Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) hackeeeee válasza ViZion (#5996) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Letört, kaptam tömést, gáz volt, annyira, hogy vasárnap ügyelet, kicserélték a tömést, 1 napig jó volt, tegnapra megint rotty, de most úgy tényleg.

Valszeg gyökérkezelés lesz, ha nem muszáj nem szeretném kihúzatni.. Igaz, most mondhatni fájdalomcsillapítón élek..

Ami gáz, hogy már múlt hét csüt. vissza akartam menni a körzetihez (saját fogorvosom nincs itthon), hogy csináljuk meg, nem tudtam őket elérni telefonon, így ez megbukott..

Ez is hátsó, rágófog..

Véleményem szubjektív...

(#6002) Habugi válasza hackeeeee (#6001) üzenetére


Habugi
addikt

Ahogy Orrmány írta, csapasd agyon ha nagyon gázzá válik.

Ritka gec* dolog a fog, pláne ha a gyökér kezd el rosszalkodni, shimán hazavághatja az ember szívbillentyűit pl.. :K

Nekem három rossz fogam van/volt összesen, azért így, mert az egyik cirka 11éve kuka lett.
A lefolyása kb így nézett ki..

Tömés, tömés, gyógytömés, ilyentömés, olyan tömés..

..szarazegész, OK..

Gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés, gyökérkezelés.

Nem meglepő módon a fog megunta, rólam nem beszélve.. ;]
Elmentem kihúzatni, szuper móka kerekedett belőle, mivel a sok gyökérkezeléstől már totál kampó volt egy ideje, septiben elkezdett szétrohadni.
Amint ráfogott az obre és elkezdte volna húzni az egész atomjaira robbant/tört.
Cirka fél órán át szedegette a számból a darabokat, közölte h nehogy nyeljek mert ebben olyan baktériumok is lehetnek amik kinyírnak, az azért juhhhhúúú nem? :DDD
Végül nagy nehezen kinyomlálta a beletört darabokat is.. :U
Ez is jó mulatshágnak bizonyult, előkerült szike, ürvefúró, légkalapács és C4, amit akarsz.., nem írom le mert többet az életben nem mész fogászhoz.. ;)

Szintén zenész, jobb felül hátsó rágófog, bőőőcsesség szomszédja.

Időközben hugi szakmabélivé avanzsált, na azóta negyed-fél évente (attól függ mennyire ellentmondást nem tűrően parancsol rám.. :D ) koslathatok be a magánfogászatra, fogkőleszedés, nagyvizit, miegymás.., cseresznyére tök ingyen, munkaidejük után, mindezt úgy, hogy napi 3x mosok fogat.. :U :(((

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6003) ViZion válasza hackeeeee (#6001) üzenetére


ViZion
félisten

Húzasd ki. Hidd el, a vége 90%-ban ez úgyis, csak van, aki előtte szívatja magát még.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6004) hackeeeee válasza Habugi (#6002) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg annyira nem volt gáz. Ahogy ügyeleten nézte a srác, nem tűnt vészesnek, de persze az idegekbe nem lát bele, szal bármi lehet..

Holnap megyek, kivakarják belőle a tömést, aztán a dokinéni megmondja mi legyen a sorsa, ha Ő is azt mondja, hogy inkább csapjuk ki, akkor nem lesz más, akkor kiszedjük.

Én napi kétszer, de a genetika közbeszól.. Ezért sem szeretném kiszedetni lehetőség szerint, de majd kiderül.

