Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11251) bambano válasza lotuska (#11250) üzenetére


bambano
titán

saját adatbázis építésének kizárólag akkor van értelme, ha van, aki tömje adatokkal.
jelenleg az a tapasztalat, hogy fizuemelést munkahelyváltással lehet leggyorsabban elérni.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11252) Sempronius89 válasza lotuska (#11250) üzenetére


Sempronius89
tag

Lehet mindjárt éjfél és nagy fáradt vagyok, de te most azt mondod, hogy a rendszerben elérhető adatok alapján képtelenek vagytok / képtelen vagy a tény/terv eltérések számszerűsítésére?

(#11253) Tufa_ válasza lotuska (#11250) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Erdekes latni hogy otthon mennyire mas a leirasa ugyanannak a pozicionak amit en csinalok itt UKban. Itt egy FCbol csak penzugyi igazgato lehet kb mert majdnem ugyanazokat csinalom amit egy FD csinalna es nincs kozte semmi koztes pozicio.

En azt javasolnam ha ugy erzed nincs tobb fejlodesi lehetoseg, lepj tovabb. 3 helyen voltam financial controller, jo ha 30%a a munkanak volt azonos a 3 helyen szoval mindig van lehetoseg valami ujra..

[ Szerkesztve ]

(#11254) lotuska válasza Tufa_ (#11253) üzenetére


lotuska
tag

Koszonom szepen a valaszokat.

Esetleg tudnal bovebben beszelni milyen feladatkoreid voltak a kulonbozo munkahelyeiden, hogy kicsit bovebben ralassak mas helyeken milyen lehetosegek vannak/voltak?

Koszi szepen elore is.

(#11255) Tufa_ válasza lotuska (#11254) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Itt UKban ahogy irtam az kb a penzugyi karrier egyik top pozicioja.
Azokon kivul amiket leirtal, pl teljes budget keszites, payroll, vat es corporation tax, contract management, negotiating with suppliers, board meetings, forecasting, cost savings vagy epp kozvetett vagy kozvetlen targyalas a tulajdonosokkal. Jopar dolgot kihagytam, de kb ugy kepzeld el hogy azon kivul amit az AP vagy sales ledger team csinal, gyakorlatilag minden. Jelenleg 6 direkt reportom van, (purchasing manager, assistant FC, accounts assistant, income auditor, 2 goods receiver) szoval amit ok csinalnak, azt is "tudnom" kell.

Elnezest az angolert kifejezesekert, soha nem tanultam/hasznaltam ezeket magyarul..

(#11256) Jorus


Jorus
nagyúr

Általános képzettségű windows admin pozit (win2k8, 2k12, win7-8-10, ad, exchange, kis gpo és powershell, batch előny) több budapesti sitera melyik hazai portálon javasolt hirdetni? MS cert nem szükséges, tapasztalat, tudás igen.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11257) lotuska válasza Tufa_ (#11255) üzenetére


lotuska
tag

Semmi gond, tiszta es vilagos. Koszonom szepen az infokat :R

(#11258) Mercutio_ válasza Tufa_ (#11255) üzenetére


Mercutio_
félisten

contract management, negotiating with suppliers,

Ezek hogy-hogy nem a beszerzés (procurement directorate?) feladatai voltak?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#11259) FLx válasza Jorus (#11256) üzenetére


FLx
addikt

Linkedin es ott is inkabb kozvetlenul kell megkeresni embereket, nem csak hirdetgetni. Igy talan lesz 2-3 ember akit tudsz interjuztatni.

