Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37201) kw3v865


kw3v865
senior tag

Sziasztok!

Új, androidos okostelefont szeretnék venni. Max. 60 ezer Ft értékben, hosszú tábra tervezek (fontos jó minőség és a tartósság), legalább 4-5 év (Nokia E51-et cserélem le), ez lesz az első androidos telefonom. Telenorost vagy függetlent szeretnék.

Netezésre (e-mail, Skype, Facebook stb.) használnám (naponta összesen átlagosan fél, max. 1 órát, de nem lenne állandóan online) elsősorban Opera Minivel, de videókat és egyéb kifejezetten nagy adatforgalommal járó tevékenységeket csak akkor, ha tudok Wifizni (tehát nem túl gyakran). Ezen kívül navigációs programokat is futtatnék rajta, filmnézésre nem, de zene (rádió) hallgatás céljából gyakran igénybe venném, de játék nem lenne. Fontos még, hogy leglaább átlagos üzemidővel rendelkezzen az aksi (minél tovább bírja, annál jobb, nem szeretném minden nap tölteni). Fontos még, hogy ne legyen túl nagy a telefon (Sony Xperia SP-nál kisebb legyen!)

Ezek alapján hosszas keresgélés után ezt a két készüléket néztem ki:
1. Acer CloudMobile S500
2. Motorola Defy+

Az Acer mellett szól a jó megjelenés, anyaghasználat és az összeszerelés minősége, a szép kijelző, a gyors működés, a HD video. Viszont az aksija elég gyenge.
A Motorola strapabíró, jó az aksija, kisebb és olcsóbb.
Kérdés, hogy a nagyobb felbontás és kijelző mennyi előnnyel jár az én szempontomból nézve a felhasználás során?

Ti meyiket ajánljátok? Természetesen más modellek is szóba jöhetnek.

(#37202) w333 válasza kw3v865 (#37201) üzenetére


w333
félisten

Telenor -tól esetleg egy Xperia L ? :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#37203) silvergod válasza kw3v865 (#37201) üzenetére


silvergod
őstag

ha hosszú távra tervezel akkor érdemes ismertebb típusokból nézegetni,
mert azokra hosszabb lesz a támogatás remélhetőleg
ez a 2 típus nem annyira köözismert,nem biztos hogy van támogatottsága....

S Advance vagy S3 mini és az L7II is jó lehet esetleg.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#37204) Valaki1234 válasza Bkrisz9 (#37190) üzenetére


Valaki1234
tag

Köszi!

Esetleg van ha van valaki aki itthonról vette, tudna ajánlani boltot (Nexus 10)?

(#37205) gergo5991 válasza junior11 (#37199) üzenetére


gergo5991
őstag

vennék én note 3 mat ha ne lenne akkora nagy, órán azt nem lehet elő kapni kigooglézni rajta valamit mert észreveszi a tanár. Xperia z1 eléggé tetszetős, bár irták hogy baj van a kamerájával meg a kijelzővel ezenkivül semmi bajom nincs vele. Nézegettem róla videót nem igen láttam hogy akadna, OTG támogatás is van, mivel android torrentezni is lehet rajta, még hezitálok z1 és 5s között. Esetleg megtudná mondani valaki youtube videókat lehet letölteni telefonnal? mármint felkell hozzá törni a telefont? androidon ugytudom lehetséges, iphonen nem tudom

(#37206) mikersz1 válasza gergo5991 (#37205) üzenetére


mikersz1
senior tag

Puskázásra a Z1 is nagy. Ha ilyenre kell telefon, akkor vegyél egy sony ericsson LvW-t.

(#37207) Zolás válasza silvergod (#37203) üzenetére


Zolás
addikt

Az acerre valóban nincs támogatás, de a Defyre annyi XDA rom van, hogy dunát lehet vele rekeszteni. Sajnos a gyártó utoljára a 2.2es romot adta ki, így e felett már csak XDA romok vannak. Szóval támogatás van, csak nem a gyártótól.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#37208) silvergod válasza Zolás (#37207) üzenetére


silvergod
őstag

igen pont ez a probléma hogy csak xda-s..mert mi van ha nem ért hozzá esetleg?...akkor bebukta
régi modell az már... valami újabba kell gondolkodnia ha hosszabb távra tervez.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#37209) buek1967 válasza kw3v865 (#37201) üzenetére


buek1967
tag

Mindennap kell töltened, ha használod. Ha estig kibírja, az már jó. Ezekre a célokra WP-t ajánlanám. Pláne, hogy minőségi telóról váltasz.

