Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59502) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok!

Tervezem lecserélni a régi Samu Galaxy 3-as telefonomat, ehelyett keresnék valami mást.

Saját kútfőből az Alcatel OT Pop C3, esetleg Pop C5-ön gondolkodom, utóbbi már nekem lehet nagy lenne.

Amik az igényeim:

- maximum 30k-t szánok rá, de inkább 25-öt, ha lehetséges (a C3-hoz viszonyítottam, az már kapható függetlenül 25-ért azonnal boltból 1 év garival) .
- méretben 4"-nál nem kell nagyobb, lehetőleg ne is legyen nagyobb
- rendes boltból (nem kínai, nem használt, nem zug gsm) szeretném megvenni, rendes garival
- gari minimum 1 év, de ha 2 év, az előny
- egy sim elég, dual sim nem feltétel
- jó akkuidő
- teljesítmény szempontjából az az elvárás, hogy lehetőleg átlagos igényekkel bírjon ki 2-3 évet, nyilván a végén már lesz röccenés, várakozás, de használható legyen. Játszani nem játszom rajta, böngészek (opera mini), esetleg navigálok, zenét hallgatok, néhány felhasználói szoftver használok.
- hagyományos márkákban gondolkodom, alcatel, samsung, sony, társai, az egzotikumokba nem szeretnék beleugrani.

Nem vagyok vérpistike, 34 éves vagyok, és nem kifejezetten techfil már, tehát nem csúcstelefont keresek, csak egy olyan gépet, amivel elvagyok 2-3 évig lehetőleg problémamentesen. Ilyen igények mellett van-e még másik megfontolható telefon a C3-C5 mellett, illetve van-e bármilyen ok, ami miatt nem lenne jó választás a C3 (ugyanaz a vas van a C5 alatt is, csak az nagyobb, ami egyrészt mérekorlátos, másrészt az akkut is jobban eszi, 2x1,3 proci, mali 400, 512 ram)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.