Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) zsamiatt


zsamiatt
őstag

Sziasztok,

Egy apró segítség. Ma délután 1 hetes működés után egyszer csak kikapcsolt a teló és nem tudtam vissza kapcsolni sem a power gombbal. Hiába nyomkodtam, töltöttem semmi. Tők sőtét kijelző. A megoldás nekem az volt, hogy resetet kellett csinálni:
Hangerő le + power + kamera egyszerre lenyomva

Az adatok megmaradtak.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#5602) gzbotii válasza catroot (#5600) üzenetére


gzbotii
veterán

Igen, neztem. Nem nagyon fer bele :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5603) amanoba válasza gzbotii (#5602) üzenetére


amanoba
őstag

hirtelen ezt leltem: royal sprint

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#5604) btudos válasza Oppenheimer (#5599) üzenetére


btudos
Topikgazda

Mivel egy alkalmazáshoz kötődik, ezért nem foglalkoztat a dolog :P

zsamiatt: Ez mégis milyen készülék?

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5605) Oppenheimer válasza btudos (#5604) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Na de egy app b*szta szét az egész hangerő cuccot a telefonban, ez a rendszer hibája.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5606) gzbotii válasza amanoba (#5603) üzenetére


gzbotii
veterán

Igen, en is raleltem, de azert koszonom :R

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5607) Pttypang válasza Oppenheimer (#5605) üzenetére


Pttypang
veterán

Töröd az appot, profit.
Engedélyezted az app hozzáférését a beállításokhoz gondolom, innentől te engedélyezted :)

Everybody lies.

(#5608) Oppenheimer válasza Pttypang (#5607) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem engedélyeztem semmit. Nem törlöm mert ez a kedvenc youtube appom. :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5609) kezman válasza Oppenheimer (#5608) üzenetére


kezman
őstag

Mikor telepítetted az appot bizony engedélyezted, ez van :F

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#5610) Pttypang válasza Oppenheimer (#5608) üzenetére


Pttypang
veterán

Jobban tudjuk, nincs esélyed ;] :DDD :DDD

Everybody lies.

(#5611) btudos válasza Oppenheimer (#5608) üzenetére


btudos
Topikgazda

Metrotube nem játszik? Az nem csinál ilyet :N

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5612) Oppenheimer válasza btudos (#5611) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Supertube-al meg lehet nézni azokat a videókat is amiket elvileg mobilon nem lehetne, és jobban tetszik a kezelőfelülete is, szóval nem :P

(#5610) Crytec210: Ehhez kér engedélyt:
camera; owner identity; video and still capture; location services; photo, music and video libraries; microphone; data services; movement and directional sensor.

Tehát beállításokhoz nem!

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5613) pushalias válasza gzbotii (#5598) üzenetére


pushalias
addikt

Sprinter futárszolgálat régen ilyen volt.

Honor 9 / HP 8470P

(#5614) btudos válasza Oppenheimer (#5612) üzenetére


btudos
Topikgazda

Mégis belenyúl. Oké, az OS engedi meg ezek szerint, de tuti az app a szar (jelezni kell a fejlesztőnek), ha ilyen hiba csak a Supertube használata után jelentkezik.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5615) Pttypang válasza Oppenheimer (#5612) üzenetére


Pttypang
veterán

Vajon a hangerő beállításokhoz egyáltalán kellene kérnie engedélyt? o.O

Everybody lies.

(#5616) Oppenheimer válasza Pttypang (#5615) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Azt rendszer globálisan állítja, az appoknak semmi közük hozzá.

És ilyennek kéne lennie az elforgatás animációnak is. Engem tökre zavar, hogy a gyári appok animálva fordulnak, a 3rd party appok meg "bumm nesze, nézetet váltottam!" módon. Ezt még a csúnya Android is tudja, iOS meg 2007 óta. :(

(#5617) btudos: persze hogy van. Ez is egy bug a sok közül :K

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5617) btudos válasza Oppenheimer (#5616) üzenetére


btudos
Topikgazda

Valami közük van hozzá, ha így meg tudja bolondítani egyetlen alkalmazás a dolgokat.

