Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) btudos válasza Oppenheimer (#5100) üzenetére


btudos
Topikgazda

Kapcsold ki az NFC-t, nekem az sokat dobott az üzemidőn.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5102) rep3at válasza franc0 (#5099) üzenetére


rep3at
őstag

Nem kell azért leszólni az embert mert az FB-n keresztüli üzenetküldést részesíti előnyben. Rengeteg ismerősöm van akiknek fel van téve a Messenger, egyszerre látják ha jön üzenet és reagálni is tudnak rá, viszont az e-mailjeiket egy héten ha kétszer megnézik, gép előtt ugyanez.

Forward thinking. كرر

(#5103) mukibuci válasza franc0 (#5099) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

az nem lehet, hogy értelmes ember nem e-mailben csetel :F :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5104) franc0 válasza mukibuci (#5103) üzenetére


franc0
őstag

Értelmes felnőtt ember nem csetel. Én úgy 20 évesen nőttem ki.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#5105) btudos válasza franc0 (#5104) üzenetére


btudos
Topikgazda

Azért mert Te nem chat-elsz, attól még nem lesz gyerekes megoldás.

Nyilván azért használnak a világban sokmillióan Facebook-ot, Whatsapp-ot, Vibert, mert senki nem nőtt még fel. :U

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5106) rep3at válasza franc0 (#5104) üzenetére


rep3at
őstag

Köszönjük hogy meghatároztad az értelmes felnőtt ember fogalmát :R

Amúgy chatelni én sem szoktam, csak ha gép előtt ülök (FB Chat, Google Talk), kényelmesebb mint üzeneteket írni. De talán ettől még felnőtt embernek számítok..

Forward thinking. كرر

(#5107) mukibuci válasza franc0 (#5104) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Te kinőtted, más pedig nem akar/tud telefonálni ezért SMS-t küld inkább, aztán az okostelefonok terjedésével rájön, hogy nem kell ezért fizetnie, mert van rá ingyenes megoldás is :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5108) btudos válasza mukibuci (#5107) üzenetére


btudos
Topikgazda

Naja. Mondjuk egy 3 órás buszúton az utastársak nem örülnének, ha végigtelefonálnám az utat (meg nem is fogok annyit fizetni érte), ezért marad a chat. Rengeteg olyan élethelyzet van, mikor nincs jobb megoldás.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5109) Oppenheimer válasza btudos (#5101) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ki van

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5110) hektor24


hektor24
aktív tag

Sziasztok!

Samsung Omnia 7 készülékem van, a Windows Phone 7 jelenlegi verziója 7.10.8112.7. Már jó pár hónapja nem tudom megoldani a frissítési problémáját. A Zune szoftver kiírja, hogy van új frissítés (7.10.8773.98), rányomok a telepítésre, majd az installálás után restartolja a telóm és kiírja, hogy sikertelen frissítés, error code 80180048. A következő leírás szerint már csináltam hard resetet is, de ez sem segített:
"Dial ##634# from the phone pad press the call button when the diagnostic screen appears type *2767*3855# to preform a full restore.
This wipes out all of the data, apps, and settings.
Once I did this, then re-connected to Zune, I was able to update successfully."

Próbáltam a Windows Phone Support Tool progit is, de ezt írja ki annak ellenére, hogy tényleg Connect to PC állapotban (kikapcsolás után bekapcsoltam a Power gombbal, majd egyből nyomtam a kamera gombot folyamatosan, amíg meg nem jelent az ábra) csináltam:
"Communicating with device. Please wait for Recover button to be enabled. Support Tool version 4.8.2345.0
The phone is not in the 'Connect to PC' state. Please make sure that you follow the instructions and your phone shows the 'Connect To PC' image."

Valakinek van még ötlete, hogy mielőtt szervizbe viszem mit lehetne még kipróbálni?

Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#5111) Blyan válasza Oppenheimer (#5109) üzenetére


Blyan
félisten

Ha sokat baszkurálod a hd felbontású kijelzőt, akkor mégis mit vársz? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#5112) catroot válasza franc0 (#5099) üzenetére


catroot
veterán

Neked megfelel a levelezés, sms. Másokak pedig az FB/viber/whatsapp/skype.