(#11260) bambano válasza Jorus (#11256) üzenetére


bambano
titán

először kiváltanám a hup szabadkártyát.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11261) Tufa_ válasza Mercutio_ (#11258) üzenetére


Tufa_
aktív tag

A szerzodesekkel mindenhol en foglalkoztam, vagy legalabb atment rajtam es a vegso szo az enyem. Kisebb kaliberu targyalasok a beszallitokkal tobbnyire nelkulem megy, de CAPEX vasarlasoknal/targyalasoknal a purchasing team csak jelen van.
Sok helyen nincs kulon purchasing egyebkent, valoszinu ezert is lett normalis hogy az FC azt is tudja.. Az en peldambol kiindulva, ahol most vagyok, van(purchasing manager), de csak az ettermek etel es ital vasarlasara es marginra kell koncentralnia

[ Szerkesztve ]

(#11262) sutyesz96 válasza mrhero (#11244) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ilyen skilleket egyébként hol tanultok meg? Voltam GTK-s statisztikán, de ott ezek közül csak a pivot táblát tanultuk, különösebben abba se mélyedtünk bele. Gyakorlatilag az excelt nem tanultuk meg olyan szinten, ami a ti elmondásotok szerint "alap"(nak kéne lennie) ahhoz, hogy megpályázhassak egyáltalán egy pozit gazdasági irányon. Az általatok felsorolt egyéb szoftvereket meg nem is ismerem. :(

Hogy kéne ennek nekilátni autodidakta környezetben?

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#11263) South Velen válasza sutyesz96 (#11262) üzenetére


South Velen
addikt

youtube-on és udemy-n számos kiváló videó van.

(#11264) Jorus


Jorus
nagyúr

Köszi nektek!
Amikor komolyabb munkaerőre van szükség azt IT fejvadász cégen keresztül szoktuk intézni, itt most egy jóval alacsonyabb szintű tudást / tapasztalatot igénylő munkakörbe keresünk embereket. Korábban a Profession.hu-n hirdettünk, de túl nagy volt a merítés. :) A legutóbbi pályázatra jött ~40 jelentkezés, ami közül 30-nál nem sok egyezést találtunk a kritériumokkal, a maradék 10-ből 8 elvérzett már az első körös technikai interjún, pedig tényleg ilyen iskolai rendszergazdai szint az elvárás. Aztán végül akit anno felvettünk, azóta is nálunk dolgozik, bevált, csak gondoltam hátha van ilyen szempontból jobb, ajánlott portál, mint a profession.hu. HUP jól hangzik, ráugrasztom a HR-eseket.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11265) mrhero válasza sutyesz96 (#11262) üzenetére


mrhero
tag

+1 a youtube-nak. Anno lynda.com-os kurzusokat csináltam végig. Valamint szép apránként lehet összeszedni a tudást.
Ha meg szeretnél csinálni valamit excelben, csak rá kell keresni és valószínűleg tonnányi fórumbejegyzés (főleg angol nyelven) van már a te konkrét problémádra, csak értelmezni kell és személyre szabni. Ezekből is rengeteget lehet tanulni.

Nálunk az informatika oktatás többnyire minden szinten (általános iskolától egyetemig) egy vicc. Tanultam hollandiában fél évet. Ott az egyetemen mindenkinek kötelező volt a gyors és gépírás. Manapság szinte bármilyen irodai munkát sokkal hatékonyabban lehet végezni egy ilyen plusz tudással.

Itthon papíron toltuk a VBA-t az egyetemen (szintén GTK), ami kicsit morbid volt, de én szerettem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11266) section9


section9
őstag

Van valakinek tapasztalata a Bitrise-al kapcsolatban? Jelentkeztem hozzajuk, elso blikkre eleg szimpatikus brigadnak tuntek, de azert szivesen hallanek velemenyeket. :R

(#11267) MATEO6600 válasza opr (#11181) üzenetére


MATEO6600
őstag

Na kipróbáltam a mai recruiterrel, és ez a válasz érkezett :DD

"Thanks for the quick response. I am afraid to tell you that we are looking for other kind of mindset that the one you have, motivated about the projects and no motivated about other things. Regarding the information I will answer you:

The location would be in xxxxx.
The Area would be on the Digital sector.
The job type is a permanent contract.
The paygrade is higher than xxx € but depends on the experience.
Skill is openminded people, open to mobility and motivated to develope coding in Java 8.

If you know someone with this characteristics, please, do not hesitate to contact me back with her/his profile."

