Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-10 10:14:27

LOGOUT.hu

A PlayStation-t a Sony 1994-ben mutatta be, és hatalmas sikert aratott a géppel, több mint 100 millió gépet adtak el. A fő ficsőr az a CD-k használata volt. Akkoriban a fő adathordozó a ROM-kazetta volt, amibe a Nintendo 64-nek bele is tört a foga. Sok modellfrissítésen esett át, az első gépeknek az FMV videókkal voltak bajai. Képkockakihagyással, és akadozva való lejátszása az olvasóegység kopása miatt. (amit később orvosoltak SCPH-5500-tól felfele). Emellett túlmelegedési bajai is voltak.amit később orvosoltak (SCPH-5500-tól felfele).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1497) jocospeed98


jocospeed98
csendes tag

Sziasztok!
Én az én ps2-őm nagyon fura hangokat ad ki,vagyis kattogo hagot.
Olyat is csinál hogyha beteszem a CD-ét és várok egy picit akkor vagy nem olvassa be vagy ki írja hogy ez nem ps2-formátumu disc .Persze én szétcsavaroztam és kitakarítottam de allig használt neki valamit.Van tísztitó CD-m is lőttyel együtt de az sem használ.igaz hogy 5-6 éves de szeretném még élvezni a táraságát :DD .Amikor megkaptam 3-éves volt,
és volt egy FIFA06-om,egy Need For Speed Carbon,egy FIFA 2003.Itt eben a városban nincs szervíz de nem is szeretném bevinni mert nincs rá pénzem.Most már csak a FIFA2003 maradt meg azt meg unom :O .Jah és a NFSC-t már kétszer is megette mert még egyszer megvettem.Szóval ha valaki tud írni hasznos tanácsott ami nem kerül semmibe annak ELŐRE IS KŐSZŐNŐM.

Király József

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.