Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12001) Habugi


Habugi
addikt

Nesztek, punnyadék hétfői túlélőtársak, ez majd kimozgat mindenkit kívül-belül, jót tesz a vérkeringésnek, léleknek s szellemnek egyaránt! :D

..háziorvosi ajánlás!

;)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#12002) Gyuri27 válasza Habugi (#12001) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tisztelt gempőc uraság remélem eme rövid gifben érzi a mondanivalóm és önnön magára ismer.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12003) ViZion válasza Habugi (#12001) üzenetére


ViZion
félisten

Jah, legnagyobb zene. Pár évente valaki leporolja és többnyire jó munkát végez. Bár a legutóbbi -talán 2017-es- annyira nem volt ütős. Egy korábbi, zseniális verzió: [link]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12004) Habugi válasza Gyuri27 (#12002) üzenetére


Habugi
addikt

(#12003) ViZion:

Hááát, nálam ez labdába sem rúg az általam linkelt verzióhoz képest. :N

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#12005) ViZion válasza Habugi (#12004) üzenetére


ViZion
félisten

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12006) Televan74


Televan74
nagyúr

Assassin's Creed® Odyssey bezsákolva! :D Állítólag jobban fut mint az Origins, mert visszább vettek a grafból.De cserébe nagyobb a terület.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12007) Habugi válasza Televan74 (#12006) üzenetére


Habugi
addikt

Pötyögj majd ide valamit róla pár nap játék után pls, soha egyetlen AC játékot nem toltam mert a @kor/atmoszféra nekem nagyon nem adta, viszont a mostani.. pár gameplay alapján tetszetős.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#12008) Televan74 válasza Habugi (#12007) üzenetére


Televan74
nagyúr

Megláttam hogy kezdődik a játék Leónidasszal és engem megevett a játék.Én nagyon szeretem a görög mitológiát és történelmet. Már várom a pénteket! :K

Majd elmondom a saját véleményem a játékról....

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12009) Pickit3


Pickit3
aktív tag

(#12010) ViZion


ViZion
félisten

https://todi.hu/

Erről tudtok vmit? Asszony Metallica koncertre menne... de nem tudom, h ez miféle cég, ők szerveznek utat.

Nah, NAV portálra doksi érkezett. Levélben a link. 20 perc szopóroller után eszembe jutott, h e-bevalláshoz is IE Edge kellett, a Chrome-val sikertelen a bejelentkezés.
Ésssss... még mindig ez van. Edge marha lassú, igazán egy rakás fos, de azzal belép. Hellómadzsarorszák.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12011) Beretvás válasza ViZion (#12010) üzenetére


Beretvás
addikt

Edge még mindég lassú? Pedig ideje lenne áttérni rá, minnél kevesebb külsős sz@rt használni.

(#12012) Beretvás


Beretvás
addikt

[link]

Shadow Warrior 2 is free on GOG

(#12013) ViZion válasza Beretvás (#12011) üzenetére


ViZion
félisten

Még anno XP időkben is volt az az urban legend, h XP a külsős telepített szarok miatt szar.
És igen, én megpróbáltam! Origi XP, SP3, céges liszensz. Semmi külső progi, csak office, abból is ami szükséges. A médialejátszó kodekért sírt, képszerkesztés nuku, játékoknak hol ez, hol az hiányzott, stb. Majd váltottam: semmi MS fos, helyette amiből lehetett, portable progit használtam. Ez jó volt, semmi gané, csak a nyugalom. Meglepő, h mennyi mindenből van portable app. Most itt nem azokra gondolok, ami fake systemet hoz létre, meg teleszarja a mappáját. Igazán portable, zenére, filmre, mindenre. Csak azt telepítettem, amit nem lehetett kikerülni, de azokból is leszedtem stabilat, nem variáltam, nem frissítgettem. Bódottá volt sokáig. :B

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12014) CJ4567


CJ4567
veterán

(#12015) ViZion válasza CJ4567 (#12014) üzenetére


ViZion
félisten

Vótmááá... de thx azé' :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12016) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Egy kis fárasztás estére :P