Na bumm...

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#5113) btudos válasza Blyan (#5111) üzenetére


btudos
Topikgazda

Az is igaz. Most hogy elmúlt az újdonság varázsa, jobban bírja az akksim.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5114) Oppenheimer válasza Blyan (#5111) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Épp ez az hogy nem baszkuráltam olyan sokat. :D Ilyen használat mellett az Omniában még lenne 30-35% és hazáig simán kibírná, ez meg 16%-on van most és mire hazaérek le fog merűlni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5115) Blyan válasza Oppenheimer (#5114) üzenetére


Blyan
félisten

Az csak hiszed. :DDD

Másrészt két dolog van:

1. akkunak is kell pár ciklus mire beáll a teljes kapacítás
2. sajnos a htc-k sosem a jó üzemidőről voltak híresek. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#5116) Barthezz2 válasza Oppenheimer (#5114) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Azt is vedd figyelembe, hogy egy vatta új akksinál kell legalább 2-3 töltési ciklus, hogy elérje a maximális kapacitását, tekintve, hogy tegnap kaptad, gondolom még nincs meg:)

Everybody lies.

(#5117) Oppenheimer válasza Blyan (#5115) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Maradjunk csak az 1. pontnál. :D Most 12%on van, battery saver on, és 10 percenként merül 1%-ot úgy hogy hozzá se nyúlok.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5118) btudos válasza Oppenheimer (#5117) üzenetére


btudos
Topikgazda

3G? Valami tuti eszi az akksidat, 10 perc/1 % az nagyon nem normális.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5119) Oppenheimer válasza btudos (#5118) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Flight modeba tettem, most egész jó. Nem tudom mitől merűlt, de egész nap látványosan zuhant. Hazafelé a dedikált erősítős zenehallgatás miatt úgyis lemerül, szóval lesz restart. :D Hátha az megoldja

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5120) btudos válasza Oppenheimer (#5119) üzenetére


btudos
Topikgazda

Tapasztalataim szerint nem igazán érezhető a plusz fogyasztása az erősítőnek (valamennyit eszik, de nem csökken látványosan az üzemidő használat közben), bár tény hogy ilyen alacsony értéknél ígyis-úgyis lemerül :D Én mondjuk a HD7-nél megszoktam, hogy az én felhasználási szintemen egy nap jó esetben megvan. Ezzel azért az egy napot biztosabban kihúzom. :)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5121) amanoba


amanoba
őstag

csengőhangvágó lumiákra álá nokia.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#5122) Plazmacucci válasza amanoba (#5121) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Arra a kettőre.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5123) amanoba válasza Plazmacucci (#5122) üzenetére


amanoba
őstag

hamarosan lesz 7.x-re is azt írják.
de sztem most a létezésen van a hangsúly, elég gyorsan ment.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#5124) Pttypang válasza tybsen (#5075) üzenetére


Pttypang
veterán

Remekül integrálódik 8ason, addig oké, nekem 7.5 integrációja is megfelelő lenne, ha nem lenne akár több órás késés is egy fb üzenet elküldése, és célba érkezése között.. [feltéve, hogy én vagyok a címzett..] :DDD

Everybody lies.

(#5125) Plazmacucci válasza amanoba (#5123) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De ha jól tudom van erre app. Vagyis mintha láttam volna valami hasonlót a marketen ami le is tud tölteni jutubról.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5126) amanoba válasza Plazmacucci (#5125) üzenetére


amanoba
őstag

nem tudom, jelenleg (még) nincs wp-s telóm, rég nem néztem marketet se..de ami késik nem múlik!

