Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Habugi válasza ViZion (#400) üzenetére


Habugi
addikt

Az igen, ezt nevezem töltött galambnak, nem apró jószág.. :C

Vajon mennyi lehet a merülése és a vízkiszorítása? :DDD :F

Biztos szépen le van limitálva hol tudnak ezek kikötni, ott is kotorhatják előtte a medret napokig.. ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#402) Pickit3 válasza CJ4567 (#399) üzenetére


Pickit3
aktív tag

"OC-s deszka verzsönökben csak 2fázis van"
1.42V>1.408V szóval elviselhető, terhelésnél stabil a fesz. 280Watt amit így húzva megkajál (itt a vga is húzva van), alapon 180W fogyaszt a gép.

(#403) Televan74


Televan74
nagyúr

Burger King reklám...[link] :Y

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#404) CJ4567 válasza Pickit3 (#402) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem 4 fázissal van 1.3V-ből 1.264-272. 1.250 az 1.224-212.
És a CPU-mnak elég nagy a VID-je(1.2750), 1.272-264 kevés 3.8GHz-re :(

No Sana No Life

(#405) ViZion válasza Habugi (#401) üzenetére


ViZion
félisten

Meg az a baráti fogyasztás... bakker. Miért nem raknak ezekre reaktort? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#406) vhw válasza ViZion (#405) üzenetére


vhw
addikt

Mer' az atom rossz.
Értem?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#407) ViZion válasza vhw (#406) üzenetére


ViZion
félisten

Nem értem... gyakorlatilag vinniük kell magukkal az olajkutat így ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#408) Abu85 válasza ViZion (#396) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

AMD64 a hivatalos neve. Így van rengeteg szoftverben is. x86-64 a jellemzően használt jelző. Az x64 pedig egy rosszul sikerült rövidítési kísérlet.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#409) ViZion válasza Abu85 (#408) üzenetére


ViZion
félisten

épp ezért fura, h amit a kolléga linkelt, ott x86 -ként hivatkoznak rá :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#410) Pickit3 válasza CJ4567 (#404) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Én 1,38ra bepattintanám és megcéloznám a 4Ghz-et azaz a ddr2 tetejét (legalábbis így tudom hogy a ddr2nek a 4ghz a plafon). De lehet hogy valamelyik beállítással kellene játszani hogy kevesebbet droppoljon. 1.4ig szerintem még kényelmesen el lehet menni ha a hűtő is bírja.

(#411) CJ4567 válasza Pickit3 (#410) üzenetére


CJ4567
veterán

És az Akyga mit szólna? ;] Ne szólj be, ideiglenes, pár hónapot kéne kibírnia még. Most egy C2Q Q9450-9650 körüli Xeon a cél.

890MHz-t bírják a hűtőborda nélküli ramok? CL5 mind a négy.

Szerintem rengeteg lenne az a 1.38. Bár én szívbajos vagyok a CPU-val mindig.

Mivel játszanék?

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#412) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

tééényleg.... hát imigyen vagyon az OFF ájemdé, el is felejtettem már :W
eCCer valamiért eltűnt a listából, de most azért is pötyögök ide hogy újra ott legyen a fontos topikok között :K

adjon Isten mindenkinek egy lavor jókedved itten is :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#413) CJ4567 válasza Lacielvtárs (#412) üzenetére


CJ4567
veterán

Mentsd el az oldalt.

No Sana No Life

(#414) Apucy01 válasza Lacielvtárs (#412) üzenetére


Apucy01
őstag

:R

A fene enné meg ezt a nyüves lapot....
az a nyavajás 860k nem akar 4.4 fölé menni stabilan 4.4 en is már zene halgatás közben néha fagyi... :W
Pedig a lap elvileg tuning deszka :W

[ Szerkesztve ]

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#415) ViZion válasza Apucy01 (#414) üzenetére


ViZion
félisten

No-no!
Lehet ám, hogy a ram nem bírja a tempót. FX-nél legalábbis volt olyan, hogy a ramot nem is húztam, de auto-n nem jó időzítést állított be valamiért. Én meg lestem, h mitől fagy. Keresd meg CPU-Z-ben az SPD és a memory fülön mik vannak, lehet ott van a baj. Esetleg kicsi feszt még ramra, memvezérlőre. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#416) Habugi


Habugi
addikt

Új AM3+ lapok érkeznek: [link]

Kösz a cikket őfő armor pingvin!

