Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BusinessGuy

    őstag

    válasz -Rolika- #57433 üzenetére

    Müködni müködnek de egyik sem prémium, persze olcsóbb. A Xiaomi-val is azt kezd lenni mint sok más gyártóval. Mindent IS gyártani akarnak. Routerben én biztos nem szórakoznék vele, volt vele tapasztalatom idestova 5 éve mikor egy (fizetett) tesztekben nagyon ajánlott xiaomi routert hazavittem...Többet szenvedtem vele mint a szolgáltató szarjával. Azóta ez lehet némileg változott de összességében a routeres topikban nem véletlenül nem ajánlgatják ha rákérdezel mit vegyél, egy AX6000 pedig annyi pénzért több mint gyanús. :) Sejtheted milyen tudásbeli különbség van ha ugyan ez a többi routerekkel komolyan foglalkozó gyártónál közel 2X áron van... Én is AX6000-et nyúzok ASUS-éktól és amellett hogy 160mhz-t is tud 2.4gbps-el megy rajta a cucc, lakótelepi panelfal is épphogy megfogja,akkor 1.8gbps-re esik.

    Ha magyar nyelvü a router menüje célszerü angolra állitani és azokat a dolgokat amiket nem tudsz micsoda - opciók,kapcsolók,stb - rákeresni angol nyelven, több dolog iks lehet ami energy saving-re van és csökkenti a jelerőt akár időszakosan is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés