Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) Habugi válasza CJ4567 (#8000) üzenetére


Habugi
addikt

Nézőpont kérdése, a magam részéről egy-két hónapra sem vennék "átmeneti" kártyát mert mi a francnak, van IGP.., arra kíváló h elővegyen az ember régi kedvenceket pl GoG-ról, IG2, SystemShock2, RedAlert, Dungeon Keeper 1-2 stb..

Utána jön az új gyors VGA, ami ~2 f0s-al viszi a legújabb játékokat, miközben frissen rádöbbenhet ismét az ember, mekkora hulladékok ezek 90%-ban a régiekhez képes.. :DDD

(#8000) CJ4567:

Azzal a bizonyos 380-al amit linkeltem azért óvatosan.., újonc, nulla értékeléssel stb, ha valakinél becsípődött a kényelem mert megérdemlem loreál érzés az könnyen ebben a topicban találhatja magát.. ;)

Parádés topic egyébként, vadidegennek utalgatnak előre sokszor százezreket, mintha a boltból kifelé jövet eléd ugrana valaki aki közli hha kézbe adsz neki 90K-t akkor 10perc múlva hoz neked egy 110K-s telefont.. ;]

Szigorúan read only, érthető okokból kissé feszkós a hangulat de érdemes egy-két hetente benézni.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#8002) CJ4567 válasza Habugi (#8001) üzenetére


CJ4567
veterán

Már ahol van IGP, ott jó ez a megoldás. :D Vagy megtanulsz mai játékokat szénné butítani, és úgy élvezni őket. :DDD
Elsőre így vittem végig a GTA5-t, csak 1024x768-ban, egy 3.6-ra tuningolt E8400-el, 3GB RAM-mal(végén már 4-el), és egy HD4670 1GB-vel.

Itt is vannak gyöngyszemek. Azért itt se semmi ami néha megy.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#8003) Habugi válasza CJ4567 (#8002) üzenetére


Habugi
addikt

Nyilván ha van IGP akkor.., csak arra vonatkozóan írtam h egy "átmenetinél" kb az utolsó utáni szempont legyen a vRam, mivel ennél több időt is bőven el lehet tölteni, ráadásul remekül elszórakozva egy sokkalta gyengébb girhes IGP-vel is.. :)

GTA V @ 4670.., teljesen jó..! :K
Főleg ha azt nézzük mennyi minőségromlással jár manapság egy Low <--> VeryHigh vagy adott esetben Ultra közötti 3-4 lépcsős skála, egyre kevesebb, sok játékban már észre sem veszel kép lépcsőt csak az FPS-ed több 60-al.., plusz azon effektek melyektől csak gusztustalan lesz minden de rendhagyó módon ezt a topicot most kívételesen nem nyitnám meg.. :DDD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#8004) Televan74


Televan74
nagyúr

Én is egy szemét gazember vagyok! Most adtam el egy RX570 4G kártyát.Amit a héten egyik reggel elcsíptem az Alza -nál. De tudom hogy 100 emberből 99 ugyanígy tett volna.Szép kis plusz bevételt hozott.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8005) Habugi válasza Televan74 (#8004) üzenetére


Habugi
addikt

Jó lesz az 100/70-nek is, ezzel még mindig bőven nyugtathatod magad ha a lelkiismeret kielégítésére ennyi is elég.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#8006) CJ4567 válasza Habugi (#8003) üzenetére


CJ4567
veterán

Csak nekem az E8400 miatt (meg a 3GB RAM egy ideig) ki kellett kapcsolni az árnyékokat... Aztán láttam egy videót(és tényleg működik), hogy RTSS 30FPS cap, és árnyékokkal jobban ment mint előtte árnyékok nélkül. Csak a CPU sokszor megkotlott, de egész jól bírta.

GTA V-nél kivételesen van különbség a Low és High-VeryHigh között, én ezt pont most fogom látni / vagy már látom. :) Csak az RX460 @ E5440 GTAV-t nem nagyon akarom megpróbálni, ott már bajok lennének. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#8007) Televan74 válasza Habugi (#8005) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ez hiánykapitalizmus. Azért a lelkem mélyén valahol zavar a dolog.De mivel bányászatra vették szerintem, így annyira nem fáj. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8008) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Nekem atmenetinek van egy 7950. Azzal el lehet lenni.

(#8009) Gyuri27 válasza Televan74 (#8007) üzenetére


Gyuri27
félisten

Van az a haszon amiért a lelkiismeret kussol. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#8010) paleinho válasza Gyuri27 (#8009) üzenetére


paleinho
senior tag

van eladó gigabyte 7950-em, már egy éve a dobozban pihen, most mennyit lehet érte elkérni?

(#8011) Televan74 válasza paleinho (#8010) üzenetére


Televan74
nagyúr

Adok érte 15.000Ft -ot az bőven a piaci ár alatt van. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8012) MasterMark


MasterMark
titán

Vótmá?

480-as topikból bannoltak pedig oda akartam sry.

