Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) pentium4


pentium4
senior tag

sziasztok!

oylan kérdésem lenne nekem hogy RAW fájlrendzserről hogy lehet viszsamenteni a cuccaimat?
letöröltem a windows mert már majd 1.5éves volt, belasult stb, volt egy raid tömböm is, ez alakult át raw á ntfs ből, látja a windows is csak nem lehet belelépni, az intel raid progija is látja és kifogástalan, kéne valami módszer hogy lementem, utána meg törlöm a tömböt és ujrahozom mégegyszer!
getdataback progi jó, csak fizetős és nem tlaáltam hozzá törést! egyéb javaslat?

P4

(#4552) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok.

sürgősen kellene a segítség!

van egy külső merevlemezbölcsős vinyóm, amit FAT32-be akartam formázni és a Norton PartitionMagic 8.0 programot ajánlották. leszedtem innen:[link]. feltettem, kiírta hogy ismert kompatibilitási hibák...aztán indításnál is és kékhalál, aztán újraindulás utána valami HDD ellenőrzést futtatott a windows és utána ismét restartolt. ezután pedig eltűnt a D partíció(640-es vinyó kettéosztva C-n a rendszer, ez meg is van, D-n meg az adatok).

hogy tudom visszahozni a D-t? Help!!!

Aurea mediocritas

(#4553) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

itt tartok:

Aurea mediocritas

(#4554) föccer válasza AXisBOLD (#4552) üzenetére


föccer
nagyúr

Get data back nem programot szabadítsd rá. A logikai hibás vinyókat egész jó aránnyal helyre rántja :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4555) pentium4 válasza föccer (#4554) üzenetére


pentium4
senior tag

én is azt szabaditottam rá és megis talált mindent, könyvtárastul az egészet, de nem lehet vele kimásolni semmit, mert trial verzió! van valakinek valami reggelt verziója?
a többi program amit eddig próbáltam az szart se ér!

P4

(#4556) liksoft válasza pentium4 (#4555) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Akkor tessék megvenni, vagy adatmentéses céget megbízni a munkával. Valaki dolgozott azzal a programmal aki pénzt kér érte. Gondolom nem véletlenül jó ez, és nem a többi amit találtál.

Miért van az, hogy ami program, az ingyen kell? Ezt az ingyenesnek vélt programmal nem dolgoztak? Nem a családtól vették el az időt? Nem használtak eszközöket, áramot a megírásához?

Minden esetben feb@.szák az agyamat amikor egyedi tudáshoz ingyen akar valaki hozzájutni.

NINCS törés! És ilyent ITT NE is keress! Ez tiszta Fórum, az is akar maradni, és az alapelvekben is fel van tüntetve!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4557) liksoft válasza AXisBOLD (#4552) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Igen, a GDB jó, és azzal másold át másik fizikai drive-ra az adatokat. Vigyázz, a mentendőt tilos írni, formázni míg a végére nem jutsz a műveletnek.

A HDD témában meg mindenkit szoktunk kérni, a PM-et NE használja, mert ez a végeredménye. Sajnálom, hogy Te is belefutottál, szólj az ajánlóinak, mire jutottál a "segítségükkel".

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4558) föccer válasza liksoft (#4556) üzenetére


föccer
nagyúr

Mindig olyan jót mosolygom, amikor ezeket a hozzászólásaidat olvasom :)

Egyébként 100%-osan egyet értek veled. (mielőtt kérdeznétek, igen a windows-om is jogtiszta, fizetett verzió :) )

Egyébként mennyibe kerül ennek a GDB-nek az egyszeri használata? Gondolom nem egy egetrengető összeg lehet. 10-15 dollár? 2-3k huf?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4559) liksoft válasza föccer (#4558) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Azt hiszem kicsit több. De a szakember még több. Nagyon pontosan belőtt árú.

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4560) föccer válasza liksoft (#4559) üzenetére


föccer
nagyúr

No, kíváncsiságból megnéztem. ~$70 az alap license, amit nem cégeknek lehet használni. ez kb 13-14e forint a jelenlegi árfolyamon. Azt gondoltam, hogy van belőle olyan verzió, hogy egy hdd mentésére ad jogosultságot, elvégre egy egyéni felhasználónak viszonylag ritkán kell (jó esetben) egy ilyen programot használni...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4561) kovy79 válasza liksoft (#4556) üzenetére


kovy79
őstag

Egyetértek veled, de...
"van valakinek valami reggelt verziója?'<-ez a kérdés arra is vonatkozhat, hogy valakinek esetleg megvan a teljes verzió és a delikvens elvinné hozzá a vinyóját...
(#4559) liksoft, mondjuk a GDB-hez nem kell olyan nagy szakembernek lenni (ez nem támadás volt) :)

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#4562) AXisBOLD válasza föccer (#4554) üzenetére


AXisBOLD
addikt

erre most nincs keret, de köszi. liksoftnak is thx.

iCare Data Recovery-vel csinálom most.

