Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) Воланд válasza HawerKing (#4950) üzenetére


Воланд
titán

nem, a nagyokosok szabin vannak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4952) Lall válasza HawerKing (#4950) üzenetére


Lall
veterán

Itt csak kisokosok vannak.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4953) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Vannak zenéim mappákban elkülönítve és minden mappa a WP7-es korszakban külön lejátszási lista volt. Ezt Zune-al tök egyszerűen meg tudtam csinálni. De, hogyan tegyek lejátszási listákat WP8-ra, így hogy nincs Zune? :D Egyébként az asztalni Win7 fut.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4954) Blyan válasza emvy (#4794) üzenetére


Blyan
félisten

Jók lettek a képek. Mondjuk a low light képeit soha nem is kritizálták a 920-nak, amivel gondok vannak azok a nappali képek. De szerintem azon lehet majd egy update-tel segíteni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4955) btudos válasza Oppenheimer (#4953) üzenetére


btudos
Topikgazda

Van egy Windows Phone nevű szinkronizáló program WP8-as készülékekhez Windows-ra.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#4956) Oppenheimer válasza btudos (#4955) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Mondom Win7-et használok. :D Mostanság nincs időm újrahúzni a gépet és feltenni a 8-at. Neten azt írják az csak Win8-on fut

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4957) tybsen


tybsen
addikt

Az elso par nap tapasztalata androidrol wp8-ra valtasrol: a kezdeti furcsasagok utan nagyon tetszik a rendszer, vegre egysegesen szep es smooth az egesz, a skydrive es facebook integracio nagyon jol megoldott, minden akadasmentesen es egysegesen fut, vegre van wifi lezart kepernyonel is, jonnek az ertesitesek is rendesen. Az elo csempek nagyon klasszak, mindig tortenik valami, mozog-pörög az egesz, tenyleg nagyon-nagyon szep, egyszeru, stilusos es szep. A Lumia 820 pedig nagyon kezbesimul, iszonyatosan jo anyagminoseg, mintha egy fem blokk lenne az egesz, a navigacio jol mukodik, stb stb.. tenyleg nagyon elegedett vagyok. :B

Ezuton is nagyon szepen koszonom Mindenkinek, aki az utobbi idoben segitett a valaszaival es a turelmes hozzaallassal, hogy wp-re valtsak droidrol. Tenyleg megerte, legalabbis nagyon tetszik egyelore. :R Egyetlen pont amit szeretnék, hogy legyen egy extra fenyero allito alkalmazas, mert sotetben lehetne gyengebb a fenyero, de ez tenyleg a legkevesebb. A rendszer nagyon el van talalva. Koszonom megegyszer Nektek!

Szerk: nekem a facebook nem fagy le vagy indul ujra, annyi van vele, hogy neha a kommentarok lassabban frissulnek, tehat jelzi a csempe az ertesitest, hogy pl. "1" uj komment van, de ha ramegyek, nem mutatja, hogy mi az, csak az eredeti bejegyzest. De kis ido mulva mar megy - gondolom majd javitjak.

Kerdes: hogyan lehet kepernyofotot csinalni?

[ Szerkesztve ]

(#4958) Воланд válasza Oppenheimer (#4956) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4959) legiaap


legiaap
nagyúr

Mint sokan már tudjátok bugjai vannak a 8X-emnek. Szerintetek egy HR segítene, vagy semmi sem történne és csak az update segít?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4960) Воланд válasza legiaap (#4959) üzenetére


Воланд
titán

1.: megnezed, hogy a brit fogyved torvenyek alapjan mennyi ideig kuldheted vissza a cuccot. ha meg idon belul vagy, akkor visszakuldod, penz visszakap, veszel egy masikat.
2.: ha mar nem vagy idon belul, akkor hr, ha nem javul, akkor megvarod a frissitest, ha akkor sem jo, akkor irany a szerviz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4961) Lall válasza legiaap (#4959) üzenetére


Lall
veterán

En tybsen peldajabol is kiindulva mindenkepp megprobalnam, ha nem laktad meg be nagyon.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4962) tybsen válasza Lall (#4961) üzenetére


tybsen
addikt

Mindenképp javaslom, nekem HR után ég és föld lett a különbség!

(#4963) legiaap


legiaap
nagyúr

Holnap nem melózok, úgy hogy lesz időm egy HR-re azt mindent visszatenni.
Akkor nekiesek majd.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4964) Pttypang válasza tybsen (#4957) üzenetére


Pttypang
veterán

Örülök neki, hogy tetszik.. :)
Majd ha kicsit szolidabb ára lesz, én is elgondolkodok egy 820on :)

Everybody lies.

