Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81101) Matexx99 válasza Shrimplandhu (#81098) üzenetére


Matexx99
tag

Sasmsung Galaxy Ace 4. Az amoled gyönyörű, és a hardver is elég jó benne (volt nekem is ilyen, csak kicsinek bizonyult a kijelző, ami 4,3" ha jól emlékszem.)

(#81102) Tofipok válasza Shrimplandhu (#81098) üzenetére


Tofipok
csendes tag

Szerintem nézd meg a kisebbik Alcatel OT Idol 3 - mat. 4.7 hüvelykes

(#81103) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Ismerősöm szeretne telefont venni és két esélyes van: Samsung Ace 4 és LG Leon.

Ace 4-et már nyomkodtam, iszonyú gyors ez nagy előny. Az LG is olyan sebes a 5.0-ás androiddal? Melyik lenne a jobb választás?

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#81104) Zeki válasza Shrimplandhu (#81098) üzenetére


Zeki
nagyúr

Xiaomi Redmi 1S vagy 2S.
edigital.hu

(#81105) Zeki válasza Tofipok (#81099) üzenetére


Zeki
nagyúr

ZTE Blade S6
en.comebuy.com

(#81106) SybenX válasza Tofipok (#81099) üzenetére


SybenX
őstag

Huawei P8 lite.

(#81107) s3nsitivity válasza Matexx99 (#81100) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Igen ez a nem túl jó, saját költségre kell kiküldeni.
De előtte próbálnak távoli supportot, küldenek patchet meg ilyenek, ha csak tisztán hw-s a hiba akkor kérik be, de általában nem bíbelődnek vele hanem küldenek helyette egy másikat. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#81108) Tofipok válasza SybenX (#81106) üzenetére


Tofipok
csendes tag

Köszi az ajánlatot, bár ez picit drága :/

(#81109) laca71


laca71
aktív tag

Sziasztok !

Ez mennyire megbízható bolt ?

http://mobilwebshop.com/

Laca

(#81110) gradient99 válasza bugizozi (#81103) üzenetére


gradient99
tag

Szia! Inkább az Ace 4 szerintem, a Leon nem igazán nagy durranás.

(#81111) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali

Szvsz megéri note 4-ről s6-ra váltani?

Igazából nova launcherrel használva megvagyok elégedve a telefonnal, de nekem ez a méret már nagynak számit.

Pro-Kontra jöhet! :)

Köszönöm!

(#81112) bugizozi válasza gradient99 (#81110) üzenetére


bugizozi
őstag

Szia!

A Leon-t miért ne? A hw ugyanaz, csak nagyobb kijelző. Te nyomkodtad már mind2-t? A Lollipopnak elég lenne amúgy az 1 GB memória?

Köszi a véleményt! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#81113) #65388800


#65388800
törölt tag

Nem tudom írta e már valaki de aki iphone 4s-t akar venni most 40% kedvezmény van telekomnál.

(#81114) gradient99 válasza bugizozi (#81112) üzenetére


gradient99
tag

Kicsit nyomkodtam a Leont is a Media Marktban, az Ace 4 gyorsabbnak tűnt, és kétség kívül szebb képe van. Sajnos egyiknél sem lehetett a beállításokba belépni, mivel a bemutató daraboknál rendszeresen letiltják, hogy lehessen piszkálgatni. Így a RAMot sem tudtam megnézni egyiken sem, de a mostani F6 alapján, az LG felület sok RAM-ot eszik. Ezen kívül nekem a Leon az már nagynak tűnt a kijelző méretéhez képest.

(#81115) kali válasza FuRiONight (#81111) üzenetére


kali
legenda

szia,

s6; gyorsabb/gördülékenyebb, kényelmibb a csak érintős ujjlenyomat-olvasója
note 4; jobb az akkumulátoros üzemideje, bővíthető memóriakártyával, adott s pen, cserélhető az akkumulátora

főként az akkumulátoros üzemidő miatt nem cserélek, a többi negatívumot elviselném, ha muszáj lenne.

(#81116) Tofipok válasza Zeki (#81105) üzenetére


Tofipok
csendes tag

Köszi az ajánlatot, bár én lehetőleg MO-n szeretnék telefont venni, ezt csak importtal lehet.

