Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) gyiku válasza hackeeeee (#6999) üzenetére


gyiku
nagyúr

A lofaszt. Tudod mi budos? A hal. Es tudod miota? Amiota Eva lement a tohoz es kimosta a picsh@jat :K

hüllő

(#7002) mackosajt válasza gyiku (#7001) üzenetére


mackosajt
addikt

Meg a tank, amiben ülni szoktál! Playerssel az élen. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7003) hackeeeee válasza gyiku (#7000) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát igen, 7000 gyík még büdösebb.

Véleményem szubjektív...

(#7004) gyiku válasza mackosajt (#7002) üzenetére


gyiku
nagyúr

Neked arrol halvany lila fingod sem lehet, mert sosem ulsz benne. Ha huzol killtix nyajorvet, akkor johetsz, egye fene, viszlek egy kort :K

hüllő

(#7005) mackosajt válasza gyiku (#7004) üzenetére


mackosajt
addikt

Annyi fing mellett, amit a players bele tesz, már minek legyen lila? :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7006) ViZion


ViZion
félisten

Szinte szégyellem, h egymás oltását megszakítom... :B

Vectra: hangja nincs, simán gurul, igaz csak picit mentem vele. Motorja olajos, olajat eszi -> opel dolog, persze nem mindegy, h mennyit, de ez ilyen :(((
Amúgy nagyon rendben van, családnak is tetszik. Nekem meg ez sem annyira, mint a focus vagy a renault. Ezek a kocka formák nem jönnek be, lehet futurisztikus meg minden, de nem szép. Focus ívei, vagy a renault belter más kategória szvsz, de ízlésről nem kell vita, nekem ez csak opel. Üléseken új huzat, a gyári is hibátlan. Szélvédő repedt, de cseréltetik eladás előtt. 900k-ra akarják hirdetni, mert úgyis alkudnak... 850 is elhangzott, annyiért megéri? :U Focushoz képest igen, Renaultban ha lenne jóféle, akkor azért átgondolnám... Megane II a 2008 és utániak a jobbak... 1 milla felett indul. körüli Laguna lehetne még, 600 k-tól indulnak.
[link], ez a közelben van, meg is tudnám nézni. :U
Miket érdemes még nézni? kb. ezen a vonalon, focus, laguna, megane, 307sw, 407sw, picasso, corolla verso, más nem jut eszembe... Sajna 307/407/toyota drága már. Picassoban meg olyan színek vannak hogy ehh...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7007) mackosajt válasza ViZion (#7006) üzenetére


mackosajt
addikt

Zafira A?

1.8 benzin? Igaz városi rövidebb távok 9-11 literes fogyasztás, főleg télen.
Nyáron jobb.
Nekem most 8.6-on áll a fogyasztás.
Szinte csak melózni járok most vele, 7,5 km-re. Városban.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7008) ViZion válasza mackosajt (#7007) üzenetére


ViZion
félisten

Zafirák vagy leharcoltak, 3-400e km-el, vagy horror ár. Rokon vett egyet, hiszen mi baja lehet... majd visszatért a "zöldséges" mercihez. ...miután a kuplung-váltó-fékrendszer-miegymás felújításokat elvégezte, és megszabadult tőle.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7009) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

(#7010) stratova válasza hackeeeee (#7009) üzenetére


stratova
veterán

offers twice the speed price of DDR4 RAM

(#7011) ViZion válasza hackeeeee (#7009) üzenetére


ViZion
félisten

hamarosan... aha.
ahogy írják, 2018-ra lesz végleges a spec, majd utána a nagyobb modulok jönnek, szerverekbe... tehát 2021 körül lesz majd asztali vonalon, vagy inkább később. Ettől még jó hír, csak ugye jussunk el oda, h megjelenik. Ahogy a háttértárak fejlődnek, szvsz nem sokáig lesz jelentősége a ramnak, remélem :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7012) #35434496 válasza mackosajt (#7002) üzenetére


#35434496
törölt tag

Lekéselnélek golmudon ha nem kempelnéd az AA-t. :DDD

Ui: itt kérdezem mert ez AMD off és talán nem lesz war belőle. Mikor jön valami vga AMD-től az 1080Ti ellen?

[ Szerkesztve ]

(#7013) stratova válasza #35434496 (#7012) üzenetére


stratova
veterán

Elvileg Vegából több verzió is készül a nagy kérdés, hogy májusban mit látunk a Prey (felétek Pray :DDD) startjakor [05.05].
Ami Raja kezében pihent igen nagy méretű lapka volt.

