Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) Habugi válasza Habugi (#5000) üzenetére


Habugi
addikt

"Ahogy nézem ez már nem kényelmi szempont/kérdés, elég keményen hullotok, kacsacsőrÚr és beretva már besokallt."

..szhóóval..

Stone!

Nekünk elbaszott nagy fegyverek kellenek..!

:D ;]

Meg is ragadnám az alkalmat hogy akinek ez a film kimaradt, az a lehető leghamarabb szíveskedjen pótolni a saját érdekében! ;) :K
Még azokból az időkből származik, amikor nem szemetet gyártottak Hollywoodban..

Split Second / Őrült Stone

A szinkron is zseniális volt még.

Közben stílusosan lekempeltem az 5000. postot.. :P

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5002) Jakuskacsa válasza Habugi (#5001) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Napot topic, én még követem a topicot, mármint az fx-et, de mikor sorozatban beszólnak az "infós egyetemisták", hogy kijavítsanak engem, plusz még személyeskednek is, ott már elszakad a cérna. Én ezt úgy gondoltam a továbbiakban, hogy kigyomlálom a szemetet, és csak annak írok akiben látok egy kis szikrát. Vagy akkor szólalok meg ha valami tényleg szakmai kerül oda, ami érdekes, és megvitatható. Petya gyerek szokott ilyeneked bedobni, vele privátoztam is erről arról, mert ő legalább felér egy szintet és érdemes vele szótváltani. Egyébként nem csak mi adtuk fel az otlétet. Nézd meg akik még pár hónapja ott voltak már ők is feladtaák. Lee56, Omily, Lovas - na Ő kifejezetten értelmes szerintem, aztán ott vannak az "állandó tagok" pl. askformore - Na pl. Ő megtanult sok mindent, csak valahogy nem tud magyarázni... A hencsó gyerekről már nem is beszélek, na az meg olyan böszmeségeket ír, ha néha följön, hogy belefájdul a fejem...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#5003) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

OC-zással oda a gari... pffff... most asszem ez volt a nap mondata mára... (fx fórum)

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#5004) Beretvás


Beretvás
addikt

Kopaszodok már az a baj...... Igen ö miattuk tegnap is beolvastam és az a tag amit eresztett a Rog lappal azon kibirultam.... :P

(#5005) Apucy01 válasza Beretvás (#5004) üzenetére


Apucy01
őstag

nem az állatkáid miatt hullik a szőröd? :DDD

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#5006) DiszNóÓl válasza Jakuskacsa (#5003) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Szerintem a srac csak kivettem a 8350-et es bepattintotta a helyere az ujat. Szvsz kene egy cmos reset, de lehet csak en gondolkodom szarul. (Meg egybol 5ghz lol) :C

HATER

(#5007) stratova válasza Jakuskacsa (#5003) üzenetére


stratova
veterán

Azért BE proci, hogy ne legyen tuningolva. :DDD nee.. ráadásul RoG-gal? Bukfenc és én a 4+1-es Asrock lappal is bohóckodtunk :D

[ Szerkesztve ]

(#5008) Jakuskacsa válasza DiszNóÓl (#5006) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Hát de az van a dobozára írva... :Y :Y Ez eszembe sem jutott megkérdezni, hogy vajon ilyet csinált e. (gondolná az ember hogy alap) Rögtön a finomhangolásra terelődött a téma.

Stratova: Ne is mond... hova tart ez a világ... szorzómentes procit nem tuningolni vétek...Én egyből saber lappal indítottam a pályafutásom, csak phenom II volt benne. Szóval én kihagytam a szenvedést meg a 4+1vrm -es küszködést. :B

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#5009) Habugi


Habugi
addikt

Az egészet nem értem, ROG lap, 9590, BQ DRP 3 hűtő de/és tuningal elvész az OC informáltság?! :F

Egyébként szerintem nem szerencsés ha konkrétan nevükön emlegetve kibeszéljük az embereket, a hozzánemértés még önmagában nem bűn, persze lehet rajta agybajt kapni ha ignore módban olvas/kérdez de akkor is.., maradjunk az általánosításnál sztem. :B

Ilyenkor jut mindig eszembe egyébként mekkora gyász hogy az FX-es vagy Intel vs. FX-es tesztek ~95%-a OutOfTheBox üzemmódban készült a világ minden táján az évek alatt.
TDP limitet folyamatosan lefejelő gyári Turbós/sz@rráfesz 5Ghz-es 9590-es pl.., a tizedét adhatja vissza kb annak, amit egy normálisan/jól beállított 8320as.

