Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4801) liksoft válasza Maksifül (#4800) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Sok jó hírem nincs. A legtöbb esetben a kártyát szét kell szedni, ha nem lehet így hozzáférni. Ilyenkor a garancia ugrik, és a mentés akár egy winchester mentésének az árát is elérheti. Természetesen adatmentéses szakembernél / cégnél.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4802) Maksifül válasza liksoft (#4801) üzenetére


Maksifül
senior tag

Nagyon köszönöm a választ!
Nem fogok vacakolni vele, inkább visszaviszem és kicseréltetem megint.
De azért kíváncsi lennék, hogy a szétszedés után mitől működne egy adatmentő cégnél? A műanyag tokozása hibásodott meg? :)))
Tényleg érdekelne, hogy mi okozhat ilyet, hogy felvétel közben nekiáll ellenőrizni a kártyát a kamera és aztán se kép, se hang. Megdöglik a kártya és sehogy, semmivel nem lehet olvasni.

Köszi a választ!

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#4803) liksoft válasza Maksifül (#4802) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Nem, hanem chip szinten kell menteni, kihagyva a vezérlőt. Annak a FLASH blokkcserélő algoritmusát leszimulálva kell a kiolvasott memória tartalmát kezelni. Így egy fizikai, és utána egy logikai mentés is kell. Csak utána lesznek elérhetőek az adatok.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4804) Maksifül válasza liksoft (#4803) üzenetére


Maksifül
senior tag

Így már értem, hogy miért olyan borsos az ára az adatmentésnek. :) Ezek azok a dolgok, amikhez haladó emberek nem értenek. :K
És mitől szállhat el a kártya felvétel közben? Már a második gyári Kingston csinálja ugyanezt. Kicsit megingott a bizalmam a márkában.

Sőt arra is volt példa, hogy egy fél nap felvételeinek csak az első 40%-a volt lejátszható a PC-re való felmásolás után. Az utána lévő összes videó, amit ugyanakkor ugyanott ugyanúgy vettem fel folyamatos használat mellett egyáltalán nem játszódnak le. Elindul a lejátszó program, de egyéb nem történik. Se hibaüzenet, se semmi. Pontosan SEMMI nem történik.
Ez mitől lehet? Miért nem játszódnak le a videók?
Ez az egyik például

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#4805) liksoft válasza Maksifül (#4804) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Gagyi csatlakozók, tápfeszültség ingadozás (akár az akku nem tökéletes érintkezője is okozhat adatvesztést), alkatrész hibája, kártya kivétele vagy berakása bekapcsolt készülék esetén, a kártya érintkezőinek megfogása (ujjlenyomat), stb....

Igen, lehet spórolni 10-100 forintot darabonként. Az is pénz nagy tétel esetén.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4806) Maksifül válasza liksoft (#4805) üzenetére


Maksifül
senior tag

Mindenesetre az nagyon különös, hogy a Panasonic szervizben simán úgy tették-vették a kártyát a kamerába, hogy be volt kapcsolva... Én azért legtöbb esetben ki szoktam kapcsolni, a csatlakozófelületet meg nem szoktam fogdosni. Kicsit kotyog az akku a kamerán... erre gyanakodnék leginkább.

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#4807) liksoft válasza Maksifül (#4806) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Lehet. Nekem még régi JVC VHS-C kamerám van, és ott is volt, hogy kikapcsolt amikor megmozdult az akku rajta. Így pár másodpercet elveszítettem a felvételből (mikor tegye, ha nem a gyerek bemutató előadásán :W ), de a szalag miatt nem veszett el. Gyengébb a minősége, utómunka kell, de a szalag az szalag.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4808) savarena


savarena
csendes tag

Sziasztok!

Van egy külső winchesterem, amiről nem tudom a rajata levő adatokat lementeni. Ha gyors formázást végzek rajta, akkor van olyan program, amivel vissza tudom menteni az adatokat? Windows-os particios táblája van, NTFS-re lett annak idején formázva.
Köszi a segítséget előre is!

(#4809) Maksifül válasza savarena (#4808) üzenetére


Maksifül
senior tag

Van ilyen program, csak sajnos fizetős. GetDataBack a neve, én már többször tudtam vele megmenteni rengeteg adatot olyan vinyókról, amikről egyszercsak eltűnt minden.
Nagyon fontos, hogy NE másoljál rá semmit, és lehetőleg ne is formatáld többet, mert a másolás felülírhatja a korábbi adatokat, amiket megmenteni szeretnél.