(#7014) gyiku válasza ViZion (#7006) üzenetére


gyiku
nagyúr

azota lattam 3 kockavectrat, es 2 kombi focust. nem kell nagyon gondolkodni, hogy melyik szebb :N
a linkelt laguna N-es rendszama behozott autorol arulkodik. 406-7sw esetleg? xsara picasso vagy c4? xsarat melloznem, mamikocsi :DDD bar bolhasnak jol allna. a c4 meg valoszinuleg dragabb, mert ujabb.

osztrak import nem opcio? elvileg kozel vagy...

hüllő

(#7015) ViZion válasza gyiku (#7014) üzenetére


ViZion
félisten

Focus szebb, de régebbiek vannak, amit meg tudnék venni. Vectra előnye, h ismert a múlt, nincs szétgyilkolva, stb...
hétvégén még egy Lagunát meglesek, magánszemély a közelben.
307/406/407 drágák vagy nagyon leharcoltak. C4 is drága, de ahogy olvasom, legalább elektromosan is szar.
Behozni meg küzdeni a papírokkal nem akarok, inkább kifizetem azt a kereskedésnek.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7016) #45997568 válasza #35434496 (#7012) üzenetére


#45997568
törölt tag

Vega, talan :U

ui: hogy tetszik az uj avatarom? :)

(#7017) Malibutomi válasza ViZion (#7015) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ebben az arban meg Mondeot is kapsz, Focushoz kepest osszehasonlithatatlan. Ugye mas kategoria is.
Nekunk otthon volt egy 2001 az nagyon jo volt, most itt egy 2005-os van az is nagyon jo. 1.8 benzines ami nekunk van 7.5 korul fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

(#7018) gyiku válasza Malibutomi (#7017) üzenetére


gyiku
nagyúr

fatere '98as volt, 4 ajtos, 1.8L, kb 105le. imadtam :K

hüllő

(#7019) Televan74


Televan74
nagyúr

Innováció mellett átnevezést is hoz az új Radeon sorozat :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7020) hackeeeee válasza Televan74 (#7019) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megint régi videokártyákat adna el újként az AMD

Most akkor, mi is van? :DDD

Véleményem szubjektív...

(#7021) Televan74 válasza hackeeeee (#7020) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én a kisebbik vegára hajtok majd az ősszel,persze ez ár kérdése is lesz. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7022) stratova válasza hackeeeee (#7020) üzenetére


stratova
veterán

Vótmá' :DDD
Lesz RX ami Polaris meg RX Vega ami Vega. Capisce?

[ Szerkesztve ]

(#7023) hackeeeee válasza stratova (#7022) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ja utdom, Én linkeltem még ezt annó, március elejei. :)

Véleményem szubjektív...

(#7024) ViZion válasza Malibutomi (#7017) üzenetére


ViZion
félisten

bizony. Amúgy a focus elkelt, nagyon dúúúva, 1999-es, 550k-ért. De más kereskedésben is van túlárazás néhol...
870k-ért mondeo, szép. [link] 2l-es motorral... ehhh... sokallom azt azért.
Ez már jobban bejönne: [link]
De ahogy nézem az árakat, focus elérhetőbb. Kiskunhalason is találtam egyet, van ott egy Laguna is... ehh, majd meglátjuk.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7025) gyiku válasza ViZion (#7024) üzenetére


gyiku
nagyúr

seat, fiat, golf kombi nem jatszik?

hüllő

(#7026) Habugi válasza gyiku (#7025) üzenetére


Habugi
addikt

Vásárlás előtt Orrmány.., hát.. ;]

Megpróbálhatnám níííked vázolni a probléma mértékét de valószínűleg nem sikerülne, nehéz szavakkal körbeírni. Képzelj el egy számodra zavarbaejtően durva tesze-toszashágot majd ha ez megvolt, akkor azt szorozd be legalább hárommal. ;) :K

Esetleg ha nem hiszed keresd vissza mi zajlott és mennyi időn keresztül amikor pl legutóbb VGA-t szeretett volna venni.
Rémesen kitartónak és a rémesnél is rémesebb mértékben türelmesnek kell lenned ahhoz, ha jószándék kíséretében segíteni szeretnél neki. Érdemes továbbá felkészülni egy azon dolog, negyvennyolcadszor történő, s szemrebbenés & ellenérzésektől mentes lefirkantására is!

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7027) #35434496 válasza gyiku (#7025) üzenetére


#35434496
törölt tag

:F

(#7028) ViZion válasza gyiku (#7025) üzenetére


ViZion
félisten

Ezek nem... Renault Laguna/Megane vagy Focus... meg a kolléga C vectrája. Egyterűek is drágák, Meriva nem fain, többiből csillió km-es lelakottat tudnék venni. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7029) Malibutomi válasza ViZion (#7024) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekunk most egyszerre van egy Focus meg egy Mondeo, hat nem veltlen mas kategoria a ketto. MK3 Mondeo az egyik legjobb ilyen kategorias kocsi ha oda van figyelve ra. Ezt meg a Top Gearben sem kopkodtek le :)
De persze a penz a meghatarozo nyilvan.

