Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Beretvás válasza ViZion (#650) üzenetére


Beretvás
addikt

uhhh.. ijenkor lapáttal addig ütném a delikvenst még mozog... enyire sik idiotának lenni....

(#652) vhw válasza Beretvás (#651) üzenetére


vhw
addikt

Ha egyszer belül volt mocskos... ehh... :N

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#653) ViZion


ViZion
félisten

Kis délutáni Seb Fontaine... [link] :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#654) ViZion


ViZion
félisten

ejj, betyáros egy videó. Milyen fantasztikus emberek vannak! :Y [link] :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#655) Televan74 válasza ViZion (#654) üzenetére


Televan74
nagyúr

És hány embernek nem sikerül ;] .

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#656) ViZion válasza Televan74 (#655) üzenetére


ViZion
félisten

az nem férne el még YT-on sem. :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#657) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt népek :D
ide is beböfögöm, hátha érdekel valakit a cikkeményem :DD
... és ez alatt a kékséges Mesterre gondolok ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#658) ViZion válasza Lacielvtárs (#657) üzenetére


ViZion
félisten

Érdekel hát, csak most rohanok boltba, meg ezer felé, amíg van nyitva valami. Este majd olvasom!
Rettegj rettentő kritikámtól! ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#659) Lacielvtárs válasza ViZion (#658) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Előre is rettegek, rettentő kritikádtol Mester embor :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#660) ViZion válasza Lacielvtárs (#659) üzenetére


ViZion
félisten

voltam teszkóban. Szerintem kitört a zombivész, megyek karókat hegyezni! :Y
Ennyi ember nincs is a városban sztem, mint ami a bótbanvót' :o

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#661) Lacielvtárs válasza ViZion (#660) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ez jó, ezen most nagyot borultam :D
Pont erről írtunk az általad ignoralt topikban, mintha a walking dead lenne ilyenkor :P

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#662) Gyuri27 válasza ViZion (#660) üzenetére


Gyuri27
félisten

Máshol világvége előtt nincs akkora tumultus mint nálunk 3-4 napos ünnepen.

Rövid ideig voltam a budaörsi baumaxban. Ne tudd meg.
Azt se értem, hogy 4 napos ünnepre miért kell 2 heti élelmet felhalmozni. De, hogy egy barkácsba mit kell felvásárolni azt végképp.
Nem nem a melósról beszélek aki 4 napi anyagot megvett (mert melózni kellett).
Majd 3-4 napos zárva után a nyitás. Ahhh. Nyitás előtt 10-15 percel már lincshangulat volt, mert nem engedtük be az úri közönséget. A melós akkor se tolakodott.
Csak a jól fésült hányingerek, meg a pupmba szájú dzsipós hidrogénribanc. Meg persze a mamik. Mondjuk ők mindig sietnek és tolakodnak. Ami rendben is van. Hiszen a kaszás bármikor jöhet. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#663) SHO(KER válasza Lacielvtárs (#657) üzenetére


SHO(KER
csendes tag

Sajnálom, hogy így jártál a Windows Phone-nal, de én is nagyon félek, hogy mi lesz, ha egyszer kileheli a lelkét a Lumia 925-öm, mert én sem látok már fantáziát az új készülékekben, és a platformban is egyre kevésbé. Tökéletesen át tudom érezni a helyzeted, mert nekem is csak WP okostelefonom volt eddig, és nagyon bíztam a sikerében már a kezdetektől.

(#664) Lacielvtárs válasza SHO(KER (#663) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Köszi a részvétet :D megszenvedtem hogy a saját karomon tanuljak.
Ha megadta bármilyen módon magát a telefonod, én gondolkodás nélkül ajánlom a p8 telefont :K

Jah és jó reggelt a topiknak

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#665) Pickit3 válasza Lacielvtárs (#664) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Épp most akartam muternak wp-s telót venni, de most már mégbiztosabb, hogy nem azt veszek neki. Hanem valami nyűhetetlen lenovot.
Kicsit gyorsan nekiugrottál a teló vételnek ,a p8 lite-ról nem 100%-ig pozitív a visszajelzés. Ott van pl a kicsit "csúnyább" honor 6 ami minden téren combosabb a p8 lite-tól és árban majdnem egyszint. Bár wp után minden jobb. :D

