Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44501) motoflug válasza ted_mosby (#44500) üzenetére


motoflug
őstag

Nekem volt MTK,és nem a soc miatt váltam meg tőle. Ha nincs benchmarkfétised, akkor jó tud az lenni.
Tesztek: 1. 2.

(#44502) XDModesty


XDModesty
aktív tag

Tudja valaki, hogy a motorola moto g-t honnan érdemes jóárért megrendelni?

(#44503) ted_mosby válasza XDModesty (#44502) üzenetére


ted_mosby
senior tag

Itt venni tudod: partnerogsm
Itt rendelni: expansys
És itt Garanciával is : hardverapro

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#44504) XDModesty válasza ted_mosby (#44503) üzenetére


XDModesty
aktív tag

igen ezt mind sikerült már fellelni, a hardverapros sajnos már elkelt, pedig az jó lett volna nagyon. :( A másik 2nél meg 60k-ba kerül, jobb lenne akkor már valami külföldi forrásból beszerezni (ahogy látom onnan egy tízezressel olcsóbb), csak nem tudom honnan érdemes, honnan megbízható olcsó szállítással.

[ Szerkesztve ]

(#44505) w333 válasza XDModesty (#44504) üzenetére


w333
félisten

Még szerencse hogy elkelt, valaki abban a tudatban vette meg hogy az itthoni Media M. -ben érvényes a garancia, de mivel a magyar Media M. soha nem fogja forgalmazni, így a 2 év garancia csak Németországban érvényes :U

Külföldről nem érdemes megrendelni, mire ideér vám + áfa + szállítás, szerintem ez minimum +20 ezer Ft :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#44506) XDModesty válasza w333 (#44505) üzenetére


XDModesty
aktív tag

Akkor amit ott írtak az kamu? Azt mondta az eladó h levele van az MMtől hogy itthon is érvényes.

Elvileg Angliából nem olyan vészes a szállítás nem?

Igazából Sony Xperia SP-t ajánlották még itt páran bestbuy-nak 57ért dominoban, e kettő között vacillálok. :) Valaki segítsen dönteni. :D

(#44507) motoflug válasza XDModesty (#44506) üzenetére


motoflug
őstag

SP szvsz.

(#44508) w333 válasza XDModesty (#44506) üzenetére


w333
félisten

Ez nem tudom, akkor lehetséges hogy valami csoda folyamán mégiscsak érvénye itthon is az a garancia, de én ezt egy kicsit kamunak tartom (itthon nincs forgalmazva = nincs garancia) :U

Xperia SP -vel sokkal jobban járnál, bővíthető és sokkal erősebb, kb. 2X :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#44509) #35104512


#35104512
törölt tag

Sziasztok,

Ha feltesszük, hogy az alábbi készülékek ugyanannyiba kerülnek és a rendszer nem számít, akkor melyik a "best buy"?

- Samsung Galaxy S3, S3 mini, S4 mini, Sony Xperia SP, Nokia Lumia 925
(itt vannak még az Ace3, Lumia 625, Xperia M és L is, de a fentiek mellett ezek gondolom labdába sem rúgnak)

Köszi

(#44510) pit stop válasza XDModesty (#44506) üzenetére


pit stop
addikt

Aztán ha gond van és bemész MM-ba, akkor személyesen fogják Neked ajánlani, hogy fáradj át a határ túlsó oldalára, mert itt ugyan hozzá nem nyúlnak :D
Külföldről való rendelésekre ráálltak elég rendesen hatóságok, így elvileg nem rossz, csak út közben már elég nagy eséllyel hozzá kapod az áfát meg a vámot meg amit még kitalálnak hozzá (Argentínától lehet tanulni perpill.).
Szerintem is SP :K

(#44509) insomniac: Attól függ Neked mire kell?
SP vagy Lumia 925 szvsz.

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#44511) Végzet


Végzet
csendes tag

Hello!

Maximum 80 ezerért mit ajánlotok (LTE/4g nem szükséges, 16gb, legalább 3-4 évig bírja normálisan)?