Mea culpa, ez az AMD sara.., nagyon remélem hogy a Ryzen/új platform esetében már méltóztatnak odafigyelni ezekre a dolgokra, ahogyan a lapgyártó partnerekre is mert ha nem akkor megint csak köbgyök lesz mindenféle netes OoTB teszt amit persze az emberek többsége nem érez majd át és leírja az új CPU-kat is.. :U

Ugye nemrég jött egy pletyka miszerint a 16szálas Ryzent felhúzták léggel 5Ghz-re, viszont csak egyetlen magot sikerült/lehetett, mert szh@r/hurka volt alatta a lap/VRM..
Persze ez önmagával sok infót még nem hordozna amíg nem tudjuk mi lesz adott modell Turboja, inkább azon van a hangsúly hogy a 8magos/16szálas CPU 2mag/5Ghz-hez is kevés volt már a lap/VRM, holott a feszigény nem lehetett túl nagy mert akkor nem lett volna elég a levegő..
Hihetetlen komolyan, SMT nélküli 4magos vagy 4/8-as SMT CPU-ról még semmit nem hallottunk de hurka tápellátású lap az már elérhető..8/16 mellé, miért van rossz érzésem ezzel kapcsolatban? :(((

Rimembö'..

:O :U

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5010) Apucy01 válasza Habugi (#5009) üzenetére


Apucy01
őstag

OSH kolléga szabadna kérnem ama topic becses cimét hagy nevesek már én is egy kicsit :) köszönöm!

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#5011) Jakuskacsa válasza Habugi (#5009) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

1 emberről írtam rosszat, az pedig Hencso, de őt az fx-ben is simán oltom, ha hülyeséget ír, de valahogy nem érti, vagy nem olvassa, szóval mind1.
Tudom, neked van türelmed, nekem már nem sok. Sajnos, alapjáraton az embereket is egyre kevésbé szeretem. Ismét sajnos. Ezt hozza ki belőlem a napi 10 ismeretlen emberrel találkozás. Reggel kezdődik azzal, hogy sorban állsz a pénztárban, majd a hátadmögött jövő úr úgy gondolja a kosarat mindenképp a segglyukadba kell tolja, így jelezvén, hogy az ő 10 db sörvásárlása sokkal fontosabb mint az én és a gyerek reggelije/tízóraija. Majd mikor fizetsz már ott áll a hátad mögött, és azt lesi, hogy mi, vagy épp mennyi pénz van a pénztárcádba. Ha rászólsz még Te vagy a bunkó. 2 emberke. A lild sarkán van egy dohánybolt, mindig elé állnak, és nem tudsz a sávodba addig kifordulni, míg szemből jönnek (persze reggel elig jönnek egy boltba) ha rádudálsz, hogy álljon a parkolóba (hozzáteszem kb 5 méterrel kell többet sétálni) akkor megint Te/Én vagyok a bunkó. 3. emberke, tankolsz, mert kell.. előtted az emberke azon cirkuszol, hogy nem kértél el a rohadt shop kártyáját, és a 10 liter után járó pontot nem kapta meg. (Shop kártya egy megfigyelő rendszer csak nincs szeme, mindent tud rólad mindenki ha használod). Perzse korán reggel késésben, megkéred, hogy nem e érinthetnéd oda a kártyátad a terminálhoz, és majd utánna sztornóznak, de megint én vagyok a bunkó, pedig csak ketten vagyunk a kúton, ki kell várjam. 4. emberke, a piros lámpás állat. Valahogy nem értem, valahogy akik kocsit vezetnek elfelejtik a lápától lámpáig a gyorsulást. 2-es, 3-as nem létezik, egyesbe gurulunk, azt is bealudtuk mikor zöld lett a lámpa. Majd mikor megpróbálod megelőzni, köcsög módjára bevág eléd a másik sávba, hogy ne tudd ezt megtenni. Parasztok az emberek, azt nézik hogy tudnak a másikkal jól kibaccni. Nem értem miért kell az utca seriffjét játszani. 5.6.7 emberke. A napi vásárló. Köszönni nem tud, én köszönök, csak egy számlát nyom a kezembe, és mondja, hogy ez kell. Nem segít, még akkor sem ha megszakadsz, pedig nagyker vagyunk, igazából én kitolhatnám a cuccot is, oszt rakja föl ahogy akarja (van 60 kilós cuccunk is). A barom vevő, beáll az udvar közepére, nem érdekli, hogy jön a kamion, sem az, hogy nem tud valaki kiállni, ott hagyja, és ha szólsz neki nem hallja. Mert bunkó. A következő megáll a kocsid mellett, majd mikor rányitja az egyetlen olyan makulátlan elemre is a kocsimon a hátsóajtót, ami még nem karcos, csak annyit mond: ennek a régi szarnak már mindegy (az én kocsimnak), aztán mikor elkezdek anyázni, meg betétlapot kérni inkább elhajt... 8. emberke. Délutáni vásárló. Olyan mint a reggeli, csak egyszerre akar visszárúztatni, nincs elég pénze, vagy a shop kártya megint lemarad, vagy mindez egyben. Nem értem, miért nem fontos az idő a mai embereknek. Én sietnék haza hogy arra áldozzam a perceimet ami fontos, pl. a család, míg mások képesek elfecsérelni egy csomó időt az életükből ilyen hülyeségekre. 9. emberke, a lakóházi sheriff. Aki képes az ajtódra is kitenni, hogy az aznap kirakott mosógépedet tüntesd el a folyosórol, mert feljelent a katasztrófavédeleménél. Kérdem én hova tegyem egyedül a harmadikon? Aznap hozták az újat... kicsi türelem, és eltüntetjük, de nem, másnap ott van a szerv és már kapod is az 5000ft-t. 10. emberke... a rokon akit nem szeretsz, és úgy szól a telefonba, hogy: szevasz Te köcsög, add a párod (párom unokatesója, alkesz állat). Igen kész vagyok az emberektől. Ez egy példa volt arra, ami sokszor egy nap alatt esik meg az emberrel. És egyre szörnyebb, pedig én nem vagyok ilyen, én elzárkózom már, nem akarok emberekkel lenni, mert ilyenek. Akik nem azok ugyanúgy tesznek mint én, ezért soha nem találkozunk, pedig kellene egy barát néha. (gyakran)... na ez most kijött....