(#666) Lacielvtárs válasza Pickit3 (#665) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ez igy igaz... A wpvel sem volna baj ha működött volna, akar kompromisszumokal.
De ez a peldany azt sem skarta.
En jelenleg ugy ezrem ezt nem kapkodtam el. A combossag nekem nem fontos, inkabb a megbizhatosag es az uzembiztos mukodes...
Nekem tetszik ez a p8 lite.
De majd latjuk mit hoz a jovo.
A wp 8.1 jo, azt merem ajánlani :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#667) CJ4567 válasza Lacielvtárs (#666) üzenetére


CJ4567
veterán

Ördög vagy ;]

Más: kicsit teszteltem ma mennyit bír a VGA tuningban: 850/1200-ról 990/1350-re simán megy, 1GHz-t nem teszteltem még rendesen. Csak a gond: semmit se ér :Y

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#668) Lacielvtárs válasza CJ4567 (#667) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :K
jó reggelt, itt is :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#669) Pickit3 válasza Lacielvtárs (#666) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Jó oké csak mondom, hogy sokan váltottak p8lite-tól honor 6-ra és ugyanakkora lépésnek érezték, mint most Te a wp-ről lite-ra. Akik váltottak azok sokan dicsérték a rendszert, a kamerát, a kijelzőt, az üzemidőt és a hardvert. De majd remélem, hogy egyszer Te is veszel egy jó telefont. ;] De hogy ne legyen sértődés az okoskodásomból így csak Jó reggeltet kívánok. :)

Szeged; reggeli csúcsforgalom+mazsola sofőrök=káosz! :(((

(#670) Lacielvtárs válasza Pickit3 (#669) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

azért azt leszögezhetjük, hogy nem sértődtem meg... :DDD
több kell ahhoz hogy megsértődjek, mint egy lite telcsi ;]
neked is jó reggelt :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#671) Pickit3 válasza Lacielvtárs (#670) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Igyekszek bratyi. ;]

Bakker gyilkos dolog ez a fegyenedzés, dehát meg kell dolgozni a kézenállásban végzett egykezes fekvőkért. Remélem csak én vagyok itt az egyetlen sportember, a többiek itt mind pocakos rendszergagdák akik maximum forró amd procikat emelgetnek, ugye? Szóval igazam van. :D

Láttátok wolfman poszterét? Hatalmas. :D

(#672) ViZion válasza Pickit3 (#669) üzenetére


ViZion
félisten

Megvédem csaj-avataros barátomat!
Bizony húzni kell egy határt. Nálam is olyan 35-40, sírva olyan 45 k amit telóért adnék (nem mintha nem futná rá, de nem konzolt akarok azért...). Cserébe nem várom el, h 3D fullHD Leica objektíves musiccenter legyen, teleport se kell, meg oculus rift támogatás se. Az se baj, ha nem penge vékony, nem hajlított, nincs kivetítő benne. De a telefon, SMS, naptár, mail az KIFOGÁSTALAN legyen. Ne kelljen várni rá, ne kelljen óránként tölteni. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#673) Lacielvtárs válasza ViZion (#672) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+99999999999 ÁMEN, Atyám :R
én is így vagyok vele, ahogy Hofi mondta anno,"... minden legyen az ami,a krumplileves, legyen krumplileves.."
tehát a mai világban már kicsit tágasabban kell értelmezni a telefonos világot, de ahogy Mester is mondja (akinek feltűnően, nem lányos az avatrja, szemben az ennyimmel ;] )
nem várok el sokat egy telefontól, de azt igen, hogy működjön és ne kelljen egy-két naponta visszaállítgatni, ha használni szeretném...
és igen, van egy piszológia határ, amit én - mint értelmes embernek tartott, alul műveletlen magyar honpolgár - adnék egy teleofnért.
már az a Húver "gát" telefon is súrolta azon határt , melyet térden állva, bűneit megbánva, kiadatva érte a megfelelő címleteket átadva, szinte fizikai fájdalmat érezve, az edigitál Itt fizesd ki, pultjánál állva :D

ui: no ezt jól megasszontam :W

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#674) ViZion válasza Lacielvtárs (#673) üzenetére


ViZion
félisten

ejj, gyönyörű körmondat volt. :R

Nekem a teló munkaeszköz is -telefon, SMS, mail, naptár-, az extra a fényképező, néha jó lenne jobb. Kis méret legyen, ez is fontos. Mondjuk itthon többnyire lesz*rom már a mailokat, ami fontos, csak arra szánok pár karakternyi választ.

