Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Habugi válasza guftabi96 (#1149) üzenetére


Habugi
addikt

Két évvel ezelőtt még volt olyan ismerősöm aki rendelkezik FB accountal.., manapság már ha szóba kerül hogy fent vagyok-e és/vagy milyen néven/jelöljük egymást és kiderül h még az életben nem regeltem és soha nem is fogok akkor általában "elvágom" magam az illetőnél, amennyiben mégsem és erre kínosan figyelek, abban az esetben megprobálom magam érzékeltetni hogy hanyagoljuk egymást mert kettőnkben annyi a közös hogy lélegzünk..és akkor jó ha így marad, így van rendjén.. :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#1152) hackeeeee válasza Habugi (#1151) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pedig a 3210-en már Doom-ozni is lehet. ;] :DDD

Google fiókod csak van (google+) :DDD

Véleményem szubjektív...

(#1153) guftabi96 válasza Habugi (#1151) üzenetére


guftabi96
addikt

Én megértem ezt az álláspontot is, nekem pl a szüleim nincsenek fent, és nem is baj, nem nekik való.
Rengeteg ember nem tudja normálisan használni.
Sírva fakadok egy-két FELNŐTT emberen, hogy mit művel facebookon.
Viszont nekem kb a mindennapjaim részét képezi.
Általános és középiskolás osztálytársakkal tartjuk a kapcsolatot (ugye mindenki az ország különböző részeiben), kb a híreket is innen tudom (akár közéleti, akár sport(f1,wtcc,dtm stb)) meg hát rengeteg hülyeség van (jó értelemben) :DDD
Csak nagyon szelektálni kell az emberek és az oldalak között.

#KeepFightingMichael

(#1154) hackeeeee válasza guftabi96 (#1153) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem több olyan ismerősöm is van, aki lényegében fb-n tartja a kapcsolatot a családtagjai nagyrészével. Tudom ott a skype, stb, de nekik így sokkal könnyebb. Közös csoport, stb. Sőt ez sulinál, munkánál is sokszor tök jól működik.

Sőt, pl. mi is nyomatjuk úgy, hogy 1-2 közeli ismerőssel van közös csoport, és ott tök gyorsan meg tudunk beszélni valamit, ha személyesen nem megoldható.

Felnőttektől is, de sajnos sok gyereknél is.. Amikor kontrollálatlanul használják.. :( A mai okostelefonos világban már..

Más:

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1155) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Véleményem szubjektív...

(#1156) Apucy01 válasza hackeeeee (#1154) üzenetére


Apucy01
őstag

:R :R :K

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#1157) DiszNóÓl válasza guftabi96 (#1153) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

+1 én is ott tartom a kapcsolatot ismerősökkel, és nem jelölök vissza bárkit. Oszt. társakkal is ott beszélünk/tünk. Tesóm anno sokat sms-ezett, én ezt megoldom fb-n szinte ingyen. Meg most már viberen hívom, meg azzal ott beszélek akinek nincs fb-je, mert a 18-19 éves korosztályból is van olyan. :K
Szóval van jó oldala is az fb-nak.

HATER

(#1158) DiszNóÓl


DiszNóÓl
senior tag

Miért? :O

HATER

(#1159) Beretvás válasza DiszNóÓl (#1158) üzenetére


Beretvás
addikt

mi a hiba? igy este már nem látom át.. :P

(#1160) DiszNóÓl válasza Beretvás (#1159) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

W10 pro, 1Ghz apu, 2giga ram. Szerintem nem valami jó összeállítás, de lehet akkor bennem a hiba :B

[ Szerkesztve ]

HATER

(#1161) ViZion válasza DiszNóÓl (#1160) üzenetére


ViZion
félisten

sokaknak frissített, és most visszacsinálnák már...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1162) DiszNóÓl válasza ViZion (#1161) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Direkt ezt rakták rá. ;) De akkor is W7 ultimate kellett rá hogy felrakja a prot, vagy w8 pro gondolom.

