Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) ViZion válasza Habugi (#200) üzenetére


ViZion
félisten

Ahogy Fábry mondta: "módszerváltás volt, nem rendszerváltás..."

Jah, kirúgtuk az oroszokat, mert fujj... Erre hopp, a sok fémipari nyersanyag nem jön, az almát meg a bort pedig nem viszik. Mindenki álmodozott, h a jó magyar termék majd kell nyugaton... ööö nem, nekik megvannak a termékeik, és nálunk a minőség is khmmm... tisztelet a kivételnek, de silány.

eeegen, a Monarchiát kellene visszaállítani :DDD

Már jósolgatják, h a nagy baj csak közeleg. A Ratkó-gyerekek és unokák is hamarosan kiesnek a munkából és az EÜ-re szorulnak majd. CSak erre egyik rész sincs felkészülve, a fiatalok kivonulása még tetézi a bajt. Erősen vicces lesz, mivel az EÜ már padlón van... :(

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#202) Habugi válasza ViZion (#201) üzenetére


Habugi
addikt

;]

Nem viszem tovább Orrmány uram mert ez egy olyan téma amire akkora habokat hánynék amilyet még nem láttál, arról nem beszélve hogy cirka 10-15perc alatt lennék bannolva a fórumról, nem azért amit írok hanem ahogyan.

Zárásnak részemről a himnusznak csúfolt önsiratónkból vett idézet, miszerint:

"Baaaaaaaalsors akiiiit réééégen téééééép..."

:O ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#203) stratova válasza Dhampir (#185) üzenetére


stratova
veterán

Aham.. asszonyka meg agyal, hogy vámpírt fest egy cumira és azt adja a gyerkőcnek :) ~60-90 grammot eszik egy alkalommal :) aztán bezzeg percekig csuklik.

(#204) ViZion válasza stratova (#203) üzenetére


ViZion
félisten

A mi fiunknak "sáska tamáska" volt a neve kis korában... ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#205) stratova válasza ViZion (#204) üzenetére


stratova
veterán

Az szép, képzelem mit művelt szoptatás címén :D Mi először nem akartuk elhinni, hogy legurult a 90, ma lesz egy hetes :)

(#206) Dhampir válasza ViZion (#201) üzenetére


Dhampir
félisten

Mindenki álmodozott, h a jó magyar termék majd kell nyugaton

nekik megvannak a termékeik, és nálunk a minőség is khmmm

A "jó magyar termék" sem tartalmazott mindig teljes egészében magyar gyártmányú alkatrészeket. Anno Domini a nyolcvanas években egyes gyárakban Siemens és Omron alkatrészeket szereltek be, utána az értékes nyugati cuccokat is tartalmazó berendezéseket kiszállították a Szovjetunióba.

Bizony, féltve őrizgették a szakik a - ha jól rémlik némelykor maszek úton, saját pénzükből maguknak vásárolt, de az üzemben folyó, minőséget igénylő munkához bevitt - márkás német forrasztópákákat és csavarhúzókat.

(#205) stratova

(#204) ViZion

Gratulálok! Ha így folytatjátok a továbbiakban is, akkor könnyen meglehet, hogy tízmillió HUF ütheti a markotokat. :D

[ Szerkesztve ]

(#207) ViZion válasza Dhampir (#206) üzenetére


ViZion
félisten

Kizárt, mert ez is "ki van találva". Mi kiesünk, mert tetőtérre adnak, de rendes hozzáépítésre nem, illetve ez külterület, így nem is komfortos. Pedig sztem a vizünk van olyan jó, mint a városban. Illetve ez is olyan rozsdás. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#208) mackosajt válasza Dhampir (#206) üzenetére


mackosajt
addikt

Az a bizonyos 10 milla nem olyan fényes, mint gondoljuk.

