Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62601) zeon.hu válasza zsirsámán (#62600) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Jiayu G2F
szűken belefér még az árba, ár/érték aránya pedig kimondottan jó.

#?*@&!

(#62602) Segnior_Barthez


Segnior_Barthez
senior tag

üdv hozzáértők, a nejemnek keresek a huawei y300-at leváltó androidos telót. emlékeim szerint azt 512 mb rammal szerelik ami már kevésnek bizonyul. mit javasoltok, akár használtan 35eFtig. köszönöm

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#62603) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

Sziasztok!
Milyen dual simes lehetőleg 4g-s telefon tudtok ajánlani 50K környékén? Kikötés, hogy legalább 5'-os legyen, fekete színű és Magyarországon könnyen beszerezhető.

(#62604) Tomeee1989


Tomeee1989
csendes tag

Sziasztok!

Samsung galaxy s4 A-LTE csere Lg G2 független csere 1/1-ben megéri szerintetek?

Vagy felesleges mert nem jobb eggyik a másiknál!? :)

Köszi a választ előre is!

(#62605) norbert1998 válasza Tomeee1989 (#62604) üzenetére


norbert1998
veterán

én cserélném, de ez javarészt szubjektív

(#62606) student válasza blakey (#62595) üzenetére


student
őstag

igo-ra kb 3 havonta frissitik térképet a Herénél mennyire gyakran frissitik?

[ Szerkesztve ]

(#62607) cs.zs. válasza kali (#62597) üzenetére


cs.zs.
addikt

Sajnos mindenképpen együtt kell kezelni a 2 dolgot, mert ahhoz hogy olcsóbban kapja a kedves vevő a telefont, 2 év rabláncra kényszerül szegényke. Ha független telefonnal oldja meg valaki ugyanezt, akkor nem kell 2 évet aláírni, havonta is megveheti a szolgáltatást, és ha nem jön be neki, abbahagyja, változtathat lefelé is. A 2 éves szerződés egyetlen előnye (és sajnos tényleg csak ez az egy) : a részletfizetési lehetőség.

...

(#62608) kali válasza Tomeee1989 (#62604) üzenetére


kali
legenda

szia,

sima s4 (i9505/i9500) cseréje még elgondolkodtató, de az i9506 már újabb és erősebb hardverű az 950x típusoknál, g2 szint, így legfeljebb a valamivel jobb akkumulátoros üzemidő lehet pozitív, illetve a memóriakártyás bővíthetőség hiánya a negatív érv a g2 mellett.

cs.zs.; ezzel az erővel fordítva is lehetne nézni, aki kihasználja a drágább díjcsomagokat, az hűség esetén olcsóbban jön ki a telefon árát tekintve, mintha függetlenül venné meg.
a szolgáltatás leforgalmazható, így akinek megéri a drágább díjcsomag, az írjon alá arra az olcsóbban megvásárolható telefon érdekében, akinek viszont nem, mert nem használná ki/forgalmazná le a drágább díjcsomagot, az nagyon ne, mert akkor valóban többe kerül a leves, mint a hús.
ettől függetlenül, továbbra sincs értelme egy szolgáltatás árát hozzáadni a telefonéhoz, hiszen egy eszközről és egy (leforgalmazható) szolgáltatásról van szó, ráadásul mind a kettő használható eltérő ellenoldallal is.

(#62609) blakey válasza student (#62606) üzenetére


blakey
titán

Nem tudom, de működik, van külön tömegközlekedés rész ami a közelben lévő összes megálló forgalmát kiírja,de még nem láttam frissíteni viszont mindig jót mutat, kozben az androidos, ios-es menetrend meg folyamatosan kap frissítést, szóval nem tudom, hogy ezen alkalmazások miként frissülnek, de eddig jól működnek. Ha érdekel, hogy miként akkor lehet érdemes utánajárni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#62610) Bukk900 válasza student (#62606) üzenetére


Bukk900
őstag

A Here térképek is kb. 3-4 havonta frissülnek. A Magyarország térkép az elmúlt másfél évben 110 MB-ról 210 MB-ra hízott, de a frissítés keresése gombbal kell rákeresni, nem jelzi magától.

[ Szerkesztve ]

(#62611) darvinya válasza kali (#62608) üzenetére


darvinya
titán

Kicsit nem értem, hogy manapság miért erőlteti a szolgáltató a GSM rendszert.
Legtöbb hívás net alapú, még „HD"-nak nevezet hívás is.
Szóval egy nagy átverés az egész.
0.5Ft-os hívásért elkér kb. 50Ft-ot, ez aztán a profit.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62612) zeon.hu válasza darvinya (#62611) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

létezik a voip telefonálás, nem kötelező az itthoni szolgáltatókat gazdagítani :)

#?*@&!

