Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) hackeeeee válasza ViZion (#1050) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Átfestjük! :DDD

De bakker.. Nem tudtam, hogy megcsinálta ezt valaki.. Volt róla hír, pletyka, de semmi többről nem tudtam..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1052) Lacielvtárs válasza ViZion (#1050) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

csak a színe a gond? :Y :C ;]

más: dolgoztam a múlt héten :D

szélnek engedtem a cerkát ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1053) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

A VW után szabadon..

MSI and ASUS Send VGA Review Samples with Higher Clocks than Retail Cards

Véleményem szubjektív...

(#1054) hszilard666 válasza hackeeeee (#1053) üzenetére


hszilard666
veterán

A bios más, de nem hiszem hogy az a pár % difi sokat számítana.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#1055) hackeeeee válasza hszilard666 (#1054) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem is ez a lényeg, hanem az, h ilyenek vannak.. Persze tudom, mobil szférában annak idején a samsung-ot is szapulták ilyenek miatt.

Most a fanatistáknak már 5 -10 pont is sokat jelent..

Véleményem szubjektív...

(#1056) stratova válasza hackeeeee (#1055) üzenetére


stratova
veterán

GTX 1080-nál nem oszt nem szoroz sokat, viszont GTX1070-nél eldöntheti, hogy egy cutsom GTX 980 Ti elé vagy mögé kerül még ha csak egy hajszállal is. Annak az árát pedig már eleve nagyon csúnyán haza vágta ez a két kártya igen drágán.
Kíváncsi leszek viszont az egyedi "beast mode" 480-ra, amiknek 1400-1500 MHz boost is kinéz állítólag. Ha Tomi beszerezne egy példányt, összeereszthetnék Prof. Hablaty Golde Chip (nála mi nem az?) R9 390X üdvöskéjével.

[ Szerkesztve ]

(#1057) hackeeeee válasza stratova (#1056) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, még elég szar áron van a 980 és a 970 is.. Újan is, és használtan is.

Haverom is agyal, hogy 970 kéne FHD-ra, de nem fog érte 80-90k-t fizetni használtan.. Újan meg még mindig 100k felett van. :(

Na jam, az még érdekes lehet majd. viszont ott sem lesz tényleges infó a teljesítményről, amíg nem lesz rendes driver.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1058) stratova válasza hackeeeee (#1057) üzenetére


stratova
veterán

Szvsz ha így húzható az RX 480 leveri az árukat 60-70 környékére. RX 470 pedig az R9 380X-ét 40-50-re. Sokaknál lélektani határ az 50e is, kollégám szintén FHD vs. 80-90e kártyaárak miatt vár. RX 460 pedig az R7 370-et vezeti ki (annak ideje is bőven kiszolgált már Pitcairn).

[ Szerkesztve ]

(#1059) hackeeeee válasza stratova (#1058) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, mondjuk a 370 máig elég szinte mindenre, FHD-ig, az egy egész jó kis kártya még mindig. :) Ugye felette már elég nagy az ugrás a 380, 380x felé.

Pont ez a gond, hogy most jelenleg ~50k-s kategóriában semmi mozgás nincs.. A nagyon változók, de azok sem nagyon piszkálják a mostani hw-k árait. Még.

Pont ismerősnek intézünk vga-t, de ez az 50k körüli a határ. Ugye a 380 már ~60, anneiyt már nem költene rá.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1060) CJ4567 válasza stratova (#1056) üzenetére


CJ4567
veterán

A Xeonomból ő se tudna kisajtolni semmit.

No Sana No Life

(#1061) stratova válasza hackeeeee (#1059) üzenetére


stratova
veterán

RX 470 (28-32? CU) és RX 460 (16 CU) között igen nagy a szakadék. Szóval szvsz amíg nem jön egy RX 460X, RX 465, addig az R9 380(X), GTX 960, GTX 950-es kártyák ára fog mérséklődni erre a szintre. Ez nekem kicsit egybevág azzal is, hoqy a mobil vonalról sem dobta ki AMD Tongát és Bonaire-t.
R9 M295X, R9 M395X (32 CU) / M395 (28 CU) név után R9 M485X-ként még köztünk marad egy ideig, ahogy R9 M470(X) [Bonaire 14 CU], noha érkezik egy RX M480 [Polaris 11 RX 460-hoz hasonlóan 16 CU-val]. Szvsz főleg mobil vonalon fognak játszani az órajellel és a VRAM mennyiségével [ugyanis 6 PCI-ID is tartozik hozzá]. Azon sem lepődnék meg, ha abszolút belépő szintre Cape Verde után Bonaire kerülne asztali vonalon pl R9 450(X) néven (14-12 CU).