(#12017) Televan74


Televan74
nagyúr

Odyssey -ben VeryHigh beállításokkal szép a játék,rányomtam adaptív sync -et és szépen fut a játék.Nincs képtörés.Benchmarkba 34-70 körül volt az fps,egyenlőre az első szigeten 42-56 között látom az fps -t.Majd még finomhangolom a beállításokat, egyelőre szép a játék,kicsit zavaró hogy hiába az AMD Ryzen/Radeon felirat a játék elején,nem fut olyan jól.Egy két dolgot biztosan lejjebb kell majd vennem.De azt tudtam mikor berendezkedtem egy darabig az RX580-as kártyával. Amint láttam a videókban a konzolos grafikához képest sokkal jobb.
Hangok nagyon jók ,lehet hallani hogy az erdőből honnan jönnek a farkasok.
Sokat fordítottak az NPC -re változatosak és jó az arcmimika a válaszoknál meg kell fontolni mit teszel,később remélem kihatással lesz a történetre.Lovad hű társad lesz,mert sokat kell utazni.Két játékmód van ami abból áll,hogy a térképen "?" vannak e vagy már eleve ott van a helyszín ikonja.
Ami nem tetszik,avagy a fekete levesé.Honnan veszi elő az elején a pénzt amikor még csak egy vászonruha van csak rajta.A gyermek Kassandra hogyan hordja csak úgy a hátán Leónidasz dárdahegyét? Csak úgy oda van rakva.Lovon vágta közben is fel lehet szedni a dolgoat és futás közben is lehet nyeranyagokat gyűjteni.Még az elején járok,de szerintem rengeteg dogot kell majd gyűjteni a fejlesztésekhez.Vagy megvehetsz mindent az UBI -tól.
Összességében a kisebb hibák ellenére is,nagyon tetszik a játék,és a döntéseknek köszönhetően szerintem nem csak egy végigjátszás van benn.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12018) Habugi válasza Televan74 (#12017) üzenetére


Habugi
addikt

:R

Btw.., így lehet elég sokat nyerni minimális áron: [link]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#12019) stratova válasza Televan74 (#12017) üzenetére


stratova
veterán

(#12020) Televan74 válasza Habugi (#12018) üzenetére


Televan74
nagyúr

Köszönöm,ha hazaérek kipróbálom. :R Főleg a minimum fps -ből adódó nagyvárosi laggtól félek,de az majd kiderül ha ott járok. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12021) ViZion


ViZion
félisten

Régen is ez volt, h fű-víz-felhő mediumra. Játék közben nem is igazán nézed, viszont széthajtja a kártyát.

Shadow warrior nagy csalódás. A hang botrány rossz, a küldetések bénák, de az ellenfelek is... nem igazán jött be. Jah, a betöltési idő is botrányos, pedig SSD-n van.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12022) Televan74


Televan74
nagyúr

Odyssey -ben megcsináltam a finomhangolásokat,árnyék,növényzet,vizet felhőt visszavettem,dof -ot kikapcsoltam,durván nyertem 10-15 helyenként 20fps -t.Képeket majd töltök fel délután ha hazaérek.

Csípem a Radeon/Ryzent az elején.:D

Van egy furcsasága a játéknak,ha megölsz egy katonát akkor néha bérgyilkosokat fogadnak fel ellened, ilyenkor vagy megölöd,vagy fizetsz a felfogadónak,esetleg meg is ölheted aki felbérelte.És akkor megszűnik a fejvadászat.

Itt is lesz egy két patch mire rendbe teszik a játékot teljesen.Amúgy is furcsa volt hogy 1.02 verzió települt.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12023) Televan74


Televan74
nagyúr

[link] ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12024) ViZion válasza Televan74 (#12023) üzenetére


ViZion
félisten

Köszi! :R

Javasolni fogom tréningre

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12025) Televan74


Televan74
nagyúr

AC Odyssey képek

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12026) ViZion


ViZion
félisten

Chrome 69... már értem. SZOPÁS. Annyira fos lett, erre a gaymail is redesignolva, de szarabbra. Katasztrófa. Az a baj, h sem az opera, sem az FF nem képes versenyre kelni vele.De semmi baj, láttunk már ilyet, majd csak jön vmi startup, egyszerű, átgondolt, user friendly böngésző... pont, mint ami anno a Chrome volt.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12027) Televan74 válasza ViZion (#12026) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nálam a Chrome nem engedte letölteni a Drive -ból az iskolai anyagokat. :)) Mondjuk a firefox sem akarta. Bezzeg az MS Edge engedi. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12028) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Voltam ejtőernyőzni.
[link]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12029) Pickit3 válasza Gyuri27 (#12028) üzenetére