(#62613) galaxys80 válasza zeon.hu (#62612) üzenetére


galaxys80
veterán

Amit mindhárom szolgáltató tilt a legtöbb dijcsomagjában.
E mellett a mobilnetet is a szolgáltatótól veszed.

[ Szerkesztve ]

(#62614) darvinya válasza zeon.hu (#62612) üzenetére


darvinya
titán

Igen van az is, de itt a 2 éves tarifa hüségről volt szó.
Abban pedig rá kényszeríti a szolgáltató a „GSM”-es percdíjú net alapú hívásaira.
És ez az ami nagy átverés!
Egyedül ahol csak 2G van, ott él még a GSM.

Összességben a független készülék olcsóbb.

(#62613) galaxys80

Amit a szolgáltatók net-nek neveznek az ma nevetséges mennyiség.
50MB, 100MB, …10Gb(és ez már horror áron).

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62615) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Barátnőm okostelefont szeretne venni de el van veszve a kínálat sokaságában. Szóval továbbiakban az ő igényeit halljátok:
- Árkategória: 40 maxximum 50 ezer
- Használt vagy új: Új inkább de ha használt legalább 1év garancia legyen a készülékre.
- Hol vennéd meg? Ujonnan lehetőleg gyártóival használtan lehet apróról is
- Hosszú vagy rövid távra tervezel? Egy évre keresek telefont ami most a legidőtállóbb
- Mire használnád? Alap dolgok mint mindenki
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Nem ragaszkodok egyikhez sem. Volt Xperia X8-am és volt Lumia 610 is.
- Milyen kialakítású telefont keresel? érintőset.
Különleges kikötés: Jó (5-8 - inkább 8) megapixeles kamera illetve led villanó

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#62616) cs.zs. válasza FRENK1988 (#62615) üzenetére


cs.zs.
addikt

Csak tippelek, de az általános-alap-dolgok, amit minden leányka használ, az a zenehallgatás, FB, némi net, telefon, esetleg fénykép.
Mi nemrég adtuk el a párom LG L7-kettesét (P-710), 4,3" IPS, fehérben nagyon szép telefon, 8MP AF fényképezővel, korrekt akkuval, és mindezeket tudta, párom szerette, csak kellett helyette egy dual-sim telefon. 35-40 e között már megkapod. Helyette Jiayu G2F-et vettünk (szintén 40e alatt), és ez is kitűnő, ugyanaz a méret, és mindent tud, ami a hétköznapokon kellhet. 40.000. körül is vannak már jó eszközök, felesleges feljebb menni, bár kérdés hogy mik az igények: esetleg ezektől nagyobb kell ?

[ Szerkesztve ]

...

(#62617) FRENK1988 válasza cs.zs. (#62616) üzenetére


FRENK1988
veterán

fogdosta az én 930-am és azt mondta nagyobb nem kell neki.
Szóval 5" a max.
Technika felől meg szerintem HD felbontás legalább 1GB ram normál CPU (lehet MTK is :D ) korrekt akkumulátor. Amúgy lestük az L70-et de próbálnám az F6 felé terelni :D
Na meg ha android akkor minél újabb rendszerverziójú legyen mert hát a supportot ki ismeri....

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#62618) pengwin válasza FRENK1988 (#62615) üzenetére


pengwin
addikt

Szolgáltatói kínálat játszik?

Üdv, pengwin

(#62619) FRENK1988 válasza pengwin (#62618) üzenetére


FRENK1988
veterán

hát talán csak a Telekom az is Dominóban

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#62620) silvergod


silvergod
őstag

Sziasztok!

Muternak kellene egy telefon...sima telefonálásra max néha wifin netezne rajta keveset,
androidos dual sim 4-4,5 col méretben max.20eft körül
van itthon ennyiért valami normális vagy csak kintről van rá esély? ha igen melyik az ajánlott típus?
Köszi

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#62621) pengwin válasza FRENK1988 (#62619) üzenetére


pengwin
addikt

T-nél, Dominóban Idol 2 mini S, Optimus F6
Használtan, garanciálisan belefér a Lumia 820, 625.
Újonnan LG L70, Huawei Ascend G630.