Én jelenleg épp feltételeknek megfelelek, de:
- Nem akarok 25 évre hitelt is, így azon dolgozunk, hogy minden lehetséges tőkét bele tudjunk tenni.
- Környékünkön gyorsan szétnéztem, az alkalmas lakások 20-25-től indulnak, a házak olcsóbbak, olyan 17-től már 0 perces ingatlant kapni, igaz, 4 cm szigeteléssel, only kulcsrakészen, vagyis még durván 1-2 misi bele tud folyni.

Szóval nem eszik olyan forrón a kását. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#209) Dhampir válasza ViZion (#207) üzenetére


Dhampir
félisten

Lehet, hogy attól félnek, nehogy Marihónalja-termesztésre is alkalmas üvegházra költsék az emberek a pénzt, amiből végre eccer a büdös életbe' meggazdagodhatna a munkás-paraszt embör is.

Szorgos népünk győzni fog! :D

(#208) mackosajt

A "rókás" cég nem jelenthetne segítséget?

[ Szerkesztve ]

(#210) mackosajt válasza Dhampir (#209) üzenetére


mackosajt
addikt

Milyen cég?
DamentaFun? :D
2 is van folyamatban, gyűjtés alatt. ;)

Perpill úgy néz ki, lehet sikerül azokhoz nem nyúlni, és only apósék ingatlanjainak és földjeiknek eladásából sikerül kipótolni úgy, hogy sógornőmék is boldogulni fognak, meg mi is, és apósék hátralévő életére a gondoskodás is meglesz, meg a végtisztességre való is.

Csak ehhez 1 pappert helyre kell még tennie a hivatalnak.

Ha a rókafogtacsuka pénz megmarad, azt majd később is tudjuk használni.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#211) Dhampir válasza mackosajt (#210) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, nem ismerem személyesen, de hallottam róla, mint lehetőségről.

(#212) ViZion válasza Dhampir (#211) üzenetére


ViZion
félisten

NEm ma kezdték ezek a kiváló szakemberek a szakmát, most is kitalálták, h akinek van, az fel tudja venni, akinek nincs, annak meg esélye sincs.

Mindenféle trükös módon akarnak segíteni a családokon. Hát bakker, akkor a gyerekruha, gyerekülés, gyerekgyógyszer, pelenka, stb. áfát le kell vinni 5%-ra, ez segít.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#213) Methionyl


Methionyl
senior tag

Egyik kedvenc játékom szálkezelése:

Valahogy így tudom elképzelni :D

de inkább így: [link] :D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#214) ViZion válasza Methionyl (#213) üzenetére


ViZion
félisten

Ez normális, hiszen kell a meo, a kisfőnök, műszak vezető, stb... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#215) Televan74 válasza ViZion (#214) üzenetére


Televan74
nagyúr

Amikor én csoport vezető voltam,mindenki dolgozott csak én nem. :P

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#216) vhw válasza Televan74 (#215) üzenetére


vhw
addikt

Mindig alvó időd volt, hiába kérték a csoportvezetőt? :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#217) Televan74 válasza vhw (#216) üzenetére


Televan74
nagyúr

Sokat voltam a büfében,kellett a vödör kávé. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#218) Televan74


Televan74
nagyúr

Én favorit böngészőm.[link] Tessék szavazni! ;]

Végre itt is van valami kép!!! :D

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#219) Pickit3 válasza Televan74 (#218) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Hogy fésülködik? Nem akad a fésű a fülébe? Nem fekszi el a füleit? Az emberi fülei is megvannak? 4 füle van? Az apukája róka volt? Van más róka testrésze is? Eszi a tyúkot, mint a róka? Milyen gyereke van/lesz?

