Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11601) FLx válasza Tufa_ (#11600) üzenetére


FLx
addikt

Ezeket nagyon nezd meg mielott utazol, ez nem csak hipp-hopp megy. Mondjuk kapsz L1 vizumot, a feleseged kaphat L2-t amivel dolgozhat. De ugy remlik, akkor is kell EAD. Es nem percek alatt lehet ilyesmit intezni ott, en tudok olyan esetrol, ahol evekig huzodott es teljesen normalis volt. Ha a ceged nagyon komoly penzeket tol ugyvedekbe, akkor lehet gyorsitani, de amugy lehet cifra helyzetekbe kerulni.

(#11602) Tufa_ válasza FLx (#11601) üzenetére


Tufa_
aktív tag

igen, mindenfelekeppen nezzuk majd. Hetfon szamitok arra hogy a HRel tudok beszelni mi hogy lesz majd, utana mar tisztabb lesz a szituacio..

(#11603) section9 válasza Tufa_ (#11602) üzenetére


section9
őstag

Ahogy FLx mondta az L-es felesegvizum melle kell meg EAD is. Az EAD igenyleshez kell I-94 form neked es a felesegednek is amit a beutazas utan tolthetsz le. Belepeskor leveszik az ujjlenyomatot ugyhogy azzal szerencsere nem kell foglalkozni, de igy is ulni fognak rajta sokaig. Mi gondolkoztunk rajta, hogy ugyveden keresztul intezzuk, de csak a formot kell kitolteni es elpostazni, ugyhogy vegul megcsinaltuk mi magunk.

(#11604) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Vicc ez a közigazgatási önéletrajz sablon(katt).
Egy jelentkezéshez, anyja neve 5 példányban, meg napra pontosan mit és hogyan dolgoztál mi közük van? :U

(#11605) FLx válasza grizlisandor (#11604) üzenetére


FLx
addikt

Most nem azert, de onsorsrontas ilyen helyre jelentkezni. A MAK meg az allami szemetdomb intezmenyek kozott is kiemelkedoen borzalmas.

[ Szerkesztve ]

(#11606) axioma válasza grizlisandor (#11604) üzenetére


axioma
veterán

Nagyon ugy nez ki a kitoltesi, hogy gepi feldolgozasra keszulnek. Kerdes, mekkora a varhato jelentkezesi volumen...
Az hogy miket dolgoztal azt penzugyi szferaban viszont kenytelenek komolyan venni (elmult 10 evet biztosan), mert atvilagitas nelkul el se kezdhetsz dolgozni. Olyan kerdesek is vannak pl. csaladtag volt-e politikus meg ilyenek.

(#11607) #78600448


#78600448
törölt tag

Srácok Philipssel tapasztalatok van?

(#11608) Mercutio_ válasza #78600448 (#11607) üzenetére


Mercutio_
félisten

A webshop még nem az igazi :U

:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#11609) grizlisandor válasza FLx (#11605) üzenetére


grizlisandor
addikt

Vidéki Polgármesteri Hivatalról(nem Jenő) van szó, ugyanaz a kitöltési és ezt tudtam linkelni. Még a pályám kezdetén ott(Műszaki Osztály) voltam közfoglalkoztatott pár hónapig, a legkör akkor jó volt, meg örömmel emlékezek vissza azokra az időkre. Így kíváncsi vagyok mit és mennyit ajánlanának.

Viszek holnap még egy helyre önéletrajzot, az meg vidékezés, de jó szakmai és pénzügyi fejlődésem lenne.

Kövi verzió, ha állambácsi nem győzi le a rezsidémont, akkor frissítem a némettudásomat és jövő nyárron elindulok nyugatnak...

(#11606) axioma:
Beszéltem ismerőssel, tán 2 ember jelentkezett, az a veszély nem fenyeget.

(#11610) #74220800


#74220800
törölt tag

Sziasztok!

Palyakezdökent keresnek olyan helyet, ahol Java backend(se,ee) es/vagy JavaScript(angular,react) iranyba el tudnek indulni.

Elsökent kisebb cegeket preferalnek(kkv, startup), ahol vmivel szemelyesebb a hangulat es többet lehet tanulni.