Én a G630-at ajánlom, nagyon jó ajánlat, 50k-ért van belőle Dual SIM-es is (lehet most nem kell a +SIM, de ha van hely neki az nem baj)

(#62620) silvergod
Ennyiért én inkább a használt piacon nézelődnék(Galaxy S, kis szerencsével S2), vagy külföldön. Esetleg használtat ebay-ről (régebbi Motorolák).
Itthon, újonnan nem fogsz ennyiért olyan droidot kapni, amit amuter nem akar majd falhoz vágni.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#62622) zeon.hu válasza darvinya (#62614) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

igen, én pont ezért váltottam voipra, mert brutális árréssel dolgoznak az itthoni szolgáltatók. browsercalls most emelt árat, így 4.2Ft/perc a mobil és 0.3Ft/perc a vezetékes hívás.
telefont meg tényleg nem szolgáltatótól kell venne, kivéve, ha valami kivételesen jó ajánlatuk van.
a mobilnet egy újabb vicc. én inkább vettem egy mifi előfizetést, havi 5K-ért 10+100GB (éjszaka). nekem ennyit bőven megér, mert ki van használva és mobilis.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#62623) cs.zs. válasza FRENK1988 (#62617) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ha HD felbontás kell, akkor az L70 is felejtős, amúgy nem lenne rossz cucc. Hibátlan eszköz nincs. Legalábbis ebben az árszegmensben nincs. De a korábban is említett G2F (is) meggondolandó.

...

(#62624) zeon.hu válasza FRENK1988 (#62615) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

lányomnak most vettem egy LG L90-et használtan, teljesíti az összes feltételed.
3 hónapos, még 21 hónap garancia van rá, 45K-be volt csak és még gyári ablakos tok is járt hozzá az árban.
ennyiért bőven megéri, csak keresni kell.

ha szolgáltatós készülék is jó, akkor a vodánál van most Huawei Ascend G6, ami a legkisebb tarifával (3200/hó) most csak 33K online rendeléssel (részletre nem lehet). minden más tarifával több,mint a duplája!

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#62625) FirstAndroid


FirstAndroid
tag

Sziasztok. Sógornőmnek kéne androidos telefon max 30 ezer forintért, új, független kell, Vodás hálózattal lenne, meglévő elöfizura, csak az ő csomagjukban drága vodast venni. Fészbuk, telefonalas, néha fotózásra. Alapfunkciokra, hosszú időre kéne. A lehető legjobb ár/érték arányt keressük. Csak magyar beszerezhetőségű, normális garis készülék játszik.Köszönjük.

(#62626) cs.zs. válasza zeon.hu (#62622) üzenetére


cs.zs.
addikt

Az előfizu vs feltöltősdi örök dilemma, a legjobb egyértelműen a flottába tartozás, de ez nem adatik meg mindenkinek. Kis összegű (3-6e Ft) előfizetések szerintem már semmire sem jók, ezekben a perc is drága (kb feltöltős percdíjak), és így a telefon is az - igaz ott a részletfizetés lehetősége. 10-15 ezres korlátlan csomagok elgondolkodtatóak ha valaki sokat beszél.
Mi az elmúlt egy évben váltottunk minden számunkkal feltöltősre, a kis előfizetéstől ez egyértelműen jobb, előnyösebb. (nekünk. mindenkinek más és más)

...

(#62627) Pityke78


Pityke78
őstag

Sziasztok!

Úgy néz ki le kell cserélnem a meglévő Sansung Galaxy S2-es telómat.

Az utóbbi időben nem igazán követtem a változásokat, fejlődéseket.

Első körben az lenne a kérdésem, hogy felhasználó szempontjából Samsung Galaxy, vagy inkább iPhone a jobb választás?
Gondolom erre nincs egyértelmű válasz, de kicsit úgy érzem az iPhone azért van ennyire nyomva, mert státusz szimbolúm lett és nem azért, mert annyival jobb lenne. Vélemény?

Amúgy az alábbiak között vacillálok:

Samsung Galaxy S4
Samsung Galaxy S5
iPhone 5
iPhone 6

Köszi

(#62628) cs.zs. válasza FirstAndroid (#62625) üzenetére


cs.zs.
addikt

csak 10-20 hozzászólást olvass vissza

Pityke78:

ezek nem olcsó eszközök, és általában minden igényt kielégítenek. Innentől kezdve azt vedd amelyik a legjobban tetszik ! (nézd meg őket élőben egymás mellett egy nagyáruházban és hajrá!)

[ Szerkesztve ]

...

(#62629) zeon.hu válasza cs.zs. (#62628) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

segítsünk neki, mert új :)
Jiayu G2F például

#?*@&!