Nekem cibáltak már ki bölcsességfogat, szerencsére kijött egyben, de a tortúra kemény volt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#6005) Jakuskacsa válasza hackeeeee (#6004) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Genetika... na abból minden jót megkaptam. Anyám fogai 40 éves korára eltörtek. Ráépítéssel megoldották. Genetika... sajna. Apám fogai rendben voltak, neki ínysorvadása volt. Nálam mindkettő jelentkezik. Óvom ahogy tudom, de kezdem feladni, főleg, hogy egy használt kocsi ára már a számban figyel. Alsó fogaim zéró jel után eltörnek, majd napokon belül teljesen gyökérig omlanak. Alulról már 2 hiányzik 2 tömött, de a 2 tömött is az utolsókat rúgja, ha kiesik a tömés, szevasz van nekik is. Első fogakból már 2 mű. Tény, hogy olyan jól sikerült, hogy senki meg nem mondaná, hogy az nem igazi. (az ára is ugyanúgy fájt mint a gyökérkezelése). Van még ezenkívül egy hátsó fönt a jobb oldalon, ami ugyanúgy eltört, de mivel hátulról, ezért senki nem nyúl hozzá, mert, se nem látható, se nem hozzáférhető. Van amíg van... Fogmosás, listerine, ecsetelő, és semmi hatás. Ez van... utálom is ezért a génállományt.
Amiért viszont hálás vagyok, az a kölyök kép. 34 évesen még mindig 20 éves fejem van. Legalább ennyi. Apám nyugdíjas lett, senki nem érti hogy mehet 50 évesen nyugdíjba. :DDD :DDD

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#6006) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#6005) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az szép.. :(

Nálunk faternek jók voltak a fogai, persze volt 1-2 tömött, plusz 1 híd, de összességében rendben voltak, muteré sajnos a rosszabb. Ebből jutott Nekem is, nekem is már több tömött, húzott fogam van.

Más: ingyéjáték.

Véleményem szubjektív...

(#6007) Habugi válasza hackeeeee (#6006) üzenetére


Habugi
addikt

Nem szabad elfelejteni hogy a nők esetében 90%-ban a szülés után kezdődnek a komolyabb fogászati problémák. A nulláról felépíteni egy másik csontvázat típusú történet aka kalcium elég durván rányomja a bélyegét a fogazatukra, így anyukák esetében köbgyök a vélt vagy valós genetikai párhuzam.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6008) Beretvás


Beretvás
addikt

Néda a sok naplopot itten e... ;] dolgozni dolgozni keresni a soook piiiizeket... ;] aztán ha megtaláljátok szoltok nekem is :DDD

(#6009) Apucy01


Apucy01
őstag

Üdvözlet uraim!

végre kimásztam ebből a göthöböl :D

Veletek mi ujság? jól vagytok?

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#6010) Beretvás válasza Apucy01 (#6009) üzenetére


Beretvás
addikt

Kicsi Kobi is elökerült. Má azt hittem elvitt a rézfaccu...minden okés kivéve ami nem...rámjött a hangkártya mizéria ujbol.... :(((

(#6011) Apucy01 válasza Beretvás (#6010) üzenetére


Apucy01
őstag

és milyet akaraz lopni Troll?

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#6012) Beretvás válasza Apucy01 (#6011) üzenetére


Beretvás
addikt

Ha lopni lehetne... de ezek még pézt is kérnek érte... :P amugy valami asust pci-e set.

(#6013) Gyuri27 válasza Apucy01 (#6009) üzenetére


Gyuri27
félisten

Még élsz? Vártam már a hagyatékit. De ez se jött be. :(

Amd - Radeon - Ryzen

(#6014) Apucy01 válasza Gyuri27 (#6013) üzenetére


Apucy01
őstag

Szia Vöri pajtás nem jöttél 24. elmult... :D

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#6015) Gyuri27 válasza Apucy01 (#6014) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azt hittem elvisz az ördög nélkülem is. De jól tartja a mondás. Ha az ember nem maga intézi. Bele lehet szarni. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#6016) Apucy01 válasza Gyuri27 (#6015) üzenetére


Apucy01
őstag

:P

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#6017) stratova válasza Habugi (#6007) üzenetére


stratova
veterán

Mondjuk nem véletlenül javasolt megfelelő kalcium, magnézium, vas bevitel és vitamin (nyilván jó lenne ha gyümölcsből) plusz mindenki maga döntse el, hogy szed-e e mellé terhesvitamint (mi elvittük a nődokihoz, amit kinéztünk és az összetétele alapján rábólintott). Tény hogy vicces ennyi mindent megfelelő időközökkel betervezni egy napra. Ami még fokozottan jelentkezik az a hajhullás, de ez idővel általában helyrejön.