Oké, a rendszer bugos, ez kétségtelen. Ettől még szvsz az app is hibás, ha más alkalmazásnál ilyen gond nincsen.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5618) pushalias válasza pushalias (#5539) üzenetére


pushalias
addikt

No, olyan irgalmatlan nagy tolongás nem indult el. Tényleg senkinek semmi kérdése nincs? Azért legalább egy mail jöhetett volna, hogy aszongya puss barátom, kecskét lehet-e vele (igen, lehet. Hátulról is). Vagy ilyesmi. No mindegy. Antutu-n most jött ki egy szolid 11860, btw. Hamarosan megyek belvárosba fotózgatni, remélem, legalább 2-3 jó lesz, asztán majd jól úgyse nézitek meg, mert olyanok vagytok. A fenébe van a láncfűrészem?

Honor 9 / HP 8470P

(#5619) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Megnyomkodtam T-nél a 820-at és a 920-at. Azt kell, hogy mondjam, a 920 tényleg nagy, de nem nehéz. Baromira jó tapintású. Prémium életérzés. A kijelzője nagyon szép. A 820-nál csak nagyon közelről látni, hogy a csempéken a képek enyhén recézettek. Viszont nekem nagyon túlszaturált. Szinte beleégette a színeket a retinámba. És rengeteg embernél látok Lumiákat, főleg 800-ast. Fél éve alig lehetett látni egyet-egyet, most meg mindenhol piros, meg cián stb telefonokba botlok. Buszon, áruházban, kávézóban.
Kell egy 920. :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5620) btudos válasza pushalias (#5618) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ami fontos kérdés lenne, már megkérdezték tőlem :P

A Lumia 920 vs. 8X közvetlen összehasonlítás jobban érdekel :)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5621) catroot válasza Plazmacucci (#5619) üzenetére


catroot
veterán

En meg megfogadtam, hogy iden nem veszek 820-at, de nagyon eros a kesztetes :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#5622) pushalias válasza btudos (#5620) üzenetére


pushalias
addikt

Nem merem száz százalékra ígérni, mert lehet, hogy pont elkerüli egymást a két cucc, de remélem, összejön. Azt viszont remélem tudod, hogy irígyellek. 😃

Honor 9 / HP 8470P

(#5623) Plazmacucci válasza catroot (#5621) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Vajon csökken majd az ára karácsony után? Remélem lemegy 140 körülire dominóban.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5624) btudos válasza pushalias (#5622) üzenetére


btudos
Topikgazda

Azt már régóta tudom ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5625) Peetey91


Peetey91
senior tag

Lenne még pár kérdésem: IE-ben ha nézek egy youtube videot, abba hogy tudok rendesen belepörgetni, vagy helyből a közepébe tekerni? A két nyilat nem tudom hosszan nyomni, rábökve meg nagyot ugrik.
A másik pedig, hogy lehet valahogy szoftvesen állítani a hangerőt? Szeretem kímélni a gombokat:). Bocsi a sok kerdesert, de még új a rendszer!

(#5626) catroot válasza Peetey91 (#5625) üzenetére


catroot
veterán

IE-ben nem kell hosszan nyomni, hanem elég csak "tapogatni", úgy pörgeti.

Hangerőt valami buherával lehet állítani, de sajna azt nem tudom, hogyan.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#5627) Peetey91 válasza catroot (#5626) üzenetére


Peetey91
senior tag

Viszont úgy 30 sec-et ugrik, ezt be tudom állítani mondjuk 5-re?

(#5628) catroot válasza Peetey91 (#5627) üzenetére


catroot
veterán

Szerintem nem. Ezzel az appal normálisabban lehet tekerni.

