Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59901) norbert1998 válasza peti_s (#59898) üzenetére


norbert1998
veterán

optimus f6,g2 mini, ha függetlenben nincs idol (2)s, motorola moto g, redmi 1s

[ Szerkesztve ]

(#59902) pengwin válasza peti_s (#59898) üzenetére


pengwin
addikt

Tehát: min. 4,5", friss rendszer, max. 50k-ért, alap felhasználásra?
LG F és L szériát nézd meg, kb. az L70-F70 fér bele ebbe az árba. Esetleg ha még találsz akkor Optimus F6.
Ha körbenézel lehet kapsz ennyiért Huawei Ascend G630-at is.

+1 a felettem szólónak, tegyél hozzá +4k-t, és Xiaomi Redmi 1S az edigitaltól, erősen ajánlott.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#59903) peti_s válasza norbert1998 (#59901) üzenetére


peti_s
addikt

Köszi a választ / válaszokat, de ezek a Motorola kivételével mind 50 felett vannak, és ha már annyit rászánok akk idol 2s inkább. Nem tudjátok hol lehetne kártyafüggetlenben legolcsóbban megvenni?
Illetve, T-mobile ügyfélszolgálattal beszéltem, ők azt mondták h nem fogják forgalmazni, ez még változhat? érdemes rá várni?
Plusz, a Galaxy Express-ről le kéne végleg mondanom, hogy nincs hozzá frissítés, nemde?

[ Szerkesztve ]

(#59904) jsk válasza pengwin (#59900) üzenetére


jsk
senior tag

Már eldöntöttem, hogy a Huawei lesz. A Redmi-t venném, ha legalább 5 inch lenne a képernyője. Több mint két éve használok egy Alcatel OT-995-öt. Még ott sem fogyott el sosem az 1 GB szabad tárhely:) A sorozatok, könyvek úgy is az sd-kártyára mennek, a pár program, amit használok, azok foglalnak max. 300 mb-ot. Nem én vagyok 8-16-32 GB tárhelyes telefonok célközönsége.

(#59905) s4tch válasza jsk (#59897) üzenetére


s4tch
veterán

Tapogatás végett írhatsz a telefonok topikjába is, főleg, ha hajlandó vagy városon belül mászkálni egy próba kedvéért. Pl. ha holnap délután a népstadion felé jársz, a barátnőm Hongmiját (1s-től processzorban különbözik) vélhetően meg tudom mutatni.

szerk: (#59904) fényében tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

(#59906) jsk válasza s4tch (#59905) üzenetére


jsk
senior tag

Mindenesetre köszönöm szépen :R

(#59907) pengwin válasza peti_s (#59903) üzenetére


pengwin
addikt

T-komnál nagy valószínűséggel nem lesz Idol 2S, ők az Idol 2 mini S-t forgalmazzák, ugyanaz, 4,5"-os qHD kijelzővel.
De ezeknek a kártyás vagy listaáránál olcsóbb a Redmi 1s, és jobb.

(#59904) jsk
Te tudod, nálam két ugyanannyiba kerülő telefonnál az a +0,3" nem ellensúlyozna ennyi hátrányt.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#59908) juhiimi válasza juhiimi (#59892) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Erre valaki?

(#59909) pengwin válasza juhiimi (#59908) üzenetére


pengwin
addikt

Honnan lenne?
Új, használt?
Független, vagy előfizetéshez?

Üdv, pengwin

(#59910) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Uj,fuggetlen.(emag.ro)

(#59911) priti


priti
addikt

Sziasztok

Ha kéne valami, aminek
-jól bírja az akksija,
-zsebre lehet tenni, mert nem akkora, mint egy tepsi,
-nem olyan vékony, hogy átlátszik, szóval nem törik, nem reped, neeem egy ilyen Isten átka, hogy ez-az leválik, szóval évekig lehet használni normálisan
-lehet vele telefonálni,
-bele lehet nyomni egy jack dugós fülest
-lejátsza a flac-et,
-nem tetü lassú
-wifi-t tud,
és nem kell, hogy új típus legyen, nem kell, hogy menő legyen akkor mennyibe fájna ez nekem minimum?