M.2 support..! :C

Erre a gyönyörűségre úgy repülnék rá mint gyöngytyúk a takonyra ha még meglenne a 8320..! :K

VRM fázis terén sem cicóztak..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#417) Lacielvtárs válasza Apucy01 (#414) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

annó jártam én is így...
IBT ok, meg minden teszt ok, de egy média player megfagyasztotta :D

CJ4567: jogos, jó ötlet :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#418) ViZion válasza Habugi (#416) üzenetére


ViZion
félisten

Megint csak AM3+ ATX, szal. akár fel is tolhatják maguknak a "kedves " gyártók. :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#419) vhw válasza ViZion (#418) üzenetére


vhw
addikt

Fizikai vagy szakrális okai vannak, hogy nem lehet 9xx chipsettel mATX lapot gyártani?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#420) Habugi válasza ViZion (#418) üzenetére


Habugi
addikt

Jah, érinteni abszolúte nem érintett soha de én is lestem hogy megint shemmi mATX.., úgy néz ki ez már így is fog maradni.

Viszont nézz rá arra a töltött galambra amit linkeltem és próbáld azt mondani neki hogy NEM! :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#421) Televan74 válasza ViZion (#418) üzenetére


Televan74
nagyúr

Jogos. :K

Gondolom te sem fogsz a USB3.1 és a M.2 miatt új lapot venni? :U

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#422) ViZion válasza vhw (#419) üzenetére


ViZion
félisten

Nem tudom miért van, gondolom ez nekik a "gémer", mATX-re vegyenek APU-t :U

Hablaty: szép-szép... de nem Asus... ;]

Televan: USB 3-at is ritkán használom, mentésre van SATA hosszabbítóm, az jó. Hurcolni sokmindent nem szoktam, szal. nem izgat. M.2 jó lenne... de még nincs elérhető áron belé SSD, ami ki is használja. ZEN-nél már érdemes lesz figyelni erre, meg bootolható is legyen. Elég lenne valami brutál gyors 64-128 GB-os is, csak legyen ócó :D De ennyit nekem nem ér.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#423) CJ4567 válasza Habugi (#416) üzenetére


CJ4567
veterán

:Y :Y :Y

No Sana No Life

(#424) Apucy01


Apucy01
őstag

Az FM2+ ra leszek kiváncsi de nagyon jó lenne bele valami ütősebb Cpu eddig azt hittem jön majd a 880k de ezek szerint nem
a 860k vége nállam 4.3 stabilan :W

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#425) solfilo válasza Apucy01 (#424) üzenetére


solfilo
veterán

FM2+-on nagy csoda nem várható. Bár úgy fest, mégiscsak befigyelt egy Excavator magos Athlon is a foglalatra. Még jöhet a 880K is, ha egyszer már bejelentették korábban.

solfilo

(#426) Apucy01 válasza solfilo (#425) üzenetére


Apucy01
őstag

A nyavalya megette akor sem váltok intelre ha a kutyám el törik a kanyarban egy fagyos éjszakán akkor sem! :)
nekem úgy kellene megúsznom az egészet hogy csak proci csere legyen..

"A ZEN még túl messze van addig fel kötöm magam.... salalala.... :D "

[ Szerkesztve ]

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#427) szinesz.bob válasza Apucy01 (#426) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

AM4 lesz csak.

(#428) Pickit3 válasza CJ4567 (#411) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Nekem az LCpower? 280watton meleg levegőt fúj a ventilátora miközben 500wattos.
Xeon-t 1000% hogy nem vennék; 2db-ba futottam bele amit tesztelni is tudtam... hááát. Nem úgy muzsikál a rendszer vele, mint a rendes quaddal. Piszok sok gubanc van vele és utána se megy rendesen. Vagy quad, vagy platformcsere. Vagy ájemdé!

Szvsz a ram hűtő miatt ne aggódj, előbb fog hisztizni a lapod, hogy oszd vissza, mielőtt megsütné őket.

1.38 az nem sok, 1.4-ig biztos nincs baj szóval addig mehet bátran. Utána 30fps helyett 300fps-sel játszod a kántrösztrájkot. :D

(#429) CJ4567 válasza Pickit3 (#428) üzenetére


CJ4567
veterán

De ez nem is fúj meleg levegőt érdekes mód. Csak megy.
Miért, a lapomhoz van Xeon BIOS, onnantól nem lehet túl sok gond. Átalakítottat vennék.
A tápom nekem csak 420W-s, de egy kis ideig volt előtte (tesztre, rossz gépből jött ki) LC Power(Haswell Ready :DDD), na azzal a 6770 be se kapcsolt, ha igen, egybol fagyás. Akyga vissza, egyből tökéletes.

Nekem nem segítene már, a GTAV talán 20FPS helyett 25-re akadna, 800x600-ban :D (2 mag miatt nagyon gyászos, G3258 tuningolva vagy i3 ami ket magosból elég, de úgy is döcög néha)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#430) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt :)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#431) Pickit3 válasza CJ4567 (#429) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Az elcépower igenis jó csak egy kicsit túl kell méretezni, vagyis nagyon. A g3258 még az négymagosomat is elveri. :O Talán egy alap i5 vagy egy 4szálas i3 az arany középút.

