Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11801) Mercutio_ válasza inferno88 (#11800) üzenetére


Mercutio_
félisten

Q: "hol képzeled el magad 10 év múlva."

A: Az ön helyén. :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#11802) inferno88 válasza Mercutio_ (#11801) üzenetére


inferno88
őstag

Igen, ez a tipikus fuck off válasz, bár ha ezt a HR-es kérdi és nem a vezérizgató, akkor felejtős.

Semper fi!

(#11803) opr válasza Mercutio_ (#11801) üzenetére


opr
veterán

Alternativ, de hasonloan jo valaszok:
- A fejemben
- En a zuhany alatt szoktam fantazialni, nem hiszem, hogy ez idovel valtozni fog

Q: Hol latod magad X ev mulva?
A: Ugyanott, mint most. A tukorben. ;]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11804) Mercutio_ válasza inferno88 (#11802) üzenetére


Mercutio_
félisten

Miért, árufeltöltő poziboól irodista HR-esbe átülni simán lehet valakinek álom meló;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#11805) Nimrod válasza VágniValó (#11797) üzenetére


Nimrod
addikt

Meg regen amikor anyamnak adogattam be online a jelentkezeseket hasonlo melora, mar akkor is lattam hasonlokat.

#11794-re valaki?

(#11806) kexksz válasza Nimrod (#11805) üzenetére


kexksz
addikt

~450br

(#11807) Nimrod válasza kexksz (#11806) üzenetére


Nimrod
addikt

Ennel pontosabban nem is tudtam volna magam bearazni :))

(#11808) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Ha munkába járáshoz a kocsit választom akkor még mindég a 9Ft/km árral számolnak a munkaadók ?

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#11809) 426os válasza Directors (#11808) üzenetére


426os
őstag

Cégfüggő. 9 a törvényi minimum, felfelé eltérhet a munkáltató. 15-ig adómentes.
Ismerős dolgozott olyan cégnél is, ami 30-at fizetett.

.

(#11810) Directors válasza 426os (#11809) üzenetére


Directors
senior tag

Köszi!

Sejtettem. Gondolkoztam hogy munkahelyet váltok, viszont így elgondolkodtató hogy még sem. Most napi 40km teszek meg amit a munkáltató a NAV leírása alapján számol el nekem. Szóval többet is kapok mint amit valójában eltankolok. A másik hely amivel szemezgetek az napi 120km lenne. Az elég nagy kiesés lenne ha az új helyen 9 Ft-al vagy 15 Ft-al lenne elszámolva.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#11811) Jhonny06 válasza Directors (#11810) üzenetére


Jhonny06
veterán

Napi 120km-t ingázni amúgy is halál. Én biztos nem vállalnám el, ha csak nem _jelentős_ az eltérés fizetésben. Esetleg ha olyan szakaszon mész végig, ahol 0 a forgalom és végig tudsz menni fél óra alatt.

(#11812) Directors válasza Jhonny06 (#11811) üzenetére


Directors
senior tag

60 perc lenne oda, ugyan ennyi vissza. Ennek a fele M4.
Ez annyira nem gáz. Vidéken rengetegen ingáznak ennyit. Ismerőseim közül is többen. Vagy ha km-ben nem is mennek, cserébe a dugòba ülnek Pesten.

[ Szerkesztve ]

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#11813) Jorus válasza Directors (#11812) üzenetére


Jorus
nagyúr

Jaja, amíg be kellett még járnom irodázni, napi 54 km volt az ingázás, de ez általában napi 2-3 órát jelentett Érd-Rákospalota-Érd útvonalon.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11814) FLx válasza Directors (#11812) üzenetére


FLx
addikt

Napi 2 ora mondjuk szerintem rengeteg ido, csak sokkal tobb penzert vallalnek be ennyi utazgatast. Nekem a napi 2x30 perc is tul sok elpazarolt ido, nem is nagyon jarok be az irodaba.

(#11815) Directors válasza FLx (#11814) üzenetére


Directors
senior tag

Jóval több lenne a pénz, csak sajna így meg a benzinre menne el a majd nem a fele. Így felejtős lesz úgy érzem. Vagy lehetne még céges busszal menni, de akkor meg napi 3 órát utaznék. Annyit meg már én sem vállalok be.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#11816) prozodus


prozodus
őstag

Transferwise-ról van bkinek bmi tapasztalata itt?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#11817) kraftxld válasza bambano (#11538) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a hup bejegyzés eltűnt, valaki nem mentette le?
Tegnap megkerestek engem is a Hydro-t képviselve olyan pénzt ajánlva amin már elgondolkoztam :D
De ahogy látom egy raklap ITs ember kéne nekik és elég sok pozíció régóta nyitott.
Gondolom a Crypto téma után hullanak a csontvázak a szekrényből :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11818) FLx válasza kraftxld (#11817) üzenetére


FLx
addikt

Ne menj oda, ha jot akarsz. :) Mindenkit megkerestek mar fel eve aki el es mozog.

ps. En tobb mint 2 millat mondtam nekik amugy, azota se hivtak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11819) kraftxld válasza FLx (#11818) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Szeretem a kihívásokat meg a kócos cuccot rendberakni :)
Ha meg rendesen megfizetik akkor miért ne? Bár most a helyi MS-től is megkerestek, az is elég érdekesnek tűnik.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11820) FLx válasza kraftxld (#11819) üzenetére


FLx
addikt

Ja a cloud presales melo ami igazabol sales? MS-ben nem kell technikai arc evek ota. :) Teged is azokkal talalnak meg latom amit senki nem vallalt el. :DDD

ps. Amugy hydro-rol tudd, hogy ott kell ulni Fehervaron heti 3-4x es azt se tudjak mi a home office. Mindegy mit hazudnak szerzodes elott.