(#44512) w333 válasza #35104512 (#44509) üzenetére


w333
félisten

Én ebben a sorrendben választanék ...
Xperia SP a legerősebb, Galaxy S4 Mini kompakt méret és 1.5GB memória, Lumia 925 legjobb kamera, S3 már kicsit régi és nem éri meg :N

Ezek alapján dönts, hogy mi a legfontosabb szempont neked :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#44513) motoflug válasza #35104512 (#44509) üzenetére


motoflug
őstag

+1 pit stop válaszára :K

(#44514) asdf2


asdf2
tag

Sziasztok!
Édesanyámnak kéne valami telefon, mi szempont:
-ütésállóság
-jó kamera
-nagy párától ne menjen tönkre
-akkuidő legyen hosszú

Árban igazából 80-100.000ig mehetünk el, de igazából, az olcsóbb jobb jelen esetben, ugyanis nem tudom, hogy boldogul az okostelefonokkal...:)

(#44515) w333 válasza Végzet (#44511) üzenetére


w333
félisten

Ha még lehet kapni akkor Nexus 4 szerintem ez az a telefon amivel simán elvagy 3-4 évig, ha még a támogatás meg is szűnik, nem olyan nagy baj mert hatalmas felhasználói támogatottsága van és full stabilak a főzött romok :K

(#44514) asdf2

Galaxy Xcover 2 ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#44516) Danny750 válasza XDModesty (#44506) üzenetére


Danny750
őstag

Jelenleg az Sp a legjobb vétel a piacon....
Motot kijelzön kívül mindenben veri!

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#44517) #35104512


#35104512
törölt tag

Köszönöm mindenkinek :R akkor valószínűleg SP lesz

(#44518) XDModesty


XDModesty
aktív tag

Nekem is, meggyőztetek. :) A mocskok, csak 1 helyen lehet BP-n átvenni. -.-

Bezzeg fehéret akár picpackpontba is kiszállítanak, feketét meg alig lehet vhol kapni. Ezmi?

[ Szerkesztve ]

(#44519) vick33


vick33
tag

1 hónapja van a családban egy Moto G. És majdnem jobban tetszik, mint a nexus 5-öm:-) 51k volt az amazonról tokkal vonóval:-) Az xperia SP lehet megkapja a 4.4.2-t nyárra, de nem fogadnék nagy összegben a moto meg 4.4.2-vel van:-) De ha kell az SD akkor SP a jó választás.

(#44520) -Faceless- válasza motoflug (#44498) üzenetére


-Faceless-
őstag

Ez vicces egy az egyben ugyanaz, mint a 8 magos, csak az kereken kétszer ennyibe kerül :N

# a wayteq-nak is van ilyen 8 magosa valahol láttam egy webshopban bejelentés előtti fázisban

[ Szerkesztve ]

(#44521) motoflug válasza -Faceless- (#44520) üzenetére


motoflug
őstag

Mármint a Concordera gondolsz? Mert azzal azért nem ugyanaz.

(#44522) gumorka válasza takacsbotond (#44491) üzenetére


gumorka
csendes tag

Bocs!

(#44523) MurdR válasza Danny750 (#44516) üzenetére


MurdR
veterán

Ez azért egy kicsit durva kijelentés... :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44524) #97543424 válasza pit stop (#44444) üzenetére


#97543424
törölt tag

És a kamera nélkül csak? Akkor melyik a jobb?

(#44525) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Egy kérdés:
[link]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#44526) motoflug válasza MZsoltee (#44525) üzenetére


motoflug
őstag

Kicsit feljebb linkeltem a Wayteq újdonságát.Az esetleg?

(#44527) thefreeman válasza MZsoltee (#44525) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Ezek közül szerintem az M dual jó választás.

(#44528) takacsbotond válasza MZsoltee (#44525) üzenetére


takacsbotond
őstag

Milyen függő?
Kártyafüggetlenül én nem mennék bele a Concordeba, mert elég rosszakat hallottan a gariztatásáról...
Mire használnád?Mi a legfontosabb neked egy készülékben??

