Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51651) njerika válasza jenei1994 (#51649) üzenetére


njerika
újonc

Köszi, megnéztem. Xperia sp 107 ezer, a másik 73 ezer. Ennyit nem akarok már kiadni érte, max 50-60 ezer, de az a max.

(#51652) jenei1994 válasza ginola (#51650) üzenetére


jenei1994
addikt

Ja hát igen a bugok :D Akkor lg optimus f6 vagy a bele fér még akkor lg optimus l9 II

Galaxy S III Mini ami még tűrhető áron van a vodafonál.

[ Szerkesztve ]

(#51653) feriapu válasza jenei1994 (#51638) üzenetére


feriapu
csendes tag

Köszönöm. :R

(#51654) csigacsa válasza njerika (#51645) üzenetére


csigacsa
tag

Ebben az árban (50-60 ezer ft):
Vodafone-nál feltöltő kártyásan: LG L70 (újabb teló, Kitkat, 50 e. Ft), Sony Xperia L (régebbi teló, 59 e. Ft).
Független készülék az extrem digital üzletben például: LG L70 (54 e. ft), Sony Xperia M (49 e. Ft), Samsung Galaxy Ace 3 LTE (54e. ft).

(#51655) _ak_ válasza njerika (#51645) üzenetére


_ak_
addikt

Inkább vmi ismertebb iPhone szervizt ajánlanék. Ha érdekel küldök kettő címet, amivel személyes tapasztalatom van, ha jól emlékszem a hátulját olyan 5k-ért javítják a kijelző csere olyan 15k környéke. Úgy megcsinálják, hogy nem marad nyoma, így a garancia is megmarad.

Semmiképpen sem vinnék sima gsm boltba, annó volt, hogy ismerősnek iPhone 3GS-be utángyártott kijelzőt raktak be 40k ért, pedig jól ismert nagyobb cég.

Let's begin, de gozaimasu!

(#51656) quailstorm válasza stilo18 (#51634) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Anno az N95 idején azt gondoltam hogy 3-4 év múlva alanyi jog lesz a középkategóriában legalább olyan minőség. Kiderült hogy nem. Viszont én nem adnám lejjebb. Még az Xperia Z1c meg az Xperia S is gáz nagyon annyiért.

Egyébként volt idő mikor sokat használtam a telefont fotózni, és most is többet kerül elő az N95 mint a bridge fuji. Mondjuk az atomgagyi (S5700) de a telónál jobb.

Egyébként olyan is van amit poénnak írtál. SGS4 zoom. Például.

(#51657) w333 válasza lacibacsi (#51644) üzenetére


w333
félisten

+30k szerintem nem ér meg :N

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51658) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

4-5" közötti droidos okostelefon kellene nekem 4.2, vagy frissebb rendszerrel, 30k alatt, Telekomnál, vagy függetlenül. A teljesítmény nem fontos, nem fogok rajta játszani, csak a böngészés legyen valamennyire akadásmentes, és legyen egy normális felépítése, na meg ne purcanjon ki 1,5 nap alatt.

Tudtok ilyet ajánlani?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#51659) energy4ever


energy4ever
addikt

LG 3D-rol valltanek. 2Sim-es model kellene, magyar garival. Gyorsabb, tehat 4magos, lehetoleg sok rammal. Jatszani nem jatszanek rajta, viszont netezni sokat hasznalnam. Androidos keszulek kellene.
Vagy Telekomos, vagy fuggetlen. Minnel olcsobb, kijelzo felbontas nem szamit, de a touch pad ne karcolodjon.
Kijelzo meret majdnem mindegy, de inkabb minnel nagyobb legyen!
Erre rudnatok valamit ajanlani? Koszonom elore is! :R

[ Szerkesztve ]

(#51660) w333 válasza energy4ever (#51659) üzenetére


w333
félisten

Wayteq Talk 5H a neked való telefon ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51661) energy4ever válasza w333 (#51660) üzenetére


energy4ever
addikt

Pont erre gondoltam enis! :K Koszonom szeppen a valaszt! :R
Remelem talalok olyat hardverapron, aki elcsereli/beszamolja az LG 3D-met! :)

(#51662) ginola


ginola
addikt

Samsung GT-I9070 Galaxy S Advance milyen véleménnyel vagytok? Ismerősnek kéne 35 elenne függetlenül használtan. Vagy újonnan ZTE Q mini.