Aki tud ilyen lehetösegröl, kerem jelentkezzen nalam, megbeszelnenk a többit privatban!

(#11611) #74220800 válasza #74220800 (#11610) üzenetére


#74220800
törölt tag

bocs lemaradt, hogy Budapesten.

(#11612) simauser


simauser
tag

Üdv! Tanácsot szeretnék kérni, szerintetek Szabolcsban egy ilyen pozícióra milyen bérigényt lehetne kérni? Kb. 300 munkavállalót foglalkoztató német cég.

IT üzemeltető rendszergazda

Az Ön feladatai:
Napi szintű IT-támogatás nyújtása a végfelhasználók számára
Együttműködés az IT csoporttal
Felhasználói problémák megoldása személyesen, telefonon vagy távoli eléréssel
Számítógépek és mobil eszközök telepítése és konfigurálása a vállalati standardnak megfelelően (Windows munkaállomások, Office irodai alkalmazások, CAD / CAM és egyéb alkalmazások)
Összetett hibák jelzése és továbbítása a következő szintre
Hardver- és szoftverleltár vezetése
IT folyamatok dokumentálása, javaslattétel költséghatékony fejlesztésekre

Min középfokú végzettség, és angol az alapkövetelmény. Hasonló munkakörben van pár évnyi tapasztalatom.

Köszönöm!

Are you threatening me, Master Jedi?

(#11613) #78600448


#78600448
törölt tag

Sziasztok. (Igen az idegesítő gyerek, újra itt.)

Viszont, rengeteget dilemmáztam és a nagy urak segítségét kérném ki. (IT-s emberek)

Gondolkodtam, ha az érettségit valahogy eltudnám végezni a lehetőségeim kitárulnának e egyéb IT-s szakmákra?

Próbáltam mást, de a kézügyességem nem a legjobb ami olyan centizős szakmához jó, de itt még ha nem is nagy durranás az sz.gép szerelő alatt megszerettem a hálózatokat. (Egész jól ment, gyatra jegyeim sose voltak.)

Lehetőségek mik a CAD/CAM, szoftverfejlesztő, rendszergazdin kívül?

(#11614) FLx válasza #78600448 (#11613) üzenetére


FLx
addikt

Mit jelent nalad az egyeb IT-s szakma? Az erettsegi alap mindenhol, anelkul tenyleg nem allnak veled szoba sehol. Aztan azon felul mar csak a tudas szamit, mas papirt ritkan kernek.

(#11615) #78600448 válasza FLx (#11614) üzenetére


#78600448
törölt tag

Nem tudom pl mennyire lehet IT-s egy grafikus, a volt sulimba ahol voltam is max ez a 3 volt. (Informatikus-Rendszergazda-CAD/CAM.)

(#11616) dugo_ válasza #78600448 (#11615) üzenetére


dugo_
veterán

A CAD/CAM-hez biztosan nem lesz elég önmagában a tanfolyam, előképzettség nélkül.
Az masszív gépgyártástechnológia, gyártástervezés, gépészet, nem informatika.

(#11617) #78600448 válasza dugo_ (#11616) üzenetére


#78600448
törölt tag

Értem a válaszod. Csak így volt fent anno a szakmák között. Nos akkor mindenféleképpen az érettségit kell megszereznem, aztán kicsit bővülnek a lehetőségek.

(#11618) adalbert1 válasza #78600448 (#11613) üzenetére


adalbert1
veterán

Én pár évet dolgoztam rendszergazdaként, és míg tizenévesen érdekeltek a hardware-es újdonságok (pl. mikor elterjedtek a már lakossági szinten is megfizethető cd írók, vagy később a dvd írók, új cpu generációk, vagy mikor a 240 MB-os HDD-met végre 7.2 GB-osra cserélhettem :DDD , stb.), és szerettem a gépemet szerelni, ez a munkakör teljesen kiölte ezt belőlem, ma már kis túlzással szólva kínként és elpazarolt időként élem meg, ha a saját gépemen szerelni kell valamit (szerintem a fél ph!-nak komolyabb gépe van otthon, mint most nekem :)) ).
Persze lehet, hogy egy nagyobb és jól működő szervezetben kevésbé őrli fel az embert egy ilyen pozíció, de a legtöbb kkv-nál a sima rendszergazdaságban szerintem kevés szakmailag érdekes feladatot lehet találni, a munka nagy része arról szól, hogy kinek a gépén mi miért nem működik, miért nincs pénz normális hardware-re és kb. rohansz magad után.