(#4965) btudos válasza tybsen (#4957) üzenetére


btudos
Topikgazda

Bekapcsológomb+start gomb egyszerre

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#4966) laccy88 válasza zsírsámán (#4919) üzenetére


laccy88
senior tag

hát még a beállításnál írja ki a hibát

(#4967) tybsen válasza btudos (#4965) üzenetére


tybsen
addikt

Köszi :)

(#4968) Blyan


Blyan
félisten

Windows Phone 7.8 previewed on a Nokia Lumia 900

Kb semmivel többet nem mutat, mint fél évvel ezelőtt. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4969) Nescafé válasza Blyan (#4968) üzenetére


Nescafé
őstag

Nem hogy adnák kifelé.:)

 iPhone 15 Pro

(#4970) mukibuci válasza Blyan (#4968) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igazából nem is tudom mit vártál :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#4971) savoo válasza Blyan (#4968) üzenetére


savoo
addikt

Nekem már az RTM van az Omnián, és az új startscreenen, a plusz akárhány új színen és a bing háttérképen (ami mondjuk nekem nem működik) kívül tényleg ne számítson senki semmi pluszra.

(#4972) Blyan válasza mukibuci (#4970) üzenetére


Blyan
félisten

Fasz tudja, vártam egy fluxus kondenzátort, vagy egy térgörbítő fényfütyköst! :) De ez csalódás. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4973) mukibuci válasza Blyan (#4972) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ejj, milyen kis vulgárisak vagyunk ma este :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#4974) btudos


btudos
Topikgazda

Na ennek kell megjelennie, és k**va boldog leszek :D

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#4975) Oppenheimer válasza btudos (#4974) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nekem csak egy használható PDF olvasó kéne, mint ami mondjuk WP7-re volt :W Nem hiszem el hogy az most nincs fent a Marketen :(

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4976) nicu71 válasza savoo (#4971) üzenetére


nicu71
addikt

nem működik a bing háttérkép?mérnem működik? :F
talán nekiállok a héten a 7.8-nak,de nekem kell ez a wallpaper dolog! :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4977) btudos válasza Oppenheimer (#4975) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nekem rohadtul ott van. A régiós beállításaimat ismered....

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#4978) pushalias válasza btudos (#4974) üzenetére


pushalias
addikt

Sajnos ha hivatalosan nem jön ki, akkor egyelőre W8-on ne számíts rá. De tényleg érdekes lenne, főleg, hogy elvben a MS is fejleszti közben a sajátját.

Honor 9 / HP 8470P

(#4979) Oppenheimer válasza btudos (#4977) üzenetére


Oppenheimer
veterán

A PDF Reader nevű app? Az egy kalap szar. WP7-en Adobe Reader volt a neve és tök jó volt a végére. Nekem nincs az se a UK, se a US marketplacen fent.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4980) audi100td


audi100td
nagyúr

Sziasztok,

HTC Radar és Lumia 710 között vacillálok, melyik jobb vétel (már ha ki lehet ezt így jelenteni) és miért? Illetve ha esetleg egy "régi" Mozart-ot vagy Omnia 7-et vennék, lenne különösebb hátránya? Ezekre is lesz 7.8?

[ Szerkesztve ]

(#4981) Oppenheimer válasza audi100td (#4980) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Üdv!

Szerintem mindenképp 2. generációs telefont vegyél, azaz Radart, vagy 710-et. Sokkal gyorsabbak, tényleg. És ha már választani kéne a Radar és a 710 közül, akkor az a 710 lenne, mert az Nokia, és a WP7 platformot csak a Nokia veszi komolyan. Nagyon sok jó kis Nokia app van WP7-re.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4982) Dzsosy


Dzsosy
senior tag

Ötletes alkalmazás.. wp8-as Nokiásoktól várjuk a véleményt.. :)

(#4983) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Westendben megtapiztam szombaton az új HTC mobilokat. Azt kell, hogy mondham, még a 8S is jobb minőséget képvisel mint szegény L710 telefonom. Első tapintásra érezni, hogy ez normális anyagból, normálisan van összeszerelve. A kijelzője is látványosan szebb képet ad. Szegény 710-em fakó mellette. A 8X meg tényleg vékonynak tűnik és nagyon jó a képe. Meg merem kockáztatni, hogy a legjobb kijelző amit eddig láttam. Már csak a L920-at kell megnéznem :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4984) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

WP8-asok! Ezen az oldalon ha az admin portálra kattintotok történik valami? Elő kéne onnan jönnie egy kis menünek, de semmi. Meg a többi menüpont se működik WP8-on. Pedig WP7-en ment...
http://infoc.eet.bme.hu/index.php

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4985) catroot válasza catroot (#4902) üzenetére


catroot
veterán

Ma megint beragadt a repülőmód, restartnál nem fagyott le, cserében a frissen töltött akksin lett 20% töltöttség. :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#4986) HawerKing


HawerKing
őstag

Seggitsen mar egy hozzaerto ;] Hogyan tudom kikapcsolni a menuben az alkalmazasok elott levo betuket? Engem idegesit az az ures csempe a betukkel.