Jól megkaptam :DD
De abszolút nem érdekelt a lehetőség, úgyhogy nála teszteltem ezt a sablont.

(#11268) emvy válasza MATEO6600 (#11267) üzenetére


emvy
nagyúr

Angolul mondjuk nem tud.

while (!sleep) sheep++;

(#11269) Jorus válasza MATEO6600 (#11267) üzenetére


Jorus
nagyúr

Szinte magam előtt látom, ahogy a rövidre nyírt, szőke hajú, szürke szoknyás recruiter lányzó a starbucksos papírbögre felett, összecsücsörített ajkakkal, dühösen gépeli a választ... :DDD

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11270) emvy válasza section9 (#11266) üzenetére


emvy
nagyúr

Én dolgoztam velük partnerként mielőtt még beütött nekik a biznisz, abszolút jó társaság.

while (!sleep) sheep++;

(#11271) djgeg válasza MATEO6600 (#11267) üzenetére


djgeg
őstag

"and no motivated about other things" :C
Angolt leszámítva is komolyan mit hisznek az emberek charity worker mindenki és más nem számít csak a jóérzés, hogy a projektjein dolgozhatnék...

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#11272) MATEO6600 válasza Jorus (#11269) üzenetére


MATEO6600
őstag

Nem, ez egy spanyol junior recruiter volt :D De végülis egy kateg.

(#11273) emvy válasza djgeg (#11271) üzenetére


emvy
nagyúr

Az tény, hogy én se vennék fel valakit, akit csak a pénz motivál. Az emberek 95%-ánál a pénz csak egy tényező a sokból (bár egy a fontosak közül).

while (!sleep) sheep++;

(#11274) MATEO6600 válasza emvy (#11273) üzenetére


MATEO6600
őstag

Én sem. De a levélből kiderül, hogy nem csak az motivál.
Pay grade-re rákérdezni szerintem nem kéne hogy sértő legyen, vagy arra engedjen utalni, hogy csak a pénz motiválna.

(#11275) djgeg válasza emvy (#11273) üzenetére


djgeg
őstag

Az oké, hogy persze ne csak a pénz motiváljon... (amúgy az is csak rövid ideig motiváló, ezt felejtik el sokan ha fizetés emelést kapnak pl de amúgy meg elgondolkoztak, hogy már váltanának. Ideig óráig ilyenkor egy fizuemelés motivál, de ugyan úgy előjönnek a dolgok amiért váltana az ember)
Meg is érteném, hogy ha egyetlen kérdést tett volna fel, hogy mennyi a lé különben nem érdekli.
Viszont itt értelmes kérdéseket tett fel elvileg ez alapján lent (vagy egy az egyben).

"Thanks for reaching out to me. Because of the enormous amount of irrelevant e-mails I get, I've set up the following personal rule:
A job offer/position inquiry contains the following:
- Location of the company (at least the nearest one or two tube stations)
- Area of the company (finance, entertainment, etc)
- Job type (permanent/contractor)
- Pay grade or at least a from-to range
- Skillset requirements
Anything else that doesn't have at least that amount of information is viewed and handled as spam.
Please, if you are serious about this, answer with the requested information.
Otherwise, thanks again for reaching out, but I feel We wouldn't be able to work well together, so I'm not interested, but I wish you good luck in finding the right candidate.
Best regards..."

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#11276) emvy válasza MATEO6600 (#11274) üzenetére


emvy
nagyúr

Persze, a válasz gáz.

while (!sleep) sheep++;

(#11277) djgeg


djgeg
őstag

Amúgy nemrégiben engem is megkerestek egy olyannal ami érdekelt is volna.
5 levelet váltottam velük és rákérdeztem már az első válaszban én is a fizura hasonló konstrukcióban, majd 5. levélben derült csak ki, hogy kb 1/3 se lett volna mint a mostani napidíj a jelenlegihez képest (szintén contactoros meló). :DDD
Aztán jött az értetlenkedés, hogy miért nem vállaltam el.

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#11278) opr válasza MATEO6600 (#11267) üzenetére


opr
veterán

Tokeletes, mehet a tobbi ketbites blokkolt idiota koze.