[ Szerkesztve ]

HATER

(#1163) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Innentől lesz érdekes a dolog..

Eldőlt: a britek kilépnek az Európai Unióból

Véleményem szubjektív...

(#1164) kriszpontaz válasza hackeeeee (#1163) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Rövides időn belül szerintem fel fog bomlani az egész.

(#1165) ViZion válasza hackeeeee (#1163) üzenetére


ViZion
félisten

Font már zuhan ;]
Ezután ha nem lesz érdemes kint dolgozni, akkor megnézhetik magukat a proli melósok nélkül. :B

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1166) Gyuri27 válasza kriszpontaz (#1164) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem hiszem. Az eu együtt is kevés kínához, indiához, usához képest minden szempontból. Egyedül az országoknak meg nincs esélye. Ezt lássuk be.
Az viszont biztos, hogy újra kell gondolni az egészet.
Mert jelen állapotában nem jó.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1167) kriszpontaz válasza Gyuri27 (#1166) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Jelen formájában is csak a régi tagállamoknak jó az egész, mert van hova exportálni, van piacuk (annak az árán hogy pl. MO-n is becsődöltettek pl. egy csomó cukorgyárat a termelési kvóta miatt). Az utólagosan csatlakozott országoknak ez egyáltalán nem tett jót gazdasági szempontból (most eltekintve az Uniós pénzektől amiket nagyrészt marhaságokra kellett elkölteni). Lehet kevesek vagyunk a többi általad felsorolt országhoz képest, de lassan Románia leelőz minket fejlődésben. Az átlagfizetések és az életszínvonal növekedése, amit a csatlakozástól vártunk meg sehol nincs.

(#1168) hackeeeee válasza kriszpontaz (#1167) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ő, nem csak vártuk ezeket, hanem vállaltuk is. A fejlődést szintén..

@Ormányos: Jah épp néztem, hogy lassan 400Ft alatt lesz az eladási ár.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1169) Gyuri27 válasza kriszpontaz (#1167) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nézd ez az ország nem az eu miatt nem tart sehol. Érdekes, hogy a szlovákok, szlovénok, románok haladnak. Mi meg nem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1170) kriszpontaz válasza Gyuri27 (#1169) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem is az EU-t hibáztatom, de kérdés akkor az hogy mi az amit más meg tud csinálni mi meg még ehhez is bénák vagyunk? Elég nagy égés ez azért. Én csak annyit vettem észre a pár év alatt (Unió ide vagy oda) hogy 2x annyit melózom ugyanannyi pénzért és sehova nem haladok.

[ Szerkesztve ]

(#1171) hackeeeee válasza kriszpontaz (#1170) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A baj az, hogy lényegében iparunk nincs.

Amire lenne, azt is inkább megvesszük kintről.. :( És, csodálkozunk, hogy ott tart a gazdaság, ahol.. Hát persze..

Ezt nem csak Te veszed észre, hanem szinte mindenki..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1172) Gyuri27 válasza kriszpontaz (#1170) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezt nem csak te vetted észre hanem a társadalom 90%-a. A maradék 10 meg gazdagabb mit valaha.
Minden politika nélkül. Ami itthon megy a vicc. Lopás, rablás, pénzek elherdálása stb-stb. Minden szinten, minden kormánynál. Lásd visszamenőleg az autópálya építéseket, traffikokat, stadionokat.
Az ismerőseim 90%-a annyit keres mint 20 éve. Csak ugye az árak nincsenek ezzel öszhangban.
Nyugati árakat fizetünk balkáni fizetésekből.
Láthatod 47k-ból meg lehet élni. Nézd a minimálbért. Még a csóróbb eu-s országokban is 2-2,5x magasabb a minimálbér. Úgy, hogy az árak egálban vannak. Na ez a baj.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1173) kriszpontaz válasza Gyuri27 (#1172) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Totál egyetértek hidd el.

(#1174) hackeeeee válasza Gyuri27 (#1172) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pedig, elvileg nicns infláció.