[ Szerkesztve ]

(#1062) hackeeeee válasza stratova (#1061) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nah, beszélgettem a sráccal, meggyőztem, betolunk neki egy XFX 380-at. :)

Érdekes lesz ez az egész ha elindul majd.. Kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1063) stratova válasza hackeeeee (#1062) üzenetére


stratova
veterán

Hát ti tudjátok én picit vártam volna, szerintem a bolti ára RX 470 érkeztével esik vagy 20e-t (a használt árakról nem is beszélve).

Szerk: Ja, hogy majd betoltok sorry félreolvastam.

NV szemlátomást nem erőlteti a vágott GP104, GP106 GTX 1060(Ti) alatti kategóriát, ott is GTX 960 GTX 950 szerepelt egyelőre a GP104-es lapkák alatt inno3D útitervén.

[ Szerkesztve ]

(#1064) customer114


customer114
senior tag

Mióta felhoztátok ezt a június végi RX megjelenést nagyon nem akar telni a június ! ... :W

(#1065) Habugi válasza stratova (#1056) üzenetére


Habugi
addikt

Nálam szerintem semmi sem volt az, kivéve KékÖrdög CPU-ját.. :)

Inkább csak arról van szó, hogy érzékkel hangolom össze a BIOS/softveres/winfos/driveres háttereket az adott hardverrel.

(#1062) hackeeeee:

XFX-et hanyagoljátok, Radeon oldalon ugyan úgy vállalhatatlan pár éve mint a Gigabyte.. :(
Hangos, szar ventik, a VRM hűtéseik pedig rendre bazári szemét kategóriásak.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#1066) hackeeeee válasza Habugi (#1065) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az a baj, h nem nagyon van más, max a mini sapphire, de azt nem nagyon erőltetném..

Vagy talán asus strixx.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1067) Habugi válasza hackeeeee (#1066) üzenetére


Habugi
addikt

Az XFX az sajnos minden szempontból a legalja, utána nem sokkal következik a Gigabyte, hol hangos hol nem az, cserébe a ventik ezeken is fiatalon haláloznak, rendre fesz lockosak, a VRM hűtéssel pedig nem bajlódnak, simán lespórolják róluk a VRM szenzort.. :DDD :W

Az XFX-eken legalább tudja az ember hogy 3. éve hurkapálca méretű VRM hűtés van, mert ha nem is keres bontott képeket (amit nektek nagyon ajánlok.., sokkterápiás kezelés végett :K ) akkor is látja hogy 100+ fokos belépő szinten 15-20p, mindenfajta tuningtól mentes játék után.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#1068) stratova válasza hackeeeee (#1066) üzenetére


stratova
veterán

Hmm Asus, Sapphire, MSI (VTX gondolom az olcsóbb kategóriában utazik PowerColor meg nem túl ismerős errefelé).

Hablaty Tier3-ban (R9 380(X)) is rossz a giga? Az igaz, hogy Hawaii hűtését teljesen elszabták.

(#1069) hackeeeee válasza Habugi (#1067) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

No, intéztem egy Asus-t az XFX árában. :D

[link]

Ennél fentebb nem tudunk menni, ez van, kész.. :D Bruttó 50k-ról indultunk.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1070) stratova válasza hackeeeee (#1069) üzenetére


stratova
veterán

Mármindenholmindengéming. :DDD (Asus, MSI, Gigabyte)

(#1071) hackeeeee válasza stratova (#1070) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, viszont erre sikerült egy nagyon baba árat összehozni.. Lényegében annyi mint az XFX. :)

Véleményem szubjektív...

(#1072) Habugi válasza stratova (#1068) üzenetére


Habugi
addikt

Azt nem tudom hogy konkrétan rossz-e, a Tahiti/7970/280X vonalon kuka, Hawaii/290/290X vonalon kuka bár Grenada/390/390X esetében mintha némi előrelépés történt volna..