Pickit3
aktív tag

És ezért muszáj közben férfiakat videóznod lobogó himbi-limbivel?! Sz@r melód van. :P ;]

(#12030) Apucy01 válasza Gyuri27 (#12028) üzenetére


Apucy01
őstag

Nem ütötél lyukat a főldbe? te átok :DDD :DDD :D

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#12031) Gyuri27 válasza Apucy01 (#12030) üzenetére


Gyuri27
félisten

A felhők is fejvesztve menekültek koma. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#12032) Apucy01 válasza Gyuri27 (#12031) üzenetére


Apucy01
őstag

:DDD

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#12033) ViZion válasza Gyuri27 (#12028) üzenetére


ViZion
félisten

FB link? Van még lejjebb koma? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12034) Televan74 válasza Gyuri27 (#12031) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ekkora lompos látván én is fejvesztve menekülnék. Nem várnám meg míg előkerül a szappan. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12035) Gyuri27 válasza Televan74 (#12034) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha egyáltalán használnék szappant. :DDD

Omány:

Amd - Radeon - Ryzen

(#12036) Habugi


Habugi
addikt

Épp írni akrtam kopinak hha tényleg ejtőernyőzni volt akkor dobja fel valahova máshova mert nálam ~8éve totál le van tiltva a FB, ám ahogyan olvasom a postjaitokat kezd körvonalazódni h nem vesztettem shemmit. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#12037) Gyuri27 válasza Habugi (#12036) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link] :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12038) Televan74 válasza Gyuri27 (#12037) üzenetére


Televan74
nagyúr

Na ez már tényleg a facebook legalja! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12039) Beretvás válasza Gyuri27 (#12037) üzenetére


Beretvás
addikt

:DDD :DDD

(#12040) ViZion válasza Gyuri27 (#12037) üzenetére


ViZion
félisten

beteg... :U
Disenchantment néznék, de semol nincs online. Putlockeren 8 részig volt.
Z Nation is folytatódik, vártam nagyon. Első elég gyenge rész volt sajna...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12041) Pickit3 válasza ViZion (#12040) üzenetére


Pickit3
aktív tag

(#12042) Televan74


Televan74
nagyúr

Odyssey képek. :DDD

Naplemente

Zeusz a nagy villámszóró

Kassandra lóg a szeren.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12043) Apucy01


Apucy01
őstag

vegyünk intelet... megy 6.2 ghz n :D

[link]

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#12044) Beretvás válasza Apucy01 (#12043) üzenetére


Beretvás
addikt

Intelet a suták vesznek...😈

(#12045) Televan74 válasza Apucy01 (#12043) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én maradok a költséghatékonyság híve.Ezért AMD -t vásárolok! :K Vegye az akinek kell az a 580$/€ csoda, fizessen ha a legjobb kell neki. Várom a Zen2 szériát,ami jóval olcsóbb lesz és csak egy hangyafasznyival lassabb. Szúúúszáááá! :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12046) Apucy01 válasza Televan74 (#12045) üzenetére


Apucy01
őstag

épp ez az hogy agyonra jegelve megy ez is 6.2 t ..... biztos megéri az árát..... :DDD

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#12047) Beretvás válasza Apucy01 (#12046) üzenetére


Beretvás
addikt

Feltételezed , hogy ne érné meg? Hát mindjárt megkopasztalak vén Kobi..:D

(#12048) Apucy01 válasza Beretvás (#12047) üzenetére


Apucy01
őstag

ehhhh te bolhafészek gyere próbáld meg :D

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#12049) Beretvás válasza Apucy01 (#12048) üzenetére


Beretvás
addikt

Ha meg már kopasz lennél ragasztok rád némi szőrt de akkor sem úszod meg..:D ;]

[ Szerkesztve ]

(#12050) Apucy01 válasza Beretvás (#12049) üzenetére


Apucy01
őstag

:DDD :DDD

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.