(#81117) s3nsitivity válasza #65388800 (#81113) üzenetére


s3nsitivity
addikt

De arra figyeljünk, hogy CSAK online!
És csak előfizuval!

Amúgy én pont ma rendeltem egyet anyumnak. :K

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#81118) Shingen válasza laca71 (#81091) üzenetére


Shingen
addikt

Köszi!

風林火山

(#81119) #65388800 válasza s3nsitivity (#81117) üzenetére


#65388800
törölt tag

Hát ez mostanában egyértelmű :D Mindent online-n és előfizetéssel :D

(#81120) FuRiONight válasza kali (#81115) üzenetére


FuRiONight
őstag

Köszönöm! Igazából az üzemidő az ami fontos a note 4-nél, a többi számomra nem igazán

Mekkora az eltérés üzemidőben a 2 telefon?

(#81121) kali válasza FuRiONight (#81120) üzenetére


kali
legenda

felhasználási mód függvénye is, de viszonyítási alapnak; s6 kontra note 4
a teszt egy meghatározott módon készült, de a te felhasználási szokásaid és beállításaid alapján arányosan tudsz következtetni, hogy az írt értékekhez képest mennyit bír a jelenlegi készüléked, az aránylana a másik típushoz is, annak az értékei alapján.
aki sokat telefonál, vagy néz videót, illetve eszközöl hasonló kijelzős használatot - dokumentumok...stb. olvasása -, annak láthatóan komoly különbség fog megmutatkozni, valamint készenlétben is mérvadó az eltérés, egyedül netes böngészésnél nincs jelentékeny különbözet.

(#81122) SybenX válasza laca71 (#81109) üzenetére


SybenX
őstag

Én nem vennék tőlük semmit,mert mindenre csak 1 év bolti garit adnak.

REXIS: Fontos most venned telefont?Csak mert mindjárt kijön a nexus 5 2015 amit inkább érdemes lesz megvenni vagy a OnePlusTwo.
Egyébként én nexus 6-t vennék a helyedben ha most kéne döntenem ,mert a nexus az mégis csak nexus.

Droid_:
Én OnePlusTwo-t vennék igazán ha még nem rögtön kéne a telefon vagy bevárnám a nexus 5 2015-t.De ha egyik sem felelne meg neked akkor egyértelműen Iphone 6s.

[ Szerkesztve ]

(#81123) BenHans válasza erahurka (#81092) üzenetére


BenHans
addikt

Én sem estem hanyatt, de a többi felsorolt androidoshoz képest (ami ugye megfelel a kérdező igényeinek) jó.
Lumiából írtam is a 640-et, de a 620 kameráját a 4C-vel szemben túlzás felhozni szerintem...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#81124) Shrimplandhu


Shrimplandhu
tag

Köszönöm a tippeket.
Akkor ezek a versenyzőim:
Samu Ace 4
Xiaomi redmi 1 és 2
Alcatel Idol 3

http://shrimpland.hu/

(#81125) tresh


tresh
addikt

Sziasztok!

Honor 4C -él jobb vétel mondjuk 55-60k-ig akadhat a robotos világba ? :))

(#81126) SybenX válasza Shrimplandhu (#81124) üzenetére


SybenX
őstag

A xiaomi redmi 2-t vedd.

tresh:Szerintem nincs,vagy talán a Moto G 2nd Gen 4G.

[ Szerkesztve ]

(#81127) igergo19


igergo19
tag

Sziasztok!

Szerintetek így 2015 közepén érdemes még megvenni az LG G2 Mini-t? A másik kettő amiken még gondolkodom az LG Spirit 4G LTE és a Sony Xperia E4g. Ti melyiket ajánlanátok inkább?

Köszi a segítséget!

(#81128) SybenX válasza igergo19 (#81127) üzenetére


SybenX
őstag

Inkább Moto E 2015-t vegyél,mert ez jó szoftveresen.

(#81129) igergo19 válasza SybenX (#81128) üzenetére


igergo19
tag

Igen még ezen is gondolkoztam egyébként, hogy valamelyik Motorola legyen, mert nagyon sokan mondják hogy jók. Ezeket egyébként Magyarországon hol lehet/hol ajánlott megvenni? Mert igazából ilyen nagyobb áruházakban MediaMarkt-ban, Edigital-ban Motorola-val nem nagyon szoktam találkozni.