Hát ezért nincs már türelmem néha... és ha ez bűn, akkor ám legyen...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#5012) Habugi válasza Apucy01 (#5010) üzenetére


Habugi
addikt

Itt és/vagy itt is..

Kereső(k)be "5Ghz" és subidubi.. :)

(#5011) Jakuskacsa:

"na ez most kijött..."

Hát ez ki vazzeg.. :D

Aztán még mondjátok hogy én írok walloftexteket, ez így ömlesztve tagolás nélkül fejbe vert mint ligeti qrvát a körhinta, jojózik a szemem. :P

Egyébként értem s megértem amit írsz, true sztory bro.. :K

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5013) ViZion válasza Jakuskacsa (#5011) üzenetére


ViZion
félisten

Nem könnyű. A boltos rész megvan sztem mindenkinek. Minap asszony szólt, h a kolléganőinek mutogattam meg ordibáltam. Jah, szűk utcában úgy "parkolt" az úttesten, h nem fért el mellette autó. Mondom akkor is mutogattam volna, ha a pápa vitte volna az elnököt az Úristenhez. Ha nem tud parkolni, akkor legalább arra induljon el, h megállok mögötte. De nem, nézett bután, mert valaki majd valamikor kievez a házból és beszáll, ő meg megvárja az úttesten.

Kedvenceim a "dejósenkinincs a parkolóba, beállokkeresztbe" balfékek. Én beállok erre szabályosan, ELÉ. Volt, h vki értette a tréfát és beálltak mögé is. Faszparaszt ott morgott az autóban, amíg kijöttünk a boltból... :D
Társasházas kalandjaim is voltak, egy példa: felmostam a folyosót. Probléma? IGEN. Nem az én hetem, hogy merek felmosni? WAT? :U

szerencsére van egy elég rossz személyiségem, ha verik a csalánnal a pöcsöm, akkor biza előjön és hát nem sokan szeretik azt... amikor vkire ráordítok emberesen, ált. a szomszéd utcába is vigyázzba állnak. Ehhez mondjuk kell egy 115 kg-os Bud Spencer alkat is. De igyeXem elkerülni ahogy az emberek többségét is. Megértünk, mi itt vagyunk :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5014) Jakuskacsa válasza Habugi (#5012) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