[ Szerkesztve ]

(#51663) w333 válasza energy4ever (#51661) üzenetére


w333
félisten

Vagy csak simán add el, és SpeedShop / E.Digital vedd meg a Wayteq 5H -t ;)

(#51662) ginola

Ilyen áron már inkább az Ace 3 LTE sokkal erősebb ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51664) ginola válasza w333 (#51663) üzenetére


ginola
addikt

36 lenne a Zte annyiért Ace3 nincs!

(#51665) antivirtuoz


antivirtuoz
tag

Sziasztok!

Szerintetek megéri a Galaxy S5 azt a plusz pénzt, amennyivel többe kerül a Nexus 5-nél? Gondolkozom, hogy melyiket, és nehéz a döntés. Az S5 esetén nem bírom azt a ronda króm csíkot oldalt, valamint elegem van a sok felesleges Samsungos alkalmazásból (most is azok foglalják a helyet, rootolni meg nem akarom, főleg egy új készüléket). A Nexus 5 szerintem gyönyörű, és tetszik a stock Android, viszont látom, hogy vannak azért itt-ott előnyei az S5-nek: teljesítményteszteken erősebb, akku (erősebb és ott az Ultra PS) és már hozzászoktam a TouchWiz-hez. Az ilyen, hogy vízállóság, mem.kártya, ujjlenyomat, pulzusmérő meg nem tud érdekelni. :)
Szóval, szerintetek megéri a plusz pénzt, vagy válasszam a Nexus-t?

Köszönöm a segítséget! (Más telefon, mint az LG G2 vagy HTC One M8 most nem igazán érdekel.)

"A legfontosabb: nem szabad abbahagyni a kérdezést." - Albert Einstein

(#51666) DS39 válasza AxBattler (#51658) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem ilyen nincs. a Telekom baromi drága, ott még előfizetéssel sem érdemes venni telefont, ráadásul júniustól emelnek a drágák a havidíjon, tarifákon is.. függetlenül ahhoz amit írtál legközelebb az Aqua-ban 31k-ért az LG L5 II áll. elég tisztességes kialakítása van, és az alap hw-hez mérten jó aksi (1700 mAh).

(#51667) Ramboaharcos


Ramboaharcos
újonc

Sziasztok.
Nagy segítségre lenne szükségem mert már teljesen össze vagyok zavarodva. Eddig atab 5 telefonom volt de sikerült betörnöm másodjára is de mostanra már nem is érzékel, mivel alkatrész nincs hozzá igy kuka.
Most szeretnék egy telefont venni 40-45k-ért. Azért a dual proci meg az 1 gb ram az elvárt lenne.
Samsung telefonokat tartom most előnyben, mert mivel ilyen kijelző törő vagyok jó ha pikk pakk tudook hozzá szerezni kijelzőt, a beszerelést meg már megoldom. Eddig az S2 és S3 mini jött nálam szóba.
Viszont erősen gondolkodóba ejtett az atab 5 quad és az alcatelnek pár készüléke. Van köztetek alcatel használó? Van kettő ot 995 a családban de siralmasa... :S
Esetleg tudnátok segíteni melyik lenne jo vagy tudnátok ajánlani további készülékeket ? :R

(#51668) w333 válasza ginola (#51664) üzenetére


w333
félisten

De van ... csak kb. az összes jegelve Link :K

Nézelődj, biztos találsz olyant ami neki kell ! ;)

