Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97701) Ryoo válasza holozis_HUN (#97697) üzenetére


Ryoo
senior tag

MM-ben sztem van, mert ma a duna plaza médiában láttam Lumia 900-at, ráadásul 100e-ért :DDD Ez alapján én médiában amúgy nem vennék telefont, a legjobban túlárazó áruház. Edigitallal jobban jár sztem mindenki.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#97702) holozis_HUN válasza novakalex (#97700) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem tudom Z1 Compact mennyi újonnan, ha lehet még kapni. Bár kétlem. De ha nem kell a B20 (tanya 4G) akkor egy kínai is jó lehet. Mondjuk annak nem kivehető az aksija.

Hearthstone meg a Z3-on is be-be akad...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#97703) hans989 válasza Shingen (#97698) üzenetére


hans989
tag

Teljesítményben hasonló készülékek, így egyikkel se jár rosszul. A Honor 7-ben kicsivel nagyobb akksi található, van benne ujjlenyomat olvasó is, és dual aktív sim-es, hogy ha ez számít.
megj:. A huawei-ből is van van dual sim-es verzió, ha ilyen fícsörre lenne szüksége

(#97704) csakany2001 válasza novakalex (#97700) üzenetére


csakany2001
senior tag

Honor 4C ha belefér.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#97705) Ájvé válasza novakalex (#97700) üzenetére


Ájvé
veterán

Na ez pont annyi:
Xiaomi Redmi 2 Pro
Bár én inkább gyűjtenék kicsit és megvenném a Redmi 3-at.

(#97706) t.imi válasza t.imi (#97637) üzenetére


t.imi
addikt

Erre egy tippet, urak? :)

(#97707) holozis_HUN válasza t.imi (#97637) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Manual mód indul, ha beállítottad. Kivéve zárképernyőről. Mivel látom fotózni akarsz, ezért lehet jól jönne a Z3 dedikált kamera gombja. G4 szint nem lesz a kamerával, de szerintem mobilhoz képest nem rossz. GPS nagyon pontos rajta, bár a twlefon a meleget nem szereti. Még kapni fog az MM mellé egy főverziót. És ebben van FM rádió, moddal szerintem lehet füles nélkül is használni. 90k körül van most.

Bár napon navigálásra nem ajánlom, leolvadhat a háta...

Ha valami hiba van az írásban bocai, nagyom rossz az út :O

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#97708) #70516736 válasza hans989 (#97703) üzenetére


#70516736
törölt tag

Tanya 4g :DDD
A voda a nagy faluban ezen adja a 4g-t ;]

[ Szerkesztve ]

(#97709) t.imi válasza holozis_HUN (#97707) üzenetére


t.imi
addikt

Köszönöm, sokat segítettél :R
GPS-t nem sokat használom, de ha igen, akkor minimum 2-4 órát megy egy egy hosszabb út alkalmával. Ez már megterhelő a Z3-nak ezek szerint.
Jó, hogy megjegyzi a beállításokat a kamera, ha jól emlékszem, mindig kezdhettem elöről a nyomkodást.

(#97710) galaxys80 válasza #70516736 (#97708) üzenetére


galaxys80
veterán

Valaki annak idején kitalálta ezt a baromságot (tanya, falusi 4G) és azóta jó néhányan tovább hirdetik az igét.

(#97711) Tyer válasza Géjza (#97599) üzenetére


Tyer
őstag

HTC 10?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#97712) Ryoo válasza #70516736 (#97708) üzenetére


Ryoo
senior tag

A voda szinte mindenhol ezen adja a 4g-t, szal inkább át kéne keresztelni voda 4g-re.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#97713) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok
Úgy, ezek kezd elavult lenni a jelenlegi telefonom (sony z ultra)
Szeretnék valami fiatalabbat, jobbat venni
Az eljárások minimum 3gb ram, bővíthető memória vagy minimum 64gb tarhely,6" nagyobb kijelző
Minderre százezer forintom lenne
Létezik ilyen telefon?
Köszi zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#97714) Meridius11


Meridius11
aktív tag

Pesten van olyan áruház ahol a Nexus 5X és a G4 is ki van rakva?

Lassan egy hónapja nem tudok dönteni a kettő között, gondoltam ha megtapogatom mindkettőt az segít.. :D

(#97715) Kattt01


Kattt01
tag

Sziasztok,

Telefon választás előtt állok, a versenyzők iPhone 6S, LG G5, Samsung S7 Edge, de alternatívákat szívesen fogadok. Büdzsé nem számít, céges készülék lesz.