A főnököm is mondta, hogy néha tagolhatnék, mert most kitalálták, hogy minden héten pénteken írjak egy összefoglalót a hétről, mert így tudják mi a bajom, vagy hogy mi történt, mert már nem tudnak ide kintre rám is figyelni. Ők is kaptak már hasonló ömlesztett levelet egy egy gyönyörűséges nap után. Mondjuk a főnököm szeret olvasni, mert sokat röhög rajtam mikor írásban dühöngök.

Íme egy levél a főnökeimhez:
Csak erős idegzetűeknek!!!!

1.
Sziasztok!

Visszakaptuk a Novochemes visszárut. Vigyáztak rá, szépen kezelték. Viszont ismét volt benne lejárós boroplus. Anno Gyurival arról egyeztünk meg, hogy van kb 400 liternyi boroplus ami 2017 januárjában lejár, próbáljam meg kiszórni számlásoknak. Ezt is tettem. A novochem kb 5 féle szavidővel küldte vissza a 26db 5literes boroplust. Ebből 6 lejár januárban, további 8 pedig kb 1 évig jó. A maradék viszont idei...

Ebből csak azt akarom kihozni, hogy valószínű hogy volt számlás rendelése, és bizományosa is, de ismét belekaksiztak a szavidőzésbe!

Újabb raklapok kerülnek vissza hozzánk úgy, hogy még egy postás címke sincs rajta (nemhogy szállító - lehet én várok el sokat... lehet én vagyok túl maximalista.... :D ) Egyáltalán hogy érkezik meg hozzánk, ha még az sem szerepel rajta (WTF???)
Erről mellékelek képet is, mert gondolom egy kis mosolyt csal az arcotokra, pofátlanul kevés a cucc, ellenben koszos mint állat...

Thamást pusziltatom, a tőzegesek csak is kizárólag esőben és segítség nélkül szeretnek idejárni...
Köszönöm Thamás ! Ha lenne leborulós smiley most idebiggyeszteném, de nincs...

2.

Sziasztok!

Hol is kezdjem... Kezdjük a jóval. A kecskeméti bizományos szép, sértetlen, vigyáztak rá.

A bajai az már inkább úgy tűnik számomra, hogy azt felrakták egy traktor pótjára, majd 3-4 hónapig azzal furikáztak a mezőn, majd minden reggel hagyták, hogy rászálljon a harmat, hogy nedvesség egyre jobban magába igya a koszt és a port. Majd mikor már azt hiszed, hogy csak a zsákosak ilyenek akkor kiderül, hogy még az olyan dobozok is, amik bontatlannak hittél fel van bontva, és oda is beszállt a por és a kosz. Olybá tűnik nekem, hogy ezek nagyon kíváncsi emberek, mert mindent felnyitnak, még akkor is, ha bontatlan doboz. Arra viszont már lusta, hogy vissza is zárja.

Olvasás + a matek sem az erősség. Hagy némi kivetni valót mert sok a hiba a számolásban, főleg a kecsói részen. Majd Peti korrigálja. Ezek után már a Csaba (ha Te olvasod akkor Te) írásodon sem csodálkozom, hogy valamit kétszer jelentettek le.

És végezetül a brexil mix nem = a brexil combival, és egyébként sem jól számolták, mégcsak nem is üti egymást a két termék.

Mára ennyi, remélem élvezitek még, hogy arra kértetek írjak...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#5015) ViZion válasza Jakuskacsa (#5014) üzenetére


