Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) polonic válasza saiyajin (#4800) üzenetére


polonic
félisten

Eddig ezt még meg sem néztem.
Tényleg nem lehet. Ezt azért én sem gondoltam volna. Ez nagy fail.

(#4802) Ferling7 válasza saiyajin (#4800) üzenetére


Ferling7
tag

Nekem simán lementi. :K
Hagyd rajta a kisz újjacckádat a képen és felhozza opcióként a kép mentés lehetőségét.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#4803) Karma válasza Ferling7 (#4802) üzenetére


Karma
félisten

Én rajtatartom vala az ujjamat a képen, de marhára nem jelenik meg semmilyen opció. (Ez most WP7.5, de mindjárt megnézem nyolcon is).

Biztos nem kevered a böngészőben megjelenő Bing keresőt a Bing alkalmazással?

Szerk.: Megnéztem, nyolcon már tényleg van erre lehetőség, illetve kapásból lockscreen háttérnek beállítani. De ez az appbar menü még nem volt meg a hetesen...

(#4805) saiyajin: Tudom, nézd meg kinek válaszoltam :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#4804) zsírsámán válasza Ferling7 (#4802) üzenetére


zsírsámán
senior tag

De csak akkor, ha megnyito a képhez tartozó linket nem? MErt egyébként nekem sem engedi, hogy rögtön lementsem a képet, csak ha már megnyitottam azt az oldalt, amin a kép van.

(#4805) saiyajin válasza Karma (#4803) üzenetére


saiyajin
senior tag

Nem, angolra van allitva, nem a bongeszos.

Szerk.: jah, oke sorry.

[ Szerkesztve ]

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#4806) laccy88


laccy88
senior tag

:DDD

bocsi az offért :)

[ Szerkesztve ]

(#4807) Ferling7 válasza Karma (#4803) üzenetére


Ferling7
tag

Én még wp 7.5-tel muzsikálok.
Valószínűleg én értettem félre a kérdezőt. A készüléken elhelyezkedő kereső "gomb" megnyomásakor felugró bing keresőre gondoltam. Ha ott keresek képre a képet megnyitás nélkül is lehet menteni.
Viszont akkor érdekelne mire vonatkozott a kérdés, hadd tanuljak belőle.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#4808) amanoba


amanoba
őstag

fácséról:

"Keresd a HTC hostesseket a WestEndben a hétvégén és próbáld ki Te is a HTC 8x okostelefonunkat! Érdemes velünk találkozni, mert ha ügyes vagy nyerhetsz is!"

nyomkodjátok meg jól, ha arra jártok!

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#4809) catroot válasza saiyajin (#4800) üzenetére


catroot
veterán

Ja, nem fogod tudni. Legalábbis én sem tudtam.

keress rá ezzel, itt ha megnyitod az eredeti képet, akkor már enged menteni.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#4810) saiyajin válasza catroot (#4809) üzenetére


saiyajin
senior tag

Ez nagyon gaz szerintem! En legalabbis nem azert szoktam kepeket keresni, hogy csak nezegessem oket. Az a keresogomb is kb csak disznek jo. Na mindegy, tulteszem rajta magam.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#4811) #32711680 válasza saiyajin (#4810) üzenetére


#32711680
törölt tag

bing keresővel még nagyítani se lehet a képeken, nem?

(#4812) Karma válasza #32711680 (#4811) üzenetére


Karma
félisten

Így van.
A biztonság kedvéért erről az appról van szó: [link]

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#4813) legiaap


legiaap
nagyúr

Megadtam az outlook-ban egy másodlagos email címet. Olyat lehet csinálni, hogy ha arra is jönnek emailok, akkor azt ne jelezze a nekem. Meg tudjam nézni az outlook-ban, csak ne jelezzen.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4814) catroot válasza saiyajin (#4810) üzenetére


catroot
veterán

Az. Vannak dolgok, amiket azért nem ártana orvosolni.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#4815) blex válasza legiaap (#4813) üzenetére


blex
senior tag

hát amikor elkészíted, akkor megkérdezi, hogy hova jöjjenek az emailek: az inboxba, vagy egy külön mappába. ha az inboxba jön, akkor nyilván jelez. mappáknál nem.
de asszem utólag is be lehet állítani - a more email settingsben a "Sending/receiving email from other accounts" gyanúsnak tűnik nekem.