Amire használom: e-mailek, facebook, netflix, telefonálás (duh), fontos, hogy wifi hotspot remekül működjön benne, ne fagyjon le, gyors legyen, ja és távirányítóként is használom Unified Remote-tal.

Most a szintén céges LG G3s-t használom és hatalmas pain in the ass, folyamatos fagyások, kidob appokból, lassú, etc, ezért került fel az Apple a listára.

Előre is köszi az ajánlásokat.

(#97716) istnag válasza Alastair' (#97671) üzenetére


istnag
addikt

Megpróbálom megkeresni a logcat fájlokat, amiket annak idején csináltam. Rengeteg error, amiket el is küldtem nekik, nem igazán foglalkoztak vele.

(#97715) Kattt01
Iphone vagy HTC 10.

[ Szerkesztve ]

(#97717) #21715712


#21715712
törölt tag

Hello!

Nem feltetlenul ide tartozik,de hol erdemes venni samsung s4-hez usb adatkabelt amivel tolteni is lehet. Lehetoleg legolcsobban,mert vennek belole par darabot :D Akar hardveraprorol is mondhatok valakit.

(#97718) Met


Met
nagyúr

Szerintetek
Xiaomi Redmi 3 vagy Samsung Galaxy A5?

Melyik van jobban szoftveresen támogatva? A Redmi nekem szimpatikus.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#97719) holozis_HUN válasza t.imi (#97709) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Igen, megjegyzi. Van rá mod, azzal még sokminden megnyílik a gyári appban (5.1.1 alatt) de ha zárképernyőről indítod, akkor alapból aitomata jön ne, de pár kattintás és bejön a megjegyzett manuál beállítás. Bírja, ha olyan a tartó, amin tud rá fújni a klíma, vagy árnyélban van. De direkt napon megfő.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#97720) Handball94 válasza Met (#97718) üzenetére


Handball94
aktív tag

B20-re szükséged van?
2015 v. 2016-os Galaxy A5?
Ha nem kell B20 szerintem Xiaomi, ha kell akkor a Samu.

(#97721) Handball94 válasza #21715712 (#97717) üzenetére


Handball94
aktív tag

Ebay, bármilyen 1-2 dolcsis kábel, ha csak az usb kell.

(#97722) Met válasza Handball94 (#97720) üzenetére


Met
nagyúr

Mivel nem tudom mi a B20 ezért gondolom nem is kell nekem:)
Nem tudom melyik évjárat lenne,most mondanám hogy kell és hozzák.
Akkor szerintem jó lesz nekem a Xiaomi.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#97723) #21715712 válasza Handball94 (#97721) üzenetére


#21715712
törölt tag

(#97724) istnag válasza Met (#97722) üzenetére


istnag
addikt

Írhatnál valami max összeget, hátha találunk jobbat. A B20 LTE 800 frekvencia, városokon kívül leginkább itt érhető el a 4G. Ha ezt a telefonod nem támogatja egy csomó helyen nem lesz 4G-d, ha 3G sincs akkor szívás.

(#97725) Met válasza istnag (#97724) üzenetére


Met
nagyúr

Internetre nem nagyon van szükségem, otthon melóhelyen van wifi, azt a 20 percet míg hazaérek kibírom.
Utazgatni nem szoktam (vidékre).
Összeghatár kb. mint a Redmi vagy az A5, barterbe kapnám a newteq.hu-ról vagy Samsung vagy iPhone.
Ezért szűkítettem már csak a kettőre, inkább a méret a lényeges.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#97726) istnag válasza Met (#97725) üzenetére


istnag
addikt

Galaxy A5 2016 ~ 90 és 100 eFt. között van a A Redmi 3 meg 60, akkor gondolom az A5 az 2015-ös. Iphone hogy jön ide az melyik tipus?, mert az megint másik árkategória és egyáltalán nem mindegy? Jó lenne pontosítani, hogy mik is a lehetőségek.
Ha 2016 -os A5, akkor azt választanám, ha 2015-ös, akkor a Redmi-t, viszont az Iphone érdekes lehet, ha nem 4s/5.

(#97727) Met válasza istnag (#97726) üzenetére


Met
nagyúr

Akitől kapnám a telefont kérdeztem hogy a newteq-en kívül még honnan tud telefont.
Ennyit mondott hogy még Samsung vagy iPhone, ezekhez nem tudok árat de 90-100-as telefont nem akarnék.

Jó lesz a Redmi 3. AZ A5-öt csak a hasonló méret és hardver miatt írtam az árát már nem néztem.

