Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) stratova válasza Malibutomi (#549) üzenetére


stratova
veterán

Ez egyáltalán nem hátrány/rossz :D

Ormányos-kormányos: Sőt, asszony szerint agyilag még 20 sem vagyok

[ Szerkesztve ]

(#552) mackosajt válasza ViZion (#550) üzenetére


mackosajt
addikt

Még van 4 napom és két évem a 40-ig.
Nálam még az "A" oldal forog.

Bár néha a cavinton mintha kezdene hiányozni, vagy csak annyira túl sokat vállalok. Nem tudok nemet mondani.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#553) Methionyl


Methionyl
senior tag

Na, végül berendeltem egy ilyen monitort, kíváncsi leszek a Freesync-re.
Holnapra itt is van elvileg

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#554) F34R válasza Malibutomi (#549) üzenetére


F34R
nagyúr

Orulj neki ha annyinak erzed magad. A kis gyerekek engem is bacsiznak pedig meg messze vagyok az eletkorodtol.

(#552) mackosajt

Cavinton helyett hasznalj termeszetes dolgokat, pl ginko-biloba-t

(#553) Methionyl

Adaptiv-sync-en mennyit tud 90Hz-t?

[ Szerkesztve ]

(#555) ViZion válasza Methionyl (#553) üzenetére


ViZion
félisten

Jól néz ki!
Mutatós a fehér, csak ritka is. Most a céghez fehér Phillips-ek jönnek, mindenkinek ez tetszett.

stratova: beszó'táá? ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#556) mackosajt válasza F34R (#554) üzenetére


mackosajt
addikt

Csak vicceltem.

Amúgy ezen dolgoztam ma.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#557) ViZion válasza mackosajt (#556) üzenetére


ViZion
félisten

Frankó lett! Majd dobhatnál képeket.

Nekem ma megjött a Func KB-460 MX-Red kapcsolós, világítós... fain, de black után marha fura. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#558) F34R válasza ViZion (#557) üzenetére


F34R
nagyúr

Gyengebb, nem nagyon erzed ahogy lenyomod en pont igy voltam a brown-al.

(#559) ViZion válasza F34R (#558) üzenetére


ViZion
félisten

Amikor megjött a Steelseries 6Gv2 Black, az egy uhh... melyiket is :U Roccat Isku-t váltott, akkor azt mondtam, h nem fogom megszokni, h ütni kell a bill-eket... De 2 hét és imádtam. "Meggumiztam" és frankó lett. Most megy apróra, ha a Red switch-et megszeretem. Elsőre fura, de mintha gyorsabban gépelnék rajta, lehet a világítás miatt vagyok biztosabb, nem tudom.

Stratova: párom gyógypedagógus. Nem vagyok gazdag, igazán jóképű sem... szal. megvan bennem a gyanú, hogy a gyógyped szakdogája miatt járt velem... ;] :D

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#560) stratova válasza ViZion (#555) üzenetére


stratova
veterán

Á... félreérted, nekem is ezt szokta mondani asszony.. Bár úgy nagyobb poén ahogyan te értelmezted a hozzászólásomat. :D

(#561) Beretvás


Beretvás
addikt

Üdvözletem.

elég régen jártam erre a lehet a fene sem emlékszik rám.. ;] meséljetek valami szépet mi a helyzetállás?

(#562) CJ4567 válasza Beretvás (#561) üzenetére


CJ4567
veterán

Vettem Xeont, vettem 6770-et, Lilike vett Lumiát, Mackósajt épített vizet. Meg sok minden volt.

No Sana No Life

(#563) Beretvás válasza CJ4567 (#562) üzenetére


Beretvás
addikt

huha.. az szépes. zajlik az élet.. én még mindég pangok a régi vackaimmal.. lakásfelujitás volt meg ez az..

(#564) Methionyl válasza Beretvás (#561) üzenetére


Methionyl
senior tag

Ezt az avatart nem lehet nem elfelejteni :D
Én is kicsit beruháztam dolgokra. 1,2 KG-s cpu hűtő, ma jött meg a Freesync-es monitorom, váltottam Giga 380x-re. zajlik az élet :))

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#565) Beretvás válasza Methionyl (#564) üzenetére


Beretvás
addikt

miféle hütö? én nem is tudom enyém menyit nyomhat ezekkel a légkavarokkal... :F

(#566) CJ4567 válasza Beretvás (#563) üzenetére


CJ4567
veterán

Várj, most nem az AMD FX offba vagyok? :D

Telefonon ez van nyitva, gépen az volt nyitva :D

No Sana No Life

(#567) Beretvás válasza CJ4567 (#566) üzenetére


Beretvás
addikt

most nem.. :P

(#568) CJ4567 válasza Beretvás (#567) üzenetére


CJ4567
veterán

Én épp szenvedek megint.
Sikerült megcsinálni amit NV-vel simán megcsináltam, erre a monitor közbeavatkozik:

No Sana No Life

(#569) ViZion válasza Beretvás (#561) üzenetére


ViZion
félisten

Erre a fejre nehéz nem emlékezni... :DDD
(OK, most jön ugye, h a hmmm... nemiszervvel az arcomon ne szóljak be :D )

JAh, várjuk a mikulást Zen-t, sok a meló, kevés a játék, megint rohannom kell.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#570) Methionyl válasza Beretvás (#565) üzenetére


Methionyl
senior tag

[link] :P

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#571) F34R


F34R
nagyúr

Vajon delceg Sas nyugalomra lelt-e a apos-anyos kalamajkabol?