új kép? eltűnök a fórumról egy hétre és már senkit sem ismerek meg... :DDD

(#4816) harsanyiz


harsanyiz
aktív tag

Valóságos lehet? (szerintem simán)
HTC Hd2 on WP8

[ Szerkesztve ]

(#4817) Barthezz2 válasza amanoba (#4780) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

semmi, lemaradtam.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#4818) legiaap válasza blex (#4815) üzenetére


legiaap
nagyúr

Te vagy az első aki észrevette, hogy megújultam
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4819) #32711680 válasza harsanyiz (#4816) üzenetére


#32711680
törölt tag

simán, HD2-re még a MeeGo-t is ráhaxolták :D

(#4820) harsanyiz válasza #32711680 (#4819) üzenetére


harsanyiz
aktív tag

De akkor ezek szerint megint a mikroszoft hazudott, és ráadásul érthetetlen miért. Persze sok ember beszippantotta, hogy az új kernel miatt és a bullshitt csipp blabla miatt nem lehet az első generációs telefonokra a wp8-at.
Ha az omnia7re lett volna, nem hagyom el a platformot.

(#4821) Воланд válasza harsanyiz (#4816) üzenetére


Воланд
titán

jah, jo sok minden mukodik. ;]

szerk.: legalabb olvasd el vegig, amit linkeltel....

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4822) legiaap válasza blex (#4815) üzenetére


legiaap
nagyúr

Figyu én most outlook oldalán keresem, de nem találom, amit mondasz. Dobsz egy linket?
És olyat lehet, hogy az outlook-ban tudok váltani a másodlagos email címes dolgok és az outlookos mail címes cuccok közt? (remélem érthető volt :D )

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4823) catroot


catroot
veterán

(#4824) Dzsosy válasza Dzsosy (#4672) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Telenornál alap előfizetéssel (2000-3000 Ft/hó) és 2 éves hűséggel 140k lesz a Lumia 920.. egész vállalható nyitó ár.. :P

(#4800) saiyajin
Ha megnyitod a képet teljes képernyőben és ott ráböksz a kép nevére, akkor megnyitja a böngészőben és ott már letudod menteni.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#4825) divvergens2


divvergens2
csendes tag

Új vagyok ebben témában, nagyon tetszik dolog..Egy kérdésem lenne, miért van az hogy people hub tök jól működik, de a bejövő facebook üziket nem látom, amiket csevegés közben küldenek nekem vagy választ!

Köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

(#4826) Oppenheimer válasza Dzsosy (#4824) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Lenne ennyiért a T-nél, akkor ilyet vennék 8X helyett, de csak a 32GB memória miatt. Ajj rohadt Tré, miért nincs kint a hamarosan érkező készülékek között?!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4827) MasterMark válasza divvergens2 (#4825) üzenetére


MasterMark
titán

Csak én nem értem? :DDD

Switch Tax

(#4828) divvergens2 válasza MasterMark (#4827) üzenetére


divvergens2
csendes tag

Lehet nem voltam pontos: Kiválasztom hogy fb csevegés, írtam valakinek megkapja, ő válaszol és én azt nem kapom meg..ez pontos diagnózis!

[ Szerkesztve ]

(#4829) MasterMark válasza divvergens2 (#4828) üzenetére


MasterMark
titán

Ja így már érthető. Elég gyors a net? Mondjuk mostanában amúgy is szokott késni, de csak néha.

szerk.: Jah, chat-be akkor be vagy jelentkezve?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#4830) divvergens2


divvergens2
csendes tag

Hát reggel óta nem jött meg..3g a sebesség..