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#4810) savarena válasza Maksifül (#4809) üzenetére


savarena
csendes tag

Még nem formatáltam. Póbáljam meg előszöt formázásn nélkül lemeteni az adatokat?
És ha nem megy, akkor formatáljak és úgy mentsek? Ez a pogram, hogy dolgozik? A problémás vinyón állítja vissza a fileokat, vagy másik külső vinyóra kell meneteni?

(#4811) pocokxx válasza savarena (#4810) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

A problémásra nem fog engedni menteni. Másik winyó esetleg dvdre kiirogatni-

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#4812) liksoft válasza savarena (#4810) üzenetére


liksoft
Topikgazda

A sérültere SEMMIT nem írunk sem most, sem később! Formattálni ma és holnap is TILOS, míg a mentésnek a végére nem értél!

Pont a fentiek miatt az adatmentés mindig úgy történik, hogy a sérültről egy MÁSIK drive-ra MÁSOLUNK! Eredetit helyre NEM állítunk!

Esetleg azt sem ártana tudni, milyen a külső ház, mi történt vele, hogyan reagál, ez a nem megy, ez egy kicsit kevés információ.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4813) pilóta


pilóta
nagyúr

Adott egy winyó,
Hitachi
500 gigás
Sata
DS7SAC500
2010.03-as gyártású
Tönkrement az elektronikája. Garanciába cserélik, csak az adatok ugye...

Mennyibe kerülne lementeni az adatokat róla?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4814) liksoft válasza pilóta (#4813) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Passz. Ilyen széria még nem volt, így alkatrésznek is kell még utána futni. Az tuti, hogy többszöröse egy új árának ha sikeres a mentés. Pontosabbat nem tudok mondani.

Miért biztos, hogy az elektronika ment tönke és a mechanikához nem kell nyúlni?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4815) pilóta válasza liksoft (#4814) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nem az enyém, egy haveré. Ő mondta, hogy kérdezzek utána, mit lehet tenni. Ahová visszavitte garanciába, ott mondták neki, hogy elekrtonika hibás.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4816) pilóta válasza pilóta (#4815) üzenetére


pilóta
nagyúr

Igazából csak egy nagyságrendi összeg kellene, mert igazán fontos (úgy értem üzleti) adatok nincsenek rajta. Gondolom pár családi fotó ilyesmi, ami fontos lehet, a filmeket majd letölti újra :D

Ha több tízezer, akkor nyilván nincs értelme...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4817) liksoft válasza pilóta (#4816) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Igen, több tízezertől szokott indulni...... (ezért írtam, hogy több drive ára)

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4818) pilóta válasza liksoft (#4817) üzenetére


pilóta
nagyúr

Köszi.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4819) Ala


Ala
tag

Helló!
A fényképezőm XD memóriakártyát használ. Sajnos már másodszor fordult elő velem, hogy egyszerűen eltűntek róla a képek, az összes. A mappa rendszer ugyan úgy megmarad, de nem jelez ki egy filet sem, az adatmennyiség egy részét kijelzi a Win. Szoktam Rawban fotózni. Az előző alkalommal csak jpg formátum volt rajta, és még több képet sikerült visszanyernem, mint ami volt rajta. Most viszont jelentős részben RAW formátumban voltak a képek, valamint most kb 200 képről van szó, amit jó lenne visszanyerni. Eddig még nem írtam semmit a kártyára, nem formáztam. Eddig a East Imperial Soft, Magic Photo Recovery 2.0 software-vel próbálkoztam.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#4820) liksoft válasza Ala (#4819) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Csak azt tudom javasolni, hogy hasonlóan próbálkozz más programokkal is. Minél többet próbálsz ki, annál nagyobb az esély.

Követelmények:
- Ne írjon a mentendő drive-ra.
- RAW recovery-ként tudjon menteni (file adata alapján, nem adminisztrációt használva).
- Ismerje a fényképezőgép RAW formátumát.

A programok keresésében a szokásos kereső jó szolgálatot tehet. (Egyedi mentésekhez fejlesztek, így ajánlani nem tudok.)

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4821) Ala válasza liksoft (#4820) üzenetére


Ala
tag

A memória kártyát érdemes lenne lecserélni, vagy elég az is, hogy minden alkalom után lementem a képeket, és nem a kártyáról olvastatom be a képeket mikor szerkeszteni szeretném?

