Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) hszilard666 válasza Lacielvtárs (#599) üzenetére


hszilard666
veterán

Ilyen varázylós sárkányos kúrós kardozós! :K Hasonlít a világa az elder scrolls játékokéhoz! :K

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#602) DiszNóÓl válasza Lacielvtárs (#597) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Hangya, jó, nem szeretem annyira a Marvel filmeket, de ez nagyon tetszett.

Tronok harcat meg erdemes vegignezni, kovetkezo evadig pont betudod fejezni az eddigi 5 evadot :DDD

HATER

(#603) paleinho válasza ViZion (#600) üzenetére


paleinho
senior tag

sorozatból mindenevő vagyok :D
the 100
the vampire diaries
the originals
lucifer
black sails
vikings
better call saul
supernatural
limitless
12 monkeys
legends (Sean Bean :C )
the brink
strike back (ez nagy kedvenc volt, válaszcsapás címen futott szinkronban)
black mirror

(#604) Lacielvtárs válasza DiszNóÓl (#602) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

mert miért? olyan rövid a sorozat, vagy miért? :D
no akkor lehet a Hangya filmre is rászánom magam, :K

iszilard: hát ha ebben a sorrendben történnek benne a dolgok, akkor jó lehet :D :DDD

jó reggelt Mindenkinek :)

Mester Meserovics ;] : egyébként ezért nem néztem még bele, mert én is ettől tartok, de lehet akkor megfogadom a tanácsotok és bele kukkolok :D :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#605) DiszNóÓl válasza Lacielvtárs (#604) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Nem rovid csak egyszeruen nem tudod abbahagyni :D
Eleg varatlan fordulatok vannak benne.

HATER

(#606) Lacielvtárs válasza DiszNóÓl (#605) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaaa értem... akkor lehet meg fogom skubizni :)
anno így voltam a Maffiózók sorozattal is :K
mai szemmel nézve már nem annyira vagyok érte oda, de anno 8 éve nekem nagyon bejött

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#607) DiszNóÓl válasza Lacielvtárs (#606) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Én a Lostal voltam ugy, hogy mindenki azt mondta, hogy nem erdemes megnezni, szar stb. Aztan nekem nagyon bejott, egyszeruen nem tudtam letenni...

HATER

(#608) Lacielvtárs válasza DiszNóÓl (#607) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát a LOST-ból megnéztem egy két részt, nekem nem jött be... kicsit vontatottnak éreztem már az elején :(

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#609) ViZion válasza Lacielvtárs (#608) üzenetére


ViZion
félisten

A LOST-al én is így voltam, random néztem részeket, de nem tudtam végignézni. Nyugi, a GoT nem ilyen. Az eleje kicsit itt is lassú, de az kb. 10 perc... és ahogy egyre több karakter jön be, egyre több szál lesz. Nincs jó és rossz karakter, illetve kevés van, a többség az nagyon összetett, egyik részben neki szrkulsz, másikban meg Te magad nyilaznád le...

SPOILER: elvileg a Kutya is visszajön, meg Snow is! Minap olvastam angol fórumban.

Kedvenc Tyrion beszólásom, amikor mennek a kupiba és az őr megsimogatja:
őr: - megsimogatni egy törpét, szerencsét hoz!
TL: - leszopni a törpét még nagyobb szerencse... ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#610) DiszNóÓl válasza ViZion (#609) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

SPOILER:
Jon johogy visszajon, a voroske hozza majd vissza. Legalabbis szerintem.

Lost meg engem nagyon lekotott, az elejen meg semmi nincs benn, akkor kezd izgalmassa valni amikor a tobbi emberrel is talalkoznak a repulorol, meg a szalak, hogy ki kivel, vagy kinek a rokonaval talalkozott elotte. Meg Sawyer tortenete is izgalmas, meg Kate-é is, a vege fele mar 3 idosikban jatszodik a tortenet... Szoval nagyon bonyolult lesz.
Az elso evad az kb bemutatja a szereploket, masra nem jo, meg a szigetet. Amikor mar harcolnak a tobbiekkel, meg utazgatnak az idoben, vagy az hogy leragadnak 1970 -ben az az izgalmas.

HATER

(#611) hszilard666 válasza DiszNóÓl (#610) üzenetére


hszilard666
veterán

Basszus annyira bejön az a vörös színésznő! :B Nagyon csúnya dolgokat művelnék vele. ;]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#612) letepem válasza ViZion (#600) üzenetére


letepem
aktív tag

Jó kis Brickleberry, hatalmas egy sorozat :)

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#613) vhw


vhw
addikt

Senki nem szólt nekem erről, hogy ilyen létezik és meg is lehet venni :Y

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#614) hszilard666 válasza vhw (#613) üzenetére


hszilard666
veterán

Ez de fasza! :Y Hol lehet ilyet kapni? IRL ez mekkora?