Csak a chromeplus :P

(#220) ViZion válasza Pickit3 (#219) üzenetére


ViZion
félisten

:F eeegen, nyilván ezek a legfontosabbak. Az meg fel sem tűnik, h így maximum piszkavassal lehet hozzányúlni? :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#221) Televan74 válasza ViZion (#220) üzenetére


Televan74
nagyúr

Sült kolbász szag terjengene a levegőben! Ez ám a tüzes menyecske! :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#222) ViZion válasza Televan74 (#221) üzenetére


ViZion
félisten

Ez elég aljas volt, vizuális típus vagyok :O

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#223) Televan74 válasza ViZion (#222) üzenetére


Televan74
nagyúr

Kapsz hideget most már! :P

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#224) ViZion válasza Televan74 (#223) üzenetére


ViZion
félisten

Egy parázna órácskáért odaadnám a fél karod! :B

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#225) Pickit3 válasza ViZion (#220) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Áhh ezen még a zacskó segít. :DDD

Más:
Olyan rossz bámulni a tesztekben a procim ugyanis egy g3258 "elveri" ami ráadásul 2magos. Nyár közepén csere zenre (ha megérkezik addigra) vagy i5-re, mert elegem van, hogy alap feladatok feladják neki a leckét. Flash vagy psp megnyitás siralmas, kis feladat közben ssd 30%, cpu 100%... szóval még az ssd-met sem hajcsaki. :O

(#226) ViZion válasza Pickit3 (#225) üzenetére


ViZion
félisten

Zen mintha csak ősszel jönne majd. Előtte APU lesz. Ha nem játszol, akkor az is jó vétel, már tudják az alap VGA-k szintjét hozni, főleg jó DDR4-el. De ezt APU userek megmondják.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#227) Televan74


Televan74
nagyúr

Új CPU -k Windows10 only -k lesznek. Azért szerintem ebben az két CPU gyártó is könyékig benne van.Nem hiszem hogy MS ezen lépéséről nem tudtak volna. :)

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#228) solfilo válasza ViZion (#226) üzenetére


solfilo
veterán

Zen elvileg csak év vége, ha minden klappol. Ha kis csúszás, lehet belőle még 2017 is.

(#225) Pickit3: Kevés a hétköznapokban egy Q9550 3,5GHz? 750Ti is besegít a flashnél, nem kéne lassúnak lennie. Vagy nem az a géped, ami az alaplapodon van?

solfilo

(#229) ViZion válasza Televan74 (#227) üzenetére


ViZion
félisten

Azért a céges usereknek erre lesz egy-két szava. Pl. ahol dolgoztam, meg jelenlegi helyen is w7 64 bitre állt a cég, arra vannak progik. Újrahúzni, beállítani ennyi gépet nem kis összeg... Ha kiesik egy gép, a cégek nem használttal pótolják, új gépre meg új OS-t venni érdekes lesz, amikor megvannak a w7 licencek... Ezt hogy gondolták? Vicc az egész, de kitelik tőlük.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#230) Televan74 válasza ViZion (#229) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ebben igazad van.De mikor jön még a Kaby Lake?Mert gondolom a cégek nem az APU és a FX -re váltanak.
Persze a cégek nem 1-2 évre terveznek.Ez biztosan kitolás velük,de még Skylaket egy darabig biztos lehet kapni majd. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#231) Televan74 válasza Televan74 (#230) üzenetére


Televan74
nagyúr

Mondjuk ez a AMD új CPU és APU -nak terjedésének, nem biztos hogy jó lesz. :N

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#232) CJ4567 válasza Pickit3 (#225) üzenetére


CJ4567
veterán

Én meg örülnék a te procidnak :D

No Sana No Life

(#233) mackosajt


mackosajt
addikt

Valami ráérős PS mester akad itt?

Keresztlányom jogsijáról készült fényképet kéne korrigálni, hogy olyan legyen, mint egy rendes jogsi, méretre, szögre, színre, mert anyámék szeretnék neki kinyomtatva, laminálva átadni születésnapjára majd, mint akik hozzájárultak.

