bőszavú ez a manual sem :)

Norbert: szép meg jó, most alakítjuk át a dolgozónkat, én is tervezek ilyet. Egyszerűen a monitor mögött/alatt 2 cm vastag por, nem is férek hozzá rendesen. Ha falon van, akkor lesz alatta hely, a talpa nem szedi a port és takarításnál nem kell a fél asztalt átpakolni...

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17012) norbert1998 válasza ViZion (#17011) üzenetére


norbert1998
veterán

Pontosan. Ráadásul elfér a laptop, billentyű, jegyzet akármi egyszerre az asztalon így már.

Amúgy úgy indult ki a dolog, hogy kaptam egy TV-t monitornak, valami LG-t, amiről úgy tudtuk, 1080p. Beraktam a helyére, kiderült, hogy 768p csak, 32"-on, közel szemrák.
Úgyhogy bánatomban nyomtattam Vesa Mount-ot meg kimentem pár tipliért a bungiba és felraktam ezt a falra. Nem csak a hely jobb amúgy, maga az élmény is, de nem tudom megfogalmazni, hogy mi változott igazából, azon kívül, hogy talán egy 5 centivel magasabban van a monitor. Sokkal kötetlenebb az élmény.

(#17013) Beretvás válasza norbert1998 (#17010) üzenetére


Beretvás
addikt

Mi az a hűtőszekrény az asztalon???

(#17014) Televan74


Televan74
nagyúr

Hülye LG -n nincs Vesa,így marad az asztal. :DDD

Nem voltam egy fps játékos,de most a COD MW -re nagyon ráfeküdtem,már 200 órám van benne.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#17015) Mahrenburg válasza Beretvás (#17013) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Ha hideg sört szeretne inni, akkor ne kelljen kimenni a konyhába.

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#17016) norbert1998 válasza Beretvás (#17013) üzenetére


norbert1998
veterán

Fűtőszekrény :P [link]

Persze amúgy a szerszámok csavarosdobozok még az asztaln voltak, ez csak egy rögtön a művelet utáni kép :D

[ Szerkesztve ]

(#17017) ViZion válasza Beretvás (#17013) üzenetére


ViZion
félisten

írta, h a szerszámos. Nem figyelsz? :D

A nyomtattam egy mount-ot inkább érdekes. Szal egy A4-es nyomtatópapíron lóg az egész? Ennél én többet szánok rá, szerintem veszek vastag karton papírt! :o

Televau: Van azon is, csak meg köll fúrni, mint a hájpfónt! Ráfeküdtél az OK, velem is előfordult, csak a DVD tok nagyon nyomta a ódalam. :DDD

Mahregurgonya is itt van, szuper. Már csak Habugi hiányzik, h párezer karakterben összefoglalja, h mi van vele ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17018) Beretvás válasza Televan74 (#17014) üzenetére


Beretvás
addikt

Vagy tedd bééé az asztal alá.. :DDD

(#17019) Televan74 válasza Beretvás (#17018) üzenetére


Televan74
nagyúr

És hasaljak be,mint mikor sniperezek . :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#17020) Beretvás válasza Televan74 (#17019) üzenetére


Beretvás
addikt

Pontosan.. :D

(#17021) norbert1998 válasza ViZion (#17017) üzenetére


norbert1998
veterán

Tudtam én, hogy valaki félre érti... A3D nyomtatás volt. Nem A4 :W :P

(#17022) ViZion válasza norbert1998 (#17021) üzenetére


ViZion
félisten

jah A3-ban nyomtattad... van ám píz lóvéra... ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17023) norbert1998 válasza ViZion (#17022) üzenetére


norbert1998
veterán

Persze. Az A4 a kicsi monitorokhoz való :))

(#17024) Televan74


Televan74
nagyúr

Sírva röhögtem mikor megláttam a B550 -s lapok árát. Egy Asrock Steel Legend 71.000 Ft! Most mi van? Tudtam hogy drága lesz,de én 50.000 Ft pluszos kategóriába vártam. De jó hogy leszállok erről a vonatról. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#17025) CJ4567 válasza Televan74 (#17024) üzenetére


CJ4567
veterán

Azért ennyivel drágábbak, mert több funkciót kínálnak, mint a B450-es modellek kínáltak, általánosságban jelentősen jobb VRM-el.

No Sana No Life

(#17026) ViZion válasza CJ4567 (#17025) üzenetére


ViZion
félisten

...mindezt úgy, h átlag usernek -de még a gamerek nagy részének is- bőven megfelelt minimális tuningra a 450-es. Ezek ilyen tuning betyároknak valók, csak az egy szerény réteg, a nagy átlagnak pont az a jó, h nem kell piszkálni -már az AMD-t sem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17027) Malibutomi válasza Televan74 (#17024) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Itt angliaban a B550 Steel Legend 140 font. B550 Tomahawk is 146 font

Szoval a 71k baromi sok, az koszonheto a kivalo magyar allamnak.