Aurea mediocritas

(#4563) pentium4 válasza liksoft (#4556) üzenetére


pentium4
senior tag

adatmentő cég? na ne röhögtess, 920 gigát kellett visszamenteni, amúgy megnéztem hogy egy hivatásos cég mennyiért is csinálta volna meg, hát bő 100k felett van az alapdíj, olyan 200-300k ból meg lett volna, rem ezt te se gondoltad komolyan hogy ezt kiperkálom!
a másik meg hogy persze hogy mindenki az ingyen programot keresi, totál egyértelmű, azért hogy használjak valamit 3 óráig és utána ne használjam soha többet nem fogok kicsengetni érte 70 dollárt, mert nem tehetem meg, amúgy a 4.21-es verzióhoz találtam kulcsot a neten és működik is, sikeresen visszamentettem mindent! nem kell ezt úgy túlreagálni ez ilyen cégek úgy se a mezei userekből élnek hanem a cégekből!

P4

(#4564) pentium4 válasza AXisBOLD (#4562) üzenetére


pentium4
senior tag

én ezt is kipróbáltam, semmire nem való!
valamit lehet vele kezdeni nekem a 920 gigából 330at tudott volna visszahozni!
ha kell a gdb irj egy pü-t!

P4

(#4565) ollie válasza pentium4 (#4563) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Figyelmeztetlek, hogy ne feszegesd a warez témát! A fórumon tilos a warezban való segítségkérés és nyújtás is.

***

(#4566) liksoft válasza pentium4 (#4563) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Tisztázzunk valamit. Ha Te lopsz egy (azaz egy darab) zsömlét, mert éhes vagy, az LOPÁS! Ha elkapnak, nem túl régóta (sajnos, mert régóta kellett volna) simán kaptárban találod magad. Akkor amit itt leírtál, és követendőnek tartasz, az mi ha nem ugyanolyan lopás? Ráadásul ha elveszítesz mindent, az életed megmarad. Nem úgy a zsömle esetén. Vagyis ez a szemembe dupla bűn. (Nekem is a munkámhoz vásárolt OS-ek, programok eszközök vagy saját fejlesztés áll a rendelkezésemre. Igen, tudom. Sokak szemében nem vagyok normális, mert "ingyen" is beszerezhetőek. Viszont ahhoz, hogy ezen a földön mindannyian megélhessünk, és ne egymást öljük az ennivalóért mint az állatok, a tisztességes munkáért ki kell fizetni a tisztességes munkadíjat. Mindenkinek. Ebben az esetben (aki akar dolgozni) mindenki meg tud élni, emberi módon, és a gazdaság is életképes. Talán nagyon nem mindegy. Szerencsére több gyermekem van, rájuk is kell gondolnom. Nem csak ma, hanem a jövőjükre is. Majd ha felnősz, remélem Te is megérted, és eszerint próbálsz élni. Tudom, nem mindenki ért ezzel egyet, és nem is így él. Szerintem ezért tart a föld itt.)

U.i.: Nem több százezres. Ha azt írod, egy kis kutakodás és megtalálsz sokmindent, akkor adatmentéses cégek után EGYÁLTALÁN NEM kerestél! Software-es mentés több mint 10 cég végez kis hazánkban, és ezek többsége jóval az Általad említett ár alatt! Ha mechanikai gond van, akkor meg simán lehet a duplája is! Igaz, arra egy kezemen meg tudom számolni hány cég képes a határon belül. De erre is több van.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4567) AXisBOLD válasza pentium4 (#4564) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nekem az egészet visszahozta.

de a MiniTool Partition Wizard Home Edition is nagyon jó :K.

Aurea mediocritas

(#4568) kezdő


kezdő
senior tag

Hi!