Ha az üzemeltetés érdekelne, akkor azt javasolnám, hogy miután az alapokkal tisztában vagy, és el tudod dönteni, hogy mi érdekelne, utána specializálódj valamelyik területre (pl. storage, network, linux/unix, windows, vmware, db, sap, stb.) - egyrészt sokkal érdekesebb problémákkal fogsz találkozni, mint egy sima rendszergazda, másrészt többet is lehet keresni.

Az érettségi fontos, mindenképpen csináld meg, a legtöbb helyen egyből kukázza a HR-es az önéletrajzodat, ha az sincs meg (illetve hosszabb távon mindenképpen megcéloznék valamilyen szakmába vágó főiskolai vagy egyetemi diplomát is - igaz a legtöbb belépő szintű melónál ez sehol sem számít az érettségivel ellentétben, de később eljuthatsz olyan szintre, ahol már esetleg igen, és a felsőoktatásban is sok hasznos dolgot tudsz tanulni - pár kevésbé hasznos mellett, de tanulni biztos megtanul az ember :) ) .

Ezek mellett még azt javasolnám, hogy nézz szét az interneten, rengeteg tutorial van mindenféle témában, próbáld meg kitalálni, hogy mi az ami érdekel, mit csinálnál szívesen.

Az angol nyelvtudás alap, ha IT-val akarsz foglalkozni, ha abból nem vagy középszinten legalább, akkor azzal is foglalkozz.

Ezek mellett javasolnám, hogy olvass magyar nyelvű regényeket is, mert a fogalmazásodon szerintem bőven lehetne csiszolni (ezt tényleg nem bántó szándékkal mondom, illetve az enyém is messze van a tökéletestől), hosszú távon szerintem ez is lehet hátráltató tényező.

(#11619) #78600448 válasza adalbert1 (#11618) üzenetére


#78600448
törölt tag

Teljesen rendben van a véleményed. Körül fogok tekinteni amiket írtál, köszönöm az információt. :)

(#11620) Nimrod válasza adalbert1 (#11618) üzenetére


Nimrod
addikt

Ha belegondolok, hogy ezen a vason vagyok kénytelen dolgozni... értsd web design/development, kisebb grafikus munkák és videó vágás... :U Na majd ha jobban megy a szekér... ;]

(#11621) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Sziasztok

Ilyen helyen milyen fizetést osztogatnak vajon?

[link]

Van valakinek ilyen munkával tapasztalata?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#11622) bambano válasza enginev3.0 (#11621) üzenetére


bambano
titán

azt nem árt tudni, hogy a upc outsource-olta a kábelhálózatának karbantartását az ericssonnak, és ez az az állás. tehát upc-s bérekről van szó.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11623) Jorus válasza simauser (#11612) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem tudom, segít-e, nálunk a fővárosban az ilyen feladatokat ellátó kb. level 1 service deskes kollégák 380-400.000 bruttó fizetést kapnak.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11624) enginev3.0 válasza bambano (#11622) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen, tényleg az, ma hívtak, vagy is mondtam hogy délután hívjanak vissza

Elmondta hogy mi a feladat, ami nekem tetszik
Kérdezte hogy most mit csinálok stb...
Mondta hogy délelőtt és délutános műszak (aminek annyira nem örülök, hogy közel lakok, szóval kibírható)

A fizetési igényemnél ledöbbent, vagy is csak nem nagyon volt kedvérevaló :D
Kérdezte hogy ennél tudok e lejjebb menni, mondtam hogy nem, azt mondta hogy igazából náluk ez a bruttó, de pótlékokkal, és a havi 1 kötelező hétvégével megszokott lenni kézbe nekik a bruttó nettóban