Véleményem szubjektív...

(#1175) customer114 válasza Gyuri27 (#1172) üzenetére


customer114
senior tag

Óvatosan, ez nem zárt fórum. ;] :B

(#1176) Gyuri27 válasza customer114 (#1175) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szociólógiáról, gazdaságról, társadalomról lehet beszélni. Semmi politika vagy politikai jellegű nem volt a hsz-ben. De kösz. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1177) Pickit3 válasza hackeeeee (#1174) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Nem hallottad? Dübörög a gazdaság! :U

Fater volt a Dorozsmai nagybani piacon pár láda cseresznyét elpasszolni. Erre bejön egy csapat navos, növényvédős és nagyon sok rendőr. A piacot lezárták és mindenkit átvizsgáltak. Minden árusnál, vevőnél minden ládát megnéztek, hogy fel van-e matricázva, a matricán jó adatok vannak-e, permetezési napló jó van-e kitöltve, engedélyek, áfás számlák, egyéb papírok. Nagyon sok embert megbüntettek, de nem holmi kis zsebpénzre, hanem 100k+ nagyságrendre. Fatertől nem messze 30 láda salátát zúztak be csak azért, mert 2-ről leesett a matrica. Vizes volt a láda és elengedte a ragasztó. Márpedig ha 2ládán nincs matrica akkor a többi is ismeretlen eredetű. De legalább az nem számít, hogy odébb az egyik raktárnál címkézik át fele a külföldi krumplit magyarra. A másiknál 14láda zöldséget zúztak be mert rálógott a zöldje és eltakarta a matricát. És amit nem látnak az nincs ott. Teljesen ellehetetlenítik a mezőgazdaságot. Fater tartja 70ft-ért a káposztát, külföldről hoznak be 40ft-ért, a boltba pedig 180ft-ért tolják a "Magyar terméket". Itt tart a magyar gazdaság...

(#1178) hackeeeee válasza Pickit3 (#1177) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az szép.. Hallottam erről..

Véleményem szubjektív...

(#1179) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Ítéletidő már vagy 25 perce, de jég esik folyamatosan vagy negyed órája. Hackeee nálatok mi a helyzet?

(#1180) Lacielvtárs válasza Pickit3 (#1179) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Itt is ömlött, meg volt jeg is, igaz nem sok, de volt nalunk dió méretű egy két darab...
Akkorát koppant az ablakon, azt hittem betori.
De nost mar elallat az eső

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1181) Pickit3 válasza Lacielvtárs (#1180) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Itt nagyon sok jég volt, de csak cseresznye méretű és esővel együtt szerencsére. De fél óráig esett a jég! Nővérem bent (most hív fel) van Szegeden és ugyanazt mondta amit leírtál szóval hiteles vagy. :DDD

Folyamatosan nézem a radarképet, az mutatja van eső rendesen. De az előrejelzésnek (összesnek) van pofája azt írni, hogy nem is esett és süt a nap. Hát az összes pofám leszakad, mondjon fel az összes meteorológus! :(((

[ Szerkesztve ]

(#1182) Lacielvtárs válasza Pickit3 (#1181) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jaja :D
En is szegedi vagyok :DDD

Delmagyarbol van a kep, tarjanban volt ekkora es ilyen sok jég...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1183) Pickit3 válasza Lacielvtárs (#1182) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Fateréknál

(#1184) ViZion válasza Pickit3 (#1177) üzenetére


ViZion
félisten

Látod, ilyenek vagytok, termeltek és elveszitek a dolgos olasz, német családok megélhetését! Milyen ember az ilyen? ;] :DDD
anno mikor pofáztam, h EU piacot vesz, akkor lehülyéztek, mert ez fogyasztói társadalom, szükségük van a jól fizetett magyarokra is... aham.