[ Szerkesztve ]

(#6018) hackeeeee válasza Habugi (#6007) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez tiszta sor. De, muternál ezzel még nem volt gond, az utóbbi pár évben kezdett el romlani a helyzet. De sikerült orvosolni. Ugye terhesség idején ezért is kell pótolni a vitaminokat, főként ezeket is. Ha jól tudom.

Noh, elmentem ma, muszáj volt.. gyökérkezelés pipa, meglátjuk mi lesz.

3 vagy 4 szuri, plusz a gyökércsatornába is tolta a lidokaint a doktornéni, és még így is éreztem..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#6019) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Jóhogynemalszotokmégmájaskisgempőcökkeljetekfelmertmindekitbebaszokanapba! :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#6020) Beretvás válasza Gyuri27 (#6019) üzenetére


Beretvás
addikt

Félszemmel én nem szolnék semmit... ;] szépszemednek párja nincs :P reggeltet

(#6021) ViZion válasza Beretvás (#6020) üzenetére


ViZion
félisten

Te feldolgoztad amit írt? :U Inkább alszok, csak mindig bejönnek az irodámba... :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6022) Gyuri27 válasza ViZion (#6021) üzenetére


Gyuri27
félisten

Menő csávó irodája van. Főgempőcúr. :DDD

Kicsitroll: már jó a szemem. Szal visszamennyééé. :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#6023) Beretvás válasza ViZion (#6021) üzenetére


Beretvás
addikt

Fel és az a baj, hogy elsöre ment. ;]

Vén troll: azt hittem még csak most leszel igazán szemtelen, de látom csak nem... ;]

(#6024) Gyuri27 válasza Beretvás (#6023) üzenetére


Gyuri27
félisten

Olyan kemény vagyok, hogy egy halálos kórt is simán kialszok. De titeket a csipa is elvisz. :DDD :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#6025) Habugi


Habugi
addikt

Akinek kétségei lennének afelől merre is tart jelenleg a játékipar, javaslom tekintse meg ezt a videót, kiderül belőle merről is fúj a szél..

Conan Exiles

Egyébként a "jelenség" nincsen a karakter generáló képernyőre korlátozva, játékban is lehet vagy kell a fene sem tudja egy szál zászlóban grasszálni.., új értelmet adva az oly gyakran elhangzó "ne kempeljünk ennyire közel egymáshoz" mondatnak.. :DDD

Yay emberek.., muszáj megjegyeznem miszerint gyerekkorom óta járok hébe-hóba naturista strandra, nem botránkoztat meg a téma de az esti játékból valahogy nem hiányzott eddig az ilyesfajta "élmény".. :N ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6026) ViZion válasza Habugi (#6025) üzenetére


ViZion
félisten

szvsz ez inkább a marketingesek ötlete lehetett. Értelme ezen túl nem sok van. Gondolom mindenki 3 lábú néger lesz majd. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6027) Habugi válasza ViZion (#6026) üzenetére


Habugi
addikt

Kb jah, a marketingseik által leadott célzott lövés, nem lepődnék meg ha GeforceExperience program keretein belül extra tartalom/DLC lenne majd elérhető, olyanok mint cockring, intim tetkó vagy herecsipesz..

The way its meant to be played..

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6028) hackeeeee válasza Habugi (#6027) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És akkor, mi lesz a Tress FX-el?

Véleményem szubjektív...