(#572) hszilard666 válasza F34R (#571) üzenetére


hszilard666
veterán

Mi bajod van Sassal?

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#573) F34R válasza hszilard666 (#572) üzenetére


F34R
nagyúr

Irtam en valahol, hogy van vele bajom?

(#574) hszilard666 válasza F34R (#573) üzenetére


hszilard666
veterán

Boccsantás, reggel még koffee előtt voltam xD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#575) Beretvás válasza ViZion (#569) üzenetére


Beretvás
addikt

aa nem szokásom leszolni eféleképp senkit... :P avatarom meg kissé elhamarkodott volt annak idején... :W zenre énis nagyon kiváncs vagyok, ujithatnékom van de nincs értelmes alternativa..

(#576) Beretvás válasza Methionyl (#570) üzenetére


Beretvás
addikt

tetszetös, lehet nekem is nézni kéne ujat. :F

(#577) stratova válasza Beretvás (#575) üzenetére


stratova
veterán

Nincsen semmi gond azzal az avatárral.

(#578) Pickit3 válasza stratova (#577) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Hát legaláb egyedi. :D

(#579) F34R válasza Beretvás (#576) üzenetére


F34R
nagyúr

hat nem tudom , en ismerem de hirtelen nem a vasto lorde jut eszembe rola :D

(#580) Beretvás válasza F34R (#579) üzenetére


Beretvás
addikt

ez volt nekem meg égetöen kellet az az avatar... ;] ;] :W :W :W

(#581) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Látogatás a merci gyárba; hát nem hiszem, hogy ezek után mercit veszek. 0,7mm-es alu(!) lemezből összeragasztott(!) karosszéria nevű valami egy ütközésnél nemigazán véd meg ergo a gyalogos védelemre mentek rá. Mellesleg a mennyiség a minőség rovására megy szóval 100 autóból 5-öt vizsgálnak át, a többi egy 10méteres macskaköves úton tesztelnek és ha nem hullik szét akkor jó. A gyárból 2percenként gurul ki egy merdzsó. A gyártó részlegek közt egy új luxus merci busz vitt ami félúton lerobbant. Szóval éljenek az új mercik. :)

(#582) hszilard666 válasza Pickit3 (#581) üzenetére


hszilard666
veterán

:( Kár. Egy régi G mercit azért bevállnék! ;]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#583) vhw válasza Pickit3 (#581) üzenetére


vhw
addikt

Akkor mit vennél helyette, máshol hogy készülnek az autók? :)

"Mellesleg a mennyiség a minőség rovására megy szóval 100 autóból 5-öt vizsgálnak át"

Minőség rovására? Mit gondolnak az emberek, hogy tömegtermelésben minden egyes darabot centire átvizsgálnak (legyen az autó, vagy bármi)? :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#584) mackosajt válasza Pickit3 (#581) üzenetére


mackosajt
addikt

Tejiparnal 10000 joghurt gyartasa közben eleje-kozepe-vege minta kerül vizsgálatba.

Gyogyszeriparban 1-tol 2000-ig (kg), a hatóanyagok FDA-nak is megfelelő mintazasa az, hogy 1 minta elég, ami a mennyiségnek megfelelően 10 grammtol a 20-30-ig terjed.
Ebből vizsgálnak mindent, és még a vevő is ebből kap mintát.

Akkor mi is a probléma?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#585) ViZion válasza vhw (#583) üzenetére


ViZion
félisten

" Mit gondolnak az emberek, hogy tömegtermelésben minden egyes darabot centire átvizsgálnak (legyen az autó, vagy bármi)?"

ööö... igen. Nálunk folyamatban van, h autóiparba beszállítsunk. Komoly követelmények vannak, pl. a 100% hibátlan alkatrész beszállítás. Egyszerű lézer alkatrésznél első körben 30-as minta széria, majd folyamatosan mintázás, ha hiba van, akkor m,inden darabot át kell mérni. Nem nagyon lehet sunnyogni, mert egyrészt ránkverik, másrészt kiesünk a beszállítói körből.

Jah, van egy német cég, ahol minta ide vagy oda, 100% kontroll van. Ha egy ideig hibátlan a beszállítás, utána kikerül a 100% kontrollból és csak mintázás van, meg ugye beépítéskor ha jelzik, h bajos az alkatrész,a kkor megint visszasorolnak. Nyilván akinek minden alkatrészét át kell nézni, attól kevesebbet rendelnek, mint a hibátlan beszállítóktól.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#586) ViZion


ViZion
félisten

Halo pro:

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#587) Pickit3 válasza hszilard666 (#582) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Eddig én is bármilyen mercit bevállaltam volna, még a drágábbakat is.