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#4987) catroot válasza HawerKing (#4986) üzenetére


catroot
veterán

Azt már nagyon sehogy, max. registry-s buherálással. X mennyiségű (45?) app után automatikusan ott van.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#4988) tybsen válasza Oppenheimer (#4984) üzenetére


tybsen
addikt

Felül nem, de a lap alján megy.

(#4989) Gabesz77 válasza tybsen (#4988) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Dobnál fel valamikor pár 820-as képet? Kíváncsi lennék, hogy milyen a többi WP8-as masinához képest.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#4990) HawerKing válasza catroot (#4987) üzenetére


HawerKing
őstag

Ertem koszonom. Lassan vilagosak lesznek a dolgok :DDD de arra meg mindig nemtudok rajonni, hogy hova tuntek az appok a Nokia Collectionsbol... Mintha nemis nokianak eszlelne a piacter a telomat. Pedig mikor regiztem az uj live fiokot szepen minden Nokia app ott volt. De miota a pc men osszekapcsoltam a Zune val azota a Piacteren a Nokia kollekcioban Nincs talalatot ir s sammi nincs benne :W ere nemtudsz egy gyogyirt? Lehet FR kellene csak akkor felek hogy megint nem lenne jo s az eddigi letoltotteket sem tudnam ujra felrakni...

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#4991) audi100td válasza Oppenheimer (#4981) üzenetére


audi100td
nagyúr

Ok, akkor Lumia 710, köszi. :)

(#4992) catroot válasza HawerKing (#4990) üzenetére


catroot
veterán

Szóval megvan a Collections, de üres? Majd ránézek egy másik Nokiára (Samsungom van), hogy ott mi a helyzet.

Oppenheimer pl. vett egy HTC-t és ott sincs a HTC a Marketben. :F

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#4993) Lall válasza HawerKing (#4990) üzenetére


Lall
veterán

Csinálj egy HR-t. Szvsz az megoldja minden gondod. :) Nekem megy a Nokia Collection a L900-on.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4994) HawerKing válasza catroot (#4992) üzenetére


HawerKing
őstag

Ja ja , de az az erdekes hogy mikor letrehoztam a live accomat akkor meg tele volt nokia appsokkal, de kb miota pc re felraktam a Zune progit azota mar nincs semmi a Nokia kollekcioba, lehet a Zune kavarhatott be? Mondjuk abba is mikor beakarok jelenkezni a live accommal azt irja hogy a szamitogep es live ID mas regikban van s nem enged belepni... Na tudja a brand mit csinaljak, csak frissiteni akarnam a nokia terkepet mas ugysem hianyziok onnan max meg ha adnak frissitest a kamera extrashoz.

Lalll gondolkodom rajta de mivan ha nem fog azut sem mukodni? Akkor bucsut vehetek a kamera extrastol s marad az alap Nokia terkep amit meg frissiteni sem fogok tudni. Esetleg a piacon kivul mashonnan nem lehet ezeket beszerezni?

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#4995) Lall válasza HawerKing (#4994) üzenetére


Lall
veterán

Olyan nincs, hogy nem megy HR után sem. Akkor vissza kell vinni.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4996) btudos válasza HawerKing (#4994) üzenetére


btudos
Topikgazda

Miért ne tudnád frissíteni?

szerk.: Mostmár tudom milyen hasznos, hogy minden telefonomat hard reset után kezdem csak használni :D

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#4997) Oppenheimer válasza tybsen (#4988) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Az nem is tudtam hogy ott van, köszönöm! :D

Catroot: nekem HR helyrehozta

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4998) catroot válasza Oppenheimer (#4997) üzenetére


catroot
veterán

Ja tényleg, írtad is, hogy az kellett neki. :K

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#4999) HawerKing


HawerKing
őstag

S a HR utan nem fog aktivalo kodot kerni? Ezt jobb ha most tudom :R

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#5000) catroot válasza HawerKing (#4999) üzenetére


catroot
veterán

Milyen kódra gondolsz?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.