(#6029) Gyuri27 válasza Habugi (#6025) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mi a baj? A lányoknak nunijuk a fiúknak kukijuk van. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#6030) Habugi válasza Gyuri27 (#6029) üzenetére


Habugi
addikt

Rátapintottál a lényegre.. :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6031) Gyuri27 válasza Habugi (#6030) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát nyilván. Volt kétséged? :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#6032) Beretvás


Beretvás
addikt

mi ez a pangás ? közétek csapjak? ;] ;] ;] ;]

(#6033) Gyuri27 válasza Beretvás (#6032) üzenetére


Gyuri27
félisten

Osh dillemáján agyalunk. Ezé visszamennyé! Nem érünk rá veled foglalkozni. :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#6034) ViZion válasza Gyuri27 (#6033) üzenetére


ViZion
félisten

Jah, Te is azon agyalsz, h vajon a kis pöcsű kopasszal, vagy a bantu niggerrel nyomul? :U Szerintem vmi kopasz nyuggert generált, aki mindenre ezt mondja:

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6035) Gyuri27 válasza ViZion (#6034) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ennél ez sokkal mélyebb. De te ezt nem értheted. Korod okán se pl. :P
Amúgy meg fehér embernek is lehet nagy kukija. Meg vastag is. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#6036) Beretvás válasza ViZion (#6034) üzenetére


Beretvás
addikt

tuti valami 3 lábu kopasz nigga nyugger keveréket.. :N :DDD

(#6037) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Illuminati!

Véleményem szubjektív...

(#6038) Beretvás válasza hackeeeee (#6037) üzenetére


Beretvás
addikt

Reggeltet..

A kis huncutok.. ;]

(#6039) Habugi válasza Beretvás (#6038) üzenetére


Habugi
addikt

Magába is dícsértessen!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6040) Beretvás válasza Habugi (#6039) üzenetére


Beretvás
addikt

Nem vagyok még olyan vén"alig 18 meg egy kicsi" ,hogy magázzon kend. Amugy is inkább pogány vagyok avagy hitetlen. Szoval száljék magába az a szentlélek inkább mint belém... ;]

(#6041) Habugi válasza Beretvás (#6040) üzenetére


Habugi
addikt

Ídes' fijam, amikó' ín annyi idős vóttam mint kend, akkó' még volt értelmes ílet a fődön aztat' a magázódás/önözés inkább a tisztelet jele s öszköze vót, sem mint manapság, amikó' a sok sudri bunyevác szerint a gyengesíg és/vagy a távolságtartás jele/öszköze jhóól..!

Oján szíp ez a mádzsár nyelv, szemben monnyuk egy faék angollal ahol ilyesmi niccs is, há' hasznáj lyuk mána namááá.., legalább a látszatjának a kedvéjért gyóvan? :D

(#6034) ViZion:

Most látom csak, hát ezmeg miez ez?! :C :DD

Te szájasorrú lápi hergelőc te te te..
Nálam legalább nem számít onanizálásnak egy orrfújás!!!444 ;] :P

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6042) Beretvás válasza Habugi (#6041) üzenetére


Beretvás
addikt

Há ha kend igényli felülem lehet rulla szó... :P

(#6043) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

*vállonvereget

Véleményem szubjektív...

(#6044) Beretvás válasza hackeeeee (#6043) üzenetére


Beretvás
addikt

Az ilyen idiota fogyatékost kopasz seggel tenném ki a sivatagba. :W

(#6045) hackeeeee válasza Beretvás (#6044) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg ez egy 9. osztályos tankönyv...

Véleményem szubjektív...

(#6046) Habugi válasza hackeeeee (#6045) üzenetére


Habugi
addikt

9. ?! :Y

Olvasd már el.. :D

Ugyan az egész egy bugyuta retek de kétlem h 3-4. osztály fölé beférne, esetleg GYP ?!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6047) hackeeeee válasza Habugi (#6046) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tesóm keresett utána, elvileg jah.. Elvileg 9.. :D

Véleményem szubjektív...

(#6048) CJ4567 válasza hackeeeee (#6043) üzenetére


CJ4567
veterán

A konnektorból hiányzik egy betű. ;]

No Sana No Life

(#6049) DiszNóÓl válasza Habugi (#6046) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

[link]

HATER

(#6050) Habugi válasza DiszNóÓl (#6049) üzenetére


Habugi
addikt

Ne szivassatok már.. :U

Ezt elsős középiskolásokkal olvastatják????

Macival pasztmek és búgócsigával? :DDD :O

Nvm.., ez 5.-be ment.., háááát, oda még talán befér, talán-talán.

Kösz az infót.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.