Hardverlesen

(#59912) peti_s válasza pengwin (#59907) üzenetére


peti_s
addikt

Köszi, de a redmi nem ilyen szép. :D És így 8K a különbség. Amúgy a mini írták a mobilaréna tesztben is nagyon forrósodik, e miatt nem szívesen venném meg.

Galaxy Express-re még kaphatnék egy választ? Felejtsem el, vagy 1 évre akár jó teló is lehet?

[ Szerkesztve ]

(#59913) pengwin válasza juhiimi (#59910) üzenetére


pengwin
addikt

Emag tudtommal csak bolti garit ad (Magyarországon biztosan).
Magyar szemmel nézve 65k-t megér a G2 mini, de én inkább Redmi Note-ot vagy Moto G-t vennék, ha már ebből a boltból veszed.
Gondolom erdélyi vagy, nem ismerem az ottani telefonárakat, az emag.hu nem a legolcsóbb, ahhoz képest, hogy csak bolti garancia jár náluk.

(#59912) peti_s
Egy évre még biztos jó az Express, bár ha csak ennyi időre kell akkor én nem költenék ennyit telefonra. :))

(#59911) priti
Ezt így minden okostelefon tudja, FLAC lejátszás alkalmazás függvénye. Én az Apollo-t ajánlom, Google Play-ről a CM app installer nevű programot kell hozzá telepíteni.
A nem tepsi gondolom nagyon max. 4,5"-t jelent? Ilyet már úgyis csak 50k alatt kapsz, ne aggódj. :))

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#59914) juhiimi válasza pengwin (#59913) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Koszonom a valaszt!
Moto G-et akartam,de az elfogyott es nem hiszem,hogy meg hoznak.A masikat meg ahogy nezem egesz romaniaba nem is aruljak.

(#59915) peti_s válasza pengwin (#59913) üzenetére


peti_s
addikt

2 évre szeretnék telót venni, de 1 év múlva lesz annyi pénzem h újat vehessek.
Így, ha az idol 2s nem jön össze most normál árban, T-mobile-s simmel működve, akkor 1 évre lehet h áldoznék egy Express-re.
Köszönöm a válaszokat, sajnos a többi amit mondtatok olyan árban van, ami már nálam az idol 2s felé viszi a mérleget, a Motorola pedig régen bármennyire is imádtam a V3-m, nem tetszik. üdv. peti_s

(#59916) priti válasza pengwin (#59913) üzenetére


priti
addikt

Bakker télleg. :DDD
Folderplay-el megeszi az ősrégi Nokia 5230 a FLAC-et. Mekkorát szívtam, mire jó lett pff, ez a Symbian 9.4 egy igazi maraton a hosszú cicin. Vagy a 10. lejátszónak a 20. verzióját néztem meg mire jó lett.
Mondjuk disznóságot kellett csinálnom, hogy fel tudjam tenni, de szól. huá, persze wifi az ettől még nincs, de exasszonynak ez a teló már úgy sem kell.
Lehet nem is veszek semmit, amíg ez megy csak egy jó nagy msd kártyát.

Vajon mekkora SD-t tud ez az 5230 megzabálni? Senki nem emlékszik már gondolom... meg ugye ez akkor is gagyi volt, amikor új volt...

Hardverlesen

(#59917) Viktor0610 válasza priti (#59916) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A GSMarena oldala szerint 16 gigás a max. kártya, :)

Xiaomi 13T

(#59918) norbert1998 válasza priti (#59916) üzenetére


norbert1998
veterán

hát, inkáb azért végy valamit :D
az 500-as is teljesen be tudott halni a flac-től, nem az 5230-as...! :K
s60^3-al, belle refresh alatt, gigás procival

[ Szerkesztve ]

(#59919) w333 válasza peti_s (#59915) üzenetére


w333
félisten

Moto G miért nem jó ? még az Android 5.0 is megfogja kapni :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#59920) peti_s válasza w333 (#59919) üzenetére


peti_s
addikt

Nem tetszik, és zavar h nem dedikált gombok vannak rajta, hanem a kijelzőből veszi el. Túl sok időt töltök egy telefonnal ahhoz, hogy ezek mellett el tudjak siklani. :(

(#59921) priti válasza Viktor0610 (#59917) üzenetére


priti
addikt

ohh, 16GB-al már mindenki minimum térden tisztel, simán csajozós :)