ViZion
félisten

Szállító nélkül nem vesszük át, alap. Vagy Te írsz helyben szállítót, felhívva a sofőr figyelmét, ha ez el fog térni attól, amit elvben küldtek, akkor a különbözetet jól elverhetik rajta, mert a hiány az lopás. Nah ezt elmondtam a polgároknak a gazdaboltnál, mikor boltvezető voltam, utána jöttek a papírok is... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5016) Jakuskacsa válasza ViZion (#5015) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Mi azért vesszük át, mert tudjuk mi kell hogy nála legyen. Amit nem jelentett le a bizományosból fogyásként azt akkor is kiszámlázzuk a vissza hozatalnál. Nem igazán szoktuk ezt vita tárgyává tenni, mert nekünk van igazunk és kész. Örüljenek neki, hogy ingyen kapnak árút, és csak havonta kell lejelenteni a fogyást, majd innentől számított 30 napjuk van fizetni. Van kb 1000 partnerünk, de ebből 5 db állandó problémás papírozásban, de úgy vagyunk vele, hogy ám legyen, mert jó forgalmat generálnak. Az éven amúgy az árú kezeléssel voltak a legtöbb problémák. Azaz sem a szavidőt nem nézi senki, se nem vigyáznak a kinézetre, pedig a visszahozatal után még 1x azt valakinek el kéne adjuk. Ezt nem érti meg sokuk.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#5017) Beretvás válasza Apucy01 (#5005) üzenetére


Beretvás
addikt

nem a tiedid nincsenek nállam..:DDD de az a monitor ittlesz..:DDD

(#5018) Apucy01 válasza Beretvás (#5017) üzenetére


Apucy01
őstag

hehehe

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#5019) ViZion válasza Jakuskacsa (#5016) üzenetére


ViZion
félisten

Voltam boltban. Kihagytál pár dolgot:
- az időutazó:
Már itt vannak! A jövőből jöttek, kicsit túráznak, shoppingolnak a múltban, ami most van. Csak az a baj, h áll előtted a sorban, a pénztáros ránéz: X Ft. Ekkor leesik neki, h ebben az időben még a pénz az úr, fizetnie is kell. Ejj, hol is van? Kistáska, kistáskában pénztárca, abban kártya, kész. Ja, a klubbkártya fontos! pitty-pitty. Óóóóbasszamegakupon! Lehet-e? Pénztárosra nézek, hangtalanul üvöltök rá: NEEEM! Mögöttem álló tudja mit érzek, megrezdül a pofazacskója: magában köpött egyet...

- a haldokló:
11-kor kezdődik a rendelés, de a válságos állapotra tekintettel reggel 6 óta ül a rendelőben. A postás már tudja, ide hozza a leveleit, nyugdíjat. Berohansz 10.30-kor, taknyod folyik. Ők meg beszélgetnek már ott rég, megint nem végzel négyre sem.

- a megfontolt:
pékáruban mögötted áll, megkerül, mindent megnéz, oda is beles, ahol nincs vitrin. Majd fellök, mire egy kis krákogás és határozott fellépés hatására tudomásul veszi, h itt nem ő az erősebb kutya. De résen kell lenni, mikor az eladó oda fordul: ki következik? Még megpróbál eléd vágni, nyitja a száját... éles tekintettel csak a szavába vágok, bízom a mágiában, hátha sikerülne szemmel egy gyors gégemetszést is megejteni, de nem - viszont bennakad a szó, látja, h reggelente nagyobb sz@rt húzok le a slozin, mint ő maga... A poén, h amíg pakolok és a menyecske odafordul: parancsoljon! A válasz csak ennyi: háát még nézelődöm...

Továbbiak vannak, de Asszony szólt, h vacsi, azt meg nem kockáztatom még miattatok sem :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5020) Habugi


Habugi
addikt

Valóban kőkemény a helyzet.. :O :W

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5021) Jakuskacsa válasza Habugi (#5020) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Odaát is.. (fx)

A boltokban az a jó, hogy maguk sem tudják sokszor a szabályokat. Én voltam úgy, hogy spar-ban vásároltam sört. Nyár, akciók. Pont a Heineken volt akciós, 269 helyett, 209 volt az ára. Elfelejtettek árat cserélni. MOndtam, hogy ennyiért van kitéve. A pénztáros meg a műszakvezető megpróbált meggyőzni, hogy akkor sztornózzák a terméket, és vegyek mást. Én meg mondtam, hogy álljunk már le, ez nem így működik. Ha annyiért van kitéve annyiért is kell kapnom, az engem rohadtúl nem érdekel, hogy mennyiért hozza a gép. És csak sztornózni akarták. Én ilyenkor elindulok határozottan az irkafüzet felé (vásárlók könyve) rögtön annyi az ára, csak ne írjak be. Amúgy a spar a legtetves lassabb mindközül. A kasszásaik keze járna úgy mint szája, meg a sok shop kártya... inkább beülök kocsiba, mert hamarabb megjárom a lakás - lidl - lakás távolságot, minthogy lesétáljak a 100m lévő sparba és kivárjam a 30 percet a sorban. Borzasztó.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#5022) stratova válasza Habugi (#5009) üzenetére


stratova
veterán

Hehh?
;]

Kezdésnek nem lesz ez jó, Prof?