[ Szerkesztve ]

(#11821) kraftxld válasza FLx (#11820) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Nálunk most nagyon nyomul az MS de bevállaltak pár kormányzati projectet amire nincs elég ember. Egyik volt kollega ment át hozzájuk és eléggé küzdenek :)

Erről a crypto-s / cloud projectről lehet tudni valami normális infót?

Max próbaidő alatt felmondok ha nem tetszik :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11822) FLx válasza kraftxld (#11821) üzenetére


FLx
addikt

Jezus, megint kormanyzati project. Azt se kivanom az ellensegemnek se. :)

A Hydro fele projectrol annyit tudni, hogy oskaosz, sose fogjak kb. elkezdeni, befejezni meg foleg nem. Amikor engem megkerestek kb. tavasszal, akkor is surgos volt es tudom, hogy ebben az evben mar nem indul el a melo, mert senki nem vallalta el ezt a bohockodast. Nincs olyan ismerosom tok komolyan, akit nem kerestek meg vele.

(#11823) kraftxld válasza FLx (#11822) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Itt a világ másik felén egész jókat ki lehet fogni :)
Sztem megyek velük még egy kört aztán eldöntöm, addigra lemegy az MS-es interjú is.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11824) FLx válasza kraftxld (#11823) üzenetére


FLx
addikt

Most a hydro teged a vilag masik felen talalt meg? :D

(#11825) kraftxld válasza FLx (#11824) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Jah, valami fejvadászon keresztül. Még kérdezősködök pár helyen aztán kitalálom mi lesz. A gyárban eléggé kezdik elrugni a pöttyöst, meg már úgyis régóta vagyok itt. Ki kell használni, hogy pörög a piac :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11826) 0xmilan


0xmilan
addikt

Linkedinen keresztul talaltak meg egy ajanlattal es tobbek kozt ehhez is erteni kene:
Troubleshooting experience on Paulo Alto Firewall
:)

(#11827) VágniValó válasza 0xmilan (#11826) üzenetére


VágniValó
addikt

Nem kell gúnyolódni, biztos csak a leányvállalatuk saját tűzfala.

:))

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#11828) sutszi válasza kraftxld (#11825) üzenetére


sutszi
veterán

De ez kösz NZ lokaciora szóló ajánlat?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#11829) kraftxld válasza sutszi (#11828) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, fehérvár.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11830) kraftxld válasza 0xmilan (#11826) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11831) sutszi válasza kraftxld (#11829) üzenetére


sutszi
veterán

Visszakoltozes projekt van?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#11832) kraftxld válasza sutszi (#11831) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt csak a harapós kecske tudja :)
Leginkább az ifjaknak lenne jobb egy kicsit amíg aktívak a nagyszülők és tudnak velük bandázni.
Meg sok-sok más dolog is persze számít. Még csak a matek megy.

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11833) 0xmilan válasza kraftxld (#11830) üzenetére


0xmilan
addikt

Ez jo :D
Fel oldallal kesobb amugy van egy ilyen: Certifications – CCNA, Palo Alto, ZScaler desirable.
Szoval azzal se torodtek sokat, hogy legalabb egy pdf-en belul konzisztens legyen.
Lehet, hogy van nemi igazsag abban a linkedin kommentben, hogy a recruiterek nagy resze 5 sor javascripttel helyettesitheto lenne.

(#11834) hunace


hunace
tag

Sziasztok,

tudnátok olyan céget ajánlani akik SAP és Sharepoint fejlesztésben is otthon vannak ?
Árajánlatot szeretnék kérni egy munkára, ehhez kellene egy-két tipp.

Köszönöm

(#11835) coco2


coco2
őstag

Általános angol cv-hez kellene valami normális sablon. Csak a szakmai skeleton, kísérő levél nélkül.

A profession.hu-n van cv generátor, de azokat a sablonokat nem tudom általános célra használni. Ad1 mindig magyarul fejlécezi, nem változtatható angolra, ad2 azonnal kitölti az állás alapján a célzott pozíció nevét, amit teljesen kihagyni kellene, ha általános skeletont töltök fel. Kinézetre amúgy elég pofásak, de winword-be sablont lekoppantani én sajna béna vagyok :(((

Ha van valahol weben normális sablon nyúlhatóan, vagy valakinek van elrakott anyaga (régebbi winword formátum kellene), tippet / helpet megköszönnék.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#11836) bambano válasza coco2 (#11835) üzenetére


bambano
titán

lásd téma tudnivalók.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11837) Baltincs válasza coco2 (#11835) üzenetére


Baltincs
tag

Canva-t ajánlom, az ingyenes része is tök jó, és ott azt írsz át, meg azt teszel ide-oda, amit és ahova akarsz. Én is ezzel csináltam.