Az a baj VRM szenzor nincs egyiken se, namost egy "kétes" múlttal rendelkező gyártó esetében azért ez elég fail, mert ha valami képes látványpékségeset játszani a PCB-vel az pont a VRM..
Aztán mindegyik fesz lockos.., ez is.. :F :W

Addig oké hogy brahi tuning Off ennek okán de hogy még egy gyengébb chip esetében, ami a gyári órajelet is képtelen tartani kitolt TDP-vel, lepkefingLeo terhelésen, pl Valley alatt nem tudsz pár mV-ot adni a GPU-nak az szerintem mélygyász.. :(((

Pepitában ennyi a Gigabyte Radeon vonalon.. :(

(#1069) hackeeeee:

Na ez már VGA.. :K , nem úgy mint az előző két variáció..
Itt ugyan a vRamokon nincs borda, ámbár mivel nem az R0C-t rakják már ezekre és az ASUS féle vram túlfesz sem fenyeget, nem szoktak artifactolni. VRM pöpec (kétszer akkora a borda mint az XFX-en.. ;] ), GPU hűtésben az ASUS mindig is a top3-ban volt és fesz lock sincs.

(#1073) hackeeeee:

NV vonalon a mai napig nagyon jók! :K

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#1073) hackeeeee válasza Habugi (#1072) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pedig annak idején nvidia-ban Ők is nagyon jók voltak.

Véleményem szubjektív...

(#1074) hackeeeee válasza Habugi (#1072) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

OC-t ez nem fog kapni, szal nem lesz gond. Felventizzük a házat amibe megy majd, szal a szellőzéssel sem lesz gond.

Akkor jó, hogy belefutottam ebbe, király, köszi! :)

Véleményem szubjektív...

(#1075) ViZion


ViZion
félisten

huhh, de sok minden van itt egy nap alatt...
Azért AMD nem hülye, nagy árversenybe nem fognak kezdeni szerintem, másrészt ez nyitó ár ezért -remélem- csökkenni fog majd. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1076) hackeeeee válasza ViZion (#1075) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát a fene tudja, hogy fog-e, és mikor.. Az 1080 ára is ott tart még mindig, jó tudom, csak 2 hete kapható.

Véleményem szubjektív...

(#1077) Habugi válasza hackeeeee (#1074) üzenetére


Habugi
addikt

Pl. PH-t tartósan olvasók számára kimondottan kerülendő az XFX/Giga, mert az érdeklődés/hobby/jártasság/kattanás egy bizonyos fokáról ad tanúbizonyságot. Ez a kettő az ablszolút belépő szint Radeon vonalon, folyamatosan olcsósítva vannak, egyiken ez nincs a másikon az.., a hűtések kiépítettsége, anyagminősége mindig alulmarad a többi gyártóéval szemben.

Azoknak lehet ideális ez a kettős akik nem tudják szerelni a saját gépüket, nem nyitogatják a házat, nem monitorozzák OSD-vel mikor/mi történik, az FPS sem fétisük és jószerivel fel sem tűnik nekik vagy nem zavarja őket ha néha felére esik az FPS. Kvázi akik elvannak mint a befőtt.

Az ASUS-t nem fogjátok megbánni, minden szempontból űrhajó az XFX/Gigához képest, a VRM is rendre úgy és olyan komponensekből van összerakva még a belépő kártyáikon is, hogy rendre több és tartósabb phase, stb.., OC esetében szerencsésebb chip mellett emiatt pl simán partnerek lehetnek olyan, sokkal drágább prémium kütyüknek, mint pl a Lightningok..

(#1076) hackeeeee:

"csak 2 hete kapható.."

Kapható? :DDD
A Pascal topicban hangosabb a kollektív sírás mint egy éhes fókabébikkel megrakott tengerparton.., viszont sokkal szórakoztatóbb! ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#1078) hackeeeee válasza Habugi (#1077) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Aqua nagyon reklámozza, hogy Nekik van, merlinnél is volt pár darab, plusz ~1 hetes idővel rendelhető.

Véleményem szubjektív...