Viszont hazajárós céges autó, céges telefon adott

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#11625) bambano válasza enginev3.0 (#11624) üzenetére


bambano
titán

először is a munkaeszközöket ne tekintsük juttatásnak.
ha nekik kell, hogy elérhető legyél, adjanak telefont, de az nem ajándék, hanem alapfeltétel.
a céges autóban gps-es flottakövetés van, civil utakra nem tudom, mennyire használható.

az meg parasztság, hogy úgy legyen meg a fizetési igényed, hogy áldozd be a hétvégédet. Az a minimum, hogy a fizetésedet az alap 8 órás túlóra mentes hónapra adod meg, és minden plusz túlóráért fizetnek pluszban.

egyébként egy ócska cég, ha van választási lehetőséged, én nem erőltetném. arra kérdezz még rá, hogy hol van a munkakezdés helye. Rohadtul nem mindegy, hogy reggel 8-kor a közeli telephelyen veszed fel a munkát, vagy reggel 8-kor az első címen veszed fel a munkát. Haver azon (is) felakadt, hogy nekik a címen kezdődött a nap, így volt olyan, hogy ahhoz, hogy 8-ra a fél megyével odébb levő címen kezdeni tudjon, egy órával hamarabb kelt. Ja és arra is számíts, hogy simán kivezényelnek más területekre is. Tehát pl. felvesznek téged Monorra, de ha úgy hozza a helyzet, kivezényelnek Miskolcra és akkor kelj fel ződhajnalban, hogy 8-ra Miskolcon legyél a címen.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11626) bobsys válasza bambano (#11625) üzenetére


bobsys
addikt

Nem volt valami EUs birosagi dontes, hogy ha nem telephelyen kezdesz akkor munkaidonek szamit amint kileptel az atjon regged es mondjuk a 2 oras ut a semmi kozepere is mar a munkaidonek szamit?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#11627) enginev3.0 válasza bambano (#11625) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hm hát ez szomorú

Azt mondta hogy a munkanapot akár otthon is lehet kezdeni, mivel az autó nálam van
Nem feltétlen civil szaladgálásra kell az autó, hanem hogy nem kell vonatozni vagy buszozni

Jelenleg 4 órát utazok munka miatt, 2 oda 2 vissza, az rengeteg, 5kor kelek és 4re érek haza

Ha ennél jobb lenne itt a helyzet akkor már jó, plusz közel van, monor, cegléd stb... mivel nagykátai vagyok

Távolabbi munkavégzésről nem tudok, de azt mondták hogyha pozitívan bírálnak el, akkor úgy is bemegyek és beszélek az ottani dolgozókkal

Valami ilyesmi munka nagyon tetszene, de sajnos alig találok olyan munkáltatót aki ilyenekkel foglalkozik, pedig a telekom is van szép számmal már felénk

Oszlopra mászás stb nem ríkat meg

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#11628) DarkByte


DarkByte
addikt

Lufthansa Systems-ről mit érdemes tudni? Most jönnek Szegedre, elvileg december körül nyitják az irodájukat.

(#11629) FLx válasza DarkByte (#11628) üzenetére


FLx
addikt

Gondolom kell az olcsobbnal is olcsobb munkaero. :) Miota megvette az IBM nem kovetem oket, de elotte azert eleg hatareset volt. Fizetni nem akartak az biztos es pont ezert nem is a top munkaero dolgozott naluk.

(#11630) DarkByte válasza FLx (#11629) üzenetére


DarkByte
addikt

"Jól" hangzik. Na majd meglátjuk, maximum nem erőltetjük. Kár hogy bérigény gondolom utolsó körig itt sem hangzik el. Én azért már erősen senior kategóriában nézelődök 10+ évvel.

(#11631) Vegha válasza DarkByte (#11628) üzenetére


Vegha
senior tag

En 4-5 eve meglehetosen MOL-szagu beszamolot hallottam ottani fejlesztotol. Persze ez azota valtozhatott...