Tudok adni képet a jogsiról, meg netről szedett minta képet.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#234) Pickit3 válasza ViZion (#226) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Őszintén nyitnék az amd fele, mert régen volt valami 2 magos amd proci és az bitang jól ment. Most az intel besértődött (még este, azért nem voltam fent). Ugye még este írtam, hogy egy mostani 2magos "elveri" erre nemsokára befagyott, kék halál és újra indult. Vagyis mégsem, bios cirip nuku és fekete képernyő, de pörögnek a ventik. 16x reset, 8x be-ki kapcs, 6x bios reset és 5x tápkábel kíhúz-bedug...semmi. Bánatomban beírtam még a billentyűzetbe, hogy "te vagy a legjobb számítógépem", de nem reagált rá. :O Nincs kedvem vele szenvedni, inkább nyúzom a gémör latitúd e6400-at. Sokat gondolkoztam, hogy átteszem az ssd-t a gépből a laposba(ráadásul támogatná az ahci módot), de túl sok a szenvedés az adatmásolgatással.
Na visszatérve, fogalmam sincs, hogy mikor jön a zen, de nagyon várom. APU-ra nem hajtok mivel a 750Ti megmarad, az meg alkalmi játékra kiváló.
Ja és mondjak valami jót is, a brocken b*szottul jól hűt. Idle 20fok, terhelve 48fok.

(#228) solfilo
Azt a gépet használom ami az adatlapomon van. Lehet, hogy a win 8.1 átka vagy valami nem kóser nálam, de jegyzettömbön kívül valami más feladatot kap akkor nagyon lusta lesz. Bekapcsolom, beizzik, ssd tevékenység nincs, de az egér még mindig a foglalt ikont mutatja és 40%-on jár a proci. Ne tévesszen meg a 3,5Ghz, minimális teljesítményt hoz csak. :(

(#232) CJ4567
Hát ööö eladó 40k-ért, de neked odaadom 30k-ért, mert írtad, hogy örülnél neki!
Gémör, nem dohányzó, megkímélt, szeretett q9550!!!

(#235) ViZion válasza Pickit3 (#234) üzenetére


ViZion
félisten

Alaplapod milyen? Lehet bios frissítés, takarítás esetleg használna. Ilyen fura hibák néha a por miatt is vannak, ram és VGA kivesz-betesz és jó.

Mackósajt: ehh, nem nagyon érek rá, az a bánatom. De van tervező és alkalmazott grafika topik, oda dobd be, hátha. Mikorra kellene?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#236) Pickit3 válasza ViZion (#235) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Gigabyte g31m-es2l rev.2.0, bios frissités volt(2010-es bios a legfrissebb rá).

(#237) Televan74


Televan74
nagyúr

A következő generációs APU -hoz és FX -hez elég lesz a 3000Mhz DDR4 memória?
Tudom lutri az OC ,de gondolom jobb ha gyorsabb memóriát veszek hátha bírja a APU/CPU.
CL15 3000 vagy CL16 3200 -as? :F

16GB fölé nem megyek egyenlőre,játékoknak szerintem elég lesz még pár évig. :)

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#238) Pickit3 válasza Televan74 (#237) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Ha a gyí-nek elég akkor az amd-nek is. ;]

(#239) Methionyl


Methionyl
senior tag

Gyors kérdés. Ki hogyan mivel milyen módszerrel pasztázik?
Mindenki véleményére kíváncsi vagyok

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#240) hszilard666 válasza Methionyl (#239) üzenetére


hszilard666
veterán

Pici pötty a cpu/gpu ra, és a hűtő majd szétnyomja. Így biztos hogy bubi mentes jó hőátadás lesz.

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#241) ViZion válasza Methionyl (#239) üzenetére


ViZion
félisten

Én X-es vagyok, de pl. GPU-nál soknak ítéltem és vékonyra húztam, nem akartam semmi esetre sem kifolyatni.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#242) Pickit3 válasza Methionyl (#239) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Nekem valaki azt javasolta, hogy dugjam a kezem egy kiflis zacsiba és a kezemmel kenjem szét.... na ezt ne alkalmaz, mert rossz technika. Tapasztalat. Van egy lejárt diákom és azzal szoktam néhanapján csinálni, de általában lustaságból nem szoktam elővenni és inkább az ezüstpasztás "töncsöre" végével kenem el szépen és eddig ez vált be nekem bár kissé időigényes.