(#1079) Habugi válasza hackeeeee (#1078) üzenetére


Habugi
addikt

Pontosan ezzel van tele a hócipőjük, hogy webshopokban mindenki reklámozza őket csak raktáron senkinél nincs, az egy hetes rendelési idők pedig múlthéten voltak telefon alapján két hetesek, most ott tartunk hogy inkább egy hónaposak.., külföldön is.., kvázi lehet következtetni belőle hogy kishazánkban ehhez mérten mikor fog rendeződni a helyzet/készlet.. :U

Unalmas perceimben read onlyban fogyasztom rendszeresen, szórakoztat, főleg azok drámája akik anno csoportosan onanizáltak a Fury/FuryX-ek hiánya okán.. ;]

Amikor egyesek visszafogott szellemi teljesítőképessége illetve annak ártó és zavaró hatásai, főleg ha rendszeresen hangerővel is párosul már nem csak a környezetüket bünteti, hanem saját magukat is.. :))

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#1080) hackeeeee válasza Habugi (#1079) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nyehehe. :D

Na viszont, segíjjé még egyszer.

Cimborám, akit említettem 970 ügyben, Ő megrögzött nvidia-s, viszont, nem fizetne ennyit a 970-ért használtan sem.. És ugye nem tudni, hogy mi lesz a használt árakkal.. (szerintem sajna nagyon semmi..)

Szerinted, ez helyett megérné 380x-et választani. vagy esetleg szintén 380-at? 1920*1200-ra kéne. Tudom, hogy gyengébb mindkettő, mint a 970, de nem olyan sokkal, és viszont újan olcsóbb most, mindkettő, mint a 970 használtan.

XFX téma: A gigáról tudok, hogy radeon szinten kerülendő, de az XFX-ről nem tudtam. Köszi a kiegészítést. :) :R Proci: Hiába az enyém, attól az még Hablaty edition marad. ;]

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1081) Habugi válasza hackeeeee (#1080) üzenetére


Habugi
addikt

"Ő megrögzött nvidia-s, viszont, nem fizetne ennyit a 970-ért használtan sem.."

Tök jó időt jósolnak egész hétvégre, valami közeli sörözőbe szervezz vele egy konszolidált délutáni frissítő jellegű iszogatást és próbáld meg finoman felvezetni neki, hogy annak hogy kényszeresen próbálja fenntartani a fogalmatlan sznobság képét azzal hogy "megrögzött NV-s", némiképp szembe megy azzal, hogy párhuzamosan adja a fillérbaszó imaget is. :D

Hova-tovább ugye egyáltalán foglalkozik azzal mit/mennyit kap a pénzéért, a "megrögzött NV-seknek" ugye nem ez az elsődleges ismertető jele.. :N :DDD

Barátnőket is érdemes elvinni, férfiember sokkal fogékonyabb ilyen jellegű beszélgetések tartalmának érdemi feldolgozására ha olyan nő is van a jelenlétében akinek ad a véleményére. :K

Nem tudom egyébként hova ez a nagy sietség pont ebben az időszakban.., egyrészt augusztusra szerintem használtpiacon a 970/390 szint 65-70K körül elérhető lesz, az RX 480-ról nem beszélve, ami fogyasztás/teljesítmény/ár mutatóban olyan aránnyal kecsegtet, amilyet már nagyon régóta nem láthattunk.. :)

Nem nagyon tudok egyébként tanácsot adni ebben, mert 970-et egy éve sem ajánlottam volna senkinek, szerintem bőven jobban ismered a véleményemet arról a VGA-nak csúfolt valamiről sem mint szeretnéd.. :B

380/380X vállalható ilyen árakon szerintem de inkább várnék a 470/480-ra, most, kényszeresen sznobképet mutatók számára pedig még a 1060asra is érdemes lehet várni. :K

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#1082) hackeeeee válasza Habugi (#1081) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az a baj, hogy Én tartok attól, hogy 1 ideig nem fognak ennyit esni az árak. :( Főként nem az nvidia vonalon.. Most ahogy elnéztem, hogy 80-90 között megy a 390.

Véleményem szubjektív...

(#1083) Apucy01 válasza hackeeeee (#1069) üzenetére


Apucy01
őstag

Hát..... hmm hmmm :)

Ettől se várj sokkal többet mint az XFX től én ugyan ilyet hajtok csak 4 gb s és ha nem csinálsz neki valamilyen progiban saját venti profilt háááát igen csak el engedi magát 80+ is volt már és akkor a jet is fölszál.. :(

Én olcsón jutottam hozzá de az első kb 1 hónap után beadta a kulcsot jött egy win resi és már nem volt többé vga... a deszka lesipolta hogy nincs.. :W

jött a csere ez most megy de azért tartok tőle.

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#1084) hackeeeee válasza Apucy01 (#1083) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát majd meglátjuk.

