Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Televan74


Televan74
nagyúr

MSI RX480 Valley teszt! Alapból a led nem változtatja a színét! :D

Idle hőfokok.

Valley alatt!

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3002) hackeeeee válasza Televan74 (#3001) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megnéztem most már Én is:

VGA default, CPU: 4800.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#3003) Habugi


Habugi
addikt

Nagyon melegek a kártyáitok.. :N

Íme egy igazi kazááán, a saját gyári Tri-X hűtésével, 10p Valley után:

:D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#3004) hackeeeee válasza Habugi (#3003) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ő, Én auto ventivel toltam. :)

Véleményem szubjektív...

(#3005) Habugi válasza hackeeeee (#3004) üzenetére


Habugi
addikt

Az elég igénytelen.. :)

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#3006) hackeeeee válasza Habugi (#3005) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tesztre jó volt. :)

Véleményem szubjektív...

(#3007) Habugi válasza hackeeeee (#3006) üzenetére


Habugi
addikt

Neb@ssz hogy a tiéden sincs VRM szenzor?! :Y

Még a VRM1-en sem? HWInfo64 sem mutatja?

Fel nem fogom miért szh@rrágózik ezen évek óta az NV.., így könnyű benevelni az átlag fogyasztómajmokat hogy milyen hűvösek a kártyák.. :( :(((

Neki milyen jól jött volna..: [link]

~10mp-től érdemes nézni a gépházat.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#3008) hackeeeee válasza Habugi (#3007) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sajna nincs, tudtommal egyiken sincs.. De ezt beszéltük is korábban ha jól emlékszem.

Jah, ez kemény. :(

Mondjuk erre azt mondom, hogy hiába lenne szenzor, valszeg úgyis elpukkanna.. :(

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#3009) Habugi válasza hackeeeee (#3008) üzenetére


Habugi
addikt

Cserébe megy mint a disznó! :K

Gainwardal amúgy sincs para, ez 90% hogy EVGA kártya volt még 'jánykorában, arra mindenesetre jó hogy egészségesen visszahúzza a valóságba az EVGA fanatikusokat.

Btw.., érik az új Win10, nagyon megnézném már az új 3TréMark tesztet.
Az a baj olyan mintha a fogamat húznák.., ezt a foskupacot is hetek alatt raktam olyan állapotba tavaly év elején hogy azóta sincs semmi problémám vele, előről kezdeni.., bahhh.. :((( :O :O

Szerk.:

Azért ha van szenzor az OSD-k fénykorában.., kurvára el lehet ám kapni még pukkanás előtt.., tekintve hogy vagy ismerős vagy családtag még évekig szokta használni az általam kinőtt kártyákat, szeretek vigyázni rájuk és nem nagyon engedtem soha 70 fölé.., a tűzijáték pedig bőven 120+ fölött jön.

Más..

Nesztek egy kis Stellaris: [link]
Plusz egy hivatalos: [link]

Neked már mutattam de hátha valakit megmar a topicból.., elképesztően berántott.
Mint mindent ezt is "kipróbáltam" első nekifutásra, manapság olyan mértéket ölt a szeméthegyek sorozatgyártása hogy ez sajnos kötelező, minősíti a játékot azt gondolom ha elárulom hogy kettő órával később már ott figyelt a Steam fiokomon.. :B

Igen, hihetetlen de igen, ilyen játékot is csinálnak még manapság, a sok AAA hulladékot meg ott egye meg a franc ahova és akiknek szánják őket.. :U

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#3010) hackeeeee válasza Habugi (#3009) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ő, jah.. :) Játék közben igen, viszont volt olyan is, akinek standard power ON-nál szállt el.. :(

Nekem így 65-70 fok között megáll játék közben, ha már kicsit befűt, plusz melegszik a szoba, de az még elmegy.