Adott egy 500Gb-os notebook vinyó ketté partícionálva.
Egy kb. 50GB-os NTFS részen fut(ott) a Windows 7 Home Professional 64bites verziója, a maradék helyen NTFS szerkezetben adatok.
Na már most a rendszerem nem hajlandó betölteni és javítani se tudja magát. (nem ír hibát, egyszerűen Win logonál megáll)
A ramok tesztelve, hibátlanok. Hard Disk Sentinel DOS változata szerint a vinyó 99%-os és csak 1 weak sector van rajta.

Magáról a rendszerről már le is mondtam, de a C-n lévő adataim kellenének. (szerintem a D az adatokkal hibátlanul megvan, de csak filmek, zenék, programok, semmi olyan amiért nagy kár lenne)
Kéne nekem valami módszer amivel lementhetném ezeket az adatokat. Próbáltam egy XP live CD-t, de az hibával megáll és nem bootol be (igaz régi darab).
Készítettem egy 10.10-es Ubuntu live USB verziót, az szépen bejön, látja is a 2 particiót, de nem tudja megnyitni.
Létezik valami CD/USB-ről futtatható rendszer szerűség ami látná a C meghajtómat és tudna róla menteni pl. a D-re, hogy a C kaphasson egy új Win-t?

Szerk: a vinyót nem tudom kivenni, mert akkor ugrik a garancia. Garanciális szervizbe nem adnám, mert náluk első a format....

[ Szerkesztve ]

(#4569) kezdő válasza kezdő (#4568) üzenetére


kezdő
senior tag

(#4570) liksoft válasza kezdő (#4568) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Abban a gépben nem fog menni. Kénytelen leszel asztali gépbe áttenni, majd fizikailag másik drive-ra átmásolni az adatokat. Javasolom a GDB használatát. Mielőtt nekilátsz, olvasgass a témájában.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4571) kezdő válasza liksoft (#4570) üzenetére


kezdő
senior tag

Semmilyen megoldás sincs, hogy a gépben maradhasson?
Csak mert fel kéne sértenem a matricát és ezzel buknám a hátralévő 20 hónap garanciát. :(

(#4572) liksoft válasza kezdő (#4571) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Ubuntu USB winyót lát? Ha igen, akkor DD-vel (ha jól emlékszem, én nem használom) az USB drive-ra készíts fizikai másolatot. Így ugyan nem vetted ki, de mégis kivetted. :D Utána ezt már másik gépen lehet menteni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4573) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Sziasztok!
Kollégám gépében behalt a vinyó. Ha benne van a gépben, akkor iszonyú lassan kezd boot-olni, kb. 2 perc is eltelik, mire eljut a "Boot Disk Failuire - Insert System Disk" üzenetig. Közben hallhatóan felpörög, tehát mechanikus probléma elvileg nincs. Viszont a bios sem látja a vinyót. Másik gépbe rakva ugyanez, ebbe a gépbe másik vinyót rakva azonnal boot-ol (vagyis hamarabb eljut a felismerésig, hogy nincs rendszer partícióval rendelkező vinyó a gépben). A cucc 2 és fél éves, ezek:

Alaplap: Gigabyte MA69G-S3H
Processzor: AM3 X3 445 2.9GHz
Memória: 4X1GB Kingston DDR2 800MHz
Winchester: Seagate Barracuda 7200.11 500GB SATA2 32MB
Videókártya: Gigabyte 9600GT 512MB GDDR3
Táp: FSP 400HLN

Egy vinyó volt a gépben, ami amúgy sem volt túlterhelve, a rendszer tegnap még hibátlanul működött, semmi előjele nem volt annak, hogy bármi gond lenne. Elég sok személyes adat van rajta, tehát a tulaj szeretné kinyerni valahogyan.
Van erre valami esély?

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#4574) liksoft válasza elfelejtette (#4573) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Igen, leginkább firmware hiba várható. A gond az, hogy amíg megy, frissíthető, de ha behalt, onnan adatmentéses munka szokott lenni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4575) elfelejtette válasza liksoft (#4574) üzenetére


elfelejtette
veterán

Köszönöm a választ.
Akkor szerinted már nincs remény a felélesztésre a firmware cseréhez?

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#4576) liksoft válasza elfelejtette (#4575) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Zárolja magát a drive. De lehet más hibája is. Esély mindig van, csak kérdés mennyi. Itt inkább a 0 felé közelít a tapasztalatom szerint.

Az is kérdéses, milyen adatok kellenek, és mennyit érnek.