#97728 Néha nekem is, de köszi a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#97728) istnag válasza Met (#97727) üzenetére


istnag
addikt

nekem ez magas :DDD

(#97729) Nirvatti


Nirvatti
tag

Sziasztok,

~30 körül keresnék nagy akkuval rendelkező, jelző ledes, T-s 4G kompatibilis telefont, nem kell extra vas (gondolom ebben az árkategóriában nem is jellemző) viszont a rendszer gördülékenyen menjen.

Főleg net és pár alap játék.

Külföldi rendelés nem akadály, EU stock előny.

Előre is köszönöm!

(#97730) koxx válasza Kattt01 (#97715) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

S7 edge v i6s. Droid vs ios, kinek mi jön be, mindkettő jó. Note 5, htc10-re még rá lehet nézni.

(#97731) viharhozo


viharhozo
addikt

1-10-ig terjedo skalan mennyire szamit ez dzsunkanak?

Jatek nem erdekes, navi/fenykep/bongeszo igen.

A masik jelolt ez lehetne, ha lesz EU-s raktaron.

Kösz!

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#97732) bbalazs84


bbalazs84
csendes tag

Sziasztok!
50.000Ft körül ezt a két mobilt néztem ki. Nekem a lényeg a kamerával készített fényképek minősége.
Melyiket ajánljátok?

Huawei P8 Lite Dual vs Samsung Galaxy J5 Dual (J500) (2005-ös évjárat)

http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/fn:termekek-osszehasonlitasa:samsung-galaxy-j5-dual-j500-p295161061,huawei-p8-lite-dual-p275931983/
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#97733) Ájvé válasza viharhozo (#97731) üzenetére


Ájvé
veterán

Másod vonal beli kínai gyártó, van már legalább neve, 5-ös szerintem a dzsunka skálán (ha 10-es a full dzsunka).
MT6735 mellé FHD panel nem biztos, hogy szerencsés.
Ennyiért azért bőven kapni jobbat is, ami nem dzsunka, pl Xiaomi Redmi 3, ami minden téren jobb (B20-at nem tudja, ennyivel rosszabb.
Na az Oukitel legalább 8-9-es a dzsunka skáládon, biztos nem ölnék bele pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#97734) rpap96


rpap96
csendes tag

Sziasztok!

Mobilvásárlás előtt állok, a cél: a lehető legjobb áron a lehető leggyorsabb, legjobb kamerával rendelkező megbízható, jó mobilt venni.
Jelenleg a most 80000 körül kapható Honor 6 Plus a kiválasztott, azért írok, hogy árkategóriájában vagy olcsóbban lenne-e jobb választás ilyen feltételekkel.
Bármilyen márka jöhet, ha van vele tapasztalat. A dual camera rendszer nagyon tetszik, de ha van jobb egykamerás ebben a szegmensben, az is szuper lenne.
Köszönöm előre is!

(#97735) t.imi válasza holozis_HUN (#97719) üzenetére


t.imi
addikt

Őrök hála :R
Tartóm sajnos olyan, hogy teli háta van, így szellőzés 0. Plusz nem is a légáramban helyezkedik el bsszus :(

(#97736) holozis_HUN válasza t.imi (#97735) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Z3 éa Z2 ilyen, mivel ragasztott a háta, így a nagy melegben felnyílhat, ha megolvad a ragasztó. Fut a navi, GPS, mobilnet esetleg + töltés + 40% van kint és déli napsütés... Kicsit felmelegedne. Én pl. nem tenném ki ennek egy telefont sem. Télen, kora tavasszal késő ősszel okés. De nyáron... Akár milyen strapa telefon legyen, nem tenném ki ennek a kockázatnak. Se egy S7-et, sem egy HTC 10-et sem semmit. Amúgy olcsón lehet kapni navit, az céleszköz, lehet jobban is járnál egyébként.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#97737) viharhozo válasza Ájvé (#97733) üzenetére


viharhozo
addikt

Ha jatszani nem akarok, akkor is keves melle?

Redmibol ez van ennyiert, erosebb proci, nagyobb akksi, de csak 2G ram van benne, csak 720p a kijelzo es sokkal ocsmanyabb a Cubotnal. Miert jobb ez nekem?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#97738) Ájvé válasza viharhozo (#97737) üzenetére


Ájvé
veterán

Mert normális telefont kapsz. Ne őrülj a FHD-nak, még Snapdragon 615 se nagyon elég neki, egy MT6735 meg nevetséges mellé, vagyis használat szempontjából inkább siralmas. 2GB RAM is elég, 3GB felesleges ilyen gyenge hardverhez, persze ha 20+ weboldalt szeretnél nyitni meg mellette még pár programot futtatni akkor hasznos lesz, de gyanítom hardver korlát lesz benne (váltás lassú lesz és akadozni fog).
720p pedig épp elég ilyen vasnak, így legalább gyors lesz, nem úgy mint az MT6735 FHD mellett.
Játékon kívül sem ajánlott az a Cubot a Redmivel szemben, RAM előnye egyedül a Cubotnak FHD inkább hátrány, többiben pedig Redmi sokkal jobb, de te tudod.