Bár, ha böngészés közben néznél meg IE alatt egy videót, akkor ez nem biztos, hogy megoldás.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#5629) Peetey91 válasza catroot (#5628) üzenetére


Peetey91
senior tag

Pont egy ilyenre gondoltam, köszönöm! 😊

(#5630) pushalias válasza btudos (#5624) üzenetére


pushalias
addikt

Nem kiröhögni a kisebbet. 😃
Közben Facebookra kiraktam képeket, valóben nem szenzációs. A prediktív bigyó viszont az.
És persze IE10 is király.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#5631) catroot válasza Peetey91 (#5629) üzenetére


catroot
veterán

Nagyon szívesen! :)

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#5632) btudos válasza pushalias (#5630) üzenetére


btudos
Topikgazda

Mondjuk Facebook alapból ritka szarul tömöríti a képeket, de azért ami jó arról látszik hogy jó. Szerintem ahhoz képest hogy nem PureView (amivel mint tudjuk, agyon lehet verni bármilyen DSLR-t ;] ), nem rosszak a képek, a korábbi HTC-khez képest meg kifejezetten használható, bár ha több fény van, az segít rajta :)

Nekem még meg kell fognom a Lumiát, hogy biztosan azt mondhassam nekem megérte a 8X, és jól választottam, de számomra eddig tökéletes. A hangzás (mind telefonálás közben, mind zenehallgatásnál) kiváló, a képernyő is fantasztikus (a HD7 nagyon tré mellette ;] ), méretben és formában tökéletes. A többi meg a WP-ből adódik :D

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5633) pushalias válasza pushalias (#5630) üzenetére


pushalias
addikt

Összességében ez egy nagyon jó telefon. A 920 szerintem jobb, de akkor is. Sőt, lehet, hogy nem is jobb annyival. Jó, na.

Honor 9 / HP 8470P

(#5634) zsamiatt válasza btudos (#5604) üzenetére


zsamiatt
őstag

lumia 920

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#5635) Rage47 válasza pushalias (#5633) üzenetére


Rage47
veterán

Én igazából nem sok különbséget látok a telefonok között, csak a méretükben, alakjukban. A WP mindegyiken hasít. Nem úgy van, mint az Androidnál, hogy figyelni kell a telefon konfigurációját, majd abból kiszámítani, hogy szaggatni fog-e a rendszer rajta.

[ Szerkesztve ]

(#5636) btudos válasza Rage47 (#5635) üzenetére


btudos
Topikgazda

Sajnos droidnál semmi biztosíték nincs arra, hogy egy erős hardverrel szerelt felső-középkategóriás telefon nem fog szaggatni gyári szoftverrel. És ezt még el is nézném neki, mert cserébe mindent meg tudok oldani és szabad vagyok (bár engem hidegen hagy az a fajta szabadság, én attól vagyok szabad hogy a telefonom működik és teszi a dolgát, semmi más dolgom nincs vele :) ), de annyira hiányozna az az egység, amit a Metro UI ad, hogy még az alkalmazások is - ha lehet és a fejlesztő is akarja - illeszkednek a rendszer kezelőfelületének design-jába, hogy képtelen lennék hosszú távon WP helyett mást használni :(

madd dogg: Ciki lenne ha nem menne, de nem csak kesztyűben, hanem bármi mással (kulcs, toll, fogpiszkáló stb.) is működik, ez a poén benne :)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5637) madd dogg


madd dogg
senior tag

Lumia 920 faszán működik kesztyűben is. Mikor bementem T-hez le sem húztam, gondoltam most megfoglak k.csög. :D Ő nyert.

(#5638) Rage47


Rage47
veterán

A zsebrerakást érzékeli a 820 és 920 kijelzője? Csak mert elméletileg ha kesztyűben nyomkodhatod, akkor a ruhád is ugyanúgy hatással van a kijelzőre és akármi benyomódhat.

(#5639) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Nem tudok tanulni mert állandóan a telefonom nyomkodom, ki be lépkedek az appokba és élvezem, hogy milyen smooth és gyors. :W :O

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5640) Murphistic válasza Oppenheimer (#5639) üzenetére


Murphistic
aktív tag

A jó jegyeid érdekében privátban megadom a címem és elküldheted nekem. 2 hónap múlva visszakapod ;] .