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#5127) zsamiatt válasza tybsen (#5085) üzenetére


zsamiatt
őstag

Hello,

Úgy értem, hogy jön egy üzenet akor jelezze. Valóban a lock screen jelzi. Igen ám, de mivel sötét a képernyő amig meg nem nyomod a power gombot ha épp nem voltál ott mikor megjött az üzenet vagy keresnek nem tudod, hogy volt e esemény csak ha megnyomod a gombot. A régebbi mobilokon volt led vagy valami. Itt is legalább vissza löné a képernyőt és villogna, hogy nézz meg mert kerestek de semmi.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#5128) zsamiatt válasza Plazmacucci (#5086) üzenetére


zsamiatt
őstag

nem kapcsolja le a csengést fejjel lefelé forditva. Az pedig, hogy a volume gombbal le kell léptetni 25-ről nullára az nem némitás. Csak rezgésre állítja.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#5129) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

El se hiszem, kibírta hazáig bekapcsolt battery saverrel és airplane mode-al! 3% maradt benne. Holnap remélem jobban bírja majd. Van valami app ami rendesen monitorozza a merülést? Pl jegyzi, hogy hány órát volt a kijelző bekapcsolva. Csak primitív battery status appokat találtam eddig.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5130) Integrale válasza Plazmacucci (#5125) üzenetére


Integrale
veterán

youtubedownloader a neve. Ugyan a telefonra nem menti le, (vagy csak en nem jottem ra hogyan kell) de nem tolti be ujjra ha megnyitom youtubeon!

"Bad reklám is reklám too"

(#5131) mukibuci válasza zsamiatt (#5128) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

öö, már a nokiák is tudják ezt a feature-t, csak gondolom meg kell keresni a beállításokban - tehát ha lefordítod, akkor elnémul. A némításnál pedig nem kell végignyomkodni a hangerő le gombot, elég megnyomni egyszer a kis csengő ikont :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5132) Pttypang válasza zsamiatt (#5127) üzenetére


Pttypang
veterán

Rezeg, mikor üzenet érkezik.. mi mást vársz még? Állapotjelző led lespórolva :)

Everybody lies.

(#5133) emvy


emvy
nagyúr

Navegre.

http://www.wpcentral.com/yes-photosynth-windows-phone-8-coming-soon

Egyik kedvenc appom.

while (!sleep) sheep++;

(#5134) polonic válasza emvy (#5133) üzenetére


polonic
félisten

Én is nagyon szeretem.

A 7.5-ösre való nem működik 8-on?

(#5135) emvy válasza polonic (#5134) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem.

while (!sleep) sheep++;

(#5136) Oppenheimer válasza emvy (#5133) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Hát ideje lenne már! Meg egy Facebook app updatenek is. Meg jöhetne MO-ra is local Scout és x-box Music. Egyelőre Ennyit akarok. :D Érdekes hogy az auto correct csomó szót nagybetűssé tesz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5137) zsamiatt válasza mukibuci (#5131) üzenetére


zsamiatt
őstag

nincs ilyen beálítás, végig néztem. A gombot megnyomom de a némitás nem jelenik meg.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#5138) catroot válasza Oppenheimer (#5136) üzenetére


catroot
veterán

Tényleg, a szótárba bevitt adott szó törölhető?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#5139) mukibuci válasza zsamiatt (#5137) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ennél jobb képet nem találtam:

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5140) legiaap válasza emvy (#5133) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezt én is várom már, mert Omnián nem volt igazán használható.
Amúgy jó lenne, ha lassan jönnének a progi frissítések, mert egy csomó program nem használja a teljes kijelzőt, és így marad egy fekete sáv...nem túl esztétikus. Igazából nem tudom miért is van ez.
Ja meg már hallottam decemberi, januári meg jövő év eleji (ami azért tág intervallum) időpontot a frissítésre, ami végre megoldaná a gondjaim. Erről tud valaki pontos infót?

