Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) CJ4567 válasza Pickit3 (#848) üzenetére


CJ4567
veterán

Gratula! :C

No Sana No Life

(#852) Apucy01 válasza Pickit3 (#848) üzenetére


Apucy01
őstag

Grat! :C

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#853) Apucy01


Apucy01
őstag

Szegény alaplap.... :W

[link]

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#854) Lacielvtárs válasza Apucy01 (#853) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ezzel a videóval mi a baj? ;]
szépnek mondható néni, annál szebb gépház, stb :DDD :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#855) customer114 válasza Lacielvtárs (#854) üzenetére


customer114
senior tag

A ruha. ;]

(#856) Lacielvtárs válasza customer114 (#855) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C jogos :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#857) Apucy01 válasza Lacielvtárs (#854) üzenetére


Apucy01
őstag

ki tépi a vga t a deszkából :D

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#858) ViZion válasza Pickit3 (#848) üzenetére


ViZion
félisten

Grat, de miből vizsgáztál? Nem olvastam vissza, péntek van, my bad... :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#859) Lacielvtárs válasza Apucy01 (#857) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaaa :W
sajnos a csajt figyeltem ;]

ViZion: +1, tényleg meg sem kérdeztem hogy miért is gratulálok :W

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#860) Pickit3 válasza ViZion (#858) üzenetére


Pickit3
aktív tag

& all
Köszi! Elektronikából vizsgáztam 3asra. Egen technikus lettem. Most jön egy kis pihi és munkahely keresés itt Szögeden. :)

(#861) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Mint azt néhányan sejtitek itt élek Szegedtől nem messze egy kis falu tanyavilágában. Mivel lassan elkezdek dolgozni úgy tudom finanszírozni a netemet. A mostani agyon korlátozott mobil tré net egy sz@r és erre rátesz egy lapáttal az igen gyenge 4g. Nagyon le szeretném cserélni és ide kellene a tanácsotok. Adsl nem jó, mert messze van a kábel. Mikrohullámú szintén nem jó, mert az adótorony és köztünk 3 erdő van. Mobilnet meglepő módon nem jó, mert kevés az adatkeret és mellé jó drága (most is egy 100megás van... és ez nem sebességi adat hanem adatkorláti). Most a upc-n gondolkozok, mert tudtommal egy kis parabolát kell kitenni és hasít 10megabittel a net havi 3,5k-ért. Ez eléggé csábító ajánlat a többihez képest csak lehet, hogy a kiszerelés kb 20k. Szabad ilyet venni? Alternatíva (ami olcsóbb)? Használ-e valaki ilyet? etc...

(#862) ViZion válasza Pickit3 (#861) üzenetére


ViZion
félisten

Pedig mobilnet lesz a megoldás, nálam is az lett. Voda ami 30 giga + 100 éjjel, kb. 7k vagy van a telenoros home csomagok, 50 giga + 100 éjjel elég jó. Más nincs.
UPC sem lesz, ha mikró nincs.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#863) Pickit3 válasza ViZion (#862) üzenetére


Pickit3
aktív tag

A mobilnet leírta magát előttem, a másik fájó pont, hogy adatkeretes, nem lehet megosztani és drága. De azért alszok rá eggyet, köszi a tippet.

(#864) ViZion válasza Pickit3 (#863) üzenetére


ViZion
félisten

Adatkeret van, 50 GB + 100 GB mindenre elég nekem. Mondjuk nem Bluray filmeket nézek esténként. Kicsit többért meg 100+100 GB is van Telenornál.
Megosztani miért is nem lehet? LOL. Alapból wifi routerrel adják. Drága? Ha nincs más, akkor nem az. Nekem havi 16 körül van az internet (3 mobilnet router + 1 teló, én telefonomon céges van, azt a cég fizeti). Mondjuk ebből egy le lesz mondva.

Nem tipp, tapasztalat... ;)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#865) Pickit3 válasza ViZion (#864) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Kezd tetszeni a mobilnet, jó a rábeszélőkéd. :D
Nemrég amikor még volt 1GB-os net azt modemmel kaptuk(havi 2650-é) és azt mondták ha megpróbáljuk megosztani becsuknak pár évre így nem próbálkoztunk.
Holnap nagy körútra megyek és információt gyűjtök.