(#59918) norbert1998
Micsodi? Hasít!
Mondjuk lejátszón belül ahány ablakot nyitok meg annyiszor ugrik meg a zene :DDD ...szóval az EQ-t nem ajánlott piszkálni menet közben, de ha háttérbe teszem a progit a tel. menüben már lehet turkálni, attól nem ugrik meg a zene.
Szerintem az lesz, hogy hallgatom a zenét mellette elindítok egy játékot vagy valami progit a vonaton és ha kapok egy hívást azt nem fogom tudni felvenni :) Emlékszem én erre. Ez egy átok.
Csak érintőkijelzőn lehet fogadni a hívást. A sima gombbal nem tudod felvenni a billzár miatt. A kijelzőn meg hiába térdelsz, ha éppen sokminden fut és el van pusztulva a telefon és mitől pusztul el? A bejövő hívástól :DDD

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#59922) w333 válasza peti_s (#59920) üzenetére


w333
félisten

Hmmm ... érdekes meglátás, én is így gondoltam míg ki nem próbáltam !

Szerintem sokkal jobb és kényelmesebb mint a dedikált gombok, (nekem a jövőben is csak ilyen kell) és ha hosszútávra tervezel akkor mindenképp olyan telefon keres amin gyári stock rendszer fut és nem valami bloatware :U

Én egy telefont úgy választok hogy smooth és gyors legyen (ezért jó a stock rendszer) és mit érsz vele ha vannak dedikált gombok a telefon de a rendszer olyan akadós és lassú hogy az már szinte használhatatlan ? :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#59923) Devas válasza peti_s (#59920) üzenetére


Devas
őstag

Mondjuk az új Lumiák tudtommal már olyanok, hogy nem a kijelzőméretből vették el a gomboknak a helyet, hanem a kijelzőt növelték meg annyival hogy odaférjenek a gombok is. :)
Bár a Moto G úgy tudom nem ilyen. :D

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#59924) norbert1998 válasza priti (#59921) üzenetére


norbert1998
veterán

oh hát tudom én azt :DD szerintem a játék sem nagyon fog menni, vagyis hát attól függ.
a symbinek eszméletlen jó volt az erőforrás megosztása. csináltam olyant, hogy 40 alkalmazást nyitottam meg (köztük 3 teljes értékű angry birds és egy fruit ninja) és akadálytaklanul ugáltam közöttük összevissza, újratöltés nélkül.
256 ramon. az androidon ezt még a tízszeresén sem csinálod meg, de windownio még a 80-szorosán sem. bár ha angry birdsről beszélünk, akkor már talán :D

és quail: jó hogy nem már h265-öt nézünk szegényeken:D

[ Szerkesztve ]

(#59925) quailstorm válasza priti (#59921) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkor az a teló sem egy Nokia N95 8GB :DDD
LCG Jukeboxot javaslok én FLAC hallgatásra. Nekem meg sose volt ilyen jellegű gondom. De nem is egy szinten van a hardver...

(#59924) norbert1998: ezt sírom vissza én is. Symbian+VFP+128MB RAM elég 3 Opera mobile fülhöz, egy officesuite-hoz, egy jbaktaskmanhoz meg egy x-plore-hoz. Ezután az olcsódroid (X8 LG GT540), de még a korai SGS2 romok is. Hááát, nem volt jó reklám.

[ Szerkesztve ]

(#59926) Neeko


Neeko
tag

Sziasztok!

Szerintetek melyik lenne a jobb választás Z1 vagy S4? Ezen a két készüléken kívül ti melyiket ajánlanátok még?

[ Szerkesztve ]

Galaxy Alpha White

(#59927) peti_s válasza w333 (#59922) üzenetére


peti_s
addikt

Hol lehet kipróbálni? T-nél nem látom, MM, esetleg extreme digital? Én amúgy HTC-ket próbáltam így ki, engem nagyon zavart hogy a kijelző használható területe lényegében ennyivel kevesebb lesz, főleg úgy, hogy simán lett volna hely megoldani alul a dedikált gombok használatát.
A hosszútáv nálam szívem szerint 5 év lenne mint anno a V3-al, csak ezek a "modern" telefonok sokkal kevésbé tolerálják a fizikai behatást, én meg a szilikontokokat. Így bizony sérülnek, én pedig nem szeretek sokáig karcos telefont használni. Ezért 2 év után nagyon valószínű hogy cserélve lesz, már ha az anyagiak is úgy alakulnak.