(#62630) FirstAndroid válasza cs.zs. (#62628) üzenetére


FirstAndroid
tag

Jiayu-ra gondolsz? Azt csak Kinából lehet rendelni, nem?

[ Szerkesztve ]

(#62631) darvinya válasza cs.zs. (#62626) üzenetére


darvinya
titán

Hát, az a 10-15eFt havidíj csomagok pofátlanul drágák amit adnak.
Én pl: feltöltős vagyok havi 1500Ft-ot költök és minden net alapon intézek(voip).
1000Ft/net+500ft/voip és többet kapok percekben, mint a 15eFt-os csomag.
Annyi a szerencsém, hogy nincs tiltva voip.

FRENK1988

Xperia SP, bár nincs több frissítés, a kritériumnak megfelel.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62632) zeon.hu válasza FirstAndroid (#62630) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ebayen európai eladót is találsz picit drágábban, kb 32K.
itt az aprón van csoportos rendelés, megéri és 1-2 hetente jön az újabb szállítmány. azt hiszem 115$ most.
arra figyelj, hogy wcdma verzió legyen!

#?*@&!

(#62633) silvergod válasza pengwin (#62621) üzenetére


silvergod
őstag

a dual sim lenne a lényeg így az s,s2 kilőve.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#62634) cs.zs. válasza FirstAndroid (#62630) üzenetére


cs.zs.
addikt

Én mobilamb.eu oldalról (Szlovákia) rendeltem pont egy hónapja. Aug 24-én vasárnap este felléptem, regisztráltam, megrendeltem. 25-én hétfőn jött a visszaigazolás, 26-án kedden délben átvettük a DPD futártól utánvéttel. 36900+1200 szállítási díj - volt akkor.
Kitűnő.

...

(#62635) Devas válasza FRENK1988 (#62617) üzenetére


Devas
őstag

T-mobile-os F6-ossal csak óvatosan. Ahogy olvasgattam a fórumját az már KitKat-el jön és vannak benne idegesítő bugok.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#62636) FirstAndroid válasza cs.zs. (#62634) üzenetére


FirstAndroid
tag

Köszi. Jónak tűnik teszten. Neki ezek a kinai telók nem jönnek be annyira, de majd lehet rábeszélem. Nagyobb gyártóktól tapasztalat max. 30 ezerért milyen telefon, ami szóba jöhet és megérné?

[ Szerkesztve ]

(#62637) zeon.hu válasza FirstAndroid (#62636) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nincs ilyen :)
használtan esetleg, de akkor ICS vagy max JB, frissíteni már nem fogják.

#?*@&!

(#62638) cs.zs. válasza FirstAndroid (#62636) üzenetére


cs.zs.
addikt

A max 30 ezres droid sztem felejtős, illetve bizonyos előfizukkal lehetnek jók, de leginkább olyasmit tudtok venni, amit el is fogtok adni. A 62616-ban említettem az LG L7-II-t, szerintem az a legalja ami értelmes, attól lejjebb nem szabad menni, illetve volt Idol Minink is (OT-6012X), na az még egy tekintetvonzó kuriózum, olcsóbb (30e Ft) és erősebb is mint az L7-II, az kihasználatlanság miatt lett eladva, tablet lett belőle.

...

(#62639) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok! :) Keresem a telefonom :)

- Árkategória: minél olcsóbb, annál jobb, de max 130000ft-ot tudnék beáldozni rá.
- Használt vagy új: Mindegy, a lényeg, hogy jó állapotban legyen
- Hol vennéd meg: egy függetlenített telefont keresek. Természetesen ott ahol legolcsóbb beszerezhetem.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel: Hűséges vagyok, de legalább egy év.
- Mire használnád: fotózásra (nagy képek, Photo Sphere, szűrők, panoráma fotó, HDR, hosszú záridő ;) ) telefonálásra, netezésre, zenehallgatásra
- Ragaszkodsz valamelyik operációs rendszerhez: Android, és pozitív, ha a telefont lehet rootolni, bootloadert nyitni, receveryt cserélni, van rá cyanogenmod, és jó custom romok
- Milyen kialakítású telefont keresel: érintőképernyő.

Nagyon szépen köszönöm a tippeket, javaslatokat :R

(#62640) pengwin válasza Tav-Csoves (#62639) üzenetére


pengwin
addikt

A fotózási képességek, az android, a root+recovery csere miatt én azt mondom:Sony Xperia Z1, Z1 Compact.
Nexus 5 lenne a legideálisabb bütykölni, de szerintem az kiesik a zenei és fotós képességei miatt.