[ Szerkesztve ]

(#5023) Habugi válasza Jakuskacsa (#5021) üzenetére


Habugi
addikt

Arra értettem én is.. ;]

(#5022) stratova:

Tyűű, hááát.., de ebben volt a Ryzen az állítólagos 5Ghz-es teszt alatt? :F

Nem látok rá jól a memóriákhoz tartozó feszszabályzó borda alá de nekem ez 6+4esnek tűnik..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5024) Jakuskacsa válasza stratova (#5022) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Nekem tetszik hogy ennyire letisztult. Szép, csak jo is legyen. Jo volna ha nem lenne gagyi széria ebből is mint az fx-ek alá.

Odaát kezd elharapózni... én már nem merek megszólalni. Habugi: minden tiszteletem a türelmedért!

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#5025) Habugi válasza Jakuskacsa (#5024) üzenetére


Habugi
addikt

Ááá, az Őrült Stone jelenet újramegtekintése óta nem tudom komolyan venni a "problémát" meg egyébként baromi jó az a topic.., nem úgy mint az Intelesek, az FX-ben igyekszem nem eljutni idáig.. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5026) Habugi válasza ViZion (#5019) üzenetére


Habugi
addikt

Hopp ez kimaradt, szhómester, ez qrvajó..! :DDD :C

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5027) Beretvás válasza Habugi (#5025) üzenetére


Beretvás
addikt

a mindenit felmérgeltek azt betolok fx be egy 5ghz-s benchet..:D

(#5028) ViZion válasza Beretvás (#5027) üzenetére


ViZion
félisten

[link] ;] :P

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5029) Televan74 válasza stratova (#5022) üzenetére


Televan74
nagyúr

Hú ez nagyon baba! De ez lesz vagy 100 ropi! Én olyan 50 ropi magasságában keresgélek majd. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5030) stratova válasza Habugi (#5023) üzenetére


stratova
veterán

Nope, Abu szerint eddig az X370-es lapokra NDA volt, szóval valamilyen egyszerűbb B350, A320-as lappal hajthatta CPC az ES-t, mert arra nem vonatkozott.

(#5031) Beretvás


Beretvás
addikt

Reggelteket. Ébresztö menjetek elsöpörni a 2 miliméter havat. ;]

(#5032) Habugi válasza Beretvás (#5031) üzenetére


Habugi
addikt

Aztat', yo rheggelt!

copfos urashág merre osztogatja manapság szúros tekintetét, kiket hajigál a napba?
Teljes eltűnésben van, szokatlan hogy nem vigyázállásban kezdem a napokat.. :D

(#5030) stratova:

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5033) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Reggelt.

1 hó ajándék prémium tagság. THX for PH! :)

Alaplap: Az a 8+4 pin jól hangzik.. Vajon mennyi lesz a TDP? :DDD Lehet elérkezik a 2 ATX betáppal rendelkező tápok kora? :) + a lenti PCI-E 6 pin, az miaz?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5034) Habugi válasza hackeeeee (#5033) üzenetére


Habugi
addikt

Egy hó? Ez biztos?

Én mintha többet kaptam volna.. :)

Btw.., THX PH! :K :R

8+4? Hol az a rakoncátlan +2 amit nem vettem észre..?

Nvm.., megvan..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5035) hackeeeee válasza Habugi (#5034) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én 1 hónapot kaptam. Elvileg a vásárolt lett hosszabbítva, legalábbis szerintem. :)

Igen, ott.. :) Plusz a PCI-E 6 pin dugó még számomra az, ami érdekes.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5036) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Reggelt! Jah jah... én is kaptam 1 hónapot. Szerintem minden előfizető. A ph változni fog küllemben is, vagy csak szerver váltás lesz? Valaki tud valami belső infót?