(#866) customer114 válasza Pickit3 (#865) üzenetére


customer114
senior tag

De elviekben január 1.-től lesznek "állami" kedvezményes start csomagok, azok számára, akik nem rendelkeztek hasonló előfizuval az elmúlt 1 évben. Tehát, azok akiknek nem sürgős a dolog - csak szeretnének, mert már lassan "mindenkinek" van - jobban járnak, ha várnak még kicsit rá. Aztán, hogy mi lesz a dologból arra én is kíváncsi vagyok.

(#867) ViZion válasza Pickit3 (#865) üzenetére


ViZion
félisten

Telenor Home a legolcsóbb, utána tré 30 GB-os csomag, majd a Voda 20 GB-os. Sajnos vodára csak 1 GB extrát lehet kérni, jó drágán. Trénél van 3 és 1 GB is, 3-ast éri meg, ha nem elég. Viszont weblapjuk szar, követni nehéz, h mi hol tart, de ez vodánál is megvan, a zárás napja, meg a forduló katasztrofális. Telenor is szarul számláz, jobb, ha sorozattár, mesetár meg TV extrát nem kéred, mert semmitérők. De oldaluk átlátható, bár a számlázós rész ezen is szar, komoly bugot találtam én is: szla. összege X Ft, majd megnyitva a számlát más a vége... WTF :W Jeleztem nekik, valami lesz.

Viszont adatot nemigen kell nézni, 50 GB elég. Általában YT videókat nézünk azért, 720p napi pár db. biztosan. Sorozatokat nézek, ezek ugye elég gagyi minőség, ennyit is érnek. Letölteni nagyobb dolgokat éjjel szoktam, de ha van pl. játékhoz 2-400 MB frissítés, akkor lehúzom. Telenor már 4G, 50 mega lefelé, felfelé is király, játszani lehet vele (3G-n is toltam 70-120 pinggel), 4G ping baráti már 30-70 között vagyok. Router frankó, jól konfigolható, nyilván nem egy NAS vagy mikrotik, de nem is kell.

Voda router amúgy nagyon szar, FW problémás. Ha SMS jött, akkor dobta a kapcsolatot... mondták, h vigyem be frissítésre, de leszarom, csak zavaró azért. SMS töröl, vagy olvas és router restart böngészőből, de nah, 2016-ban már ez gáz.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#868) Lacielvtárs válasza ViZion (#867) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Mester, vodanal meg a mobilon is xar a 4g.
Nekem vodam van. Mobil net, p8 lite telcsin. Ha 4g hálózaton van a telefon akkor eldobalja a kapcsolatot, nincs szolgáltatás, csak segély kérés szöveggel.
Kepes hívás közben is bontani a kapcsolatot :W
3g-n minden tökéletes...
Ki érti ezt :U

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#869) stratova


stratova
veterán

Hajnali 4-es ébredésű vagy fent létű kakasok és baglyok részére: AMD Livestream.

Jó éjt!

(#870) stratova


stratova
veterán

Ez vagy mobil GPU-kra, vagy AM4 ITX-re utal:

AMD feltöltött egy új videót.

Struggling to game-on-the-go? Stay tuned, we've got just the thing coming to help. Catch AMD streaming live from ‪#‎Computex2016‬ on May 31st, 9 PM CDT!

(#871) ViZion válasza stratova (#869) üzenetére


ViZion
félisten

Ejj, előtte mentem aludni. Gondolom PH! összefoglaló is lesz. Most már tényleg jó lenne pár több konkrétum az alaplapokról, procikról...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#872) stratova válasza ViZion (#871) üzenetére


stratova
veterán

No problem, holnap hajnalban lesz, még ~20 óra van hátra.

(#873) ViZion válasza stratova (#872) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, azt nem is néztem, azt hittem már vége :B

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#874) Habugi válasza ViZion (#873) üzenetére


Habugi
addikt

Hajnali 4kor szerintem kár felkelni emiatt Orrmány uram. :N

Nyitó szarság/ünnepség.., rakat mosoly meg nyájas marketing, szerintem mire elérkeznek oda hogy olyasmi információval szolgáljanak ami érdekli is az embereket, bőven lesz nálunk reggel 8-9 óra, ha nem késő délelőtt.. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#875) customer114


customer114
senior tag

Fanatikus tag lettem! :D

(#876) customer114 válasza customer114 (#875) üzenetére


customer114
senior tag

Damn. Valamit elszámolt a Taat szoftver.