Ne csak rosszat írjak már erről a 8X-ről, egy kis pozitívum is. Akksija sokkal jobb, mint az Omniáé.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5141) Oppenheimer válasza catroot (#5138) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem.

legiaap: jó neked! Nekem még nem! De várjunk még vele pár napot.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5142) btudos válasza legiaap (#5140) üzenetére


btudos
Topikgazda

Az Omniában mekkora akksi van? Nekem teljesen jó az üzemidő, nincsenek irreális elvárásaim, a HD kijelző többet fogyaszt mint a WVGA, elfogadtam, és együtt élek vele, ennyi belefér, így is jobb mint amit a HD7-tel elértem. :)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5143) Pttypang


Pttypang
veterán

Azt hiszem, hogy megszívtam.. :DDD

A zune-t át szerettem volna tenni egy másik partícióra, de nem volt kedvem újratelepíteni, szóval parasztosan átdobtam a másik meghajtón levő mappába..
Hittem én ! A program indulásakor a várható error üzeneteket feldobta, viszont a szinkronizálási funkció működőképes maradt, legalábbis ezt is egy kellemes felugró kis ablakban közölte velem..
Gondoltam akkor inkább mégis újrarakom a programot, habár ezzel kapcsolatban voltak kétségeim, nem nagyon emlékszem telepítési hely kiválasztásának lehetőségére, habár egy "expressz/haladó" mód választás mintha rémlene, gondolom ott lehetett volna kiválasztani a telepítési helyet, és hasonlókat.. ^^
A problémám, hogy shift del kombóval légiesen örök nyugalomra helyeztem a mappát, viszont nem tudom újratelepíteni a programot magát, mert csak feldobja, hogy a legfrissebb van telepítve, nem érhető el frissebb verzió ^^
Ccleanerrel való takarítás után is ugyanúgy gondolja, szerinte a legfrissebb van telepítve ^^
Ötletek?
[Géprestarthoz nincs sok kedvem, de attól se riadok el végső esetben.. :) ]

Everybody lies.

(#5144) catroot válasza Oppenheimer (#5141) üzenetére


catroot
veterán

Végül is, mivel már van magyar szótár, annyira nem nagy gond.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#5145) Oppenheimer válasza btudos (#5142) üzenetére


Oppenheimer
veterán

1500as, szal üzemidőben a 8x-el kb egálban kéne lennie

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5146) Peetey91 válasza Pttypang (#5143) üzenetére


Peetey91
senior tag

Volt erre egy program, talán Total Uninstall a neve, de már nem nagyon emlékszem, lehet, hogy ez sem lesz jó. Egy próbát megérne, amíg másnak esetleg van biztos ötlete. Valamint registryből előtte szórd ki a Zune-hoz tartozó bejegyzéseket, hátha az is elég lesz!

(#5147) Pttypang válasza Peetey91 (#5146) üzenetére


Pttypang
veterán

Ccleaner registry pucoló mókája kikapkodta a zune bejegyzéseket ahogy láttam, voltak szép számmal, de még ezután se tudom újratelepíteni, szerintem géprestart kéne neki :(
Majd még meglátom, hátha van vkinek más ötlete is ^^

Everybody lies.

(#5148) crey


crey
MODERÁTOR

Egy kis Lumia 920:

Bognak felvetettem, hogy kiindulva a Telenoros kártyás árból, az már nagyon nem az a 200 000 amik a szürke importos árak voltak, és ebben egyet értett velem, így került új összegzés és plecsni a cikk végére :)

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#5149) btudos válasza Oppenheimer (#5145) üzenetére


btudos
Topikgazda

A 3 legnagyobb fogyasztó (kijelző, proci, UMTS chip) jóval nagyobb tudású, ezáltal hiába fejlettebb a gyártástechnológia, a fogyasztásuk is nő.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5150) Oppenheimer válasza btudos (#5149) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Omnia is HSPA képes, szóval a modem Elvileg nem fogyaszt többet. A SoC se mert az omniáé 65nm-en készült, ezé meg 28nm-en, és az S4-nek tényleg egész jó a fogyasztása. Itt a nagy különbség csak a kijelzőnél van. De az az aksinál is jelen van.

crey: állat :D

Crytec210: ez nem is kérdéses :D Csak a 8X-nek nem kerül több szuflába mint az Omnianak, mert mind2 HSPA-n tolja

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.