Sajnos ha jó képeket akarsz csinálni, akkor felső kategóriában kell nézelődnöd. Viszont a fent említett gépek nem csak 1 évig fognak elzakatolni (hatványozottan igaz a Z1 Compactra)

Üdv, pengwin

(#62641) s4tch válasza pengwin (#62640) üzenetére


s4tch
veterán

Tegyük hozzá, hogy Sony esetében a független állapot nem jelent nyitott bootloadert. Utóbbi szükséges a custom romok használatához. Egy függetlenített Sony ilyen szempontból ugyanúgy zsákutca, mint egy függő. Nyitott bootloader csak gyárilag független telefonon lesz elérhető.

(#62642) Tav-Csoves válasza pengwin (#62640) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Köszönöm szépen!

Elfelejtettem, még egy szempontot! :O :O :O
elnézést! :B
Márpedig azt, hogy cserélhető legyen az akkumulátor! :K
Az általad felsoroltak közül mindnek cserélhető? :F köszönöm! :R

(#62643) blakey válasza s4tch (#62641) üzenetére


blakey
titán

Nem szükséges nyitott bootloader, zárt bootloderen futott a CM11. :) Xperia SP.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#62644) student válasza Bukk900 (#62610) üzenetére


student
őstag

Jól hangzik

Most olvastam hogy megkapják az androidos telók meg iphone telók is év végén mint google maps versenytárs

(#62645) darvinya válasza Tav-Csoves (#62642) üzenetére


darvinya
titán

És miért olyan fontos a cserélhető akkumulátor?
10 évig akarod használni?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62646) Tav-Csoves válasza darvinya (#62645) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

sokszor van az, hogy akkor merül le, amikor pont nem kéne... számomra a mobil úgy mobil, ha a töltési megkötést is letudom. Pl egy akkumulátor dokkal.
pont ilyenem van:

(#62647) Stauffenberg válasza darvinya (#62645) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem akarok beleugatni a témába, de egyébként utálom azt, hogy ma már hülyének nézik azt aki nem dobálja el a dolgait 1-2 évente.

Nekem eddig nem volt olyan telefonom ami aktív gyötrés mellett (ami a dolga neki) a második évre ne csökkent volna üzemidőben legalább 20%-ot. Ez egy olyan telefonnál amit már újkorában is tölteni kellett naponta, azt jelenti, hogy onnantól már nem bírja ki a nap végét egy feltöltéssel (régen mikor csak 4-5 naponta töltöttünk, akkor meg lement 3-4 napra az üzemidő). Szerencsére eddig mindig cserélhető akkus telefonom volt, így simán vettem egy új gyári akkut 5-7 ezerért és nem új készüléket 100 ezerért. De a régit sem dobtam el soha, gyakran megyek több napos túrára, jól jön néhány pót akku, sosem lehet tudni lesz-e rá szükség.

De persze manapság az a módi, hogy évente cserélünk telefont vagy aki türelmesebb kibírja két évig is... így nehezen érzékelhető a többség számára, hogy az akkuk elhasználódása probléma tud lenni.

(#62648) Tav-Csoves válasza Stauffenberg (#62647) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

+1

(#62649) darvinya válasza Tav-Csoves (#62646) üzenetére


darvinya
titán

Most ez egy aksi töltő???
Mert erre ott a gyári töltő és közvetlenül töltőd a telot nem kell kivenni belőle az aksit.
Vannak PowerBank-ok, stb. power/napelemes kabát.

De akkor vegyél Samut, S5 és újabb fajtát.

(#62647) Stauffenberg

Erre inkább vennék PowerBank-ot, mert ennyiért akkorát tudok venni amivel min. 3x feltudom tölteni, és ráadásul készülék független.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62650) Stauffenberg válasza darvinya (#62649) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez még nem válasz arra, hogy a fixen beépített akkumulátor egy kicseszés. Gondolom a hordozható töltőt akkor is tudod használni, mikor egész nap rohangálsz a városban, közben a telefonra is szükséged van.

Nem értem miért kell megvédeni ezt a gyökér gyártói magatartást. A telefonom bírja ki a nap végéig mindenképpen, ez elvárás. Az akkuk természetüknél fogva veszítenek a teljesítményükből és ha 1,5 év után már 20%-ot vesztett, akkor cserélem. A gyártó nem fogja amíg nem kuka teljesen. Ezek a hordozható töltők jók, ha meg tudod oldani a használatát, de akkor is több kényelmetlenség, mint ha csak simán van egy normális akku a telefonodban.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.