(#11632) magnerss válasza Vesporigo (#11567) üzenetére


magnerss
csendes tag

Pár hónapja érdeklődtem itt a MOL-ról, most leírom a saját tapasztalataimat:
Június elején megkeresett telefonon egy MOL-os Recruitment Trainee egy szimpatikus pozival. Elküldte mailben a pozíció leírását, visszajeleztem, hogy érdekel...
(...)

erre reagalnek.
kb 1 eve jartam naluk en is (architect szint), ket kor + tobb online teszt. utolso kor: top vezetok, meg egy HR-es bugyuta kerdesekkel. jolvan mondom, talan inkabb ezzel kellett volna kezdeni az elso korben.
na de a lenyeg, kulon mondak h mar csak 2-en vagyunk. vegul tobb hetig nem szoltak. en felhivtam oket, mi a tema? 4 hete jartam nalatok.
"megvaltozott a pozicio scope-ja"

valoban? legkozelebb azert ha mar tudod a masok idejevel szorakoztok (mert magatok sem tudjatok mi a f.szt akartok) akkor tiszteljetek mar meg annyival az embert hogy irtok egy mailt a kov. tartalommal: "sajnos nem tudjuk alkalmazni"

vicc kategoria.

[ Szerkesztve ]

(#11633) magnerss


magnerss
csendes tag

. dupla

[ Szerkesztve ]

(#11634) FLx válasza magnerss (#11632) üzenetére


FLx
addikt

Naluk minden megvaltozik kb. naponta ketszer, csak egy dolog nem, hogy meg mindig ugy mukodnek, mint 40 eve a szocializmusban.

(#11635) DarkByte válasza Vegha (#11631) üzenetére


DarkByte
addikt

A "MOL-szagút" arra értjük, hogy sose kapsz választ arra, hogy felvettek-e?

---
Más: létezik itt PH-n kiemelt contract-os / freelancer programozói munkavégzésről topik, tapasztalatokkal? Vagy olyan amiben erről is folyik diskurzus?

[ Szerkesztve ]

(#11636) Jhonny06 válasza magnerss (#11632) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ilyenkor azért nagyon türtőztetnie kell magát az embernek, hogy ne küldje el őket az anyjukba. Nyilván sose lehet tudni, hogy mit hoz a jövő, szóval karrier szempontjából nem tanácsos, de megérdemelnék.

(#11637) FLx válasza Jhonny06 (#11636) üzenetére


FLx
addikt

Ha egyszer olyan szintre jutnak, hogy mar erdemes lehet naluk dolgozni, reg nem lesznek ott akik esetleg most feketelistara raktak. :DDD

ps. Itt mi mind nyugdijasok leszunk, mire ez megvalosul.

[ Szerkesztve ]

(#11638) dkaro válasza FLx (#11629) üzenetére


dkaro
őstag

A lufihoz:
Az üzemeltetés részét adták el az ibmnek nem a teljes céget. Ennek egy része most elkezdett visszavandorolni ha jól tudom mert az IBM szar.

Ha fejlesztő vagy akkor sztem az egyik legjobb multi itthon. Megbecsülik a dolgozókat jó a fizu és jók a béren kívüli juttatások.
Dolgoztam ott igaz nem fejlesztőkent de az egyik legjobb munkahelyem volt.

(#11639) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
Multi cégnél vagyok pc support (lvl 1-2, van külön hálózatos és szerveres csapat) pozícióban, most fog lejárni a próbaidőm. Ez egy régen itt lévő cég, tehát bejáratott munkamenettel. Most lehetőségem lenne váltani egy másik, de még csak a beruházás alatt álló (épül az üzem) másik multihoz, elvileg ugyanerre a pozícióra. Míg a mostanihoz kb 30-40 km az út, addig a másodikhoz csak 10, valamint nettó 100-al többet kapnék. Egy hét külföldi betanulás is jár ezzel, meg talán tanfolyam is, bár ez utóbbi nem tisztázott még. Viszont élek a gyanúperrel, hogy utóbbinál nekem is bele kell majd folynom a más típusú munkákba is, tehát kell majd a szerverrel is foglalkozni, vagy hálót szerelni, konfigolni. Ezekkel nincs is baj, csak én ilyet még nem csináltam, illetve csak nagyon alap szinten. Az igaz, hogy a mostani helyen amiket használunk, azokat sem ismertem egyáltalán, de beletanultam, azt hiszem elég könnyen, de ez azért nem biztos, hogy ugyanaz, mint amit az újabb helyen.
De bevallom őszintén, hogy csábító a pénz, illetve relatíve közeli munkahely és persze tanulni lehet bőven. Az interjúk alapján és egy barátommal beszélgetve -akik ott dolgozik - azt szűrtem le, hogy azért ők sincsenek a helyzet magaslatán, ilyen tipikus multis dolgokra gondolok, hogy ha kell valami akkor azonnal kell, esetleg, hogy a főnök nem ért hozzá, de azért beleszól, stb.
Az lenne a kérdésem, hogy Ti az én helyemben váltanátok-e?
Köszi a választ!