(#59923) Devas, igen, a Gnél lenne még bőven hely alul. :)

[ Szerkesztve ]

(#59928) YellowFlash


YellowFlash
aktív tag

Sziasztok!

Ismerősnek keresnék okostelót. 40E a keret nagyon max. 45E, de jó lenne 45E alatt tartani. Valamint jó lenne, ha játékok viszonylag jól futnának rajta. Gyártói megkötés nincs.

They don't know... PepeLaugh

(#59929) norbert1998 válasza YellowFlash (#59928) üzenetére


norbert1998
veterán

optimus f6, xperia m, idol s, mást nemigen tudok annyiért

(#59930) TJAttila


TJAttila
csendes tag

Sziasztok!
Alábbi témában szeretnék okos döntést hozni, ebben kérném a segítségeteket.
Lényeg az, hogy a feleségemnek kellene telefont venni, ez van megspékelve egy kis "akasztják a hóhért" érzéssel.
A paraméterek:
- alapvetően az ára nem számítana egy kicsit sem, de...
- a húga venné, de tőlem kérdezi, hogy milyet (már kerestünk telefont korábban, de a húga nevére kellene mindenképpen venni így is, úgy is, mert az én előfizetésemre meg vettünk a húgának telefont). A gond ott kezdődik, hogy őneki mi már vettünk egyszer ajándékba egy Vodafone smart 3-at, akkor 10, most 15 K Ft értékben. (valamiért 1 év alatt inkább feljebb ment az ára). Ezzel egyébként elégedettnek tűnik, bár kifejezetten butafonként használja (semmit nem telepít, nem netezik, stb).
- mivel tőlünk kapott egy smart 3-at (amelynek az árával nyilván szembesült már párszor az ajándékozás óta) ezért nem mondhatom neki, hogy "Te figyelj, szerintem Galaxy S5 jó lesz" 150K-ért, mert elég rosszul jönne ki a dolog, ezen kívül a feleségem sem hülye, és tisztában van a dolgok értékével, illetve a húgával gyakran megy az egyeztetés bolti árak akciók, kuponok és hasonló őrültségek tekintetében(mindketten erősen tudatos vásárló képében próbálnak fellépni), így miután a feleségem elszégyellné magát, hogy ő ilyen drága telefont kapott a húgától, az meg tőlünk ilyen olcsót, valószínű legközelebb én húznám a rövidebbet.
- feleségem céges telefonja egy Lumia 625 (nekem meg van egy Lumia 920-am, meg egy céges BB9900-am) - így a WP rendszer elvben optimális választás lenne, és elégedettek is vagyunk egyelőre vele.
- vodafone függő, vagy független lehet csak.
- full gagyit megint nem szeretnék, bár tisztában vagyok vele, hogy ezért az árért kompromisszumot kell kötni.
- akksinak "jól" kellene bírni (itt a Smart 4 és Alcatel 1900maH-s akksija egész tűrhetőnek néz ki)
- na hogy ezt tisztáztuk, az érdekelne, hogy az alábbi telefonok közül szerintetek mi lenne a helyes döntés:
- Lumia 520 (sajnos ez is minimum 24000 Ft lenne)
- Vodafone Smart 4 NFC kb 18000 Ft
- Alcatel Pop C7 kb 22000 FT(ez kifejezetten erős ajánlatnak tűnik hardveresen)
- feleségem nézte korábban a Sony xperia E-t, így esetleg az E1? 25000-ért? Volt Sony-ja korábban J7, ezért gondolja azt jónak.
- Esetleg találjak ki valami "okosat" és vegyem rá egy Lumia 630-ra 30000 ért? Saját részről ezt érzem helyes választásnak, csakhogy nem az én pénzem lenne.
- esetleg ezeken kívül valami egyéb nyerő ötlet?
Köszi előre is!
ÜDv
Attila

(#59932) oncsi válasza TJAttila (#59930) üzenetére


oncsi
őstag

A saját listádról a Sony E-t húzd ki. 512MB RAM az kissé halovány.
Alcatel-t nem vennék, mert volt már rossz emlékem felőle. Igaz már több éve, de én nehezen felejtek.
Vodafone, Aldi, Tesco. Stb. Legalább legyen neve.
Nokia. Na az legalább jól hangzik. Ismered is. Mi lehet akkor a kérdés?
Nekem sosem volt WP-telefonom (még), de ezek közül biztosan azt vennék.
(vedd ezt csak spekulatív javaslatnak :)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#59933) Devas válasza TJAttila (#59930) üzenetére


Devas
őstag

Hello!

