Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) tybsen válasza Oppenheimer (#5400) üzenetére


tybsen
addikt

Nekem eddig nem volt fagyas fb fagyas. Te Power User vagy, biztosan azert van! ;] Az ertesitesi rendszere viszont nem mukodik igazan jol most eppen 10 perces kesessel jott meg egy ertesites (bar lehet, hogy azert, mert be vagyok jelentkezve laptopon es erzekeli? Bar nem hiszem, szerintem akkor is ugyanugy kellene jonnie). Gondolom majd optimalizaljak elobb-utobb.

[ Szerkesztve ]

(#5402) tybsen válasza Murphistic (#4727) üzenetére


tybsen
addikt

Most jutott eszembe, hogy elfelejtettem erre reagalni.. szoval dehogyis, epp ellenkezoleg, nagyon is elegedett vagyok es koszi a tanacsokat - idokozben ugye megoldodott egy HR-rel a problema es minden jol mukodik :)

(#5403) Integrale


Integrale
veterán

Egy 8X tulaj nem dolgozik most épp velem a dumaszinházban?

"Bad reklám is reklám too"

(#5404) tybsen válasza tybsen (#5401) üzenetére


tybsen
addikt

Vicces, mert kikapcsolva a laptopot, jönnek megint az értesítések. Tehat mégiscsak lehet koze, h ott van az ember a gép,előtt vagy sem?

(#5405) savoo


savoo
addikt

Na, megnyomkodtam az új Lumiákat a T-mobilnál. Egyáltalán nem nagy szvsz a 920 és én olyan húde nehéznek sem éreztem. Baromi komoly telefon, és tényleg elképesztő, hogy mennyivel gyorsabb(ak) mint az omniám.. :) Viszont az eléggé necces, hogy mennyire laggolt a térkép rajtuk..

[ Szerkesztve ]

(#5406) Murphistic válasza tybsen (#5402) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Jobb későn mint soha. Láttam, hogy megoldódott a problémád és eléggé belelendültél a fórumozásba is. Csak így tovább! Én meg irigykedhetek, hogy megint egy generációval hátrébb vagyok mint a fő beszédtéma. Na, majd a WP7.8-nál ;] .

(#5390) mbale: Milyen hálózathoz szeretnél kapcsolódni? Hotspothoz, vagy gépek közti ad-hoc hálózathoz? A második eset nálam nem működött, igaz, nem WP8-on próbáltam. (Na, jó befejezem a siránkozást :DDD )

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#5407) cudarz válasza savoo (#5405) üzenetére


cudarz
tag

Dobozbol nezted, vagy ki vannak rakva valahol? Ha ki vannak, akkor hol voltal? Koszi

(#5408) savoo válasza cudarz (#5407) üzenetére


savoo
addikt

Ki vannak rakva ofc. Allee.

(#5409) cudarz válasza savoo (#5408) üzenetére


cudarz
tag

Micsoda veletlen, hogy a kozelben vagyok :)) koszi!

(#5410) savoo


savoo
addikt

L920 origo teszt.

"Annyiba kerül, mint a legújabb iPhone..." Ja, pont annyi... :U

(#5411) tailor válasza savoo (#5410) üzenetére


tailor
őstag

És már megint a "kevés az app!" :W "az alternatívák végigkísérletezése pedig csak az elszántabb kockafejek számára érdekes feladat"
Kockafej az @ny*d...

[ Szerkesztve ]

(#5412) Rage47 válasza tailor (#5411) üzenetére


Rage47
veterán

ha idekommentelsz már az vagy, ezt fogadd el :D

(#5413) Integrale válasza savoo (#5410) üzenetére


Integrale
veterán

"Intenzív wifihasznalattal"? a wifi fogyasztja a legkevesebbet az adatatviteli megoldasok kozul! Ha wifi kozelben vagyok ki is lovom a tobbit, tapasztalatom szerint bo egy ora plusz a wifi javara!