(#51667) Ramboaharcos

Ennyiért már kapsz új Ace 3 LTE -t, ha az megfelelő lenne :F

(#51665) antivirtuoz

Ezt neked kell eldöntened, de szintem nem éri meg a majdnem 2X annyit :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51669) AxBattler válasza DS39 (#51666) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, meglesem! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#51670) xperiasigi válasza antivirtuoz (#51665) üzenetére


xperiasigi
őstag

Én nem fizetnek erte annyival tobbet.ott kezdődik h hardverben alig van elteres viszont sokkal jobb android szempontból a nexus

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#51671) freeknight válasza antivirtuoz (#51665) üzenetére


freeknight
őstag

Bár nem titkoltan Samsung fan vagyok, de ha nem érdekelnek az S5 plusz funkciói, akkor felesleges azt megvenni. Jobban jársz a Nexusszal.

(#51672) Harcsai


Harcsai
senior tag

Austria, Parndorf a célom. Mit érdemes keresni china-phone kategóriában kb 60-70e-ért?
Esetleg valaki tud konkrét üzletet?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#51673) w333 válasza Harcsai (#51672) üzenetére


w333
félisten

Media Markt ... LG L9 II 229€ és itthon is érvényes a 2 év gyári garancia ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51674) Colka79


Colka79
tag

Sziasztok!

A 2 telefon közül melyiket éri meg jobban megvenni?
Még néztem az LG L70-est is ,de sajna arról nem sok infót találtam ,mert még annyira új modell!!
Vagy tudnátok olyan 80K-s árplafonig ajánlani valami megbízható,gyors,akadás mentes telót,teljesen alap dolgokra kéne,mert még csak most sajátítanám el ezeket a dolgokat!!
Az oprendszer részemről mindegy mert ez lesz az első ilyen telóm és így nem tudok érdemben véleményt mondani róluk!!

És egy olyan kérdésem lenne felétek,hogy létezik olyan Offline Navigáció androidra mint ami a Lumiákban van???

Előre is köszi!!

Gamertag:LaondaHUN

(#51675) w333 válasza Colka79 (#51674) üzenetére


w333
félisten

Honnan vennéd a telefont ? és igen van Offline navigáció :K

Ilyen áron már inkább az Optimus G vagy Nexus 4 ...
Ha kell a stabil gyors és smooth működés, akkor az utóbbit válaszd :B

S4 Mini sem rossz, de ilyen áron már 2X erősebb telefont kapsz ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51676) Colka79 válasza w333 (#51675) üzenetére


Colka79
tag

Kártyafüggetlen és új készülék jöhet szóba!
Holnaptól Vasárnapig van az Auchan-ban 20 hónapos 0% THM-es hitel és gondoltam kihasználnám,de ha van olyan készülék amit az MM,Edigital vagy az Euronics-ben meglehet venni akkor még talán arra is hajlandó vagyok áldozni,mert ott meg a Cetelem miatt van 10% kedvezményem!
Faternak LG L9 2-je van és csak a 4.7" kijelző miatt nem hajlik rá a kedvem!
Még az LG G2 Minit is néztem,tudom ez is 4.7",de valahogy kisebb mint az L9 2!!

Nagyából ezek amiket kinéztem,de nagyon nehéz a döntés!!

+ ott van a Lumia 820!!

Röviden ennyi!!

Gamertag:LaondaHUN

(#51677) ordas12


ordas12
csendes tag

Sziasztok !
Valamelyik szaki megmondaná , hogy egy Asus tablet töltőre rádughatom-e a telefont ?

(#51678) quailstorm válasza ordas12 (#51677) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Tablet töltőt általában 2A-nél kezdődnek, és ha nem figyeltek a teló töltéselektronikájánál károsodást, fújódást, teljesítményvesztést okozhat.