[ Szerkesztve ]

(#17028) ViZion válasza Malibutomi (#17027) üzenetére


ViZion
félisten

kell a 27% áfa, mert nincs még minden faluban sportcsarnok... :o

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17029) Beretvás válasza Televan74 (#17024) üzenetére


Beretvás
addikt

Mondtad ezt már párszor.. :D Holnap meg már be is rendelve.. :DDD

(#17030) ViZion


ViZion
félisten

Jóreggeli drum&bass [link]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17031) Beretvás


Beretvás
addikt

Naplopók... :DDD

(#17032) ViZion válasza Beretvás (#17031) üzenetére


ViZion
félisten

Kemény szavak ezek, rögtön miután felébredtél... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17033) Gyuri27 válasza ViZion (#17032) üzenetére


Gyuri27
félisten

Aljas rágalom. A barátom hajnal négykor már iszik. 6-ra be van baszva. 8-ra kialussza magát. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#17034) Beretvás válasza Gyuri27 (#17033) üzenetére


Beretvás
addikt

Így Így.. :D

(#17035) Beretvás


Beretvás
addikt

Aztán olvad e a zsííííírotok pupákok? :D ;]

(#17036) ViZion válasza Beretvás (#17035) üzenetére


ViZion
félisten

jah, kicsit... lehet lejjebb veszem a klímát... ;]
Cégnél volt meleg, nagy az iroda és 1 klíma meghalt... De túléltem vhogy.
Olvastátok, h araboknál meg 51°C volt? Nah, ott lehet barnulni asszem. Meg áram sincs. Mi meg majd nézünk, amikor elindulnak erre, jönnek a hűvösre.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17037) Gyuri27 válasza ViZion (#17036) üzenetére


Gyuri27
félisten

Napelem, klima. Problem solved.

Amd - Radeon - Ryzen

(#17038) ViZion válasza Gyuri27 (#17037) üzenetére


ViZion
félisten

napelem pályázat tavaly szeptemberben beadva. Júúúj, rengeteg a píz rá, el kell költenie az államnak, hűűű, utolsó hosszabbítás, nagyon ki kell tolniuk a pályázatos pízeket, pörögjön a gazdaság!

Nagy duma megvolt, pályázati eredmény még nincs. Biztos marha bonyolult a dolog. Jó taktika, ülnek a dellán és használják. Mire csinálhatjuk, addigra minden drágább lesz -új ajánlatok, módosítás, stb...- és nekik kamatozott annyit, h tudnak adni... a válság miatt most ez elmaradt gondolom. Rothadó szargombóc az egész. Nem is lenne baj egy renges zombiapokalipszis, ezeket nem viszi el más. :o

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17039) Beretvás válasza ViZion (#17036) üzenetére


Beretvás
addikt

Klíma itt is hasít ám.. :D

(#17040) Televan74 válasza Beretvás (#17039) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nálam kellemes 23 C°van! :K

Ha kell a fájás! [link] és [link] ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#17041) norbert1998 válasza Beretvás (#17035) üzenetére


norbert1998
veterán

Be levágtam magam egy osztrák hegyi tóba. Szép hely. :C

(#17042) Televan74


Televan74
nagyúr

Horizon Zero Dawn előtelepítve! Már várom a hétvégét. :DDD :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#17043) CJ4567 válasza Televan74 (#17042) üzenetére


CJ4567
veterán

[link] [link] Jó játékot. ;] Ha a day one patch nem oldja ezeket meg, akkor várhatóak a negatív vélemények.

No Sana No Life

(#17044) Televan74 válasza CJ4567 (#17043) üzenetére


Televan74
nagyúr

Meta -n legalább nem lehet 2 vagy 3 napig! ;] Undorító amit egyesek ott műveltek, nem is játszottak a játékkal és 15 perc youtube gameplay nézés után lehúznak egy játékot. :W

Majd én mondom a valós felhasználásból eredő tapasztalatokat.Nem baj a következő részt már PS5 -n tolom. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#17045) Beretvás válasza Televan74 (#17042) üzenetére


Beretvás
addikt

Erre a játékra én is nagyon kíváncsi vagyok.. :D Bár pénzt nem adok érte.. :D Csak lesz virágbolti is.. :D

(#17046) ViZion


ViZion
félisten

Nem tudom... nekem még mindig Warframe. Folyamatosan jönnek újabb részek, újabb pályák, enemyk, stb... Kb. a 3/4-énél tartok, de ez csak a fele lesz nemsoká, ha kijön a heart of deimos [link] , open world, új pályákkal.
De nemrég jött egy kisebb újítás is, megújult flotta, átdolgozott űrhajókkal, stb. Nagyon durva, ha kilősz egy ablakot, akkor jön le a pajzs, h ne szökjön a levegő. Sok apróságra figyelnek.
Jött új Warframe [link] , hamarosan a warframe-ok egyes képességeit is cserélhetjük.
Nem tudom megunni, mindig van mit csinálni, van mit fejleszteni, agyalni.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17047) Televan74


Televan74
nagyúr

Nekem hamarosan lesz játszótársam. Ismerősömnek megszülettek a Golden Retriever kiskutyái. Remélem lesz közöttük kislány is. Akkor hazahozom 5-6 hét múlva. :D

2 év hosszú idő kutya nélkül. 2018 Augusztus 31. lett elaltatva Tappancs!

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#17048) Televan74


Televan74
nagyúr


:DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#17049) hokuszpk válasza Televan74 (#17047) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

nalunk most par hete doglott meg az eb.
mondjuk azota is megy a tudomanyos vita, hogy milyen fajta volt, mert Pulinak tul nagy ( ~70 KG ) Komondornak meg tul fekete.
de jo kutya volt Isten nyugosztalja.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#17050) Apucy01 válasza hokuszpk (#17049) üzenetére


Apucy01
őstag

akkor Árokparti mix lehetett.

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.