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#5037) ViZion


ViZion
félisten

Nah, topikokat olvasgatva "kiokosodtam" VGA-ban. 470 azért nem egy sikerszéria, elég sokan problémáznak. VRM is gyenge lehet, meg érdekesen van megoldva pár dolog, nagyon jót kell kifogni. 480 már barátibb, de az ára se kevés. 1060 3 GB valóban kevéske, ezt írják sokan, h kompromisszum kell, de látványban nem jelentős - viszont ki tudja mi lesz jövőre, 2 év múlva eladhatatlan lesz sajnos. 1060 6 GB elég jóféle, csak ugye árban elszálltak. Ami még info, h nagykerek egy része még leltározik, cuccok is alig vannak, ez látszik az árakon. PCX-nél már lejjebb mentek, de igazán a jövő hét második felétől lesz érdekes, AMD bejelentés, meg leltár vége, etc...
Várunk.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5038) Beretvás válasza hackeeeee (#5035) üzenetére


Beretvás
addikt

Te mikor fizettél elö megint? Vagy aki régebben fizetett az is kapott? Vagy csak simán nem láttam és mégis elöfizettél a nemrégiben.. :U

Amugy facca mert már csak 1 honapom volt.

(#5039) Beretvás válasza Jakuskacsa (#5036) üzenetére


Beretvás
addikt

Miért rejtegeted hogy prémium tagságod van?

(#5040) Beretvás válasza ViZion (#5037) üzenetére


Beretvás
addikt

Na most akkor mit veszel? Jo az a 470 is csak nem a legalja szutykot kell megvenni. Remélem nem abbol szürted le amit az a csoka össze siránkozott abban a topikban 4 k árdifi miatt a 470. :U

(#5041) ViZion válasza Beretvás (#5040) üzenetére


ViZion
félisten

Olvass vissza, 470-el voltak bajok, nem tudja a boost-ot sem tartani, néha mókolással sem.
Ha lemegy a 1060 ára akkor azt sztem, nV játékokkal játszom, ezért ide +1, ha nem megy le, akkor sztem 480-at.
...vagy új konyhaszekrényt, ha asszony meglátja :DDD

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5042) stratova válasza hackeeeee (#5035) üzenetére


stratova
veterán

Jó reggelt!

Az anyatopikban [AMD proci találgatós] mint kiderült az a VGA-nak +táp.
Egy kicsit bővebb lista Anandtól:

Formally, the motherboards being announced are:

ASRock X370 Taichi
ASRock X370 Gaming K4
ASRock AB350 Gaming K4
ASRock A320M Pro 4
ASUS B350M-C
Biostar X370GT7
Biostar X350GT5
Biostar X350GT3
GIGABYTE AX370-Gaming K5
GIGABYTE AX370-Gaming 5
GIGABYTE AB350-Gaming 3
GIGABYTE A320M-HD3
MSI X370 XPower Gaming Titanium
MSI B350 Tomahawk
MSI B350M Mortar
MSI A320M Pro-VD

[ Szerkesztve ]

(#5043) hackeeeee válasza Beretvás (#5038) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Még akkor, amikor elindult.

@jakusj: Főként az apró fog változni, várhatóan. Ez nem belsős infó, hanem mondhatni publikus. :) A szerver is, ugye mondhatni muszáj cserélni, az előzőek miatt, amikor kicsit megállt a vas.

stratova: Ez oké, csak mondjuk akkor egy táp nélküli vga is kap (asszem) +75W-t?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5044) Jakuskacsa válasza Beretvás (#5039) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Nem szeretem ha piros a nevem... igazából csak azért vettem, mert nevet akartam változtatni, aztán úgy voltam vele egye fene akkor leszek prémium is. Meg sosincs elég megám fényképekre, így meg van. Meg lehet furán hangzik, de én szeretek egyszerűnek, átlagosnak tűnni. Nem kell a csicsa. :DDD :DDD
Tudom nem épp a legéletszerűbb példa, de mikor jól ment (volt olyan is rég) akkor sem szerettem kirakni amim van. Akkor is egyszerűen éltem. Ezt lehet neveléssel hozza az ember otthonról, vagy mittomén, de nekem jobb érzés.

hackeeeee: Köszi, és miben változik már lesz a felület, vagy más formája lesz a hirdetéseknek?