"Bad reklám is reklám too"

(#5414) tailor válasza Rage47 (#5412) üzenetére


tailor
őstag

:C :D

(#5415) crey


crey
MODERÁTOR

Úgy tűnik az index.hu életem első címlapos cikkének pont ezt a száz hibától hemzsegő, de legalább bulvár jellegű kattintás vadász cikket választotta (valószínű a szavazás miatt).

900 szavazat után az állás elég érdekes, ha gondoljátok szavazzatok ti is - vasárnap estig tartjuk nyitva a szavazást.

Legközelebb tanulok a hibából, és keresek másik vote-poll rendszert, mert ez a google spredsheet erre alkalmatlan. :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#5416) pushalias válasza tailor (#5411) üzenetére


pushalias
addikt

Megfertőződtél, ez van, így jártál.

(#5415) crey Hát panaszkodik, wazze, panaszkodik. :DD

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#5417) crey válasza pushalias (#5416) üzenetére


crey
MODERÁTOR

:D :D :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#5418) negyven2


negyven2
veterán

Megjott az aktualis Telenoros flottas arlista. Ami igy hirtelen szemet szurt ezzek (de lehet, hogy csak nekem uj ez az az info):
-HTC 8X 2 ev, 126 987 ft 1 ev, 144 990 ft
- HTC 8S 2 ev, 134 990 ft 1 ev, 144 990 ft
- Nokia L920 2 ev, 149 990 ft 1 ev, 159 990 ft.

Hat ahogy nezem nem mostanaban lesz 8S-em.
Amugy rakerdeztem es megerositettek, hogy nem eliras es azert ennyi mert sokan nem fizetik az alig 2k elofizetest. Na mindegy akkor marad meg az Omnia 7 egy jo ideig, es a felretett penzbol veszek egy Box-ot.

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#5419) mukibuci válasza negyven2 (#5418) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

vagy 140ért vehetnél lumia 800at a vodánál ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5420) Rage47 válasza negyven2 (#5418) üzenetére


Rage47
veterán

hogyhogy nem fizetik?

(#5421) natran válasza negyven2 (#5418) üzenetére


natran
csendes tag

Hogy lehet a 8S drágább, mint a 8X? -erre adták azt a választ, mert sokan nem fizetik az előfizetést? Egyszerűen nem hiszem el ezt az árképzést.

(#5422) btudos válasza negyven2 (#5418) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ez egy vicc. És mi van a feltöltőkártyával? :U De komolyan, ha elszánt vagy, 100-ért akkor is vehetsz a Speedshopnál független verziót(vannak olcsóbb alternatívák, lsd. Expansys vagy Voda). Ki az a hülye aki ezek után a Telenornál vesz 8S-t? :DDD

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5423) negyven2 válasza Rage47 (#5420) üzenetére


negyven2
veterán

Minek azt befizetni? Meg elfelejtettem. Ilyenekre hivatkoznak, legalabis a kapcsolatarto ezt meselte. Igaz sokaknak ki is kapcsoljak emiatt.

mukibuci: Francokat, egy ZTE Blade mindenre eleg (meg egy SE X8 ,habar azt az egyent nem nagyon latom ezen a forumon) :D

natran: A 8S-re azt irtak, azert dragabb mert (es ez nem vicc) mert ujabb keszulek mint a 8X!

btudos: Ez nem a hivatalos Telenor ar hanem egy kulszus ceg (DSZK Kft. arlistaja csak o hozzajuk tartozik a Magyarorszagi Evangelikus Egyhaz mobilflottaja.

[ Szerkesztve ]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#5424) legiaap


legiaap
nagyúr

Minden nap figyelem a WP8 store-t, de nagyon nem nagy ütemben bővül... :F

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5425) Pttypang válasza negyven2 (#5423) üzenetére


Pttypang
veterán

Akkor a 620 drágább lesz mint a 920? :DDD

Izé, origos cikkben miért a szifonhoz hasonlítgatják a lumiát? Ez vmi szifon reklámcikk v wtf?!
Nem, nem szifon, mert ha szifon lenne, akkor szifon lenne a neve.. Ilyenekkel h fel tudnak b.szni.. -.-"

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#5426) btudos válasza Pttypang (#5425) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nagyfelbontású ikonok, oda ne rohanjak, csak épp kurvára semmire nem jók, csak megnyitsz velük egy appot. Értemén hogy rendszerfilozófia, de akkor is szar, hogy semmi érdemi információ nincs a főképrnyőn.