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#615) vhw válasza hszilard666 (#614) üzenetére


vhw
addikt

Nuvitron

Létezik több modell is - itt van egy másik egy laptop mellett.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#616) hszilard666 válasza vhw (#615) üzenetére


hszilard666
veterán

300USD?! :Y Azannyukat! Én biztos nem fogok ennyit fizetni egy menő vekkerért! :(

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#617) Malibutomi válasza ViZion (#591) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nezd meg a Leharcolt Oroszlanok-at (Second Hand Lions).
Michael Cain es Robert Duvall lubickolnak a szerepben. Annak is kell egy ki ido amig beindul.

A Best Exotic Marigold Hotel is jo, az inkabb a ghettomilliomoshoz all kozelebb.

(#618) ViZion válasza hszilard666 (#616) üzenetére


ViZion
félisten

+1
jópofa, retro, de nekem ennyit nem ér. Ennyiből egy hónapig kajál a család... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#619) vhw válasza hszilard666 (#616) üzenetére


vhw
addikt

Nixie-csöves óra ember! Hidegháborús alkatrészekből!
Csak gondolj bele! :))

Inkább nézed a falon a kínai quartz-ot? :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#620) hszilard666 válasza vhw (#619) üzenetére


hszilard666
veterán

Akkor csak nagyon spúr lehetek, de Ormányos kolléga is az én véleményemen van :D

Inkább néha rálesek a mobilomra! xD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#621) vhw válasza hszilard666 (#620) üzenetére


vhw
addikt

Ugyanmár :D
Erről évtizedek múlva is lehet sztorizni a családnak, hol lesz már akkor egy kommersz mobil?:D
Ezekben military grade komponensek vannak :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#622) ViZion


ViZion
félisten

egy kis esti "hűb*meg+aztaq*aaa" [link] :D

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#623) hszilard666 válasza ViZion (#622) üzenetére


hszilard666
veterán

Király!
Lehet valahol ilyen töpörtyűt venni amin van fedélzeti kamera? Hogy monitorozzák a drónokat? WIFI? Bluetooth? 3G?

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#624) ViZion válasza hszilard666 (#623) üzenetére


ViZion
félisten

wifi FPV a neve. Több sávon adnak, elég jók a képek. banggood-ról rendelgetünk, van EU raktár is, igaz szerényebb választékkal. Kínai ócó kici drónok. Nekem nem FPV, ha nyáron belejövök, akkor majd veszek vmi brushless gépet...

Walkera Runner 250 és Eachine Racer amik szoktak a standard lenni, de sokan építik maguknak.

Jah, nem olcsó, ezért is érdemes olcsóbb géppel kezdeni. Amúgy a komolyabbak már könnyebben irányíthatók, sok kényelmi extra van bennük.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#625) hszilard666 válasza ViZion (#624) üzenetére


hszilard666
veterán

Brutál, azért ez sem olcsó hobbi :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#626) ViZion


ViZion
félisten

nem vagyok öreg... nem vagyok öreg...
[link]
OK, baMMeg, kib*ott öreg vagyok. :U
...de legalább jóképű. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#627) Televan74 válasza ViZion (#626) üzenetére


Televan74
nagyúr

Húúúúúú de régen volt,húúúúúszonegy éves voltam.Bár nekem a 95 kimaradt 98SE találkoztam a 3.11 után. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#628) mackosajt válasza ViZion (#626) üzenetére


mackosajt
addikt

VÉN faaaaa... vagy, kész. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#629) ViZion válasza mackosajt (#628) üzenetére


ViZion
félisten

Kemény szavak olyantól, aki még Jim Morrison-t hallotta élőben ;] :D
Jóccakát [link] :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#630) Lacielvtárs válasza ViZion (#626) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

... és szerény a vén kujon ;]
jó reggelt Néktek Émbörök :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#631) ViZion válasza Lacielvtárs (#630) üzenetére


ViZion
félisten

eeegen, a szerénység a 237. legjobb tulajdonságom, de erre vagyok igazán büszke! :P

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#632) mackosajt válasza ViZion (#629) üzenetére


mackosajt
addikt

Haaaat max az 1978 utáni elő koncerteket hallottam. :)

Amúgy én meg DOS-t is telepítettem.
A win3.11-el indult a csoda, ami a nortoncommander után a legjobb dolog volt.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#633) Lacielvtárs válasza ViZion (#631) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

AMEN atyám :K :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#634) Habugi


Habugi
addikt

..mert ha ide nem való akkor kb sehova..! :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#635) mackosajt válasza Habugi (#634) üzenetére


mackosajt
addikt

Troll!