Jóanyag, próbálgattam meggyőzni magam róla, de nem ment. :D Cserébe már ~15 órát beletoltam a TR-be, és még nem áll sehogy, cserébe gyűlnek az Achi-k. :)

Véleményem szubjektív...

(#3011) Habugi válasza hackeeeee (#3010) üzenetére


Habugi
addikt

Paradox féle "4x" Grand strategy, ha nem ismered őket/nem vagy hozzájuk szokva akkor taccsra vág 5-10p alatt annyira komplex. :)

Az új TR tőlem is kapott annyit, sőt többet is, nincs vele igazából nagy gáz, annyit fájlaltam hogy a fejlesztések nem érnek sokat, kb a mainstory 40%-ánál már maxos volt a karakter.
A grafika elképesztően jó, annyi szépshéghibával hogy az összes élsimító eljárás amit beleraktak nem ér két fillért sem, még a VSR@1440p is töredezedt maradt mint a franc (cserébe ilyen lapáj-homály-elmosódott ocsmányság az összes AA-val a grafika), tán az SMAA-val állapodtam meg, gondolom maga a motor ilyen vagy a fene tudja, long story - short story, a fenti AAA-s észrevételem, konzolátiratoknál extra élvezet. :(((

Szerk.:

Egészen pontosan ezen a részen hagytam abba: [link]

Jól emlékeztem egyébként, SMAA-val kötöttem kompromisszumot, az FXAA volt true okádék, a TXAA meg mindennek az alja. Mondjuk nem néz ki rosszul de látszik amiről beszéltem, ez 1080p és látni mennyit ér benne az AA.. :U

Mondjuk ahhoz képest hogy SzennyWorks nagyon szépen ment a 390X-el, még OC sem kellett mellé, plusz ahogyan az OSD-n is látszik, nem csak Valley alatt kazááááán.. :DDD :P

A "4GB vRam mindenre elég manapság FHD-ben.." mantrának is feladja az utolsó kenetet..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#3012) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Mai nap mottója.

Reggelt pupákok. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#3013) hackeeeee válasza Habugi (#3011) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én ugye csinálom a DLC küldetéseket, tombokat, amiket csak tudok, így elég lassan halad.. :)

Én ugye sima SMAA-val tolom, nem nagyon van rece, SSAA-val még jobb lenne, de elég drasztikusan csökken tőle a teljesítmény. Szal, fogalmazzunk úgy, hogy SMAA-val szebb a játék, mint 390-nel volt.

Vram kérdés, Nálam átlagosan 6GB körül van, néha 7,5, vagy még kicsivel több.

Ó, az jó rész.. Már nem is emlékszem, hogy kellett megcsinálni.. fel is húzott annó.. már várom. :D

Reggelt az ittenieknek.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#3014) Beretvás


Beretvás
addikt

Reggeltet a naplopokoknak..

(#3015) Apucy01


Apucy01
őstag

Reggelt lények és szörnyek! :DDD

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3016) Televan74


Televan74
nagyúr

Jó reggelt! Hoppá már nem reggel van? Részvétem a korán kelőknek. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3017) stratova válasza Televan74 (#3016) üzenetére


stratova
veterán

Hasonlókat, galád 9gag.. nem szabad megnyitni azt az oldalt fekvés 2:35 kelés 5:45 -_-

(#3018) Beretvás


Beretvás
addikt

Dolgozni szorgalmassan ;]

(#3019) Gyuri27 válasza Beretvás (#3018) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezért a bnet ballancomra küldjél 5 eurót mer széjjel váglak. Nézzek oda. Olyan kicsi, hogy még elviszi a csipa oszt osztja az eszet. :DDD :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#3020) stratova válasza Gyuri27 (#3019) üzenetére


stratova
veterán

Még csipás a szeme de már beretválkozik, ki érti ezt... ;]

(#3021) Gyuri27 válasza stratova (#3020) üzenetére


Gyuri27
félisten

Menjél már. Nem tudom mire használja a borotvát, de biztos nem arra amire kellene. A mai fiatalokon nincs szőr. A fiúk úgy néznek ki mint a lányok. Én nem tudom hova fajul ez a világ. Régen egy pasi szörös volt. Egy nő csupasz (mindenhol). De most. Ehh jobb erről nem beszélni. Mert csak felidegesítem magam.