(#7030) ViZion válasza Malibutomi (#7029) üzenetére


ViZion
félisten

Mindenképp 1 m alatt akarom tartani, de jobban örülnék, ha kevesebből megúsznám, mert a konyha még nincs berendezve... :B

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7031) gyiku válasza Habugi (#7026) üzenetére


gyiku
nagyúr

crytek reinkarnacioval allunk szemben? ezt nem tudtam, elnezest kerek :B

hüllő

(#7032) Televan74


Televan74
nagyúr

Zöld Genyó mester történetei ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7033) stratova válasza Televan74 (#7032) üzenetére


stratova
veterán

:DDD

Szegény kutya...
De legalább nem égett oda a pörkölt (tovább nem néztem, készülődni kellene csak shemmi kedvem még).

[ Szerkesztve ]

(#7034) hackeeeee válasza Televan74 (#7032) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

B*zdmeeeeeeeeeeg. :DDD

Hablatyii, hehehe. :D

Véleményem szubjektív...

(#7035) Beretvás válasza Habugi (#7026) üzenetére


Beretvás
addikt

tulleszünk ezen is, másnem kell egy kis tömjén meg rontás...:DDD

(#7036) Habugi válasza gyiku (#7031) üzenetére


Habugi
addikt

Ah, csak egy kis előre hozott bolondok napja, amit egy kicsikét túltoltam.. :B

Nem volt ennyire dráma egyébként, najó talán egy kicsit mégis.
Mire meggyőzött hogy neki az NV-s címek mellé amiket játszik GTX kéne, kvázi zöldekről is beszéljünk, addigra vett egy 480-at.. ;]

(#7035) Beretvás:

Read only On.. :)

Btw.., copfos kolléga vajon hova lett vala'? :F

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7037) Gyuri27 válasza Habugi (#7036) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tanuld meg. Mindig itt. Örökkön, örökké!

Amd - Radeon - Ryzen

(#7038) Habugi válasza Gyuri27 (#7037) üzenetére


Habugi
addikt

Na végre.. :C

Hallod, magadshágodat szabályszerűen summonolni kellett.., ez miez már.., becsajoztál?

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7039) Beretvás válasza Habugi (#7038) üzenetére


Beretvás
addikt

:C :C

(#7040) Gyuri27 válasza Habugi (#7038) üzenetére


Gyuri27
félisten

:(

Amd - Radeon - Ryzen

(#7041) hackeeeee válasza Habugi (#7038) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megdörzsölted a lámpást. :)

Véleményem szubjektív...

(#7042) Beretvás válasza hackeeeee (#7041) üzenetére


Beretvás
addikt

még ha csak azt dörzsölte..:DDD

(#7043) Televan74 válasza hackeeeee (#7041) üzenetére


Televan74
nagyúr

Vagy a kopasz fejét! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7044) Habugi


Habugi
addikt

Arma3 funfactor tegnap estéről: [link] :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7045) hackeeeee válasza Habugi (#7044) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Egész jó a hitbox. :)

Véleményem szubjektív...

(#7046) Balathruin válasza Habugi (#7044) üzenetére


Balathruin
veterán

Ennyire nem tudsz célozni? ;]
Amúgy ilyen szar AI-t is ritkán látni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7047) Habugi válasza Balathruin (#7046) üzenetére


Habugi
addikt

Tudjátok mennyire nem tudok célozni.. ;]

AI.., ugyan úgy fárad mint a playerek, ilyen rohangálás után/közben, bő ~300méterről fekvő célpontként nem igen találnak el álló helyzetből/gugolva mire koppintod őket, arról nem beszélve h egészen a rakéta/APC kilövésének pillanatáig fogalmuk nincs róla hogy hol vagyok, Kavala & térsége rohadtul visszhangos, vélt irányba is tüzet nyitnak sokszor h meglegyen a suppress, persze amint spotoltak egyből agyon is lőttek.. :D

A teraszról lepotyogásra vagy arra h valszeg az APC hozta őket csak a ház mögött lettek kirakva és valszeg a hátsó ajtón keresztül vezette őket az útkereső rutin a frontoldalra, na arra nincs mentségük.. :N
Volt ~5-6 napja egy major update, ezáltal nettó bugos lett a játékhoz pluszban felhasznált AI fejlesztő mod, első este ki is kapcsoltuk, azóta sem használtuk csak tegnap mivel ketten toltuk csak, gondoltuk kap egy második esélyt.., harmadik nem lesz amíg nem updatelik. :DDD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7048) Balathruin válasza Habugi (#7047) üzenetére


Balathruin
veterán

Én még mindig nem jutottam el odáig hogy játsszak. :D Mennyi egy küldetés? 2-3 óra?

(#7049) Habugi válasza Balathruin (#7048) üzenetére


Habugi
addikt

Teljesen változó, olyan dolgok függvényében mint h milyen missönt generáltatunk a játékkal (nincs két egyforma..), hova kérjük, kvázi táv, domborzat.., mikor toljuk aka napszak, hanyan vagyunk éppen, jó setupot viszünk-e vagy meglepetések érnek, stb..

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7050) Balathruin


Balathruin
veterán

Ha már vörös topik akkor segítséget kérnék, támadás alatt állunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.