(#583) vhw
Például rolls royce-ot ugyanis jelen információk szerint még mindig kézzel szerelik össze. Nem tudni, hogy egy robot milyen minőségi munkát végez ellenben az emberi munkával ami garantált.
Tudom tudom, most is robotmunkát (suzuki) hajtok és most tapossa a 4000 km-t, de már zörög valami hátul, de hát erről beszéltem. :U

(#584) mackosajt
Szvsz a tej és a gyógyszer nem igazán hasonlítható össze egy autókarosszériával. Nem tudod pontosan, hogy a ponthegesztő pont ott hegesztette vagy odébb 3mm-rel. Ha mégis a helyén akkor meg nem tudod, hogy megfelelő minőségűen-e a hegesztés. Ehhez emberi ellenőrzés/esetenként javítás kell. :U

Tudtátok? Vasárnaponként nem lesz PH! [link] Lugosi még mindig tud.[link] Sírok! :C

(#588) vhw válasza Pickit3 (#587) üzenetére


vhw
addikt

A Rolls Royce-t nem tomegtermelesben gyartjak (meg lehet nezni az aran is)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#589) ViZion


ViZion
félisten

Nah, hosszas rábeszélés után megnéztem a gettómilliomost. Nem új film, de nem vagyok ezekre a romantikusokra hangolva... Viszont ebben pozitívan "csalódtam". Nagyszerű film sztem. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#590) Lacielvtárs válasza ViZion (#589) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Az jo film Mester...
Az nem az a szokványos mozi... Az megérdemelte az oscart, nem úgy mint a mostani filmek...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#591) ViZion válasza Lacielvtárs (#590) üzenetére


ViZion
félisten

Liza a rókatündér volt még ilyen... elkezdtem nézni, eleje tipikusan a vontatott "magyarfilmes" bevezetés, de 20 perc után frankó volt, nagyon tetszett.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#592) Lacielvtárs válasza ViZion (#591) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

no azt a filmet nem igazán láttam...
bár a mostani filmekkel már nagyon bizalmatlan vagyok...
inkább nézek régi filmeket, meg a Walking Dead sorozatot, no meg egy kis House-t, vagy akár X-aktákat :)
az új filmek között eddig szinte a Mad Max új rész jött be...
nem szólt semmiről, semmi értelme nem volt és még is lekötött, és bitang látványos volt, főleg 3D-ben :K
utoljára film amire azt mondtam hogy ez igen, az az Eredet volt anno, meg a Csúcshatás...
azóta még a nevesebb filmek is mint pl, Terminátor, hát az új részétől falnak tudnék menni :D
de így vagyok a legújabb Die Hard-al is :D és még sorolhatnám :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#593) DiszNóÓl válasza Lacielvtárs (#592) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Creed, Hangya?
Sorozatból Vikingek, Shannara?

HATER

(#594) ViZion válasza DiszNóÓl (#593) üzenetére


ViZion
félisten

Shannara olyan kiszámítható, kicsit unalmas, etc... néztem valameddig, de nem egy trónok harca... :(

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#595) DiszNóÓl válasza ViZion (#594) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

En az utolso 2 resz kivetelevel mindet lattam, nekem tetszett... Meg a GoT kovetkezo evadaig kellett vmit nezni :)
Sorozatbol nekem meg a Breaking Bad, Lost, Prison Break is bejott.

HATER

(#596) Televan74 válasza ViZion (#594) üzenetére


Televan74
nagyúr

Shannaraból láttam az első és az utolsó részt. A többibe csak bele néztem.Nem rossz,de annyira nem kötött le. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#597) Lacielvtárs válasza DiszNóÓl (#593) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Azokból en egyiket sem láttam...
A hangya mint film, milyen? Lehet meg kéne néznem 3d-ben :)

Mester: A trónok harca jo sorozat? Érdemes megnézni? Olyan világ mint a Trója, Gladiátor?

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#598) hszilard666 válasza Lacielvtárs (#597) üzenetére


hszilard666
veterán

Brutál a trónok harca, én most a supernaturalt kezdtem el elölről! :K

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#599) Lacielvtárs válasza hszilard666 (#598) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

De milyen kategória? Nézzem azonnal kategória? :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#600) ViZion


ViZion
félisten

Nekem az Ash vs. Evil dead ami bejött.
Z nation folytatást várom már.
Rick & Morty is remélem folytatódik majd, meg a Brickleberry [link]... Tudom, elég beteg sorozatok, de marha viccesek is. :D

Lacielvtársam: A trónok harca nagyon jó. Nem akartam elkezdeni, féltem, h valami lapos szar, sok politikával+csöcsökkel. Csöcsös rész bejött, de hatalmas csavarok vannak a történetben. Nem nagyon lehet abbahagyni. :K

iszilard: jah, kúrós kardozós hentelős varázslós... pontosan :DDD

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.