Amd - Radeon - Ryzen

(#3022) Beretvás válasza Gyuri27 (#3019) üzenetére


Beretvás
addikt

Hogyne. Feleségü ne vegyelek?? ;]

(#3023) Televan74


Televan74
nagyúr

Újra itthon.Nagymama két hétre letudva.Fát hasogattam neki, meg le kellett vág két vastag diófaágat.
Vizsgák tegnap letudva.Jövő héten kiderül hogy 12 -es leszek e.

Megyek játszani! :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3024) Apucy01 válasza Televan74 (#3023) üzenetére


Apucy01
őstag

Megyek játszani! :D Vele??? :DDD

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3025) Beretvás válasza Apucy01 (#3024) üzenetére


Beretvás
addikt

Vagy a pimplivel.. ;]

(#3026) Apucy01 válasza Beretvás (#3025) üzenetére


Apucy01
őstag

:DDD

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3027) Televan74


Televan74
nagyúr

Úgy néz ki,hétfőre jön a csere HDD. :P

A picike pöcökizgatómat meg békén hagyni! Már lógósra vette a figurát. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3028) Beretvás válasza Televan74 (#3027) üzenetére


Beretvás
addikt

a pimpli? ;] ;]

(#3029) Apucy01 válasza Televan74 (#3027) üzenetére


Apucy01
őstag

kutyi nyugi úgy is itt van nem sokára a nagy szuka vadászat a blökiknél. :)

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3030) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Úgy router beüzemelésre került tegnap, dolgozik szépen, a réginek pedig megvan az új gazdija, úton van hozzá. :)

Véleményem szubjektív...

(#3031) Gyuri27 válasza hackeeeee (#3030) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vga, táp, router. Rád szakadt a nemzeti bank?

Lassan egy hete nem léptem be a facéra. Lassan mindent magam mögött hagyok a régi életből.

Amd - Radeon - Ryzen

(#3032) Apucy01 válasza Gyuri27 (#3031) üzenetére


Apucy01
őstag

jaaa jön a hideg osz kötözöl le a 7. bugyorba mi? :DDD

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3033) Gyuri27 válasza Apucy01 (#3032) üzenetére


Gyuri27
félisten

Így is fogalmazhatunk. A régi élethez már csak a ph, ti köttök. Szóval ha nem leszek, akkor teljesen megváltoztam.

Amd - Radeon - Ryzen

(#3034) Apucy01 válasza Gyuri27 (#3033) üzenetére


Apucy01
őstag

úgy is megtalálunk!!!! a kén szag semmivel nem téveszthető ősze! :DDD

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3035) Gyuri27 válasza Apucy01 (#3034) üzenetére


Gyuri27
félisten

Eddig 2x váltottam életet. Kényszerből persze. Nemigen néztem, mentem vissza. Szóval ha csak nem vagy Óz nem találsz meg ha nem akarom.
Nincs jó kedvem. Nő bennem megint a sötétség.

Amd - Radeon - Ryzen

(#3036) Apucy01 válasza Gyuri27 (#3035) üzenetére


Apucy01
őstag

mi a gond vöri pajtás?

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3037) Gyuri27 válasza Apucy01 (#3036) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az élet. Semmi más.

