Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59546) Allyra


Allyra
csendes tag

Sziasztok!

A defy+-om utódját keresném, ha lehet, min 1, de inkább több évre.

Függetlenül (max Vodásan,), lehet jó állapotú használt, de nyilván új is :)

Kijelzőméretben a 4,5-ös nagyon a max nekem, a 4-4,3-as lenne ideális.

Jelenleg két telefont néztem, (használt) motorola RAZR-t, meg a Jiayu G2F-et, az elsőre nincs garancia, a másik kínai, ott meg problémás a garanciáztatás, ahogy olvasom.

ROM-ot nem nagyon cserélnék egyiken se, ha nem muszáj (nem értek hozzá, és akármilyen részletes leírásból dolgozom, félnék, hogy tönkreteszem), úgyhogy leginkább olyan érdekelne, ami úgy is használható, ahogy kézhez kapom.

Erőmű játékokkal nem játszom, főleg netezek, olvasok, egyszerűbb játékok mennek, néha zenét hallgatok, filmet nézek (igazából a minőség nem annyira lényeges, a defy+-on is nagyon jó nekem), néha használom a GPS-t (elég ritkán), ami még fontos lenne, hogy jó hangminőségű legyen telefonálás közben, meg a WiFi jól menjen (ez az, amiben a defy+om elég gyengus, a másik teló itthon (vodafone smart II) erősebben veszi nála a WiFi jelet..), persze az üzemidő se utolsó szempont.

Autofókusz és vaku legyen a telóban mindenképp, bár nagy fényképész nem vagyok, de azért használom a kamerát :)

Szerintetek melyik lenne a jobb vétel, és miért? Vagy ha van 30-35 körül jobb, akkor érdekelne az is. (Csak androidos, WP-t nem kérek, köszönöm, ránézek a csempékre, és rosszul vagyok, meg a megszokott appjaimat se cserélném le)

Ja, és persze, a dual-SIM egyáltalán nem számít, ha van, talán használnám, de esélyesebb, hogy akkor se.

Köszönöm előre is!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.