(#432) Methionyl válasza Lacielvtárs (#430) üzenetére


Methionyl
senior tag

Reggelt :) , még csak szerda van.. :O

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#433) Lacielvtárs válasza Methionyl (#432) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

bizony, de ha minden igaz ma már közelebb van a péntek, mint hétfőn volt :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#434) Pickit3 válasza Lacielvtárs (#433) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Áh ami nem péntek (vagy hétvége) az hétfő.

(#435) Lacielvtárs válasza Pickit3 (#434) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C jogos :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#436) CJ4567 válasza Pickit3 (#431) üzenetére


CJ4567
veterán

LC Powerrel 1.250V BIOS az 1.2V load volt, Akygával meg 1.225V droppol 1.212-1.2-re.
Elveri, de 4 mag kell hova nyúl? A Q9550 meg ott van 4 maggal.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#437) ViZion


ViZion
félisten

Mai szerintem rekordgyanús, olyan 60+ mailnál járok (kimenő...) :o
Francé' nem pihennek kicsit? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#438) Lacielvtárs válasza ViZion (#437) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ejj de ismeros ez az erzes... Kitartas Mester.
En is fonok lettem az elmult honapokban csak ez a fizumon nem laccik :(
Remelem azert hamarosan ertekelik a sok melom...
Neked kitartas :)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#439) Televan74 válasza Lacielvtárs (#438) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ha elmenne a 390 -s nitrom. Mit vennétek helyette? 280X vagy 380,esetleg 980 -at? Az első kettőnél nyernék kb. +40.000 -et, a harmadikhoz raknom kellene +35.000 kb. :U

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#440) ViZion válasza Televan74 (#439) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, lefelé fejlesztesz? Miért? :U
380 helyett akkor már 380X sztem elég jó.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#441) Apucy01 válasza ViZion (#440) üzenetére


Apucy01
őstag

Valakinek van tapasztalata Asus R9 380 4GB DDR5 STRIX-R9380-DC2OC-4GD5-GAMING ventilátor zaj terén? nekem mikor veszi vissza a venti sebességét elégé zörög vagyis inkább olyan kopogó hangja van. :W

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#442) ViZion válasza Apucy01 (#441) üzenetére


ViZion
félisten

Ezt a topikjában kérdezd sztem, vagy a VGA topikban, ilyenem nem volt, de mégcsak Asus sem. :( Valahogy elég régóta Sapphire van, így alakult (OK, az MSI, Giga, Palit márkákat kerülöm).

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#443) Apucy01 válasza ViZion (#442) üzenetére


Apucy01
őstag

nekem is sapphire volt idáig de ezt árban nem hagyhattam ki az MSI 80k volt a Sapphire olyan 75 az asust ismerősöm meghozta 65 ért 3 év garival

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#444) Lacielvtárs válasza Televan74 (#439) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

kérlek alássan, tőlem ilyet ne kérdezz, mert nekem ez a téma magas mint diusznyónak az eperfa ;]
én anno szerettem az r9 280X-em, bár amennyit én használom arra elég a jelenlegi GPU is ami a celeronomban van :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#445) Beretvás


Beretvás
addikt

Szép estét..

rég voltam erre, látom jönnek uj lapok, az a Hablaty féle giga egész csinatos... :U :U

(#446) ViZion


ViZion
félisten

...és ezek mind semmi, hamarosan jön ez: [link] :R :W :O :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#447) vhw válasza ViZion (#446) üzenetére


vhw
addikt

Valahogy nem passzol nekem Kerekes hangja Mugatuhoz...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#448) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

asszem jó kockát fogtam ki... kicsi tesztelgetés még kell neki.. Most próbálom belőni a voltokat... menne többet is, de már elfogyott a hűtésem, de keddre jön 2 nagyteljesítményű 14 cm-s ventim, mert a gyári alpenföhn valahogy nem teszik, mert nem érzek áramlást a bordák között. Csak próbaképp rászereltem még egyet, és máris nyertem 7-8 fokot, de 5Ghz-hez kevés, mert ott már 1,4xx volt kell neki, és elfűt.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#449) Methionyl


Methionyl
senior tag

Bedobom ide is az első ilyen összehasonlító cuccot :B Giga vs Sapphire

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#450) ViZion válasza Methionyl (#449) üzenetére


ViZion
félisten

Durva, h szinte azonos a teljesítmény, nagyobb difit tippeltem volna. :U
Marad az egyik kari, vagy a 380-at váltotta a 380X?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.