Majd kiderül mi lesz, nagyanyám azt mondta, félni semmitől nem kell, a parasztnak lesz mit enni, mindig is volt. Megoldották. Próbálják kiirtani, ellehetetleníteni a kistermelőket, háztájit, etc... de ha a szükség úgy hozza, megint fog tartani mindenki pár pipit, vet krumplit, stb... legfeljebb nem piacra megy, hanem házhoz, kész. Nekünk jó, itthon is terem sok minden, meg anyám is termel nekünk szerencsére.

Most hallottam, h UK egy nap alatt árfolyamon kb. 40 évnyi EU befizetésre valót bukott. Az első nap... lol. Lesz itt baj, összefogni kellene, erre ehh...

Itt is pörög a vihar, de egyelőre csak szél.

Strix Soar bepakolva, tesztelés jön... valami 4k tartalommal redtuberól Youtube-ról. :B :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1185) CJ4567 válasza Pickit3 (#1181) üzenetére


CJ4567
veterán

Itt semmi, csak meleg. ;]

No Sana No Life

(#1186) hackeeeee válasza Pickit3 (#1179) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Volt egy kevés.. Ismerős most rakott fel képet újszegedről..

Én melóztam, ott nem nagyon volt jég, max az elején, utána csak eső, itthon nagyjából 10-15 percig esett a cseresznye nagyságú jég.

Újszegedet, tarjánt rommá verte a jég, elég csúnyán.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1187) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1188) customer114 válasza hackeeeee (#1187) üzenetére


customer114
senior tag

:DD Főtéren néztem ott ezeket ordibálta a tömeg:

"-megjött a házi feladat"

"-megjött böde"

(#1189) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#1186) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

azért az nem semmi...itt a belvárosban csak egy két dió méretű volt, majd volt egy kis borsó méretű is, de inkább az eső ömlött...

jó reggelt néktek, végre hétvége :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1190) customer114 válasza Lacielvtárs (#1189) üzenetére


customer114
senior tag

Jó reggelt. Korán felkelsz, hogy tovább tartson? ;]

(#1191) ViZion válasza customer114 (#1190) üzenetére


ViZion
félisten

morning Troll ;] :DDD
Bakker 1-kor feküdtem, 6.20-kor keltem, mert 7-re jön a villanyszerelő... És még nem érkezett meg. Ha beülök öööö olvasni akkor tutira megérkezik :U :O

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1192) DiszNóÓl válasza ViZion (#1191) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

22:30 kor feküdtem, 2:15 kor keltem, szóval én nyertem :P

HATER

(#1193) customer114 válasza DiszNóÓl (#1192) üzenetére


customer114
senior tag

Ez a rész megvan egyébként?

(#1194) DiszNóÓl válasza customer114 (#1193) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Mostmár meg. Jó ez a sorozat, csak még lusta voltam megnézni, 1-1 random részt már láttam belőle...

HATER

(#1195) ViZion válasza DiszNóÓl (#1192) üzenetére


ViZion
félisten

Bakker, Te ilyen szado-mazo-ba utazol? Ennyit ebéd után szoktam hunyni... ;] :DDD
Amúgy elég az 5-6 óra, de ma nem esett jól felkelni. :o

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1196) DiszNóÓl válasza ViZion (#1195) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Nekem sem esett jol a felkeles, de muszaj volt. Mostmar aludhatnek, de inkabb befejeztem a TWD-t.

HATER

(#1197) hackeeeee válasza customer114 (#1190) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Eközben Hollandiában:

[link]

Reggelt. Go Bordány. :)

Véleményem szubjektív...

(#1198) Lacielvtárs válasza customer114 (#1190) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

olyasmi ;]

hackeeeee: azt nevezem :Y

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1199) Beretvás


Beretvás
addikt

Üdv Urak..:P

kérdésem a következö: érdemes e feltelepitenem a winfos 10 et? kinötte e már a gyerekbetegségeit?

[ Szerkesztve ]

(#1200) DiszNóÓl válasza Beretvás (#1199) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Szia, szerintem igen, én már 1-2 hónapja használom, vannak hibák, vagyis voltak (első 1-2 hétben CSGOval), de elmúltak... :K

HATER

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.