Vicc az egész cikk, miért nem lehet egy telefont önállő eszközként tesztelni? :(

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5427) negyven2 válasza Pttypang (#5425) üzenetére


negyven2
veterán

Vagy behozzak az 510-et 280 000ert.:DD

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#5428) Pttypang válasza negyven2 (#5427) üzenetére


Pttypang
veterán

A webshopba meg kap egy "Üdvözöljük Magyarisztánban!" logot.. ^^

Everybody lies.

(#5429) mbale válasza Murphistic (#5406) üzenetére


mbale
tag

Hotspot, ad hocot tudomásom szerint nem támogat a wp8. De azóta kipróbáltam másnál, és ment, szóval valószínű, hogy finnyás a gány realtekre. :)

Zag Zag

(#5430) kezman


kezman
őstag

Ennyit számít a KÍNAI piac?!

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#5431) Pttypang válasza kezman (#5430) üzenetére


Pttypang
veterán

Persze, végülis ha megnézed krva sokan vannak.. mindenki folyamatosan mobilozik.. érdekes árak lehetnek ott ^^

Everybody lies.

(#5432) gzbotii


gzbotii
veterán

Van itt valaki/tud olyan topicot, ahol ertenek ehez:

Lenne igen jo arban egy L800, de repedt kijelzovel. Mennyibe fajna a javitasa? Vagy mennyire es meddig lehetne hasznalni igy?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5433) btudos válasza gzbotii (#5432) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ha a kijelző és az érintőpanel működik, bármeddig használható így. Balcsida Omniáján van egy ugyanilyen törés, a HD7-em kijelzője sokkal jobban össze volt törve, de úgy is használható volt. A javítása érdekes kérdés, utána kell nézni.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5434) tybsen


tybsen
addikt

Telefontarhely-csokkenes tema.. volt mar sokszor, de a kerdeseimre konkret valaszt nem talaltam, mindenesetre olvasok meg, de addig is egy kerdes.. szoval:

Nalam a 8 GB igy nez ki:
- zene+ videok 12,35 MB
- kepek 77,79 MB
- alkalmazasok 613,5 MB
- egyeb 3,63 GB -- kitorolve az IE elozmenyeket mar csak 3,4 GB foglalt
- rendszer 1,95 GB
- szabad 1,14 GB -- kitorolve az IE elozmenyeket 1,37 GB szabad

Kerdes: mi tortenik akkor, ha elfogy a tarhely? HR? Nyilvan a kepeket es a videokat at tudom pakolni memoriakartyara, de az alkalmazasokat, a rendszert es az egyebet nem - es ugye pont ezek foglaljak a nagy helyet.

Azert kerdezem, mert amiota megvan a telefon (2 het), lazan osszejott 3,63 GB. Az utobbi egy het alatt jott hozza csak 1 GB, mert mult heten meg csak valami 2,4 GB korul volt. A novekedes utemere nem sikerult rajonnom, de persze uj a telefon, folyamatosan probalgatom, letoltok alkalmazasokat, fenykepezek (egyelore a telefon memoriajat allitottam be, de ez mindegy is), bongeszek. Tehat hasznalom. Amilyen hardcore felhasznalo vagyok, ez valoszinuleg igy is fog maradni, tehat a jovoben is hasonloan fogom hasznalni a keszuleket, persze nyilvan kevesebb alkalmazast fogok letolteni es torolni, mint az elso ket het alatt tettem. Gondolom az eddig mar megnezett kepeket meg nem tudom miket, amiket bepakolt a cache-be, mar nem fogja ujra berakni, tehat nyilvan nem fog extremen megnoni ez a terulet, de ha sokat bongeszek, facebook kepek, mittomen, akkor elvileg hamar betelik?