(#4822) liksoft válasza Ala (#4821) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Egy fényképezési ciklus után (egy nap, pár óra, alkalom, stb...) a kártyáról a kész képeket célszerű lementeni. Ha a kártya fele még szabad, akkor nem törlöd, hanem használod tovább. Amikor megtelt, akkor ne törölgess a képek közül, hanem formázd újra. Így lesz mentés (igen, válogatás nélkül, mert egy-egy kép szerkesztése közben kiderülhet, hogy a másik "értéktelen" tartalmaz a háttérben fontos részletet), a képek a kártyán nem töredezettek (ezek ilyen mentés során nem hozhatóak vissza), az egész kártyát egyenletesen használod.

Természetesen a nyers képek három egymástól fizikailag is külön lévő helyen legyenek letárolva. Különben nincsenek biztonságban.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4823) DeFranco


DeFranco
nagyúr

liksoft első sorban hozzád szólna a kérdésem, de másokat is érdekelhet, így ide írom, remélem nem baj, hogy ezt a topicot választottam.

Egy hete megkaptuk az esküvői fotóinkat 7 db DVD lemezen a fotóstól. Ez a ~30 GB adat nyugodtan mondhatjuk, hogy számunkra nagy értéket képvisel, és gyakorlatilag pótolhatatlan, ha elveszik. A DVD lemez a mai viszonyokat ismerve gondolom a szokásos 50 Ft-os TDK, nem szívesen bízom rá az adataimat.

Véleményed szerint mi lenne a megfelelő backup eljárás és média annak érdekében, hogy biztonságban tudjuk a képeinket pár évtizedre? HDD? Pen Drive? (persze mindkettő külön ennek, jól elzárva) esetleg valami über DVD lemez? Azt hogy fejlődik a technológia, és 10 év múlva ritkaság lesz egy USB vagy SATA port, azt most ne vegyük figyelembe, ebben az esetben persze átmentem az akkori tuti médiára az adatokat.

A segítségedet előre is köszönöm!

(#4824) liksoft válasza DeFranco (#4823) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Nekem 2 DVD-n és három gépen van meg a "család". Vagyis az élő (folyamatosan szaladgáló és beszélő :D ) példányokon kívül még öt helyen. Még biztosabb, ha a szülőknél is van egy-egy DVD kópia.

Sajnos biztos nincs, minden anyag öregszik. Az egyetlen amire "játszani" lehet, hogy ezek nem egyszerre mennek tönkre, így ha mind hibás is, összerakható az eredeti vagy az egyikből, vagy a másikból ha már nagy a gáz.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4825) DeFranco válasza liksoft (#4824) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tehát akkor DVD a megoldás, több példányban.

Őszintén szólva azt hittem, hogy a mágneses vagy a flash tárolás tartósabb... de neked elhiszem. :)

(#4826) liksoft válasza DeFranco (#4825) üzenetére


liksoft
Topikgazda

NEM. Is!

A DVD könnyebben tehető a polcra egy légmentes zacsiban. Viszont nézni maradjon a gépen. 1-2 évente célszerű elővenni a lemezeket, és szúrópróba szerűen ellenőrizni a képeket rajta. Ha akad, azonnal az egészet másolni újra!

A homogén tárolás mindegy milyen, veszélyes! Sokkal kisebb a veszély, ha különböző típusú tárolókon párhuzamosan megvannak az adatok!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4827) DeFranco válasza liksoft (#4826) üzenetére


DeFranco
nagyúr

OK, így teszek. Köszönöm!

(#4828) Maksifül válasza Ala (#4819) üzenetére


Maksifül
senior tag

BadCopyPro-val essél neki, szerintem menni fog. :)

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#4829) exp-uj


exp-uj
csendes tag

Üdv!