Aki ennyire sertodekeny es hulye, az ugyse lesz sokaig a szakmaban, de ha meg megis, akkoris jobban jarsz vele, ha nem kontaktol soha tobbe, csak a baj meg az ideg lenne vele. :K

Amugy ha nekem valaki azt mondja, hogy Ok olyan embert keresnek, akit csak az motival, hogy dolgozhasson, arra azt szoktam mondani, hogy jo, keressenek nyugodtan, csak mashol. Illetve meg szoktam meg emliteni, hogy probaltam, de akarmilyen hangosan mondtam a boltban, hogy mennyire motivalt vagyok a munkamban, ezek az elmaradt gondolkodasu veglenyek nem adtak ide a kenyeret meg a budipapirt fizetes nelkul. Alja egy geci vilagban kell elnunk, Tibor! :(

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11279) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

MOL Groupról van véleményetek/tapasztalatotok? Weblogic üzemeltetői állásra jelentkeznék hozzájuk, ha érdemes.

(#11280) FLx válasza Vesporigo (#11279) üzenetére


FLx
addikt

Szocreal multi. Fizetes meg nem jo. :)

(#11281) layerke válasza Vesporigo (#11279) üzenetére


layerke
aktív tag

Ahogy FLx is írta. Üzemeltető pozira biztos nem jelentkeznék, borzasztóan elmaradott és agyontöredezett rendszerek vannak.. Ettől függetlenül jelentkezhetsz természetesen, jó lenne tudni mit ajánlanak.

(#11282) FLx válasza layerke (#11281) üzenetére


FLx
addikt

Legutobb megkerestek valami architect szintu pozival, nem nagyon ertettek miert akarna barki brutto 1 milla felett keresni. Szegeny recruiter holgy meg csak a papirra felirt kerdeseit eroltette mondjuk a szakmai tapasztalatok helyett. Ezt azok utan, hogy legalabb harom kulonbozo recruiter nem tudta feldolgozni a tenyt, hogy linkedin-en is elerheto az ember eletrajza. :D

ps. Azert majd nyugdij elott par evvel lehet beulnek hozzajuk melegedni, mert dolgozni azt nem kell, meg nem is nagyon hagynak.

[ Szerkesztve ]

(#11283) Nimrod válasza MATEO6600 (#11267) üzenetére


Nimrod
addikt

Ezt én is eljátszottam, bár tudtam a cégről, hogy abban a kategóriában szeret fizetetlen túlóráztatni (szerződés szerint legális).

Na első körben ez a válasz jött és csak simán annyit kérdeztem vissza, hogy mégis valami bővebb infót adhatna mint például mi is lenne a napi tennivaló, mi az elvárt tudás és valami információ a fizetésről.

Hello,

All the details that you need will be given you tomorrow.

Thank you.

Kind Regards,

HR Recruitment & Selection Supervisor

Utána ment a részletes opr fórumtárs után szabadon, amire válasz már nem jött. :U

Szóval szerintem tört angol ide vagy oda, amit kaptál egy teljesen korrekt válasz volt.

Vesporigo1: Rendszeresen keresnek embert, csak éppen a fizetésen próbálnak spórolni.

(#11284) Ursache válasza Nimrod (#11283) üzenetére


Ursache
senior tag

Selection Supervisor :)

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#11285) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

Köszi mindenkinek a segítséget. A mostani cégemnél is elég alacsonyak a fizetések (ezt a HR is elismerte, viszont semmit nem tesznek ellene, hiába megy el sok ember), plusz új dolgot sem tudok tanulni (régi kollégák egyszerűen nem adnak át tudást, külsős oktatást meg nem szerveznek, mert "drága"), szóval ha ezeknél egy picit is többet ajánlanak, akkor azért elgondolkozok. :) Persze, fontos a minél jobb fizetés, de tanulni, új technológiákat megismerni eléggé kiemelt fontosságú számomra.