Sony E és E1-es nem igazán ajánlott kategória. Gondolom a feleséged okostelefonként kívánja használni. Android 512 RAM-al kb csak butafon felhasználásra alkalmas.
Picit ráéreztél, a normálisabb kategória a Lumia 520-tól felfelé kezdődik. Bár ne számíts arra hogy sokáig telefon marad, érződik az olcsóság az összeszereltségen. Ha androidos készüléket szeretne, akkor célszerű a pénzt kitolni úgy 40 ezerig, ott már elég használható készülékeket dobálnak az emberhez. Mindenképpen 1 GB RAM-os android készüléket vegyetek, az alá ne adjátok. Hogy soroljak párat: Moto E, LG L65, LG L70, Alctalek között is érdemes körülnézni, Samsungból esetleg az ACE 3-as LTE változata, Sony Xperia M, Huawei G526-oshoz jutott hozzá valaki egyszer kiváló áron, akkor vannak ezek a kínai cuccok, ha jól emlékszem akkor a Redmi-t szokták még ajánlani.

Na de maradjunk a vodafone-nál: megnéztem a Vodafone Go-t és 20 ezerért el lehet hozni egy LG L70-est az tünik a legszimpatikusabbnak így ránézésre, de látni is az árakon, hogy ott ugrunk egy kategóriát. Célszerű itt az oldalon végignéznetek a tesztjét, szerintem eléggé türhető képeket lő, van LED-villanó is benne, ami ugye sok alsó kategóriás készülékben nincsen (pl Lumia 520-as), 1 GB RAM-ot kapott, ez elég a kifogástalan müködéshez. Igazából csak a nagyon csúcs játékok fognak ki ezen a hadware-n, a másik meg hogy kb csak 1,5 GB szabad tárhely marad az alkalmazások részére, mivel a KITKAT android nem engedi az SD kártyára telepítést, oda csak a Media-t pakolhatja az ember. Szóval ha az asszony nagy játékos, akkor ez NEM az ő telefonja, ellenben ha csak FB, email, Viber, fényképezés, navigáció, telefonálgatás, kis tárhely igényű játékok futtatására elég neki a telefon, akkor csipázni fogja.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#59934) w333 válasza peti_s (#59927) üzenetére


w333
félisten

Esetleg valamelyik GSM boltban megnyomkodod ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#59935) #33253120


#33253120
törölt tag

Azt hiszem lövésem sincs mit akarok.
Meghalt a Galaxy S Advance, kapok holnap csereutalványt.
Azt hiszem 46000Ft volt anno a Telekomnál elöfizetéssel, erre olyan 15000Ft körül tudok rádobni.
Ami kellene bele:
-Minimum két normális, vagy négy félnormális mag.
-Minimum 1giga ram.
-Legalább 32 gigáig bövíthetö legyen micro sd-vel.
-Fm rádió.
-Bt.
-Vállalható akkuidö.
-3.5jack
-Autofocus.
-Lámpának használható segédfény.
-GPS.
-CM support (ez késöbbre kell, ha lejárt a gar)
Opcionális:
-Közelség- és fényszenzor.
-Olyan gyártó ahol akár rendszerfrissítések is elöfordulnak.
-Pozitív ha a látszó lyukak takarhatóak.
Ami hidegen hagy:
-Kijelzöméret (kicsi a tenyerem, még az Advance is majdnem nagy volt, de ha 5col lesz, akkor az se baj, valahogy megszokom)
-Elölapi kamera.
-Értesítési led.
-NFC.
-Pulzusmérö.

Amire használva lenne:
-Telefon, sms
-Dungeon keeper (WP emiatt kilöve)
-Net, youtube.
-Offline zene és videó lejátszás
-Gps tracking, navigáció.