[ Szerkesztve ]

(#877) ViZion válasza Habugi (#874) üzenetére


ViZion
félisten

A nagy dobásokat nem szokták az elején ellőni gondolom... majd kiderül.
Összefoglalót fogok csak olvasni sztem. Most sz*ni sincs időm, rendesen fröcsög a khm... a ventilátorból... :o nem érem utol magam.

customer114: off nem számít. írj újat és kész. ;)

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#878) hackeeeee válasza stratova (#870) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nézni kéne majd.

CET szerint mikor kezdődik?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#879) stratova válasza hackeeeee (#878) üzenetére


stratova
veterán

4-kor, én max akkor nézem, ha a gyerek nem alszik. De remélem élvezhetőbb lesz, mint a GDC-s móka, mert azért kb. kár volt (unalmas és vontatott volt no, de az nem is a tömegeknek van).

(#880) hackeeeee válasza stratova (#879) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hm, na majd. Lehet doom-ozok addig. :)

Véleményem szubjektív...

(#881) Habugi válasza hackeeeee (#880) üzenetére


Habugi
addikt

:K

Részemről az utolsó amit láttam/követtem élőben az volt, amikor Lisa Su bemutatta a Nanot, meg azt a furcsa platformot amiből nem lett semmi mert csak egy koncepció terv volt, legalábbis azt hiszem.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#882) hackeeeee válasza Habugi (#881) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az a Fury X2 volt tán, vagyis az, amiben úgy volt, hogy az lesz majd.

Véleményem szubjektív...

(#883) Habugi válasza hackeeeee (#882) üzenetére


Habugi
addikt

Jah, tényleg..

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#884) stratova válasza Habugi (#881) üzenetére


stratova
veterán

Project Quantum, túl drága lett volna (és talán kisebb presztízsveszteség is lett volna, hogy akkoriban még nem AMD CPU került volna bele).

[ Szerkesztve ]

(#885) hackeeeee válasza stratova (#884) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Quantum, jah, azaz.. Nem jutott eszembe a neve. :)

De úgy volt azt hiszem, hogy kijön Intel CPU-val.

Véleményem szubjektív...

(#886) stratova válasza hackeeeee (#885) üzenetére


stratova
veterán

Passz én talán Abu valamelyik hozzászólásában olvastam, hogy az OEM partnerek számára lett volna túlságosan drága.

(#887) hackeeeee válasza stratova (#886) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jaha. :(

Izé, most belefutottam, Cdkeys-en akciós a Doom, 30 euro.

Véleményem szubjektív...

(#888) stratova válasza hackeeeee (#887) üzenetére


stratova
veterán

Nálam max a Doom1-2 fut de köszi az infót :) Ha rám szakad a bank és AMD kitolja Raven Ridge-t veszek egy kocább notit vele és Polaris-szel, vagy belakom rég óta árválkodó Silencio házamat. Ha nem szakad, akkor kizárásos alapon nézek vmi Inteles üzletit 50-80e magasságában.

[ Szerkesztve ]

(#889) Habugi válasza stratova (#884) üzenetére


Habugi
addikt

Áhhhááá, igen ez a szépshég volt az! :K

(#887) hackeeeee:

Én pontosan itt vettem meg a megjelenés napján, ez volt az a 30euro amiről beszéltem, annyi difivel hogy volt még rá egy 1,5eurós extra kedvezmény kuponom amit egy havertól kaptam.. :D
Szóval az első pillanattól 30euró itt.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#890) hackeeeee válasza Habugi (#889) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jaha, csak most tolja megint, hogy van pc-s leárazás. Én nem is néztem meg itt. :)

Doom 1-2:

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#891) Habugi válasza hackeeeee (#890) üzenetére


Habugi
addikt

Milyen nehézségi fokozaton játszod egyébként?

Ultra-Violencen kezdtem/vittem végig először, az számomra kicsit harmatos volt, most a Nightmaret játszom, ez már egészen emberes! :D
Ez utóbbi minden szempontból ugyan az mint az Ultra-Nightmare, csak itt szabad meghalni.. :DDD

Btw..

Bakker.. :C :Y

Esküdni mernék hogy volt ugyan ilyen hangfalam!! :K
Stílszerű flopy tartó.., mennyiségre is kb egy heti telepítésre felkészített Win 3.1 van benne.. :))

Még egy Warcraft1 kéne oda és tökeletes lenne a nosztalgia feeling. :C

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#892) hackeeeee válasza Habugi (#891) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A történet miatt alapon kezdtem.. Majd mire a végére érek, majd kezdem kicsit komolyabban. :D

Véleményem szubjektív...