(#11286) FLx válasza Vesporigo (#11285) üzenetére


FLx
addikt

Lehet mar volt valtozas, de par eve meg biztosan nem volt a MOL csoportnal se szakmai fejlodes se uj technologiak. Amennyire mostanaban hallom, az uj dolgok amiket bevezetnek, azt mind kulsosok csinaljak, aztan majd lehet piros meg zold gombot nyomkodni a sajat embereiknek. Ha tenyleg az uj technologiak erdekelnek, en keresnek a helyedben egy outsource ceget akik sok ugyfelnek szallitanak megoldasokat, ott tenyleg lehet tanulni.

[ Szerkesztve ]

(#11287) MATEO6600 válasza Nimrod (#11283) üzenetére


MATEO6600
őstag

Korrekt volt mert a tag alig fél éve recruiter, szóval még nincs kiégve, lelkesen válaszolgat szerintem 😁

(#11288) VágniValó válasza Vesporigo (#11285) üzenetére


VágniValó
addikt

Nem mindegy, hogy HQ-hoz kerülsz csoportszintű XY-ra, vagy MIS és MSC és társaihoz. HQ esetén jobbak a fizuk, van bónusz, 13. havi fizu és 7 kiló a cafeteria (igen tényleg annyi). Többi, kiszervezett részénél ezeket a fizetésen felüli juttatásokat feleljtsd el, vagy legalábbis felezd meg. Továbbá minden helyre igaz, hogy sokat számít melyik csapatba és kihez kerülsz

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#11289) simauser


simauser
tag

Sziasztok!

Szerintetek erre az állásra (Kelet-Magyarország, Szabolcs megye), mennyi a reális fizetési igény? Minden követelménynek megfelelek, van 4 év L2 support és valamennyi üzemeltetési tapasztalatom is, és 54-es OKJ rendszerinformatikus szakmával rendelkezem.

Köszönöm!

Are you threatening me, Master Jedi?

(#11290) section9 válasza emvy (#11270) üzenetére


section9
őstag

Koszi, voltam naluk. Tenyleg nagyon korrektek es baratsagosak voltak. :R

(#11291) Goose-T


Goose-T
veterán

Egy jó kis cikk a hülye programozási tesztekről. Mondjuk én általában dobom az ajánlatot, ha valami online teszt kitöltése az előfeltétel.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#11292) emvy válasza Goose-T (#11291) üzenetére


emvy
nagyúr

Tomcat? :DDD

while (!sleep) sheep++;

(#11293) opr válasza Goose-T (#11291) üzenetére


opr
veterán

Haaat, tudja a tokom.
Van, amiben igaza van, nem is keves dolog, de...

Nem akarok egy eloiteletes paraszt lenni, de az alapjan, amiket irt, nekem az ugrott be, hogy egy onmagat programozonak gondolo stackoverflow copy-paster javascript-masterrel van dolgom. Aztan olvastam tovabb, es szembejon ez:
"I have a very good friend who's been working at a Forbes 100 company as a Javascript engineer for more than a year now. She has learned Javascript from me, only two weeks before she applied for the job, and I did the coding challenge for her. She was accepted, hired, and she's been part of their team ever since. Nobody has even noticed that she is struggling to write simple routines because she never typed a single line of code before, save for the homework I gave to her during our crash course. She is doing perfectly fine by googling things and copypasting snippets from Stackoverflow. There is no problem with her work. She may not be the best of the team (about 500 engineers just at her location), but she manages and contributes. Guess what, most of us do the same, regardless how experienced we are!"
Hat, gratulalok... Meg buszke is ra. Atyaeg. Aztan csodalkoznak a js-es kollegak, hogy kimondjak, mit csinalnak, es ferde szemmel nezunk rajuk (tisztelet a kivetelnek, En is ismerek olyan javascriptert, aki kollega, nem stackoverflow copypaster). :W

szerk: tovabb olvastam, visszavonom, a peldainak a 90%-bol szamomra az jon le, hogy irt egy tesztet, elb@szta, es termeszetesen ez a teszt hibaja. :((

Ez meg aztan plane:
"Good, seasoned experts are sent away because some 20 years old dude looks at their code and it's not exactly how he likes it. And so what? Did I deliver a working solution? Is it well optimized? Does it pass the tests? Then what the heck else do you want? Artistic impressions? The Mona Lisa in ASCII? (Oh wait, I can actually do that.)"