(#51679) w333 válasza Colka79 (#51676) üzenetére


w333
félisten

Ebben az esetben akkor az S4 Mini -t választanám ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51680) lacibacsi válasza w333 (#51657) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm! Én is azon gondolkodom reggel óta, hogy az a kis hardver előny nem éri meg a 30 rugót... Megerősítettél hitemben... :D

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#51681) lacibacsi válasza ginola (#51662) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szia! Nekem 2012. októbere óta ilyenem van. Minden gyári, semmi mókolás! Nem nyúzom állandóan, de azért használatban van. Eddig semmi baja nem volt. (kop-kop-kop) Most is elmegy két napot az akksija. Youtube, vagy játék esetén egy napot. Ha lehetne még újonnan kapni, én sem LG-t vennék, hanem csakis ilyet...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#51682) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Hi!
Na megvan az S4 Mini! Pofás kis szappan! Gyönyörű képe van, gyors meg minden ....
Meglett az asszonykám újabb kedvence! Bár a Kindle-t nem fogja letaszítani a trónról. :DDD
Sima fehér lett a végén (de kapott egy szép tokot). Mert a Telekom egy .... cég.
Két év hűségidőt aláírva megkaptam volna +30000Ft-ért mint a húsz méterre lévő üzletben kártyafüggetlenül (sajna ott meg csak fehér volt)! Kérdezem az ügyintézőt:"Ez komoly?" a szemben lévő üzletben minden nélkül -30K! Igen-t kaptam válaszul egy kedves mosoly kíséretében. Megbecsülik a több mint tíz éves hűséget ..... :((
Mindenesetre köszönöm a jó tippet nektek! :R

Bazinga!

(#51683) Colka79 válasza w333 (#51679) üzenetére


Colka79
tag

És az LG G2 mini?Olyan árban van mint az S4 Mini!!

Gamertag:LaondaHUN

(#51684) LadaLord


LadaLord
aktív tag

Helló Mindenki!

Egyik jó cimborám dual sim-es telefont szeretne venni 50k-ért max. Mit tudnátok ajánlani ezért az árért? Én nézegettem a Galaxy Ace 3 DuoS-t, aról mi a véleményetek? Van esetleg jobb alternatíva is? Minden 5letet meghallgatok, mert a dual sim világában nem vagyok otthon egyáltalán...

Köszi előre is a segítséget!

Üdv,
Tamás

(#51685) motoflug válasza bluyoo (#51682) üzenetére


motoflug
őstag

Sok sikert hozzá! Én is szemezek vele, csak sehol nincsen idehaza Black Edition. :U

(#51686) bluyoo válasza motoflug (#51685) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Köszi! :)
Hát nem tudom hogy pontosan ezt keresed vagy nem, de miközben körülnéztem én találtam black edition limitáltat +4K-ért.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#51687) w333 válasza Colka79 (#51683) üzenetére


w333
félisten

Ha ugyan abban az árban van, és a méret is jó akkor a G2 Mini ! :K

Itt egy kis összehasonlítás Link ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51688) mulatosdj


mulatosdj
tag

Lg F6, Sony M-L, Ace 3 LTE? Melyik a legjobb választás és ha lehet akkor miért?

(#51689) kiszvik


kiszvik
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!Most akarok szerződést hosszabbítani a vodafonnál (ezzel lehet páran nem értetek egyet:) ) . Vodafone go + ra fogok módosítani a red nekem nem éri meg.Kérdésem az lenne hozzátok hogy nem igazán tudok dönteni a telefonok között.Eddig kettőt néztem ki, az egyik a Samsung galaxy express II nfc a másik a HTC desire 500.Ha van gondolatotok szívesen meghallgatnám de persze mád megoldás is érdekel ha van ötletetek.

(#51690) motoflug válasza bluyoo (#51686) üzenetére


motoflug
őstag

Köszönöm! Azt nem írtam, hogy gyári garral nem találni sehol. Samsungot csak azzal vennék. :)

(#51691) bluyoo válasza motoflug (#51690) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Nem értem ... Regisztrálsz és megvan a gyári gari ...Vagy rosszul tudom. :DDD

Bazinga!

(#51692) kali válasza bluyoo (#51691) üzenetére


kali
legenda

rosszul...
a bolti garis telefonokhoz nem adnak samsung jótállási jegyet, persze nem véletlenül.

[ Szerkesztve ]

(#51693) bluyoo válasza kali (#51692) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Mert mit takar ez a "gyári gari"? Miben jobb mint a kiskergarancia? Hol kaphattam volna meg?