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#44529) pit stop válasza #97543424 (#44524) üzenetére


pit stop
addikt

Úgy már sokkal nehezebb dönteni. Kamerában sokkal jobb, valamint a készülékház is minőségibb sokkal. Ion viszont már nem kap több fő frissítést, míg F6 valószínűleg fog.
Ionnak nagyobb felbontású a kijelzője, viszont F6 IPS. Igazából fényképezőnél nem a pixelszám miatt, hanem tapasztalatok alapján mondtam, hogy valamit ott nagyon eltalált Sony - egyébként kiegyenlítettek így nehéz bármit mondani.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#44530) #97543424 válasza pit stop (#44529) üzenetére


#97543424
törölt tag

:R

(#44531) takacsbotond válasza #97543424 (#44530) üzenetére


takacsbotond
őstag

Szerintem f6, mert arra még jönnek frissítések, és az egy igazi best-buy teló.Éskamerában sem marad el nagyon....

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#44532) Chereiose


Chereiose
addikt

"felmérés"
Szerintetek S4 mini vagy Xperia SP? :) esetleg más telefon?..Iphone 4s gyenge már ezekhez?

[ Szerkesztve ]

(#44533) motoflug válasza Chereiose (#44532) üzenetére


motoflug
őstag

SP.

(#44534) Chereiose válasza motoflug (#44533) üzenetére


Chereiose
addikt

ÉS véleményed szerint miért az SP?

(#44535) DS39 válasza Chereiose (#44532) üzenetére


DS39
nagyúr

bár nem éri meg az árát, de S4 Mini (szebb a kijelző, kisebb a telefon, több a RAM)

(#44536) bajzal válasza DS39 (#44535) üzenetére


bajzal
őstag

Hát a szebb kijelző szerintem szubjektív. Nekem pl nem tetszik az amoled, mert szerintem túlszaturált, már sok a szín benne és a fehér sem olyan fehér. És 960*540-es felbontáson a PenTile Mátrixos Amoled nem olyan szép. Több ram pedig azért van, mert a TouchWiz viszonylag sok ramot eszik.

(#44537) DS39 válasza bajzal (#44536) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem szubjektív véleményt is kért. (felmérés címszóval)
nekem az jobban tetszik. (de sajnos túlárazott, ahogy sok Samsung)

(#44538) bajzal válasza DS39 (#44537) üzenetére


bajzal
őstag

Igen, sok Samsung túlárazott.

(#44539) motoflug válasza Chereiose (#44534) üzenetére


motoflug
őstag

Szebb design,meg valamivel erősebb is. Bár üzemidőben gyengébb elvileg.

(#44540) Cunc


Cunc
tag

Sziasztok!

Szerintetek milyen telefont vegyek maximum 50 ezer forintig bezárólag, ami nem no-name ázsiai, mert abban kezdek nem bízni ugyanis Jiayu g3-am van és sajnos tönkrement, pedig nagyon jó volt. Lényeg az, hogy nagyon sok zenét szeretnék rajta hallgatni, szép legyen a kijelző, de ne túl nagy. Egy pont kézreálló telefont keresek. Kamerája legyen jó. Gyors legyen ezért olyan két magos telefonokba gondolkozok. És plusz nem árt ha van LTE-je és dual simes. Kártyafüggetlen vagy Vodafone-os kell. Eddig én a Samsung Galaxy Ace 3 duos-t néztem ki. Talán ez az a telefon ami ennek eleget tesz. Nem? Előre is köszi!

A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos.

