Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) customer114 válasza Lacielvtárs (#1600) üzenetére


customer114
senior tag

*topic reklám*

[link]

*topic reklám*

(#1602) Lacielvtárs válasza customer114 (#1601) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

rakjam oda be ezt is? :Y :C
nem is tudtam hogy van külön topikja :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1603) customer114 válasza Lacielvtárs (#1602) üzenetére


customer114
senior tag

Friss még. Bird fórumtárs ötlete és megvalósítása. :K

(#1604) Beretvás


Beretvás
addikt

segitsetek kérlek..

feltettem az msi ab meg a riva tunert. erre állandooan azzal jön hogy nem tud a szerverhez kapcsolodni.. mibaja lehet?

(#1605) Televan74 válasza Beretvás (#1604) üzenetére


Televan74
nagyúr

A riva tuner nem tud a update szerverhez. A riva tuner beállításainál ki lehet kapcsolni az update keresést. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1606) Beretvás válasza Televan74 (#1605) üzenetére


Beretvás
addikt

köszi azt hiszem meg is lett.. eléggé idegesitö volt. utoljára még nem emlékszem hogy csinálta volna mikor használtam.

(#1607) hackeeeee válasza Beretvás (#1604) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Izé, a kettő ugyan az. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#1608) Beretvás válasza hackeeeee (#1607) üzenetére


Beretvás
addikt

atol még bactatot... :P

erre valaki?

[ Szerkesztve ]

(#1609) hackeeeee válasza Beretvás (#1608) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

1,6V a procinak?!?!?!?!?!? Te szent szar...

Véleményem szubjektív...

(#1610) Beretvás válasza hackeeeee (#1609) üzenetére


Beretvás
addikt

az a szaros program belötte 4ghz re a procit és 1.588 voltot tolt neki...nem ment sokáig tán fél percig sem. :W :W

(#1611) hackeeeee válasza Beretvás (#1610) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha nem volt terhelés akkor nem gáz.. Debaze..

Véleményem szubjektív...

(#1612) Beretvás válasza hackeeeee (#1611) üzenetére


Beretvás
addikt

alapon ment csak anyi hogy megnyitottam egy aidát..

(#1613) customer114 válasza Beretvás (#1608) üzenetére


customer114
senior tag

Lelkes fórumozóként szólnék hozzá, nem mint AMD tulajként:

MSI gaming app híresen sz4r, nem is értem, hogyhogy nem hallottál róla, vagy csak úgy voltál megér egy próbát?

(#1614) ViZion válasza customer114 (#1613) üzenetére


ViZion
félisten

A legtöbb alaplaphoz adott ilyen-olyan progi szar. De nekem a használtan vett VGA-val is voltak mindenféle színek, anomáliák. Mire topikjában mondták, h a saját, a honlapjáról letölthető ventivezérlő progit töröljem... És jééé, semmi baja. Szal. nem egyedi eset volt, nem is értem, h miért engedik ki, hiszen ha csak 1%-nál gondot okoz, az már azért para... Nyilván a gyártók szarnak erre, csak ott a dobozon még egy marketingbullshit név, ennyi.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1615) Beretvás válasza customer114 (#1613) üzenetére


Beretvás
addikt

mikor utoljára amd karim volt akkor még ez nem volt. 760 gtx nek is volt egy pont ijen nevü progija: msi gaming app. na és azt ha megnyitottad volt ott silent gaming meg oc aztthiszem de az csak a vga ra vonatkozott. ezért jött az ötlet , hogy kiprobáljam, sajnos bebuktam.

más: akkor a saber laphoz valo hasonlo progi is kuka lenne?

(#1616) Televan74


Televan74
nagyúr

Hétfőn jön az új kártyám.Egy MSI RX480 Gaming X 8GB személyében.Friss tízes ablakok lesz telepítve.Friss vezetőkkel és friss alap bemeneti - kimeneti rendszerrel. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1617) ViZion válasza Televan74 (#1616) üzenetére


ViZion
félisten

Gratula! Már csak egy rendes AMD prockó kellene... ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1618) Televan74 válasza ViZion (#1617) üzenetére


Televan74
nagyúr

Majd jövő tavasszal. :O :K Be zendülök.

Off: A Dell 6410 notimat nem tudták megjavítani,megégett a alaplap belső rétege is,így a töltésvezérlőt nem tudták kicserélni.Tegnap volt kint a kárszakértő és kemény 20.000 Ft ajánlott érte.Hát az új használt üzleti notihoz kell majd még hozzá tennem. ;]

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1619) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Lassacskán megvenném a 775-öt leváltó platformot. Mikor érdemes megvenni? Úgy értem, hogy most sulikezdésre lejjebb csúsznak az árak? vagy csak szept1 után vegyem meg?
i3-6100
fury 2x4GB
És egy alaplap ami bizonytalan.
Ház van, táp is van (lc erő), ssd és vinyók is vannak.
Msi-ben nem bízok pedig a mortar nagyon tetszik, seggszikla biztos nem lesz, asus kellene csak drága. Mi a megoldás?
Már egy h110-es asus-on gondolkozok.