[ Szerkesztve ]

(#81130) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Érdemes még lecsapni a Honor 6, mert a H7 még messze van, hogy itthon lehessen kapni.

風林火山

(#81131) tresh válasza SybenX (#81126) üzenetére


tresh
addikt

Használtan esetleg valami hasonló paraméterrel rendelkező készülék ? Nexus4 /g2 /s4-eket nézegettem de a G2 ami jó mindig hamar el kell a többinek meg ahogy olvastam igen csak gyenge az akkuja

(#81132) SybenX válasza igergo19 (#81129) üzenetére


SybenX
őstag

Innen érdemes venni:
[link]
Nagyobb cég mint az MM.

Tresh: Használtan nexus 5-t éri meg venni,mivel még elég sokáig támogatva van szoftveresen és használtan vicc áron lehet hozzájutni.Igaz az akksija ennek sem egy bika.

Shingen: Szerintem nyugodtan vedd meg a honor 6-t.Elég jó a hardvere még mindig.

[ Szerkesztve ]

(#81133) tresh válasza SybenX (#81132) üzenetére


tresh
addikt

Köszi megnézem :R

(#81134) #15419392


#15419392
törölt tag

sziasztok, lenovo vibe z2 pro vagy oneplus one 64 gb jobb vétel 120000 környékén? A magyarországi szervizelhetőség is fontos

(#81135) #65388800 válasza #65388800 (#81113) üzenetére


#65388800
törölt tag

Előző hsz-t kiegészítve akit még érdekel euronicsban lumia és xiaomi telefonok 10-20% kedvezménnyel kaphatóak :)

edigitalban 15.000 Ft kedvezmény van a 16 GB-os galaxy s5 mini telefonra.

Csak nézegetem a telefonokat mit vennék aztán belefutok ilyen akciókba. Aztán hátha valakit érdekel :)

(#81136) BenHans válasza #65388800 (#81135) üzenetére


BenHans
addikt

Az S5 mini 95ezres ára az már a kedvezményes? Csak mert máshol(ipon/officedepot) ugyanezt 85-ért árulják. Elég gáz, talán 50-ért lenne értelmes vétel.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#81137) #65388800 válasza #65388800 (#81135) üzenetére


#65388800
törölt tag

Bár még azt szeretném megkérdezni, hogy melyik telefon éri meg jobban?

58 ezer Ft-ba került mind a 2 telefon lumia 640 XL és Lumia 735. Nem tudok dönteni a 2 között.

(#81138) s3nsitivity válasza #15419392 (#81134) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ember függő.
Nekem pl kiesik a Z2 a mérete miatt.
Plusz a szoftver meg az 1+1 mellett szól.
A HW ugyan az, az 1+1nél hosszabb támogatásra lehet számítani. :K

Ezt neked kell eldöntened. :K

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#81139) gradient99 válasza #65388800 (#81135) üzenetére


gradient99
tag

Hú, ennek most nagyon megörültem, hálás köszönet :R

Én a 640 XL-t venném az akku miatt.

[ Szerkesztve ]

(#81140) #65388800 válasza BenHans (#81136) üzenetére


#65388800
törölt tag

Hát ez most jó kérdés :D

Mivel általában ha akcióznak az eredeti árakat áthúzzák és odaírják az akciósat. Itt meg csak simán 94.990 Ft van. Nem tudom :D Mivel nem is akartam ilyen irányba nézelődni vagyis ennyiért nem akartam venni telefont csak a felső sávban láttam meg.

(#81141) SybenX válasza #15419392 (#81134) üzenetére


SybenX
őstag

OnePlusOne

(#81142) REXIS válasza SybenX (#81122) üzenetére


REXIS
tag

Kiegészítésként le akartam írni ezt a két opciót. A OnePlus esélyes lenne, egyébként mennyi idő alatt szállítják ki? Hivatalos oldalról rendelve EU-s raktárról küldik, vagy 1 hónapos szállítási idő adott, mint sok kínai telefon esetében? Külsős forgalmazó kilőve, amíg a meghívós rendszer működik.
A Nexusoknak én is nagyon örültem a kiszivárgott információk alapján, mivel az LG az általam kedvelt telefongyártók egyike, és a Nexus 5 is elnyerte a tetszésem annak idején. Az egyetlen probléma a release date, nekem kicsit késő lenne ősz vége. A OnePlus 2-t mindenképpen megvárom, nem szeretnék azon idegeskedni az új telefonommal a kezemben, hogy vehettem volna jobbat is. A kérdés tehát, megéri hónapokat várni a Nexusokra?