Hétfőn.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4577) elfelejtette válasza liksoft (#4576) üzenetére


elfelejtette
veterán

Most még egy olyan kérdés merült fel, hogy mi van akkor, ha még garis a HDD, és a tulaj érvényesíteni is akarja azt. Illetve a ti munkadíjatok be lehet-e vasalni a gyártón?

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#4578) liksoft válasza elfelejtette (#4577) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Nem, nem tudod bevasalni a gyártón. Vagy érvényesíted a garanciát, vagy rászánod a winyót, és a mentés árát az adatokra. Ugyanis a gyártó a termékre vállal garanciát, az adatokra NEM! Az adatok mentése a Felhasználó feladata, nem a gyártóé.

Ha firmware hiba okozza a gondot, akkor annak rendbetétele után a drive tökéletes közeli állapotban működik, így nem garanciális. Viszont valamiért hibázott, így óvatosan használandó! Ha másodszor is tönkremegy, akkor garizható. Persze más is lehet hibaforrás.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4579) elfelejtette válasza liksoft (#4578) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ezt válaszolta a cég, ahonnan a vinyó lett vásárolva:

„A gyártók elfogadják a Kürt hivatalos igazolását. Mást nem. Angol nyelvűre van szükség. Adnak. Volt már ilyen.”

Ez akkor mit jelent?

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#4580) liksoft válasza elfelejtette (#4579) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Azt, hogy a KÜRT elért egy nemzetközileg elfogadott szintet. Mi még nem tartunk ott. Igyekszünk. (Van olyan gyártó aki elfogad partnernek.)

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4581) Yahoo


Yahoo
aktív tag

Sziasztok!

Nemrégiben egy véletlen során elszállt a HDD-m partíciós táblája, unallocated az egész. GDB-t lefuttattam, látszólag meg is talált mindent, copy-ztam a végső lépésben egy másik HDD-re a megtalált adatokat, de amikor visszanézném őket, a képfájlok egytől egyik sérültek, unknown format-ot ír a képnézegető, az MP3 fájlokat nem játssza le, gyakorlatilag nincs egy olyan fájl amit működne, annak ellenére, hogy látszólag minden rendben. Valamit a beállításokban nem jól lőttem be? Mit tudok tenni ekkor? Formázás, írás a HDD-re nem volt.
Mit tegyek? Köszönöm

(#4582) liksoft válasza Yahoo (#4581) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Két lehetőséged van.
1. Más beállítások, és/vagy más adatmentő program. (Ha más beállításban nem megy, akkor másik program sem biztos, hogy jó eredményre jut.
2. Adatmentéses szakemberhez viszed.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4583) Yahoo válasza liksoft (#4582) üzenetére


Yahoo
aktív tag

Csak így lutri szerűen próbálgassam végig, vagy esetleg van valami konkrét tipped az esetemre? Egyébként az "I don't know, use default settings"-en hagytam. Köszönöm

Ui.: Más adatmentő program tippet adnál amivel érdemes egyáltalán foglalkozni? :R

[ Szerkesztve ]

(#4584) liksoft válasza Yahoo (#4583) üzenetére


liksoft
Topikgazda

A beállítás és a más program is a logikai sérülés mértékétől, és fajtájától függ. Azt pedig csak úgy tudom meghatározni, ha látom. Így bármi tanácsot adok a továbbiakban az lehet jó is, meg az ellenkezője is.

Szerk: Ne tegyél be ide képeket, mert összefüggéseiben kell néznem, és sokszor egyedi fejlesztésű programnak kell végignéznie az egész drive-ot, hogy az általam keresett töredék információkat hol találom.

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4585) Yahoo válasza liksoft (#4584) üzenetére


Yahoo
aktív tag

Nos, úgy fest sikerült...Nem konkrét beállítási hiba volt, hanem:

A Step 2-ben (Select File System) a rossz ?fájlrendszert? választottam, épp azt kellett ami egy laikusnak nem épp a "legegészségesebbnek" tűnt.
A három közül a legutolsó volt a nyerő:

NFS at sector 63, cluster size 8(76,3GB)
NFS at sector 63, cluster size 8(32,9GB)
NFS at sector 68□951□043, cluster size 8(43,4GB)

Köszönöm liksoft a segítséged, nélküled valószínűleg mérgemben feladtam volna és nem próbálkoztam volna tovább, amit később bántam volna sokáig.