Switch Tax

(#8013) Gyuri27 válasza paleinho (#8010) üzenetére


Gyuri27
félisten

Használtan elég kevés. 2 éve nem használtnak meg még kevesebb.
Ne gondoljuk ugyanis azt, hogy 2 éve rohad a dobozban és az marha jót tesz neki. :N

MasterMark: kell a fájás koma?

Blöki: elmennnyééééééééé. :P [link] ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#8014) MasterMark válasza Gyuri27 (#8013) üzenetére


MasterMark
titán

Az én 470-em nem eladó sorry. :DDD

Switch Tax

(#8015) Televan74 válasza Gyuri27 (#8013) üzenetére


Televan74
nagyúr

Brutális Nyár :K
De kapsz egy ilyet is hogy fájjon. [link] :P

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8016) paleinho válasza Televan74 (#8011) üzenetére


paleinho
senior tag

bassza meg amilyen messze lakok tőled, ha eljössz érte személyesen 20000Ft-ért a tiéd ;]

(#8017) Mahrenburg válasza Televan74 (#8004) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Ha csak rosszul akartad érezni magad, ezért nem kellett volna eladnod a kártyádat, ha szépen megkéred a fórumtársakat, szíves-örömest írtak volna a saját magadra aggatott jelzőknél durvábbakat is, sőt vélhetően Gyuri nagylelkűen félholtra is ver akár, csak kérned kell, nagyon jólelkű, ott segít, ahol tud... :K

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#8018) Televan74 válasza Mahrenburg (#8017) üzenetére


Televan74
nagyúr

Gyuritól a fájdalom a MSI RX480 -as kártyám miatt járt volna. Ez csak üzlet volt. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8019) Televan74


Televan74
nagyúr

CPUCores :: Maximize Your FPS vásárlása ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8020) hackeeeee válasza ViZion (#7993) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

1070.

Véleményem szubjektív...

(#8021) Televan74


Televan74
nagyúr

Tengerpart,napfény, lányok bikiniben. Kell ennél több! [link] ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8022) ViZion válasza Televan74 (#8021) üzenetére


ViZion
félisten

óóóbazzz... 12 évesek, rettenetesen mozognak és mindnek C vitamin hiánya van. :(((
Ami fentebb volt az aranyos, kicsit jobb is, vagy csak a minősége rosszabb, azért tűnt jobbnak. És szerintem innen koppintották: [link] ;]
De inkább őket nézd, ez legalább jó.

Ez meg csak vicces [link]

hackeeeee: 1070 nekem overkill, ha 560-at veszek, azt megveszi nyáron a munkatársam. Ha 1050Ti-t veszek, azt meg azért el lehet majd adni még.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8023) hackeeeee válasza ViZion (#8022) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor úgy mondom, hogy annak lenne érdemi jogosultsága, mint váltás. A többi összességében semmi, csak max annyi, hogy maradt pénzed, és zsebre teszed.

Akkor már 6GB-s 1060, de az meg, nem tudom. Tesztek szerint kb. = a 480-nal, de..de.. na mindegy. :)

Szerintem FHD-ban onnantól nem lenne problémád semmivel, ez szinte tuti.

Véleményem szubjektív...

(#8024) ViZion válasza hackeeeee (#8023) üzenetére


ViZion
félisten

Nem, a 1060 is drága most a zcash miatt... :(((
560 az jó lesz, mert utána kolléga átveszi, és ha elmúlik ez a bánya hiszti, akkor veszek egy újabbat, kész. Nyáron amúgy sem sokat játszom.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8025) hackeeeee válasza ViZion (#8024) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sajnos tudom.. 110-120k vicces egy 6GB-s 1060-ért, főként úgy, hogy 150-160k-ért kapsz garis 1080-at apróról..

Véleményem szubjektív...

(#8026) ViZion


ViZion
félisten

Legyen szép napotok. [link] Nem is tudtam, h meghalt az énekes. RIP. :(

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8027) Gyuri27 válasza ViZion (#8026) üzenetére


Gyuri27
félisten

Annyira nem vagy lemaradva. Csak pár hónapja.
[link] legyen könnyű neki a föld.

Amd - Radeon - Ryzen

(#8028) ViZion


ViZion
félisten

Kicsit rettegtem elindítani. Ez normális, ha egy epic film második részéről van szó, akkor bizony benne van, h az első rész kicsit átdolgozva valami híg fossal kitöltik az időt, mert a cím miatt megnézik.
Hát a Trainspotting 2 nem ilyen. Kevésbé vicces, mint az első rész, de jók a remixek, jó a történet, a choose life (magyarul) miatt nagyon nagy piros pont nekik. Jól meg van oldva a régi filmből a bevillanó jelenetek, az átmenetek a régi-új között. Aki nem ismeri, az nézze meg, epic ismét.
Lust for life

Nah, még pár zene, csak mert jók voltak T1-ben is: [link], meg előtte... [link]

Ehh, kellene rá egy rakéta és úgy megnézni mindkét részt :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8029) stratova válasza ViZion (#8022) üzenetére


stratova
veterán

A pom-pomlányos nem érhető el, jó délelőttöt. A dolgozatos tényleg jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#8030) ViZion válasza stratova (#8029) üzenetére