(#1620) ViZion válasza Pickit3 (#1619) üzenetére


ViZion
félisten

Intel oldalon jó az Asrock is. MSI-t én sem komállom. Ha nem a legújabbakat veszed, akkor szinte mindegy is mikor váltasz. Új gépet régi tápra nem bíznék, minőségi FSP táp 10 k körül van új.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1621) Pickit3 válasza ViZion (#1620) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Régi táp nem vén táp. Lesz csere majd nemsokára, de eddig még nem mondhatok rá rosszat.
H110 és b150 közt vacillálok, hogy nyújt-e annyival többet játékokban, portokban, featureben, meg miegymásban.
Rangsorban:
1.Asus
2.giga msi
3.asrock

Körbeszaglászok egy kicsit még.

[ Szerkesztve ]

(#1622) CJ4567 válasza Pickit3 (#1619) üzenetére


CJ4567
veterán

Jövőre talán jön a Zen, majd akkor. ;]

No Sana No Life

(#1623) Pickit3 válasza CJ4567 (#1622) üzenetére


Pickit3
aktív tag

De neked még akkor is xeonod lesz. :P

asus b150-plus tetszik a felirat miatt, meg van benne fan xpert 2+ is szal 31k meg sajnálok érte úgyhogy msi mortar lesz. Legalább megbizonyosodok róla a saját bőrömön, hogy tényleg sz@r.

(#1624) ViZion válasza Pickit3 (#1623) üzenetére


ViZion
félisten

ventivezérlésre van halom progi...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1625) ViZion


ViZion
félisten

Haver szólt, h BF hardlány és pár másik játék akciós, 5 Eur Originen.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1626) guftabi96 válasza ViZion (#1625) üzenetére


guftabi96
addikt

Annyit megér :K
Én is úgy voltam a Hardline-nal, hogy ez egy sz@r, aztán nyár elején szintén 5 euró volt originen, és megvettem.
Egyáltalán nem rossz játék, nem mondom, hogy van olyan jó, mint a 4, de el lehet vele játszani.
Arról meg már ne is beszéljünk, hogy szépen lassan kiszórták az összes dlc-t ingyen.
Tehát most 5 dollárért megvan nekem is a teljes játék.

#KeepFightingMichael

(#1627) ViZion válasza guftabi96 (#1626) üzenetére


ViZion
félisten

Nem, nem ér annyit sem sajnos. :(((
Szerettem a BF szériát: nagy pályák, sok lehetőség, sokfős csapatok, etc... Originnel és a webes szerverekkel mindennek vége. Egy fél napig működött, majd kilép. Elhiheted, semmi nem változott. Délután próbáltam ami a neten volt, de inkább hagyom a faszba.

Szokásos bf minőség a bf3 óta: mindenhol fejlövő zseni, 200 m-ről csúzlival és köpőcsővel is megölnek. Én hátulról belelövök egy tárat, cserélek, a második tár felénél rámnéz és meghalok... OK...

BF2142-t de imádtam, ott alig volt csaló szerencsére. Azóta a BF már nem az én világom.

Jah, refundra kb. 3-4 katt kellett, mert mindig a EA helpet nyitotta, biztos valami kis bug... ;] de kitartó voltam, lett refund. Basszák meg.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1628) Pickit3


Pickit3
aktív tag

(#1629) pilu85


pilu85
őstag

jali. a6 6400k rendszernek, torrent alatti fogyasztása mennyi lehet?

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#1630) Televan74


Televan74
nagyúr

Az MSI RX480 Gaming X :K

A régi és az új. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1631) Beretvás válasza Televan74 (#1630) üzenetére


Beretvás
addikt

használd egészséggel... :K

(#1632) ViZion válasza Televan74 (#1630) üzenetére


ViZion
félisten

Gratula!
A kidobós ( ;] ) VGA micsoda?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1633) Televan74 válasza ViZion (#1632) üzenetére


Televan74
nagyúr

Arra a Vapor-x -re gondolsz? Az egy R9 290 -es csoda. 60.000 -ért árulom. ;)

Amúgy hőszigetelt házban aminek nem a legjobb a hűtése,73C° volt Witcher3 alatt a új kártya.Not bad! Most már csak Zendülni kellene! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1634) hackeeeee válasza Televan74 (#1630) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, kíváncsian várom a véleményed róla, azok után, hogy az 1070 "nem lett jó"

Véleményem szubjektív...