Adatmentés kérdés ill probléma.
Az alapszituáció ismert: a gépben régi kicsi hdd, veszek egy újat, de az oprendszert nem akarom újratelepíteni. Hát fogok egy disk cloning programot (pl. acronis true image) cloning régi hdd-ről újra, régi hdd ki, új be, gép újraindít, és minden megy. Elvileg.
Mit tettem?
1. acronis true image 2011 boot dvd-vel bebootolok. (tehát nem win alól!)
2. régi hdd a helyén a gépben, új hdd külső usb-s mobil rackben
3. forrás: régi hdd, cél: usb media
4. cloning indít
5. 100% minden ok, verify: ok
6. régi hdd ki, új be
7. újraindít
8. eredmény: csak a kurzor villog: hardverváltozás miatt a win nem tud indulni, kérem, telepítse újra a rendszert

megoldás: win telepítő dvd be, javítási üzemmód, javításés megy minden az új hdd-vel

de kérdés: mit rontottam el? Miért kell nekem a telepítő, és javítás? Elvileg minden ment előírás szerint, minden 100%, minden pass, a két hdd alapvetően azonos (hiszen sata –sata, csak az egyik nagyobb és gyorsabb).
Az acronis true image annyira egyszerű felületű, hogy nem volt mit elállítani sem: cloning, forrás, cél, végrehajt.ennyi. el se lehet rontani.

De mégis el lehet? Csak kérdés mit?

Köszönöm

(#4830) liksoft válasza exp-uj (#4829) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Passz! Nem csináltam. Esetleg a drive típusa miatt prüszkölhetett. Ezt megjegyzi, és mivel nem azt találta, nem ment tovább. A korrekció átíra, és innen minden OK.

De lehet, hogy más. :F

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4831) hankpoke


hankpoke
tag

Üdv!
Adatmentéssel kapcsolatban lenne pár kérdésem:
Asszonynak van egy döglött Samu MP0603H 60Gb-os vinyója. Sok régi fotó, és személyes adat van rajta, adatmentés kellene a vinyón... Kérdés az, hogy mennyibe kerülne lementeni az adatokat, továbbá el tudod-e vállalni.
PÜ-ben beszéljük meg a többit, ha vállalod a munkát/vállalja valaki a munkát.

(#4832) lii


lii
csendes tag

Helló! Elkelne egy ki segítség. Tegnap sikeresen lellenőríztettem a chkdsk nevű programmal a winchesteremet és mire végzett csak meglepődve látom, hogy kb. 140Gb-nyi adatot letörötlt mert, hogy rossznak látta. Gyakorlatilag rossz is volt, nem tudtam megnézni sem a képeket sem mást. Elindítottam egy floppy-s alkalmazást a corrupted sector repair-t, ezután indítottam el a chkdsk-t. Hogyan állítható helyre az eredeti állapot? Indítottam már GetDataBack NTFS, DiskInternals NTFS Recovery, most Recovery My Files scannel de nem hozzák vissza az összes adatomat.
A windows alatt készült egy found.000 könyvtár ami kicsivel több mint 4Gb, és 140Gb-t törölt. Hol a többi file? Mivel lehet előbányászni? Meg ha ez meg van mivel állítom helyre mivel a HDD regenerator meg Spinrite semmit nem csinált, ugyanúgy maradt a winyón (250Gb) kb. 37Gb-nyi rossz szektor. Ezért kezdtem el bűvölni de most megszivattam magam, sok családi kép egyebek eltűntek. Segítséget kérek!!!!!

(#4833) lii


lii
csendes tag

Az a szívás még az egészben, hogy a nem túl rég másolt adatok fenntmaradtak a chkdsk akciója után a régebbiek meg eltűntek. Parancssorban ez volt amit tettem: chkdsk /f, elvileg ez csak filrendszert kellett volna ellenőrízzen, nem töröljön. :O :o :W

(#4834) liksoft válasza lii (#4833) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Csak RAW recovery programokkal (tartalom alapján keresve a felületen), ugyanis a CHKDSK a keresztbe linkelt állományokat törli, így az adminisztráció sérülése olyan, hogy a névtöredék alapján sem állapítható meg hol volt a felületen. Ha RAW recovery nem segít, akkor annyi.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4835) Pycee


Pycee
tag

Helló mindenki!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Vettem egy új Hdd-t és át akarom rá rakni a mostani teljes tartalmát. (Op. rend., programok,stb.) Még nem csináltam ilyet, de nem akarok újra telepíteni mindent. Milyen progi kell hozzá?( A neten egy kis keresgélést követően találtam egyet. Ez az Acronis® True Image™ Home.) Ha van egyszerűbb, jobb és kipróbál ami tuti működik, akkor jó bármi! A lényeg, egy sima 200GB-os Samsung satás vinyóról kell átvinni mindent egy WD Caviar Black 1TB-osra. Ez azonban már Sata3-as! A gépen win7 van.