Na erre szeretnék valami ötletet. :)

[ Szerkesztve ]

(#59937) #33253120 válasza #40993792 (#59936) üzenetére


#33253120
törölt tag

Tehát ha a 46000-es telefonom utolsó ára 25000 volt akkor 25000+5000=30000Ft-ig választhatok készüléket? 16000Ft-ot meg lenyúlnak tölem? Ezt így nem biztos, hogy el fogom fogadni...
Én 46000Ft-ot fizettem ki.

(#59938) darvinya válasza #33253120 (#59935) üzenetére


darvinya
titán

Sony Xperia SP

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#59940) Dave™ válasza TJAttila (#59930) üzenetére


Dave™
nagyúr

520-at már ne, a 630 sokkal gyorsabb és a kijelző is sokkal szebb.

(#59941) t-shirt


t-shirt
veterán

Tiszteletem.

50 - 55 eFt
Független vagy voda 'kártyás'
4,5 - 5" ha 5" akkor kisebb meretű ház mert kicsi a kezem
Lehetőleg HD IPS
Android

A moto g tetszene, de a 8gb-os nekem kicsi lenne a 16-os vagy az SD bövítős meg drága
A redmi s1 szintén tetszik csak a melegedése ne lenne, a sima redmi meg szintén drága

Net, navi, átlag felhasználás.

Miket érdemes megnéznem?

[ Szerkesztve ]

(#59942) #33253120 válasza #40993792 (#59939) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ha gép elött leszek megnézem. Köszi.

(#59943) norbert1998 válasza #33253120 (#59937) üzenetére


norbert1998
veterán

+1 darvinyának

t-shirt: nem melegszik az annyira. és nem is zavaró. a redmi 1s lenne a legjobb vétel. esetleg idol (2)s

(#59944) s4tch válasza t-shirt (#59941) üzenetére


s4tch
veterán

Mi drága a Hongmiban? Ahol lehet kapni, kérnek érte vagy 160 dollárt, ugyanúgy, ahogy a snapdragonos verzióért. (Egyébként az sem melegszik durván, inkább langyosodásnak kellene hívni.)

(#59945) norbert1998 válasza s4tch (#59944) üzenetére


norbert1998
veterán

gondolom a xiaomishop.hu-n

(#59946) t-shirt válasza s4tch (#59944) üzenetére


t-shirt
veterán

A xiaomishop.hu-n 10k-val drágább a sima :F jó tudom rendeljem kintről, de nem gondolom hogy sokkal olcsóbbra kijőn mindennel együtt mint a 49.9 illetve nekem afás számlai is kéne...

Norbert1998
Idol 2s-t hol kapnék normális áron?

[ Szerkesztve ]

(#59947) batai15 válasza t-shirt (#59941) üzenetére


batai15
félisten

Xiaomi d
Shop,az mtk verzió venném

(#59948) Jowanson


Jowanson
tag

Sziasztok

Páromnak keresek új vodás vagy független telefont 45k környékén (netezésre, zenehallgatásra lenne használva legfőképp). Voltunk nézegetni és bele van szerelmesedve a Samsung lekerekített formavilágába, így első körben Galaxy Core-t néztük ki neki (mm-ben most 45) ami méretben, tudásban, külsőre és árban is megfelel. A dual sim-et nem használná belőle, de ahogy néztem a mostani samus telefonok felhozatalát, ebben az árkategóriában nem találtam olyan más alternatívát ami megfelelő volna, vagy túl nagy-túl kicsi vagy tudásban nem megfelelő (gondolok itt pl az S3 mini-re).
Én F6-t néztem ki de függetlenül újonnan az 60k, annyit meg nem akar adni egy telefonért.
A kérdésem hogy jó választás-e ez a telefon vagy van más olyan alternatíva ebben az árkategóriában amin érdemes elgondolkodni?

(#59949) Keil Walker válasza Jowanson (#59948) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Samsung Galaxy Ace3 lte jobb választás, mint a core.

(#59950) Jowanson válasza Keil Walker (#59949) üzenetére


Jowanson
tag

Miben jobb mint a Core azon kívül hogy erősebb a hardvere?
4"-nél nagyobbat akar a lelkem, megtetszett neki a Core 4.3"-as képernyője... :/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.