Bazinga!

(#51694) motoflug válasza bluyoo (#51693) üzenetére


motoflug
őstag

A gyári gari a samsungnál 2év + 2 hónap házhoz érkező szervizelés. A bolti garancia, a bolt által biztosított jótállás, így a szervizelést is ők intézik.

(#51695) w333 válasza mulatosdj (#51688) üzenetére


w333
félisten

LG F6 ... erősebb, jó kamera, szebb kijelző, erősebb akku ! :K

(#51689) kiszvik

LG L9 II ... de a Galaxy Express 2 is elég jó :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51696) kali válasza bluyoo (#51693) üzenetére


kali
legenda

a bolti gariknál (igazándiból jótállás) csak adott üzletbe lehet vinni probléma esetén a készüléket, és jobb esetben szerződtek egy szervizzel - de nem a gyártóival -, rosszabb esetben meg ők tákolják a készüléket, de egyik sem lesz olyan, mint a rendes gyártói garis javítás, egyrészt minőségileg - használt alkatrészeket építenek be, nem minőségi munkát végeznek...stb -, de az sem ritka, hogy el sem ismerik a hibát, vagy ráfogják, hogy a felhasználó okozta azt...stb, rengeteg negatív tapasztalat van ezen a téren, bár nem általánosítok, tisztelet a kivételnek, de azt nagyítóval kell keresni...
a 12 + 12 + 2 hónap gyártói jótállás csak a hazai samsung képviselet által forgalomba hozott készülékek esetén adott, de a bolti garival árusított készülékeket külföldről hozzák be a gsm üzletek, ráadásul jobbára szürkén vagy feketén, szóval azokra csak ők vállalnak garanciát...
amennyiben külföldön vásárol valaki készüléket, de ott rendes gyártói garival, úgy arra 12 hónap gyártói jótállást lesz azért itthon, de arra is volt már példa, hogy a 12 + 12 hónapot is bevállalta a gyártói szerviz.
a samsung ráadásul prémium garit ad az általa forgalomba hozott készülékekre, az olcsóbb típusokat garis futár viszi és hozza díjmentesen, amit lehetőség szerint egy munkanapon belül javítanak, és addig is adnak cserés készüléket, a csúcskategóriában pedig maga a szervizes megy házhoz - vagy bárhová -, és a komolyabb problémákat is ~30 perc alatt orvosolja ott helyben.

[ Szerkesztve ]

(#51697) Colka79 válasza w333 (#51687) üzenetére


Colka79
tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!

Holnap elmegyek és megnézem húsvér állapotában a telefonokat!!
LG G2 Mini hátulján lévő gomb szerintem mennyire kopna??

Gamertag:LaondaHUN

(#51698) Dave1984


Dave1984
őstag

Sziasztok.Vettem 1 Lg 90 es készüléket.Kérdésem az normális,ha az fm radió csak monoban szól?Többi LG modellben is igy van.,vagy LG90-ben csak?Esetleg szoftveres,hardveres hiba?

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#51699) bluyoo válasza motoflug (#51694) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Kicsit belekavarodtam ebbe a dologba ..
Most én vásároltam, ezek szerint egy nem gyári garanciás telefont, amire az eladó szerint náluk egy év gari van, és reg. után még egy év a gyártóhoz [link]. Akkor ez az egy év nálam ugrott?

(#51696) kali
Köszi!
Tök jó! :W Spóroltam 9K-t és buktam ezt a gari dolgot .... :O

(#51701) kali
Hát most kicsit átb..va érzem magam!

(#51702) motoflug
Nem kaptam csak a bolti számlát! :(

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#51700) Firpo


Firpo
tag

Sziasztok!

Az asszonynak keresek telefont. Csak telefonálásra, sms, fb, fényképezés, email, zenehallgatás a használat. A kettő közül melyik a jobb? Samsung Galaxy S Duos 2 vagy Nokia Lumia 520?

csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.