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#11640) FLx válasza Flowtation (#11639) üzenetére


FLx
addikt

Kerdes, hogy a mostani helyeden milyen jovot latsz. Harom honap alatt gondolom azert nagyjabol latszik mire lehet szamitani. En mindenkeppen abba az iranyba mennek, ahol jobban lehet fejlodni, van karrier lehetoseg, mert a pc support az max 1-2 evig vicces. Kockazat persze mindig van, legyen B terved, hogy mit csinalsz, ha nem jon be a valtas.

(#11641) Nimrod válasza enginev3.0 (#11627) üzenetére


Nimrod
addikt

Én is annyit ingáztam sokáig, pont UPC volt az első fizetett munkahelyem. Akkoriban még elég jó volt, 2000-es évek eleje, közepe. Utána kb. mindenki menekült. Telecomnál viszont az egyik legszarabb interjúm volt, valahogy nagyon lekezelőek voltak.

Flowtation: Ha van reális esély szakmailag feljebb lépni a mostani helyeden és amúgy szeretsz is ott dolgozni, akkor nem váltanék. Egyébként a fejlődési lehetőség miatt mindenképp, illetve sokat számít egy idő után az ingázásra fordított idő is.

(#11642) enginev3.0 válasza Nimrod (#11641) üzenetére


enginev3.0
félisten

Sajnos Pest megyében normális fizetések alig vannak lehetőleg fix 1 műszakban

Vagy legalábbis lehet csak én nem találom meg műszerész, kábeles munka stb...

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#11643) Nimrod válasza enginev3.0 (#11642) üzenetére


Nimrod
addikt

Vállalkozóként esetleg. Közel két évet pötsöltem el, hogy Pest megyében, lakhelyhez közel találjak munkát. Jutottak a gyári melók, ami tudjuk milyen... :(((

(#11644) enginev3.0 válasza Nimrod (#11643) üzenetére


enginev3.0
félisten

Elég szegyen sajnos

Pesten voltam villamos javító üzemben, azt szerettem, de 3:50kor kelni 200k nettóért nem a legjobb

Viszont 2kor minden eldobtál és mentél haza

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#11645) dugo_ válasza enginev3.0 (#11644) üzenetére


dugo_
veterán

(#11646) MATEO6600 válasza enginev3.0 (#11644) üzenetére


MATEO6600
őstag

Az olyan mintha 7:50kor kelnék és 6kor végeznék melóban, csak mindezt 4 órával korábban, nem hoznám fel pozitívumnak!

(#11647) Jorus válasza MATEO6600 (#11646) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nézőpont kérdése, én is jobb szeretem korán kezdeni a munkát, és korán végezni, amikor még ott van a fél nap szabadra, mint amikor el van cs*szve az egész nap és se előtte, se utána nem tudsz már túl sok mindent csinálni. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11648) Nimrod válasza Jorus (#11647) üzenetére


Nimrod
addikt

Valahogy én is belefáradtam a 9-5 munkába, nagyon monotonná teszi az életet. Reggel 6-ra szerettem inkább járni, úgyis korán kelek.

(#11649) Jhonny06 válasza Jorus (#11647) üzenetére


Jhonny06
veterán

3:50-es keléssel annyira hulla vagy, hogy 8-9 körül más esel be az ágyba, tehát pont ugyanannyi időd van, mintha mondjuk 6-7 körül kelnél. Annyiban jobb, hogy elkerülöd a forgalmat meg boltban sorbaállást, stb.

[ Szerkesztve ]

(#11650) enginev3.0 válasza dugo_ (#11645) üzenetére


enginev3.0
félisten

Jajj nem nem nem, villamos javító üzem = villamosokat javító üzem, BKV villamosokat (villany motor)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.