Köszi a segítséget előre is!

Pycee

(#4836) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok!

Adott egy regi 40-es Maxtor hasznalat kozben kekhalal XP alatt azota a jelenseg, hogy biosban felismeri, de sem win alatt sem linux alatt nem lat belole semmit abszolute nem jelenik meg sehol, eszkozkezeloben sem.

Amugy rendesen felporog semmi rossz hangja nincs.

Otletek mit lehetne vele tenni ?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#4837) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Kaptam egy külső WD winyót (pontos típust sajnos nem tudom), aminek volt egy kicsi gondja: konkrétan, amikor a mikro usb kábelt lehúzták róla kijött a helye is. Ezt valaki megcsinálta, viszont az adatokhoz nem lehet hozzá férni. Linux nem is lát csatlakoztatott eszközt; windoes pedig azt mondja, hogy az eszközt nem lehet felismerni. Mit lehet ezzel kezdeni?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#4838) liksoft válasza pocokxx (#4837) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Leadod valakinek mentésre.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4839) liksoft válasza Bandus99 (#4836) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Pontos típus?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4840) pocokxx válasza liksoft (#4838) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

USBs winyót nem lehet vhogy a burkolatból kiszedve rádukni valami másra? Szerintem nagy gondja nem lehet, csak a post körül lehet valami gubanc vele. (felpörög a winyó, amikor bekapcsolom villognak a dolgok; még a "lakat" is. Lehet, hogy csak a lakat gondja?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#4841) liksoft válasza pocokxx (#4840) üzenetére


liksoft
Topikgazda

De, ki tudod szedni a házból. Viszont a titkosítást az USB chip végzi, így nem tudod megkerülni. Vagyis patt helyzet. Itt tud segíteni adatmentéses szakember, természetesen a számára is szükséges a jelszó, ha zárolva volt. Viszont több a lehetősége, eszköze, tapasztalata.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4842) pocokxx válasza liksoft (#4841) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Így is sokba kerül az adatmentés? Talán ez nem olyan nagy hiba...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#4843) liksoft válasza pocokxx (#4842) üzenetére


liksoft
Topikgazda

A sérülés mértékétől függ, így előre nem tudom megmondani, mert okozhatott több hibát is láncoltan.

Hétfőn tudom folytatni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4844) FlekkeN


FlekkeN
aktív tag

Hello!
Ezzel kapcsolatban tudsz tanácsot adni? Előre is köszi!

(#4845) Bandus99 válasza liksoft (#4839) üzenetére


Bandus99
őstag

DiamondMax Plus 8
ATA/133 HDD 40GB
+12V 790mA
+5V 647mA

LBA
80293248

Code NAR61EA0

D33019

E-H011-02-3427

6E040L0711014
ABA
E1P9ER4E

Ezeket az adatokat talaltam rajta.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#4846) amerigo


amerigo
aktív tag

Üdv!
Egy kis információra volna szükségem.
Ma délután szabiról visszatérve az áramtalanított gépet újra áram alá helyeztem, és nem ismeri fel a merevlemezt.
16 pittyogás hallatszik. Másik gépben is kipróbáltam, a helyzet ugyan az, már bios alatt sem látszik. Felpörgési hibának tűnik.
A mervlemez Samsung HD322GJ. Lehet esetleg adatot menteni róla?

(#4847) liksoft válasza Bandus99 (#4845) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Minek ismeri fel? Mit ír ki?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4848) liksoft válasza amerigo (#4846) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Ez így kevés információ, látni kellene. Ha a lemezek épek (ne nézd meg!), nagy valószínűséggel menthető.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4849) liksoft válasza FlekkeN (#4844) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Jó eséllyel menthető, de legtöbbször a hiba a tiszta teret is érinti, így szakembert tudok javasolni. Olcsó mentés nincs, csak drága, vagy drágább......

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4850) Bandus99 válasza liksoft (#4847) üzenetére


Bandus99
őstag

Biosban

Maxtor N40P
Ezen bellul

Capacity
41111MB

Cylinder
19679

Head
16

Precomp
0

Landing Zone
19678

Sector
255

Oprendszer alatt meg semmit nem lat belole azt se, hogy ott lenne vmi ismeretlen particioju vmi Teljesen, mintha ra se lenne dugva.
Mindekozben a vinyo szepen porog semmi rossz hang nem hallatszik felole.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.