(#11838) opr válasza bambano (#11836) üzenetére


opr
veterán

Ehhez a jobangel-hez neked van valami kotodesed? Csak mert folyamatosan ajanlod oket, annak ellenere, hogy mar nem egy ember panaszkodott itt ebben a konkret topikban a "szolgaltatasra".
[link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11839) bambano válasza opr (#11838) üzenetére


bambano
titán

semmi, csak bosszant, hogy annyira nem képesek egyesek, hogy megnézzék az oldalt, amit kirak eléjük a böngésző. illene, hogy a topicinfót mindenki megnézze, mielőtt kérdez.
az általad linkelt három hsz egy embertől van...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11840) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Hydro mibe tenyerelt bele ennyire?

Sokadik ember keres már meg állás ügyben, gyanúsan sok embert állítottak rá, hogy embereket keressenek. Elvállaltak valami ütőset, amire még a munkaerő sincs meg?

(#11841) Nimrod válasza bambano (#11839) üzenetére


Nimrod
addikt

Szerintem sokan nem is tudják a topiknyitó infóbox létezését sem, főleg akik keveset fórumoznak. Lehet érdemes lenne stickybe minden egyes oldal tetejére tenni.

(#11842) coco2 válasza bambano (#11836) üzenetére


coco2
őstag

Elsőként megnéztem őket. A resume.io-ra találtam linket. Első cv 3 usd. Elfogadom azt, ha jobbat nem találok.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#11843) opr válasza bambano (#11839) üzenetére


opr
veterán

"az általad linkelt három hsz egy embertől van..."
Es szepen leirja a folyamatot, hogy fizetett, vart, udvarias es turelmes volt, es a penzeert nem kapott semmit, egy darab valaszt sem, annak ellenere, hogy tobb feluleten is probalkozott es nem epp egy napot vart. Innentol kezdve eleg erdekes ajanlani oket.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11844) coco2 válasza Nimrod (#11841) üzenetére


coco2
őstag

Sticky-be kellene kirakni. Az előző oldal design-hoz már hozzá voltam szokva, és ott sticky-ben volt az ilyesmi. Ott kerestem, nem volt ott semmi. Utána kérdeztem. Így, hogy rám szóltak, és direkt kerestem, hogy valami csak van valahol, így már feltűnt a sarokban apró betűvel eldugott pici vacak sajtcetli. De egyébként nem vettem észre. Tényleg az én hibám lenne az egészen sza* oldal design?

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#11845) bambano válasza coco2 (#11842) üzenetére


bambano
titán

jah, hát a szemészeti problémákkal a szemészeten foglalkoznak.

ráklikkelsz az oldal jobb felső sarkában levő linkre, bejön jobangel blogja, ott felül van egy nagy embléma szerűség, alatta ez a sor:

Rólam További blogjaim Keress állást velünk! Ingyenes önéletrajzminták

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11846) bambano válasza opr (#11843) üzenetére


bambano
titán

ez azt jelenti, hogy van egy ellenpéldád.
de ha tudsz jobb ajánlatot adni, akkor írd be válaszul a kérdezőnek.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11847) Nimrod válasza bambano (#11845) üzenetére


Nimrod
addikt

Mondjuk én a cikkeket sem szoktam találni, mert a régi rendszerhez vagyok szokva :U

[ Szerkesztve ]

(#11848) bobsys válasza juliabrilke (#11840) üzenetére


bobsys
addikt

Bekaptak egy crypto virust [link] mikozben az IT kiszervezes folyamatban volt, tehat a regi arcoktol sokan mar nem voltak ott az ujak meg meg nem tudtak semmit. Kapkodas, gyalu az egesz serverpark es mentesbol helyreallitas, de nem vagyok benne biztos hogy vegeztek vele az elmult 6 honapban.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#11849) coco2 válasza bambano (#11845) üzenetére


coco2
őstag

A jelek szerint fogalmazási zavarokkal is küszködök, mert nem sikerült leírnom, hogy pontosan azt csináltam, sőt, utána még cv template nagy ikonra is kattintottam (muszáj volt), és az a kicsit sem ingyenes resume.io-ra küldött tovább. Esetleg több szemészeti problémás többet lát alapon ránéznél te is, hogy mit sikerült félrefogalmaznom? Köszi.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#11850) juliabrilke válasza bobsys (#11848) üzenetére


juliabrilke
addikt

Az ok, de az már "régen" volt.
Inkább azt mondanám, hogy túl sok a bejövő munka vagy valami nagyobb projektre keresnek gyorsan embereket (vagy a fél security részleget kivégezték ;] ).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.