:)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#636) Habugi válasza mackosajt (#635) üzenetére


Habugi
addikt

Frászt, ne magadból indulj ki.. :N ;]

Életem eddigi legjobb lapját láthatod!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#637) mackosajt válasza Habugi (#636) üzenetére


mackosajt
addikt

Én meg a troll? :)

Itt gondolkodom, venni kéne valamit, amivel jarhatok addig,, amíg szetboritom a corsat, erre anyámnak segítek.
Le fogom szervizeltetni a kocsiját, mert nincs rá pénze.
Csak most, csak nekem majdnem 50k.
Viszont el fogom kérni a corsa javítás idején.
Talán úgy úszom meg legolcsobban.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#638) ViZion válasza Habugi (#634) üzenetére


ViZion
félisten

Ha jól értem a képet: alaplapon minden halott, de 5 GHz-t tudja benne a proci? ;] :D :D

Mackó: na ez volt a troll... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#639) Habugi válasza ViZion (#638) üzenetére


Habugi
addikt

Vazzeg.. ;] :C

Tudod mire számítottam egy magadfajta ASUS pártitól?

Kb olyasmire hogy "ha ez volt az eddigi legjobb lapod akkor neked elég szar lehetett..", esetleg valami hasonlóra.. :D

Viccet félretéve a csillagot lehozta nekem az égről ez a lap!

Pedig miket kapott.., ment benne majd 3évig egy Phenom II X4 955BE gyári hűtővel.., játék közben instant 70fok.., utána belehuppant egy 8320as ami némi bátorítás után közel 2évet ment benne 1.5V-al.., mindegy mit akartam a lap partner volt benne, tette amit kell, nem akadékoskodott pedig még nyomorult chipset drivert se kapott soha Winfosra.. :DDD

Cirka az utolsó két év felénél történt ugye az a bizonyos "eset" az 1.6V-al, mikor is az integrált hangkártya távozott az örök vadászmezőkre de csak még karizmatikusabbá tette ez a harci heg, nem szegte kedvét! :N

Ez a lap egy igazi Mordori tűzben kovácsolt fegyver, egy szakszerszám, egy relikvia! :K
Mai napig semmi baja..kis túlzással ugye.. :B

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#640) mackosajt válasza Habugi (#639) üzenetére


mackosajt
addikt

Semmi baja, csak a torka véres. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#641) ViZion válasza mackosajt (#640) üzenetére


ViZion
félisten

+1
jah, majdnem megvettem volna, de ez már fél lábbal a recycle bin-ben van... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#642) Televan74 válasza Habugi (#639) üzenetére


Televan74
nagyúr

MSI lapom nem fog ennyit kibírni. Asus és Gigám is volt. Asrock is egy pár darab.Az AM2 giga lapom nem mindig bootolt be rendesen, egy kis zöld kocka volt néha a bios post után, de amúgy szépen teljesített éveken keresztül.Legközelebb mi lesz még nem tudom,de most már le kellene állnom,a következő generációig,Zen nagyon bizgatja a fantáziám. Addig meg majd csak kibírom a 4790k -val.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#643) CJ4567 válasza Habugi (#639) üzenetére


CJ4567
veterán

1.6V CPU? :Y

No Sana No Life

(#644) Tomko78 válasza Habugi (#636) üzenetére


Tomko78
őstag

Asrock ? :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#645) ViZion válasza Tomko78 (#644) üzenetére


ViZion
félisten

tudod, hogy khmmm.... enyhén perverz a kolléga :D
Hirtelen nem is tudom, h a perverz vagy az enyhén szót rakjam idézőjelbe... ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#646) ViZion


ViZion
félisten

PCX 50% szállítási díj kupon kód, márc. 15-ig él:
Kupon kód: MCRA0315

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#647) ViZion


ViZion
félisten

IQ ninja level unlimited [link] :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#648) Gyuri27 válasza ViZion (#647) üzenetére


Gyuri27
félisten

Senki nem úgy születik, hogy tud verdát mosni. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#649) Televan74 válasza ViZion (#647) üzenetére


Televan74
nagyúr

Bammeg ezt kétszer le kellett játszanom,hogy elhiggyem! :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#650) ViZion válasza Televan74 (#649) üzenetére


ViZion
félisten

:R én pl. nem tudtam végig nézni... annyira szánalmas.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.