Amd - Radeon - Ryzen

(#3038) Beretvás válasza Gyuri27 (#3037) üzenetére


Beretvás
addikt

nem olyan szar az..

más..: nem nagyon akar mulni a vállfájásom, kezdek fosni hogy komoly a baj.. nem volna jo ha véget vetne ez az edzéseknek... :(((

(#3039) Apucy01 válasza Gyuri27 (#3037) üzenetére


Apucy01
őstag

hát az egy nagy kalap sz@r! tapasztaltam a saját bőrömön eleget 9 éves korom óta, de hát muszáj a sz@rral szembe szállni még ha lapáttal kell hányni akkor is! :K

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3040) Pickit3 válasza Gyuri27 (#3037) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Ne nézz vissza, csak előre. Gondolj valami szépre ami boldoggá tesz. Én is ezt teszem különben nem bírnám ki a nagy főnököt.
Muzsika.

(#3038) Beretvás
Fegyencedzés?

[ Szerkesztve ]

(#3041) Apucy01 válasza Beretvás (#3038) üzenetére


Apucy01
őstag

megyek oszt megmütölek teeeeeeeeee jó? lehet hogy kicserélem a kezed a lábaddal! :P ;]

Mars dokihoz Troll!!!!

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3042) Gyuri27 válasza Beretvás (#3038) üzenetére


Gyuri27
félisten

Van mikor épp nem. De a szarból sokkal több jutott.

Apucy01: de mer nem akarok.

Pickit3: előre? Ott nincs semmi koma. Szépre? Mint pl?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#3043) Apucy01 válasza Gyuri27 (#3042) üzenetére


Apucy01
őstag

teeeeeeeeeeeee én kitépkedem szálankint az a megmaradt rót veres bundádat (már amit meghagytál magadon mikor a bolhák miatt vakartad magad!) :DDD :DDD kapd össze magad pajtás fel a fejjel és durr egy nagy fules a sz@rnak!

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3044) Beretvás válasza Gyuri27 (#3042) üzenetére


Beretvás
addikt

mit mondjak.. nem ugy nöttem én sem fel mint az átlag.. nem volt hogy nem csinálom, kint meloztam a szülökkel még a többi kis elkényeztetett köcsög alá tettek mindent.. de talán jobb is, söööt.. amim van azért megdolgoztam semmit nem kaptam én sem, ugyhogy átérzem a dolgot vénséges Troll...:DDD

(#3045) Beretvás válasza Apucy01 (#3041) üzenetére


Beretvás
addikt

menjen oda akinek két annya van, nem mond az sem mást mint , hogy kiméljem meg kenegessem.. na azt hogy? dolgozni kell menni ott meg emelgetni ezt azt. de edzeni is kell.. :W :W

(#3046) Beretvás válasza Pickit3 (#3040) üzenetére


Beretvás
addikt

jah nem. sima gyurmázás, olyan 2007 ota.

(#3047) Apucy01


Apucy01
őstag

mentem srácok jók legyetek!! :)

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3048) Pickit3 válasza Gyuri27 (#3042) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Tudom, hogy egy váláson keresztülmentél amit nagyon nem szeretnék átélni. Van egy kollégám aki ugyanebben a cipőben járt, 54éves és 2 éve keresett egy barátnőt akivel azóta is együtt vannak, mert Őt is megcsalták.
Nem azt mondom, hogy keress egy barátnőt, de mindenképp tereld el a gondolataidat valamivel, hobbival. Pl: Én szeretek mikro elektronikát buherálni meg fegyenc edzeni, Te is csinálj valami hasonlót.

(#3046) Beretvás
Akkor itt a hiba, az edzés felejtős egy-másfél hétig. Utána is csak lány fekvővel kezdj és valószínű, hogy nem jön elő a fájás. Addig is pihentesd!

[ Szerkesztve ]

(#3049) Apucy01 válasza Pickit3 (#3048) üzenetére


Apucy01
őstag

igazad van inteles vasutas! :)

én idén januárban váltam szintén fére kufircolt az asszony de hát ez van!

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3050) Beretvás válasza Apucy01 (#3049) üzenetére


Beretvás
addikt

leglább elástad eeeE?? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.