Vagy, vaagy, mondjuk, csak azt latjak, hogy ugyan a beadott feladat mukodik, de amugy egy kalap szar, se nem karbantarthato, se nem modularis, hanem ugyan mukodik, csak eppen mar az 1.0 is egy borzalmas spagettikod vagy valami.

Szoval, szerintem en se vennem fel a csavot. Mert mukodo kodot egy betanitott majom is tud irni. Olvashato, karbantarthato, elso ranezesre ertheto, modularis kodot irni mar mas teszta. En barmikor hamarabb veszem fel azt, aki szepen kodol, de elront valamit, mint aki egy tesztek szerint tokeletes, de borzalmas minosegu kodot kuld be.

Tegyuk hozza, hogy az emberunk profilja valami gyalazatosan fos, semmi referencia, 12,5 evnyi "tapasztalat" pontosan annyira ellenorizheto, hogy oda van irva, hogy valamit csinalt kozben, aztan ennyi. Ellenorizheto tapasztalata kevesebb, mint 1,5 evnyi van. Plusz karrierje elejetol kezdve sajat bevallasa szerint freelancer volt. Akkor kitol tanult, onmagat kihez/mihez merve jutott arra a kovetkeztetesre, hogy mar senior? Azert, mert regota csinalja a szakmat? Ne nevettessuk egymast, ennek semmi koze ahhoz, hogy valojaban milyen szinten van.

Szoval bocs, de szerintem ez egy olyan iras, amibol csak az latszik, hogy az emberunk nem orul neki, hogy a cegek annyira butak, hogy nem hajlandok 13 evnyi junior tapasztalattal biro kollegat senior aron foglalkoztatni. Bar tovabbra is ugy gondolom, hogy van par resz az irasban, amiben van igazsag. Csak keves, es megbujik a sok okorseg mogott. :(

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11294) Goose-T válasza opr (#11293) üzenetére


Goose-T
veterán

Ja, mondjuk ez kicsit necces rész, legalábbis az utolsó mondata. Az alapvető mondandóval azért valamennyire egyet lehet érteni szerintem. Az meg viszont a tesztek feleslegességét mutatja, hogy simán bejuttatott valakit egy ilyen teszt megírásával egy nagy céghez, ahol egy évig biztos nem tűnt fel, hogy nem tud programozni. :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#11295) FLx válasza opr (#11293) üzenetére


FLx
addikt

Elofordul az ilyesmi. Nekem is volt olyan kollegam, aki abbol elt, hogy tudott 2-3 jo telefonszamot. Uzemeltetesben dolgozott, ha a gugli nem tudta a valaszt, akkor felhivta egyik haverjat, aztan megfejtettek neki. Elo is leptettek nem keves alkalommal. :D Amugy nem biznek ra egy Windows telepitest sem. :)

(#11296) opr válasza Goose-T (#11294) üzenetére


opr
veterán

Persze, ne erts felre, rengeteg idiota online teszt van, igazabol ennel csak ilyen fejvadasz cegnel dolgozo hasznalhatatlan idiotabol van tobb, ebben nagyon igaza van. De a maradek... Atya eg. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11297) emvy válasza opr (#11293) üzenetére


emvy
nagyúr

De tényleg semmit nem mond az, hogy Tomcat? :)

while (!sleep) sheep++;

(#11298) opr válasza emvy (#11297) üzenetére


opr
veterán

De, mond, de ez amugy O?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11299) emvy válasza opr (#11298) üzenetére


emvy
nagyúr

Aha

while (!sleep) sheep++;

(#11300) FLx válasza emvy (#11297) üzenetére


FLx
addikt

Most latom csak, na ot azert mas miatt is elutasitjak a legtobb cegnel. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.