Egyébként ezek az okostelefonok ( nem kifejezetten WP, bár ki tudja ) mennyire vízállóak? Például a microUSB csatlakozó mennyire szereti, ha belehullik a hó, mert ha videózok, akkor muszáj letakarnom az ujjammal. Bár az érintőpanel már a párásodastól is eléggé meghülyült a legutóbb.

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#5641) legiaap válasza Rage47 (#5638) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szabályozható a kijelző érzékenysége egy kapcsolóval a beállításokban.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5642) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Üdv mint leendő user lenne pár kérdésem WP8 kapcsán. Csengőhangnak bármit be lehet tenni és hosszúsága is korlátlan? Mert hallottam olyat hogy csak tízen akárhány másodperc és csak mp3 lehet. Flac lejátszás megy, van rá esély, hogy normális DAC pl Wolfson kerüljön egy készülékbe? Ha bár ez nem annyira ide illik. Böngésző IE tudom ami még egyenlőre nem is váltható le, de ennél mennyire lehet leszorítani az adatforgalmat? Jó nem Opera Mini-hez képest kérdem, azt nyilván nem éri utol semmi. Ha nem mondjuk egy Google Chrome alap böngészőhöz képest. Átlagos böngészés, és fórumozást nézve.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5643) Pttypang válasza Cyberpunk (#5642) üzenetére


Pttypang
veterán

Leváltható, van alternatív tömörítéses böngésző :)

Everybody lies.

(#5644) Cyberpunk válasza Pttypang (#5643) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na ennek örülök. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5645) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Srácok!

Nem emlékszem már ki volt, akinek velem együtt gondja volt a twitter fiók megadással, mert nem frissült, ha megadta a telónak, és cserébe a wlm is ugyan ezt tette, míg nem törölte a twittert.

Aki magára ismer, innen üzenem, hogy most lője be újra, nálam már megy :K

Everybody lies.

(#5646) btudos válasza Cyberpunk (#5642) üzenetére


btudos
Topikgazda

Csengőhang paraméterei csak WP7-nél kötöttek, 8-nál ezek a korlátok (max 1 MB és 39 másodperc) eltűntek. Flac-et nem kezel a rendszer egyelőre :( Elméletileg semmi akadálya annak hogy alternatív böngészőt írjanak WP8-ra, de az előzetesen beígért Operáról se tudunk semmit, nemhogy bármi más érdemlegesről. IE-ben lenne adattömörítés, de szolgáltatói támogatás kell hozzá, ami egyelőre nincs Mo.-on.

Böngészőhöz hozzá kell tenni, hogy igen, van alternatíva, ami tud adattömörítést, de IE-hez képest lassú, kevésbé használható. :(

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5647) HawerKing


HawerKing
őstag

Hogyan tudnek sajat mp3 at berakni csengohangnak wp 7.5 on? S beepitett keplopo nincs e ?

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#5648) legiaap


legiaap
nagyúr

Ha már csengőhang, akkor nem értek egy valamit. Ugye van a store-ban vagy marketben csomó ingyenes csengőhang letöltő. Mindegyikben vannak sms jelző hangok is. Na azoknak mi értelme?
sms hangját nem lehet változtatni még wp8 alatt sem.
Ezt mondjuk nagyon sajnálom.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5649) Pttypang válasza legiaap (#5648) üzenetére


Pttypang
veterán

Miért ne lehetne? Ott van a beállításoknál üzenet hangja..

Everybody lies.

(#5650) btudos válasza Pttypang (#5649) üzenetére


btudos
Topikgazda

De egyéni hangot nem lehet megadni.

HawerKing: WP7-nél 1 MB és maximum 39 másodperc hosszú fájlt lehet a Zune-ban átírni csengőhangnak. (műfajt át kell írni Ringtone-ra), ezt követően ha rámásolod a fájlokat a telefonra, azok csak a csengőhangok között fognak megjelenni.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.