Na hát, azt nem tudom, csak csevegni lehet, vagy mondjuk éjjel valaki ír nekem azt nem szinkronizálja le?

Ja be vagyok jelentkezve..ő offline ír

[ Szerkesztve ]

(#4831) Blyan válasza saiyajin (#4800) üzenetére


Blyan
félisten

Rakattintasz a találatra, megnyílik a kép rendesen, hosszan rányomva előjön a mentes es beállítás háttérképnek.
Nekem igy rémlik.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4832) divvergens2 válasza MasterMark (#4829) üzenetére


divvergens2
csendes tag

Beállítom hogy online legyek..és rá megyek a választóra, hogy sms vagy facebook, akkor az fb alatt akkor is azt látom hogy offline

[ Szerkesztve ]

(#4833) MasterMark válasza divvergens2 (#4832) üzenetére


MasterMark
titán

Izé. Benyomod hogy online vagy, ott kidobja az online ismerősöket. Azokkal tudsz chatelni.

Switch Tax

(#4834) divvergens2


divvergens2
csendes tag

elérhető vagyok..ki is írja, de ha bele megyek beszélgetésbe és ott nézem, ott már offline..és ha valaki csak úgy ír pl, offline, akkor azt nem látom?

próbáltuk online is, haverral..

[ Szerkesztve ]

(#4835) Oppenheimer válasza Blyan (#4831) üzenetére


Oppenheimer
veterán

7.5-ön nem így van. Pont mondták is, hogy ez WP8 feature lesz, büszkék voltak, hogy ennyivel okosabb lett a bing kereső.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4836) emvy


emvy
nagyúr

Valakinel elofordul az, hogy amikor o hiv/ot hivjak, akkor csak a szamot jeleniti meg a keszulek, a hivo/hivott nevet nem?

while (!sleep) sheep++;

(#4837) blex válasza legiaap (#4822) üzenetére


blex
senior tag

rájöttem, hogy hülyeséget mondtam, a Rules for sorting new messages kell. a jobb felső sarokban levő kis fogaskerékkel lehetne idáig eljutni. itt egy llink, de nem tudom, hogy neked működik-e..
a másik kérdést meg nem teljesen vágom :P

(#4838) T0rnad0 válasza emvy (#4836) üzenetére


T0rnad0
addikt

Akkor fordulhat elő esetleg, ha nem + -os formátumban van elmentve a telefonszám ( pl: 0670 helyett +3670 kell ).

Z Fold 4

(#4839) laccy88 válasza divvergens2 (#4834) üzenetére


laccy88
senior tag

csak azzal működik a chat, aki ugyanúgy online mint te. Pl egyik ismerősömmel chatelünk, ő androidról ír nekem gépre, én nem online-nak látom ugyebár, hanem hogy mobilról van. De ha nem gépről vagyok, hanem wp-ről online, akkor már nem tudok vele "chatelni" :(
Talán én is kicsit értetlenül írtam le :D

(#4840) laccy88 válasza harsanyiz (#4816) üzenetére


laccy88
senior tag

nem igen értem az angol leírást, de egy videót megnéznék, hogyan működik :D

(#4841) harsanyiz válasza Воланд (#4821) üzenetére


harsanyiz
aktív tag

Működik és kész! Az, hogy még sok minden nem megy egy dolog. Az volt mondva, hogy nem tud működni.
Ms fizet téged vagy szimplán mindennek ellen kell mondani?
A hivatalos közlés az volt, hogy hardveres dolgok miatt nem tud működni a wp8 az elsö generációs wp7 telefonokon.
Tök mindegy mennyi minden nem működik még a lényeg az, hogy hazudtak, és működik a wp8 a régi telefonokon is.