(#893) Habugi válasza hackeeeee (#892) üzenetére


Habugi
addikt

Neb@sssz.. :DD
Ha elfogadsz egy felebaráti jótanácsot, Nightmaret nézed meg következőre, hatalmasat dob a feelingen hogy két tűzlabda és respawn.. ;] :K

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#894) ViZion válasza hackeeeee (#892) üzenetére


ViZion
félisten

Én is normálon szoktam végigvinni, átkutatok mindent, etc. Utána csak pályára tolom, ott mehet a HC vagy akármi fokozat. Mondjuk Doom-ot pont nem komázom, Half Life óta inkább a nyílt területek jönnek be, nagy terekkel (Quake, Halo, Unreal, Stalker, Fallout)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#895) Habugi válasza ViZion (#894) üzenetére


Habugi
addikt

Ezt csekkold Orrmány: [link]

Lost Alpha is egészen játszható állapotban van már, eddig vagy 4x játszottam végig és biztos lesz 5. is! :K

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#896) hackeeeee válasza Habugi (#893) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valszeg. :)

Mondjuk az a baj, hogy a story miatt így kezdtem, közben nem is foglalkozom a story-val, csak megyek.

Véleményem szubjektív...

(#897) ViZion válasza Habugi (#895) üzenetére


ViZion
félisten

Megvannak már rég. Sajna a CS nem volt frankó, bugos volt még küldetés is... SoC nem volt túl szép, szal. CoP-al toltam rengeteget. Lost Alpha már pár hónapja letöltöttem, de felrakni sem volt időm, félek is tőle, mert akkor hetekig nincs más, csak a Zóna :O ...pont mint Fallout-ban, meg Morrowind is elvitt egy jó nyarat :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#898) CJ4567 válasza Habugi (#895) üzenetére


CJ4567
veterán

Lost Alphát én még passzolom, mert nem akarok statikus megvilágításban játszani.

No Sana No Life

(#899) Habugi válasza ViZion (#897) üzenetére


Habugi
addikt

& CJ4567:

Igazából minél tovább húzzátok annál játszhatóbb verzióval fogtok találkozni! :D

Anno a megjelenése idején vittem végig az LA-t először, arról nem akartok beszélni, az összes stalker összes bugja/Xray engine fagyása együtt nem mérhető ahhoz amilyen akkor volt.
Viszont.., staker vagyok kíremszhípen, szóval így-vagy úgy de megoldottam/kerültem a bugokat, 20méterenként egy quicksave, küldetések felvevése előtt "nagysave" stb.. :DDD

Utoljára decemberben pörgettem ki, hú bakker egészen más volt már, talán ha egy küldetéssel akadt gondom és maga a játék basszus.. :C
Túltesz az összes eddigi stalkeren, magasan, dezóék nem vicceltek.. :N

280X már egészen jól bírta a 8320assal is, fű árnyék volt az ami kivégezte de kb 30mp alatt szokta meg az ember a hiányát ha kikapcsolta, utána pedig szép stabil 60+FPS.

Állati jó a hangulata, tudom blamának hangzik mert a Stalkereket nagyban a Zóna hangulata adja/adta el de ennek különösen jó! :K
Totál beszopódás kategória btw, ezt aláírom.. ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#900) CJ4567 válasza Habugi (#899) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam a napárnyék leggyilkolja az FPS-em, és anélkül visszamegyek DX8 színvonalra(statikus megvilágítás). Tovább húzni? Már azóta vártam hogy kijöjjön amikor hallottam először róla, majd kijött, és meghalt a gépem. Gépupgrade után ugyan úgy gyilkolja le a gépem mint előtte.

Állati jó a hangulata? Na ne mondd, minden Stalkernek jó, még a CS-nek is van ;] Nekem a SOC jött be a legjobban, AA2.1 moddal néha nagyon önszopatás kategória masteren, de gyönyörűen néz ki :Y Egyszer a COP-ot kéne Miseryvel végigvinni, na azt hívják önszopatás 2.0-nak. AA2.1 ahhoz képest tortán gyaloglás.

Láttam a Steames megjegyzésed, síírok :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.