(#1635) Beretvás válasza hackeeeee (#1634) üzenetére


Beretvás
addikt

erre fájt a szivem nekem is de rábeszéltem hogy elégedjem meg gyengébbel is és akkor lesz a mancika alá rendes lap..:P

(#1636) Televan74 válasza hackeeeee (#1634) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ez a temp target egy csoda ha jó a hűtőd a kártyán.73C° elengedi ,még megfelelő hang mellett. Közben szépen tartja a 1303Mhz -t.Nekem az én játékbeállításimon jobban megéri mint az 1070 -n. És azért a szívem mélyén AMD -s vagyok,bár a konkurencia terméket sem vetem meg. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1637) stratova válasza Televan74 (#1636) üzenetére


stratova
veterán

Akkor most jó áron próbálod elpattintani a Vapor-X-et, ha jól sejtem, mondjuk az egyik ha nem a legjobb hűtés R9 290(X)-re ha jól rémlik. Mert a két kártya lassan a zöldséges magasságában van. Amúgy gratula az új szerzeményhez. AA-t visszavesz, örül.

[ Szerkesztve ]

(#1638) Habugi válasza Televan74 (#1630) üzenetére


Habugi
addikt

Használd egészséggel és grat! :C

Viszont..! Most egy kicsit állj le szerintem mielőtt bezsongasz.. :B ;)

Írj egy emlékeztetőt a fürdőszoba tükörre, közvetlen az alatta lévő fogkeféd közelébe, miszerint:

"Kibírom hogy legalább 4-6hónapig nem cserélek VGA-t.., de minimum 3-4 hétig"

Kvázi lásd napi szinten pár alkalommal.. :))

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#1639) Televan74 válasza Habugi (#1638) üzenetére


Televan74
nagyúr

Most a házam lesz cserélgetve: :D
Amúgy is felkértek hogy én legyek a 470/480 topikgazdája és elfogattam.Egy - másfél évig nem akarok VGA cserével foglalkozni.
Jön jövő tavasszal a zen,most arra spórolok majd.Meg majd szeretnék még idén egy LG 23MP68VQ monitort is venni.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1640) Lacielvtárs válasza Televan74 (#1639) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

gratula, a vgahoz és a kinevezéshez :R

más:
"...Egy - másfél évig nem akarok VGA cserével foglalkozni."
a kis naiv Úriember ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1641) Televan74 válasza Lacielvtárs (#1640) üzenetére


Televan74
nagyúr

Szeptembertől nem lesz sok játékidő,megyek vissza a suliba.Egy évfolyam alatt a 3-4 osztályt és érettségizem már jövőre.Magán gimibe megyek. :B

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1642) Lacielvtárs válasza Televan74 (#1641) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejha, jaaa és akkor nem lesz idő a fejlesztésre, így már érthető... :K
magán gimi? Don Lord? :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1643) Apucy01 válasza Lacielvtárs (#1642) üzenetére


Apucy01
őstag

Lacielvtars

inkább LORD Televan :D :D :D

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#1644) Lacielvtárs válasza Apucy01 (#1643) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ott a pont, jogos :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1645) ViZion


ViZion
félisten

Eladom a strix soar hangkarimat, ha vkit érdekel.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1646) DiszNóÓl válasza ViZion (#1645) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Írtam :K

HATER

(#1647) Beretvás válasza ViZion (#1645) üzenetére


Beretvás
addikt

nem lett jo végül?

(#1648) ViZion válasza Beretvás (#1647) üzenetére


ViZion
félisten

Nem. OC-t vissza kellett vennem, de MWO így is borította, vagy elment a hang. Havernál Intellel semmi baja -mondjuk ott nincs OC sem. Xonar DX-et se szereti nálam az MWO, ezt sem. Most egy kis Creative kari van, elmegy, de nem egy Soar vagy DX a hangzása, szal. ezt is cserélni fogom. Még a tápra gyanakszom, de akkor VGA előbb feladná, mint a hangkari... Nem tudom. Írtak VGA driver cserét, stb... fene fog vele bajlódni, h melyik melyikkel akad össze. Havernál is AMD VGA van, ott nem volt baja (talán 270X), visszaküldeni nem volt képem, meg nem is lenne értelme, valamiért nálam nem akarják Asusék (asus lapban, muhahha) a jót.

Lacibá' az meg mi? Sunamágnesre gondoltál? Valami hifi cuccot hirdettél nemrég, nem? :U

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1649) Lacielvtárs válasza ViZion (#1645) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

En meg árulom a suma mágneseim ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1650) Beretvás válasza ViZion (#1648) üzenetére


Beretvás
addikt

hmm most eltántoritottál, pedig ilyet akartam venni, de én se továbbadni se viszaküldeni nem birnám...:S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.