Anno 2"-on is mindent láttam, nem kell 5%, igaz kényelmes nézni, de szívás cipelni, elővenni, elrakni... cserébe hamar eltörném. Cégnél is pislogtak, h kis lenovo-t választottam, igaz mondták, h nem lenne sértés, ha nem ájfont választanék, mint a kolléga, de ha az kell, akkor az... Én meg ráböktem (PH olvasás után) a 35k Lenovora... de ez ennyit ér is símán. Nem tudom lecserélni, mert nincs kicsiben normális kijelzős teló. Van egy céges Lumia -talán 750 :F de nagy és nem is tetszik a menüje sem. Meg hát ugye az elvtárs is megásta nálam a winphone sírját...

Csak lesz valami kivetítős dolog, vagy ilyen googleglass akármi, hogy ne kelljen ekkora téglát hurcolni, de mindent lássunk :U

Érdekes, h PC HW-re "lazábban" költök, ezt használom is órákat, telefon, autó meg csak valami legyen, ami ócó és teszi a dolgát.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#675) Televan74 válasza ViZion (#674) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én a Lumia 550 -hez akciósan jutottam hozzá. Bár én csak telefonálásra és sms fogadásra használom,meg talán néha egy kis youtube. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#676) Lacielvtárs válasza ViZion (#674) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:R egy jo elvtars segit ahol tud, mint a kisdobos :DDD
De a telefonrol is egyfele keppen gondolkodunk...
Igazabol nem szabad kifelejteni hogy azert fontos a jo es normal meretu kijelzo, mert a kicsit nem nagy elmeny a felnott tartalmat megtekinteni ;]

Televan:
bizony bizony, jo uzletet kotottel, meg kell hagyni... :K
Bizony lett egy jo telefonod, es csak ez szamit :DDD
Minden mas mellekes ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#677) Pickit3 válasza Lacielvtárs (#673) üzenetére


Pickit3
aktív tag

and Vizsön college.
Én semmire se költök szívesen, leginkább az 5 deák bácsi fájt amit letettem a honor 6-ért az edigiben, de az vigasztal, hogy másfél év után is kib@szott jó telefon. De nekem amúgyis fontos volt egy nyűhetettlen telefon, mert elég sokat használom és nem csak telefonálásra. Számítógépre jobban sajnálom a pénzt, ezért is használok még c2q-ot. (Meg azért mert a pc alkatrész árak nem kicsit elborultak meg kocsira spórolok.) Meg nem is használom gyakran, a 750ti-be is csak 26napot hajtottam másfél év alatt. Szóval még bejáratós.

(#678) vhw


vhw
addikt

Mi a helyzet amugy az AM4-gyel?
Decemberi-januari keltezesu hirek a legfrissebbek...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#679) customer114


customer114
senior tag

Sziasztok,

Nemrég újítottam be egy Asus R9 270x DCu2-t. Olvasgattam a kártyáról guglizva, illetve itt PH-n is és nagyon sokaknak hibásodik meg mostanában a típus. Van bármi széria hiba alapja ennek, vagy csak paranoiás vagyok az új kari miatt? :B (elvileg egy zsír újat vettem, ami garancia cserélt - erről is többen írták, hogy konkrétan ezt a típust kapták gari cserébe régi kártyájuk helyett. Mi ez valahol volt egy Asus 270x DCu2 raktár kimaradt karikkal? ;]

Köszi.

(#680) DiszNóÓl válasza customer114 (#679) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Nekem is pár hete halt meg a 2 eves 270x-em.

HATER

(#681) customer114 válasza DiszNóÓl (#680) üzenetére


customer114
senior tag

Órajeleket piszkáltad vagy természetes halált halt?