Tehat van meg 1,14 GB szabad teruletem. Eddig a ket het alatt 3,6 GB jott ossze. Ha aranyosan novekszik akkor 1 het alatt betelik es mi lesz akkor? Havonta HR? Volt mar valakinek, hogy betelt?

[ Szerkesztve ]

(#5435) catroot válasza savoo (#5410) üzenetére


catroot
veterán

Egyik komment:

Dr. Meng Elemér 2012. 12. 08. 08:29

most vettem 17ezerért vadonáns újonnan , 1 év garival egy ZTE-t. Valaki mesélje el mi a l*f*sz-t nem tud ez a telefon és az Android OS-e, amit ez a szappantartó vagy akár egy iPHOSH százezer fölött tud????

:C

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#5436) catroot válasza tybsen (#5434) üzenetére


catroot
veterán

Félve mondom, hogy:

Isten hozott a wp reserved space bugjában!

Nem akarom elhinni, hogy ezt a wp8-ban sem tudták orvosolni... :(

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#5437) Pttypang válasza catroot (#5435) üzenetére


Pttypang
veterán

Érdekes :DDD
(#5434) tybsen:
Ez pedig még érdekesebb, akkor kivárjuk, míg elveszíted az irányítást a telefon felett! ;]

Everybody lies.

(#5438) Rage47 válasza catroot (#5436) üzenetére


Rage47
veterán

Micsoda?! Ott sem?

(#5439) tybsen válasza Pttypang (#5437) üzenetére


tybsen
addikt

Az en telefonom feltehetoleg a futura 2000 irattarto tovabbgondolt kiadasa ;]

Egyebkent az nem lehet, hogy ha eler egy bizonyos szintet, akkor first in - first out alapon elkezdi torolni a cache-t? Valaki mintha multkor valami allitasi lehetosegrol irt volna, de ezt nem tudom, hol lehet szabalyozni?

[ Szerkesztve ]

(#5440) Pttypang válasza tybsen (#5439) üzenetére


Pttypang
veterán

Szerintem a zune %ra gondolsz, de azért várjuk csak ki míg elfogy a tárhelyed :DDD

Everybody lies.

(#5441) RicsTrocs


RicsTrocs
csendes tag

Lumia 620 telonornál lesz valamikor?

(#5442) Rage47 válasza RicsTrocs (#5441) üzenetére


Rage47
veterán

még világszinten is csak valamikor januártól lesz

(#5443) Oppenheimer válasza RicsTrocs (#5441) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Igen, jövőre :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5444) tybsen válasza Pttypang (#5440) üzenetére


tybsen
addikt

Igen, arra. De eskuszom kivarom :DDD ;]

(#5445) zsírsámán válasza natran (#5421) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Én is megkérdeztem, hogy a vállalati csomagban miért van így. Nekem azt mondták, hogy a 8X azért olcsóbb egyenlőre, mert a kiemelt ajánlatok között van, de idővel lekerül onnan, és akkor majd beáll az ára.

(#5446) Oppenheimer válasza zsírsámán (#5445) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Szóval majd inkább a 8X árán emelnek. LOL. Akkor a T-nél miért annyi a 8X amennyi?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5447) btudos válasza zsírsámán (#5445) üzenetére


btudos
Topikgazda

Most akkor ahelyett hogy a 8S olcsóbb lenne, a 8X lesz drágább, jól értem? :W Teljesen elmentek otthonról....

Oppenheimer: Egy szó: Telenor ;]

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5448) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

https://skydrive.live.com/redir?resid=D686747F066704!2056&authkey=!ADerUObVLnr93DY

Érdekes... :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5449) catroot válasza Rage47 (#5438) üzenetére


catroot
veterán

Igen, wp7.5-nél pár embernél jelentkezett, nálam is.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#5450) zsírsámán válasza btudos (#5447) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Én is így értelmeztem.
Oppenheimer: Nehogymár jó legyen NA! Még a végén többen választanák őket :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.