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#5045) ViZion válasza stratova (#5042) üzenetére


ViZion
félisten

Végre valami info. Azért meg kell várni az első fecskéket, sztem. nyáron lehet agyalni a váltásban is, addigra kiderül, h mit szabad venni. A chipsetnek sem néztem utána, van jelentősége, amikor minden a prociban van már? :U
Nekem extrákból max. M.2 és USB 3.0 kell, meg 4 sata, a szokásos USB 2.0 hátul 4-6 db, ennyi.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5046) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#5044) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Többet nem tudni.

Talán visszatér a régi dizájn.. :)

Véleményem szubjektív...

(#5047) Jakuskacsa válasza hackeeeee (#5046) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Azt szerettem... de nekem ez is tökéletesen megfelel ami most van. Talán annyin lehetne változtatni, hogy a hirdetés feladóról több infó is lehetne a hírdetésben. (pontok, hely, postázási kedv) tudom, most is egy kattintás, de így még jobb lenne, ha ott látok mindent.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#5048) Televan74


Televan74
nagyúr

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5049) stratova válasza hackeeeee (#5043) üzenetére


stratova
veterán

Szerintem ha szükség van rá akkor szipkázza a naftát. Ahogy a CPU sem feltétlenül igényli a +8+4 pint (ha pl 65-95 W-osat teszel bele és nem tolod ki a szemét). Olyan eseteknél lehet gondolom jó ahol a PCI-E sinből a névleges felett szipkáz a gpu, legutóbb az ref RX 480 miatt volt méltatlankodás, de impulzus szerűen a GTX 960 is tudott nagyobb felvételt produkálni a PCI-E csatin.

Az ASUS erre külön PR-diát is szentelt. :DDD

Bár a 960-as Strix ilyen szempontból messze nem szerepelt olyan szépen mint a Gainward Phantom:

Prof. Hablaty, az egyébként nekem sem tetszik, hogy ua. névre hallgató lap AMD variánsban látszólag gyengébb, mint az azonos kategóriájú Intel, mert ha csak az X99-es lenne erősebb azt még megérteném. De ha már visszafogottabb, remélem ezt tükrözi az árazás is.

[ Szerkesztve ]

(#5050) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Olyan sztorim van, hogy én nem tudtam tegnap, hogy nevessek, vagy sírjak. Apámról tudni kell, hogy egy nagyon jó fej ember, én talán őt szeretem a legjobban, ha szabad ilyet mondani.
Anyum hív tegnap, és egyből kertelés nélkül kérdezett:
A: -Kóstoltátok a pálinkát?
Én: -Mondom én nem, csak az asszony.
A: -Nem volt vizes?
ÉN: - Fogalmam sincs, mindjárt megkérdezem
Asszony: egy kicsit gyenge, de finom....

Nem értettem a dolgot. Jött a sztori folytatása. Anyum mesél tovább:
Hát tudod, apád, hogy meg ne tudjam, hogy issza a pálinkát a pincéből, inkább leivott mindből, és visszatöltötte vízzel. (tudni kell, hogy apámnak vannak problémái az itallal, de jó pár évig megállta). Mondtam is hogy fasza. Anyám viszont azért lett dühös, mert nem az érdekelte, hogy iszik, hanem hogy elrontotta az összes pálinkát. Sőt hova tovább, ő minden rokonnak, ismerősnek azt ajándékozta karácsonyra, aztán jöttek a visszajelzések, hogy el van fokolva (ja a father újra fokolta). Most komolyan, amiótta elment nyugdíjba, elment az esze, unatkozik. Most kuka az összes pálinka (30L) Nyár ótta így fogyott el kb a negyede. Én nem tudom, hogy most sírnom kéne ezen, vagy röhögjek. Ma felhívom a fathert, aztán beszélgetek vele egy kicsit, mint férfi a férfival. Ha már inni akar, mert unatkozik igyon, csak faccságot nem csináljon, mert ez most az volt. Ráadásul ő foglalkozott vele, ő főzette. Megy-. cseresznye és barack volt. 0 cukorral csak nedű. Anyám viszont jókedvűre itta magát mindeközben, mert az összes üveget végigkóstolta, hogy csak egy pár ilyen van, vagy az összes hígítva lett. Azt mondta az összes hígítva van, szóval asszem életében először anyám is berúgott, még akkor is ha csak 30 as piát ivott 52 helyett. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.