(#44541) takacsbotond válasza Cunc (#44540) üzenetére


takacsbotond
őstag

LG F6?Szerintem jobban megéri, és nagyjából mindenből ugyan azt, vagy többet tud...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#44542) w333 válasza Cunc (#44540) üzenetére


w333
félisten

Galaxy Ace 3 LTE (dual sim) ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#44543) takacsbotond válasza Chereiose (#44532) üzenetére


takacsbotond
őstag

Szerintem Xperia SP.Van amiben többet tud az S4 mini, de összességében az SP jobb, főleg ha sz àrat is nézzük...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#44544) Cunc válasza takacsbotond (#44541) üzenetére


Cunc
tag

Tetszetős ez az F6, de mennyibe kerül legolcsóbban függetlenül? Meg hol, mert egyenlőre nem találtam.. A szolgáltatókat meg hagyjuk mert vicc

A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos.

(#44545) Chereiose válasza takacsbotond (#44543) üzenetére


Chereiose
addikt

Ára az úgy mind1, mert 2 év hűségre venném, asszem egy 10-essel olcsóbb a Sony, az meg már nem számít. Most nem tudom, hogy a sonyn melyik android van? 4.2?
Egyébként nem tudom, hogy Iphone 4s-t érdemes-e venni még, 55 ezer forintos áron szerintem már elég jónak mondható( az is 2 éves hűségre, de hűség nélkül is "csak" 90 már T-mobilban). Csak szerintem az már lassabban működik IOS 7-el, mint egy S4 mini mondjuk.

(#44546) takacsbotond válasza Chereiose (#44545) üzenetére


takacsbotond
őstag

Iphone 4s-et én már nem vennék (sőt, egy Iphonet se), eléggé lejárt lemez már, drága, és nem tud semmivel többet nyújtani mint egy negyede (!) annyiba kerülő Androidos gép.
Jelenleg 4.3 fut az SP-ken, de valamikor nyárra ígérik a 4.4-et is rá.Szoftverfrissítésekkel a Sonynál sosem fukarkodtak...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#44547) takacsbotond válasza Cunc (#44544) üzenetére


takacsbotond
őstag

Kb. 50-60 körül megy függetlenül gsmekben, de úgy konkrét boltot nem igazán tudnék mondani...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#44548) Cunc válasza Chereiose (#44545) üzenetére


Cunc
tag

iPhone-t ne vegyél mert nagyon rossz ár/érték arányba.. És ha már iPhone, akkor mindenképp 5 vagy 5C, 5S. Mert nagyon gyenge a 4. Már fél napig sem bírja az aksi meg full elavult. És 100.000 forintot úgy nemér ahogy van... 50 ezret azt mondom megér, de a mostani ára nevetséges. De az összes apple terméknek nevetséges ára van. Ott kezdődik, hogy nem is a te magyar pénztárcádra lett szabva a telefon. Meg az egész apple termék arzenálja nem a magyaroknak van kitalálva. Ez ugyanolyan mint a Starbucks, Amerikaiaknak olyan egy ezer forintos starbucks kávé, mint nekünk egy 200 forintos... Szerinted miért van annyi turista Magyarországon?

[ Szerkesztve ]

A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos.

(#44549) Kephamos válasza takacsbotond (#44546) üzenetére


Kephamos
addikt

"Iphone 4s-et én már nem vennék (sőt, egy Iphonet se), eléggé lejárt lemez már, drága, és nem tud semmivel többet nyújtani mint egy negyede (!) annyiba kerülő Androidos gép."
Khm, kmh. Azért ez így erős túlzás. Drága, annyi szent, viszont ott is van a szeren. Az meg hogy lejárt lemez, én nem is értem, hogy pontosan mit jelent ebben a kontextusban. Ezek alapján a Ferrari is szar, mert drága, meg 50 éve is árulták már.
És használd a szerkesztés gombot.
Cunc: 2 nap után most dugtam rá a sajátomat töltőre, 25%-ot mutatott. De sima 4-et már én sem vennék.

[ Szerkesztve ]

(#44550) Cunc válasza takacsbotond (#44547) üzenetére


Cunc
tag

De mondom 50 alatt és max. 50-et adnék érte vagy pár ezer ide-oda. Tudsz valami linket küldeni? Mert lusta vagyok megkeresni :D

A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.