(#682) DiszNóÓl válasza customer114 (#681) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Egyszer megnéztem mit tud, kb 1,5 éve. Azon kívül nem piszkáltam. :(

HATER

(#683) ViZion


ViZion
félisten

Hétvégi "bulibamelegítő" [link] ;] :D
...mert megérdemlitek ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#684) stratova válasza ViZion (#683) üzenetére


stratova
veterán

Á..... Fájdalmas... Ezért járna egy macskanyávogós büntetés, de tekintettel leszek a topikra.(te még a végén még élveznéd is... :P)

whv: jó kérdés, a találgatósban van aki szerint nagyobbat szólna Summit Ridge-dzsel együtt, mintha csak Bristollal dobnák piacra (mondjuk a konfigodat elnézve neked is inkább egy Summit/Raven lenne érdekes).

[ Szerkesztve ]

(#685) ViZion


ViZion
félisten

Maxkeyboards rendelés lesz, ha vkinek kell valami onnan, akkor írjon, megadom a kolléga nevét, aki intézi.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#686) CJ4567 válasza stratova (#684) üzenetére


CJ4567
veterán

[link]

No Sana No Life

(#687) hszilard666


hszilard666
veterán

Srácok ASAP Help kéne!
Adott egy AVC hercules, honnan tudom hogy melyik a kimenő és bejövő ág?

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#688) ViZion válasza hszilard666 (#687) üzenetére


ViZion
félisten

Volt ilyenem, nézd meg logoutomon, mintha írtam volna. Most éhezem, ha nem találod ránézek. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#689) hszilard666 válasza ViZion (#688) üzenetére


hszilard666
veterán

megvaaaan! thanks boss!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#690) ViZion


ViZion
félisten

Dolgozom ismét... ilyenkor előkerül az offline zene gyűjteményem, csemegézek.
Most ezt találtam: SPISS - My Slang
Nem tudom mi lett vele, de ez nekem bejövős, pedig kevés rap zenére tudom azt mondani, h tetszik.

Másik a Ludditák... érdekesek voltak, vége is lett. :U [link], mondjuk őket a nyóckerből ismerik sokan, ők ott a qrvák... [link]
"Azért vagyunk a világon, hogy valahol Hoppon legyünk benne..." :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#691) ViZion


ViZion
félisten

Magam is meglepődöm néha, h mik fent vannak YT-on, szerencsére más is kedveli a 1990-2005 elektronikus zenéket. Szeifert is megvan ott, Travelling To Happiness [link] ejj, erre még ma is tudnék reggelig "szeletelni" :B

Nah, mindenki elpályázott wellnes hétvégére? ehh... :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#692) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Itt is boldog nyusszit mindenkinek :K
Képzeljétek, tegnap muszáj volt hardvert cserélném :D

Teljesen rendben van, teszi a dolgát :B (kopp-kopp)

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#693) vhw válasza Lacielvtárs (#692) üzenetére


vhw
addikt

Neon nincs? :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#694) Lacielvtárs válasza ViZion (#691) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jaja, sok minden van tubon... En is meg tudok neha lepődni :K
Tenyleg igaz hogy ami nincs fenn YouTuben az nem is létezik vagy meg sem történt :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#695) Lacielvtárs válasza vhw (#693) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Az nincs ;]
De lehet majd tuningolom kicsit :))

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#696) ViZion válasza Lacielvtárs (#692) üzenetére


ViZion
félisten

Adatok? RPM, fogyasztás, OC? IBT 10 kör lefut? :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#697) Lacielvtárs válasza ViZion (#696) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

1400 RPM, meg eddog 6 kör IBT gond nélkül lefutott :C
A gyártó természetesen VIA ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#698) ViZion válasza Lacielvtárs (#697) üzenetére


ViZion
félisten

VIA?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#699) Lacielvtárs válasza ViZion (#698) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Simán :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#700) ViZion válasza Lacielvtárs (#699) üzenetére


ViZion
félisten

Akkor pihenj kicsit... régi relaxálós zene [link] imádom. :B
Kedvenc játékom (MWO) meg vmiért ma nem fut, csak tudnám mi a baja... ehh.
Indulás után pár perccel fagy.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.