Hibás minden terméknél lehet.. Benne van.

Ez a venti téma is olyan, hogy sok függ a háztól, áramlástól, stb.. Meglátjuk.. Az asus-nál azért so vállalható a ventivezérlés.

Ha jól tudom, akkor pl. az XFX-nél pl. afterburner-rel nem is megy a ventivezérlés.

Véleményem szubjektív...

(#1085) Habugi válasza hackeeeee (#1082) üzenetére


Habugi
addikt

A 480as vízválasztó lesz, az pedig júli eleje. Augusztus közepére nagyon szépen le fogja nyomni a használt 390/970 árakat. :K
A forgalmazói árakat még nem biztos, ahhoz mindig több idő kell..

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#1086) Apucy01 válasza hackeeeee (#1084) üzenetére


Apucy01
őstag

zalman z3 + házam van elől 2 14cm venti fölül 2 14cm venti és hátul a vizhütés radiátorán is 2 14 cm venti és igy is meleg...... ha simán hagyod profil nélkül....

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#1087) hackeeeee válasza Habugi (#1085) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, csak azért a használthoz is, hogy megjelenjenek akár itt aprón.

Véleményem szubjektív...

(#1088) Habugi válasza hackeeeee (#1087) üzenetére


Habugi
addikt

Az oké de egy általad/önmaga által megrögzött NV-snek vallott valaki egy ~80K környékére süllyedt 980-tól szerintem a fenekét a földhöz verné örömében.. :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#1089) hackeeeee válasza Habugi (#1088) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezt akkor fogom elhinni, ha látni fogom, hogy ennyi lesz. :)

Véleményem szubjektív...

(#1090) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nem rég volt 02:00, ejj.. Koránvan, de indulni kell. :D

Kérdés.. Valakinek esetleg nem kallódik ilyenje valamerre?

Véleményem szubjektív...

(#1091) Televan74


Televan74
nagyúr

Én eladtam a 290X -et(áron alul) és már várom a RX480 -at. Kíváncsi leszek hogy teljesít a Raven 05 házban.Aztán ha jönnek a non refek,lehet hogy bevállalok valami oc példányt. :)

Raven 05 -ből szerettem volna ablak nélkülit,de valamiért EU -ban nem nagyon találtam. Így marad az ablakos.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1092) Malibutomi válasza stratova (#1056) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Rajta vagyok az ugyon :)

(#1093) Gyuri27 válasza Televan74 (#1091) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az áron alul elég ködös meghatározás. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1094) ViZion válasza Gyuri27 (#1093) üzenetére


ViZion
félisten

új ár -10% ;] :DDD

hackeeeee: valami bontósra írj rá, ezek régebben voltak menők, ma már nem hiszem, h sokan használják.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1095) hackeeeee válasza ViZion (#1094) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Köfi!

rendeltem most 2 darab 60*60*10-es vemtit, hátha az elég lesz.. Edigital tudott volna ilyet, de inkább lemondtam.

Véleményem szubjektív...

(#1096) Habugi válasza hackeeeee (#1095) üzenetére


Habugi
addikt

Mit haxolsz, mesélj csak?! :K

DOOM "projectet" nem mondhatni hogy erőlteted.. :U

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#1097) hackeeeee válasza Habugi (#1096) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem erőltetem, mert nincs rá időm.

Szabad hétvégém volt, de lényegében nem is voltam itthon. (ami nem is gond..)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1098) Habugi válasza hackeeeee (#1097) üzenetére


Habugi
addikt

Nvm..

(#1093) Gyuri27:

Milyen volt a tegnapi rész?

Csak annyit pls hogy jobb vagy rosszabb mint a múltheti.., mert attól falnak mentem, rossz értelemben.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#1099) Televan74 válasza Gyuri27 (#1093) üzenetére


Televan74
nagyúr

73.000 -ért viszik el ma este.2017.12,17 ig garis.Még ha nem is lesz annyira bőséges az új széria felhozatala,akkor sem vitték volna el 85000 -es áron, főleg azért nem mert 80.000 már láttam az aprón 390 -est is.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1100) Gyuri27 válasza ViZion (#1094) üzenetére


Gyuri27
félisten

Új ár +10% mert tesztelt. No gari, végig feszelve. :DDD

Habugi: most nézem mindjárt. :K

Televan: korrekt. A 480x érkezésekor illetve azután már közel sem fog annyit érni.

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.