(#4586) liksoft válasza Yahoo (#4585) üzenetére


liksoft
Topikgazda

:)

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4587) peter889


peter889
őstag

Sziasztok!

Egy kb. 200-300 byte-os .txt fájlt valószínűleg felülírtam egy azonos nevűvel, NTFS-ről NTFS-re, Xp alatt.
Hogyan deríthető ki utólag, hogy valóban történt-e felülírás (ezt fájl dátuma alapján nem tudom eldönteni) és hogyan lehetne visszaállítani a korábbi fájltartalmat?

(Amúgy egy fiókhoz tartalmazott jelszavakat.)
Nagyon örülnék, ha valaki tudna segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#4588) liksoft válasza peter889 (#4587) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Azonos név esetén felülír. Vagyis ugrott.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4589) Findzs


Findzs
addikt

sziasztok

egy kis segítség kellene
egyik ismerősöm gépén a winyó egyik napról a másikra átment raw -ba
egy bootolós op. rendszerrel + adat mentő progival sikerült visszamenteni a fontos képeket de semmilyen kép kezelő progi se tudja megjeleníteni holott ránézésre épek a fájlok méretük nevük kiterjesztésük is

van valami különleges progi erre ?
köszi

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#4590) liksoft válasza Findzs (#4589) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

A pontos folyamatot írd le, mit honnan, hova mentettetek, mivel. Ugyanis ez így kevés.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4591) Findzs válasza liksoft (#4590) üzenetére


Findzs
addikt

egy 250 gb -os idés winyóról ami raw -ba volt mentettem egy külső 120 gb usb -s winyóra winxpe (lemezről futtatható xp) vel amibe van beleintegrálva egy pár adat mentő progi
jó párat kipróbáltam mire az egyik működött

képekről van szó kb. 300 Mb, a progi neve most nem jut eszembe
utánanézek

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#4592) liksoft válasza Findzs (#4591) üzenetére


liksoft
Topikgazda

OK. Akkor annyi derült ki, hogy a forrás és céldrive más volt. Ez jó, így kell. A forrást írni szigorúan tilos. De a program neve, az OS (amit mentettél, nem amivel) még mindig kérdéses.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4593) peter889 válasza liksoft (#4588) üzenetére


peter889
őstag

Tehát volt két azonos nevű .txt fájl. A nagyobb méretű csak egy jelszóval (8 karakter) tartalmazott többet, különben megegyezett a másikkal. Szerencsétlen módon a nagyobbat felülírtam a kisebbel.
Ilyenkor annak a .txt fájltartalom-töredéknek (8 karakter) nem kéne vmilyen formában megmaradnia a winchesteren? Teljesen "eltűnik" vagy csak nehezebben állítható vissza?

(#4594) liksoft válasza peter889 (#4593) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Pontos mérete?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4595) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Nem vagyok otthon a windows-os backup programokkal kapcsolatban és egy olyan programot keresek mint az OS X féle Time Machine. Tehát adott egy Win7-es gép amit alkalmanként menteni kellene egy külső hdd-re, de csak a változott fájlokat kellene átmásolni egy mappából, valamint több adatmentési pont legyen, ne csak egyet írjon felül. Tudnátok javasolni pár ilyen programot? Nem kell ingyenes, de bevált, jól működő legyen.
Előre is köszi.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#4596) liksoft válasza Paarthurnax (#4595) üzenetére


liksoft
Topikgazda

HDSentinel Pro

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4597) Paarthurnax válasza liksoft (#4596) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Köszi, megnéztem a honlapot. Ha jól látom angolul és magyarul van felhasználói felülete, ami ebben az esetben sajnos nem elég, mert németül is "beszélő" programot keresek. Acronis backup programok milyenek?

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#4598) liksoft válasza Paarthurnax (#4597) üzenetére


liksoft
Topikgazda

A kínai is benne van!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4599) peter889 válasza liksoft (#4594) üzenetére


peter889
őstag

270 byte-os körüliek voltak. Ha fontos a hajszálpontos érték, megnézem.
(Csak az a merevlemez, amiről megnézhetném, nincs gépben.)

(#4600) liksoft válasza peter889 (#4599) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Akkor nem adatterületen van, hanem az NTFS-ben. GDB-ve mentsd le az MFT file-t. Abban keress rá a file-ra, és abban az egy kilobyte-ban benne kell lennie. Ha nincs, elveszett.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.