ViZion
félisten

Hááát, megnéztem újra, nálam jó...
De Miami/Texas/Dallas/Phoenix/egyéb egyetemi város cheerleaders keresőszóra BÁRMI jó:
[link]
[link]
[link]
Persze nem csak USA a világ, de ők az alap. [link]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8031) Televan74 válasza ViZion (#8030) üzenetére


Televan74
nagyúr

OMI - Cheerleader (Felix Jaehn Remix) :)
Miami Dolphins Cheerleaders Call Me Maybe by Carly Rae :)

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8032) Televan74


Televan74
nagyúr

SEREBRO - My Money (Official Video) ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8033) ViZion válasza Televan74 (#8032) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, végre normálisakat linkelsz, nem ilyen ferde szeműeket. Bár az is megtenné, ami azt illeti. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8034) myckey válasza Televan74 (#8032) üzenetére


myckey
veterán

Lennék mögöttük, Dobos.......... :D

Kutyu bamme.......1060.....omg.
:( :(((

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8035) Televan74 válasza myckey (#8034) üzenetére


Televan74
nagyúr

Mindjárt elsüllyedek szégyenembe! :O Majd lesz még váltás,de nem tudom mikor.Ősszel lehet belefér még egy RX580 -ra csere.De aztán 1 évig semmi.Csóró leszek. :D

SEREBRO - Kiss (Official Video) - ez a szám belerágta magát a fülembe...napi 20-30 meghallgatás. :K

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8036) andreas9109


andreas9109
tag

https://www.facebook.com/tech4gamers/videos/915414541933067/

Para

AMD Ryzen 1500x + ASUS Strix RX 480 8gb/SC2: zerg player

(#8037) stratova válasza Televan74 (#8032) üzenetére


stratova
veterán

Na mennyé edzeni kutyuli. Ez a szám meg lassan kamaszodik.

[ Szerkesztve ]

(#8038) Televan74


Televan74
nagyúr


Fél év kellett hogy rájöjjek hogy csak 10/100 -as routerem van. :B Még szerencse hogy a szolgáltató által adott Gigabites.Lehet így följebb megyek 350Mbit magasságában. És most még olcsóbb is mint a mostani.Igaz 2 éves hűség,de ide a Tarr Kft -n kívül úgy sem jön a kutya sem. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8039) myckey válasza Televan74 (#8035) üzenetére


myckey
veterán

Mondom én hogy kajak megártott a meleg!

Szépen behúzzuk a Vegát , nem kell ide ötnyócván meg envidija. :o :N

:D

( bár most le akarom én is cserélni a négynyócvanam ezernyócvan envidijára, állítólag öszáz ráfizetéssel adják a teskóban, vagy a józsef piacon, mer az enyém meg kell a krumplifődre ásni....) :Y
:DDD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8040) Apucy01 válasza myckey (#8039) üzenetére


Apucy01
őstag

ugorjon ki a lesőd te cöci mit akarsz tee? :Y

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#8041) Televan74


Televan74
nagyúr

[link] :B

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8042) Gyuri27 válasza Televan74 (#8041) üzenetére


Gyuri27
félisten

Amd - Radeon - Ryzen

(#8043) ViZion válasza Televan74 (#8041) üzenetére


ViZion
félisten

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8044) Televan74 válasza ViZion (#8043) üzenetére


Televan74
nagyúr

B@ssza meg már magát a youtube. A klip végétől linkelte be,pedig nem is kértem rá! :((( :W

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8045) #45997568 válasza Televan74 (#8044) üzenetére


#45997568
törölt tag

Latod-latod, AMD-n ilyet nem csinal, kellett neked cserelni... :DDD Bar pont egy popsi volt ott, szoval nem drama :C

(#8046) Televan74 válasza #45997568 (#8045) üzenetére


Televan74
nagyúr

Repeat! Van ott több is. :P

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8047) tibz03


tibz03
őstag

Sziasztok!

Épp fel akartam tenni az RX 470-emet az apróra, erre látom, hogy "enyhén" elszállt az áruk. :Y Mi a túró történt?

(#8048) myckey válasza tibz03 (#8047) üzenetére


myckey
veterán

Semmi semmi,.....

Csak manapság csákány helyett ájemdít használnak a szénbányába, mer aszondták hogy a 16 tonna fekete szén után, már kell a megfelelő hőtermelés és a csákány sajnos erre nem megfelelő.

:K :D

(#8040) Apucy01

Mé, te micsinász? :P ;]

580 at veszel az enyém helyett, há fordujjon meg veled a négykerekű! :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8049) tibz03 válasza myckey (#8048) üzenetére


tibz03
őstag

Értem én, hogy offtopic, de attól még egy normális válaszért hálás lennék. :)

(#8050) Balathruin válasza tibz03 (#8049) üzenetére


Balathruin
veterán

Az van amit írt, bányásznak a 470/480 570/580 kártyákkal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.