(#81144) Renok


Renok
senior tag

Sziasztok,

Másfél éves LG Optimus F6-omat cserélném, mert a Mortal Kombat X mobil játékra igencsak kevés.
- Árkategória. - Max 120e Ft.
- Használt vagy új - Új.
- Hol vennéd meg? - Telenor (előfizetéssel)
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? - Hosszú távra tervezek, egy-másfél évre legalább.
- Mire használnád? - Telefonálás, FB Messenger, netezés, és a legfontosabb: Mortal Kombat X android játék
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? - Androidos telefont szeretnék.

Eddig a Sony Xperia Z3 Compact-ot néztem ki. Van ennél jobb a fent említett célokra ilyen áron?

Köszönöm előre is a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

(#81145) SybenX válasza REXIS (#81142) üzenetére


SybenX
őstag

s3nsitivity kolléga épp ma írt a szállítással kapcsolatban

Én mindenképp várnék a helyedben,mert állítólag 2015 legjobb telefonja lesz,szóval ha most veszel bármilyen telefont,biztos,hogy ideges leszel,mert nem azt vetted. :DDD

Renok: Előfizetéssel együtt 120k vagy ennyi legyen függetlenül ami kapható a telenornál?

[ Szerkesztve ]

(#81146) Neil Watts válasza Renok (#81144) üzenetére


Neil Watts
veterán

Lenovo Vibe Z2 Pro? :)

Üdv. core2

(#81147) #70516736


#70516736
törölt tag

hi

milyen készüléket tudnátok javasolni az alábbi elvárásokra fontossági sorrendbe írom az ára nagyon max 100K

5,5"
full hd
dual sim
dual aktív
3-4gb ram
bővíthető
4g B20/800mhz

a legjobb lenne ha mindegyik feltétel teljesülne de ilyet nem találtam :DDD

a telót az apróról venném egy nagyon megbízható fórumtárstól :R

[ Szerkesztve ]

(#81148) #65388800 válasza gradient99 (#81139) üzenetére


#65388800
törölt tag

lerajzoltam magamnak a telefont papírra :DDD Kicsit nagy volt és nem volt olyan kényelmes mit amit használtam 735. Lehet megint ennél maradok.

(#81149) s3nsitivity válasza kelzsoca (#81143) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Lehet nálunk más a matek de tudtommal a 94800 huf nem olcsóbb a 91-től. :D

(#81142) REXIS

Már nincs meghívós rendszer .:N
És megéri várni, igen.-:K

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#81150) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Sziasztok!

Sok év után eljutottam arra a pontra, hogy a céges IT policy miatt szükségem lenne egy okostelóra, hogy a munkahelyi pihenőidőben tudjak foglalkozni a magánéletemmel is. Ne csak az agyalágyult céges small talk legyen az egyetlen opció.

Tudnátok esetleg ajánlani valamit az alábbi peremfeltételek és felhasználási célok alapján?

Árkategória: max 120k HUF
Hol vennéd meg? Függetlenül, újonnan.
Hosszú vagy rövid távra tervezel?
Két évig el kell látnia küldetését, különben nem jár XP a főmágustól.

Mire használnád?
1. Emailek olvasására független levelezőklienssel.
2. Fészbuk, viber, híroldalak.
3. Autómobilban zenehallgatás kékfogon kerszetül.
4. Offline térkép, GPS.
5. Útvonaltervezés.
6. Edzőprogram. (futás, canga, túra közben)

Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
Szabadon programozhatóság must-have. Szeretnék rá saját retket írni.

Milyen kialakítású telefont keresel?
Férjen el a zsebemben, mert különben dühbe jövök. Tehát kis méret preferált.

Egyéb?
Szokásosnál hosszabb akksiidő elég sokat számítana.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.