(#243) ViZion


ViZion
félisten

Küldetés: Ócó laptop netezésre, Yt videókra Linuxal, édsanyámnak.
AMD Quad-Core A4-5000, vagy valami Intel 2xxx, esetleg 3xxx procis+IGP-s szörny lenne erre elég?
Nyilván minél olcsóbban, új, semmi extra...

Fentiekkel van vkinek tapasztalata? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#244) Methionyl


Methionyl
senior tag

Köszöntem mindenkinek, végül bankkártyás módszert alkalmaztam.
Az előző egy hosszú csík volt középen. 4-5 fokot nyertem így :C

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#245) hszilard666 válasza ViZion (#243) üzenetére


hszilard666
veterán

Nekem mutterom, egy quad 2 duós acer erőgépet használ, dedikált vidikártyával, de képes azt is belassítani a Muti, ha 90+ lap van megnyitva és abból 3 mon videót néz. Én nem vennék nagyon gyenguszt, hamar beadná a kulacsot. Valami öreg Dell workstation esetleg? azok atombombát is túlélik, s rendes hűtés van benne. Tesóm 5 évig egy olyat nyúzott, soha nem takarította ki és nem hangoskodott meló közben sem, pedig szedte a szemetet az asztalról rendesen.

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#246) ViZion válasza hszilard666 (#245) üzenetére


ViZion
félisten

Körbenéztem, PH!-n a szokásos tanács: semmi nem jó, csak az üzleti használt, etc... Az a lapos nekik a belépő, amin asszony dolgozik és szép nagy exceleket nézeget, meg PPT-t szerkeszt, minecraftozik és Heroes V-t tol... LOL
Szerintük gyenge és rossz minőség, én meg azt mondom ez tényleg karcmentes, halk, bő egy éves, de kutya baja.

Anyám még hurcolni sem fogja, csak praktikusabb. Nem veszek nagy dobozt, monitort, kanócokat, mert minek?
Nem hinném, h megfogja bármi a linuxot, eleve nem kell AV, meg a halom gyökérség, ami a win része. Ubuntu vagy vmi. változata (Peppermint 6, Lubuntu, Xubuntu, Zorin) lesz sztem, de Fedora fanként azt sem vetem el.

Havertól Intel n3050 procis számlásan 75k és zsír új, ha nem lesz jó, akkor meg eladom... :B

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#247) letepem válasza ViZion (#243) üzenetére


letepem
aktív tag

10colos tabi tartóval/ billentyűzettel? Kínából 30-40 itthon 60-80+! Szerintem jó választás, én most vettem egyet kipróbálni milyen ez a dualboot android+win10.Persze én is édesanyámnak, csak még nem kapta meg! :DDD Hát, elég kemény, mit ki nem hoznak ezekből a kis tabikból (atomos kiadás), bár AMD-vel szereltet inkább vettem volna :DDD

Slusszpoén: mindezt 460 darab magyar köztársasági 50 forintos bankó ellenértékeként sikerült megvásárolni!

[ Szerkesztve ]

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#248) hszilard666 válasza ViZion (#246) üzenetére


hszilard666
veterán

Poweruserként csak a saját szemszögemből tudok cucclit ajánlani. Bocsi. :B Nem ismerem az ubuntut, csak hallomásból tudom hogy már egy középkategóriás mikrón is szépen elfut :D

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#249) CJ4567 válasza Pickit3 (#234) üzenetére


CJ4567
veterán

Gémer? És viszi a gétéaötöt? ;]

Amúgy egy Xeon E5440(Q9550 kb.) ami tervben van.

Nem tudom nálad mi a gond, mert az E8400 lassuló HDD-vel nem ilyen.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#250) ViZion válasza letepem (#247) üzenetére


ViZion
félisten

engem biztos megfognának, lenne vá, áfa, akármi... és a tab nem is működne :D
Beszéltem anyámmal, tabot akart, mert ócó, de lapos bejönne jobban, mert nagyobb, kényelmesebb. Akkor kipótolom.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.