[ Szerkesztve ]

(#4842) emvy válasza emvy (#4836) üzenetére


emvy
nagyúr

Ugy nez ki, a Skype lehet a ludas. Bosszanto. Ne rakjatok fel a previewet szerintem, push notifikaciok nelkul ugysem er sokat.

Viszont a backup eleg jol mukodik, csinaltam egy factory resetet, utana bejelentkeztem, es visszajott minden.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#4843) Воланд válasza harsanyiz (#4841) üzenetére


Воланд
titán

vedd mar a faradsagot es olvasd mar el amit linkeltel, plusz nem artana az xda-s forumtemat sem atbongeszned. konkretan lofasz nem mukodik a portolt wp8-ban a kijelzon, a touch-on es az sd kartyan kivul es a felhasznaloi elmeny is hagy nemi kivannivalot maga utan. hihetetlen, hogy lattal harom darab allokepet a rendszerrol es szerinted akkor az mar mukodik is.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4844) laccy88


laccy88
senior tag

azt meg tudjátok mondani, mi a "push up" értesítések működési elve általánosságban? Mármint, pl egy email fiókkal való szinkronizációnál: beállítod a szinkronizálási periódust 30 percre, érthető, 30 percenként szinkronizál. De amikor arra állítod, hogy azonnal megérkezzen az email a telefonra is, mikor a fiókba bejövő érkezik, olyankor hogy működik? Percenként szinkronizál? :D Vagy valami hasonló mint a mobilhálózatokban pl az sms?

(#4845) emvy válasza harsanyiz (#4841) üzenetére


emvy
nagyúr

> Tök mindegy mennyi minden nem működik még a lényeg az, hogy [...] működik

Te igazan okos srac lehetsz.

while (!sleep) sheep++;

(#4846) saiyajin válasza Dzsosy (#4824) üzenetére


saiyajin
senior tag

Igen tudom, azert koszi!

Egyebkent, ha mar kep kereses, akkor az miert lehet, hogy neha semmilyen talalatot nem ad? Ilyen peldaul a 'house'. Tul sok talalat lenne talan...

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#4847) crey válasza harsanyiz (#4841) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az MS sem hazudott.

- NFC hiánya miatt nincs tap to share
- A megfelelő chip nélkül nincs enterprise remote management
- Egy darab dual-core CPU sem futkorászik sem a gen1, sem a gen2 készülékek között.

Hiányzó hardver elemek? Igen. Akkor meg?

Persze nem vagyok naív, maga Terry Myerson is nyilatkozta valahol, hogy ha nagyon akarják meg tudták volna oldani, hogy WP8 kerüljön a régebbi készülékekre is. De annyi megkötéssel, és plusz fejlesztéssel járt volna, ami nem érte meg a befektetett pénzt és energiát (plusz minden készüléken kernel csere).

Senki nem nyilatkozta volna, hogy lehetetlen lett volna portolni, btw. Nem akarták.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#4848) harsanyiz


harsanyiz
aktív tag

Várjuk ki a végét, elvileg amit linkeltem az sem működik hivatalosan. De ha azt mondják, hogy nem működik, legyen. :C :R

(#4849) legiaap válasza emvy (#4845) üzenetére


legiaap
nagyúr

Neked nem indulgat újra a Lumiád?
Nekem tegnap tünetmentes volt a 8X-em, de ma már kétszer is restartolt... :F

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4850) emvy válasza legiaap (#4849) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem. De mivel beigertek a frissitest, ezert nem idegeskednek a helyedben. Az szokott idegesito lenni, ha neked nem mukodik valami, de mindenki masnal jo :)

Egyebkent a Bing keresest egyre tobbszor hasznalom, eleg jol mukodik. Nem is a webes resze, hanem a Bing Vision pl. eleg okos, meg a Bing Music (?) is jopofa, sosem hasznaltam Shazamot meg ilyesmit, gondolom hasonloan jok azok is. Felismeri, aztan az XBox Musicrol mar ranthatod is le.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.