(#97739) csakany2001 válasza viharhozo (#97737) üzenetére


csakany2001
senior tag

Veszel hozzá egy tokot és nem lesz ocsmány,a nagyobb felbontás jobban eszi az aksit és csak nagyobb méreten lenne előnye.A Pro változatban meg 3GB RAM van mondjuk ez már 50K.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#97740) htomi85 válasza Meridius11 (#97714) üzenetére


htomi85
tag

Ne vegyél g4-et.
A cegunkben 4db van, mindet gariztatni kellett. Ilyet még nem láttam.

(#97741) viharhozo válasza Ájvé (#97738) üzenetére


viharhozo
addikt

Ezt csak azert furcsallom, mert az osszes review+felhasznaloi ertekeles azt mondja, h a keszulek siman boldogul a full HD-vel. Van, aki a fenykepeket, van, aki az akksit szidja, de a sebesseget senki sem. Ez azert legalabbis erdekes.

Raadasul most megneztem, az egyik helyemen Edge van meg Band 20, ami kellemetlen.

csakany2001: a Pro nem EU-s, ugy meg nem eri meg. Egyebkent is erdekes darab lehet, mert se az Eustock-nal, se a xiaomishop-nal nincs ilyen, csak Note 3 Pro.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#97742) Ájvé válasza viharhozo (#97741) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát akkor sok siker kívánok, nem tudok rá mit mondani.
Tessék Zopo Hero 1, tudja az LTE800-at és igen csak HD kijelző, de jókat írnak róla. Ez mondjuk nem sokkal jobb összességében, de előbb venném meg, mint a Cubotot. Mondjuk inkább Cubot mint a másik jelölted, ha itt tartunk már.

(#97743) t.imi válasza holozis_HUN (#97736) üzenetére


t.imi
addikt

Köszönöm még egyszer! Ezeket is figyelembe veszem. :R

(#97744) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

40ezer forintig szeretnék venni
2 sim kártya +micro sd +OTG funkcióval,
legalább 2Gb Ram-mal
jó erős akkumulátorral.

Előny, de nem feltétel, ha Magyarországon és európaszerte használható LTG van rajta, szép képernyő, ütésállóság.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#97745) Jakesz


Jakesz
őstag

Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy az üveg- vagy fémházas telefonok a jobbak-e fogásra és használatra? Az üvegről hallottam, hogy csúszik és nagyon gyűjti az ujjlenyomatot, a fémházasnak van hátulütője?

(#97746) Joltee


Joltee
aktív tag

Max. 75e-ért az alábbiak alapján mi a bestbuy?
Új, független, hazai boltból (megbízható netes is OK)
Hosszabb távra (több év)
5", Android
2/16GB alá ha nem muszáj nem mennék, esetleg 1,5GB RAM még OK, ha "sima" vele a rendszer
bővíthetőség microSD-vel (dualSIM nem kell)
Játék nélküli, átlagos használat (telefonáláson kívül néha böngészés)
Ami fontos: ne gagyi fotókat készítsen (G4 jó lenne, de nem akarok 100-110 rongyot költeni) és az akkuja legyen lehetőleg erős.

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#97747) koxx válasza Joltee (#97746) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sztem redmi 3 pro az ideális ennyiért -> [link]

(#97748) Remekelek28 válasza Joltee (#97746) üzenetére


Remekelek28
őstag

Szia! Az LG g flex2 75 ezer alatt van a legtöbb üzletbe 1 év gyártói garanciával. Ez tavaly még csúcs telefon volt,aligha találsz jobbat. igen jó fotókat készit,3 hónapja használom..

(#97749) viharhozo válasza Ájvé (#97742) üzenetére


viharhozo
addikt

Ez a Szopo eleg jo lenne, de a Gearbesten csak feher van, a zopomobileshop-on meg osszesen 160 dollar. Honnan lehetne meg beszerezni?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#97750) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

40ezer forintig (lehet több, kevesebb a legjobb ár/érték aranyért) szeretnék venni
2 sim kártya és +micro sd
OTG funkcióval,
legalább 2Gb Ram-mal
jó erős akkumulátorral.

Előny, de nem feltétel, ha Magyarországon és európaszerte használható LTG van rajta, szép képernyő, ütésállóság.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.