Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75530) mtomi95 válasza Gabrikovics (#75528) üzenetére


mtomi95
senior tag

Mostmár értem miért volt néha-néha, főleg tekergetéskor széteső kép a VLC-ben! Azt hittem az új dizájnú frissítéssel van baja, de ezen kívül a többi túl alacsony feszültségből fakadó jelenség nem mutatkozott. Talán minimálisan kevesebb FPS volt, mert hogy beállítottam a D.O.C.P-t és lejjebb offset pluszt és a Dead Rising 3-ban több lett az átlag FPS.

Jól értelmezem akkor? Offset mínusz és plusz mellett az értekek mezőjébe hozzá illetve elvesz mindig 0,00625v-ot. Azt hittem elég csak plusz és mínuszt állítani, nem kell megadni, hogy mennyivel.
Mindkét offset beállítást mínuszba tegyem? offset mod sing és CPU/NB offset mod singhez is?
Tulajadon képen honnan tudom, hogy mennyiből veszi el a 0,00625v-t? Mert ugye alap értékhez, csak annyit ír, hogy processzoronként változó.
A másik kérdés ami még felvetődik bennem. hogy a többi alaplapi feszültséget ha auton hagyom az nem fog min és max értékek között ugrálni? Mert van ahol igen nagy eltérés van min és max között.
Az LCC minek a rövidítése?
EPU power saving, hogy működik? Mennyivel másabb mint a régebbi takarékos funkciók? Tuning nélkül érdemes e bekapcsolni?

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.