[ Szerkesztve ]

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#37210) kw3v865 válasza buek1967 (#37209) üzenetére


kw3v865
senior tag

Tehát akkor azt mondod, hogy az üzemidővel nem annyira számít, mivel úgyis minden nap fogom tölteni, bármelyiket is választom? WP-sek közül melyiket ajánlod?

(#37211) Geri985


Geri985
tag

Melyik windows phone mobilt ajanlanatok?
Vodafone vagy T-mobile
Max 70-80 ezer De minel kevesebb annal jobb.
Fontos a kamera, meg a
kijelzo

(#37212) taky023


taky023
tag

Sziasztok!

Lassan lejár kétéves hűségnyilatkozatom a T-Mobile-nál és ezzel együtt le is szeretném cserélni a 2 éves LG P970-es telefonomat. :)

Árkategória: max. 60.000 Ft - kártyafüggetlenül, nem szeretnék szolgáltatósat, már nem is érné meg :)

Oprendszer: Android

Amire használnám: alapfunkciók+ azért GTA3/VC szaladjon el rajta, runtastic pro, viber, webböngészés, doku nézegetés (pdf, docx).

Szóval a hardver azért fontos lenne, mert a mostani telóm... hát néha bizony nekem elég lassú! :)

Azt se bánnám, ha a kijelzője 4" feletti lenne, de az 5"-t már túlzónak találnám.

Előre is köszönöm szépen a tippeket! :) :R

(#37213) Bkrisz9 válasza kw3v865 (#37210) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Nokiák ajánlottak. Lumia 520,620,720,820,920 amelyik belefér a keretbe

Geri985 neked is ezt mondom. Nézz tesztképeket melyik felelne meg neked (akár itt MA tesztben is) még annyi h az 520-on nincs vaku

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#37214) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok

Firstphone van valami tapasztalat velük? Egész korrekt áron adják a készülékeket. Vélemény?

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#37215) mtcob válasza Geri985 (#37211) üzenetére


mtcob
senior tag

Szerintem 720 vagy 920 (ha nem gond a nagy méret).
[PartNeroGSM-nél] a 720 59k, a 920 75k ;) A kettő közül inkább a 920at vedd, az 1GB RAM jól jöhet a későbbiekben, valószínűleg tovább is jönnek rá a frissítések, mint az 512MB RAM os 520,620,720 hármasra :K

[ Szerkesztve ]

(#37216) kw3v865 válasza Bkrisz9 (#37213) üzenetére


kw3v865
senior tag

Olvastam teszteket, a 820 jó minőségűnek tűnik, de a WP nekem nem tetszik, szerintem nem tudnám megszokni.

(#37217) Geri985 válasza mtcob (#37215) üzenetére


Geri985
tag

Itt gyari garanciaval vannak?

(#37218) zolka95


zolka95
őstag

a Nexus 5 megjelenése lentebb viszi majd a Nexus 4 árát? :D

ja és a Nexus 4-en mennyire futnak jól a játékok (gta3, vice city meg ilyenek)?

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#37219) kali válasza Geri985 (#37217) üzenetére


kali
legenda

ahogy írják is, bolti és gyártói garival is árulnak készülékeket, árban mutatkozik majd meg a különbség.

zolka95; a használt nexus 4 telefonokét biztos, újonnan meg szépen kifutnak.

[ Szerkesztve ]

(#37220) Bitpalace


Bitpalace
senior tag

sziasztok!

Most nézem, hogy nem lehet már kapni T-nél Iphone 4s 16gb-t... :(
pedig az lett volna az xperia P utódja

[ Szerkesztve ]

(#37221) mtcob válasza Geri985 (#37217) üzenetére


mtcob
senior tag

Adnak gyárival is, én a bolti garis árakat mondtam :) a bolti garis tapasztalatok is pozitívak velük kapcsolatban, korrekt a bolt ;)

(#37222) kali válasza Bitpalace (#37220) üzenetére


kali
legenda

szia,

úgy nem helyes, hogy már, legalábbis a szolgáltatós kiírás szerint;
Jelenleg nem kapható, újabb készlet várható - Készletértesítőt kérek

(#37223) pit stop válasza zolka95 (#37218) üzenetére


pit stop
addikt

Nexus 4-et már csak kevés helyen lehet kapni, és már jó ideje nem is gyártják - és sok helyen nem is raktározzák, így előbb kifut, mint hogy lemenjen az ára.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#37224) Bitpalace válasza kali (#37222) üzenetére


Bitpalace
senior tag

Akkor még lehet reménykedni, hogy lesz még? Egyáltalán megéri rá várni, mert olvastam hogy a szifonok felett lassan eljár az idő

(#37225) kali válasza Bitpalace (#37224) üzenetére


kali
legenda

vedd fel értesítőre, veszteni nem fogsz vele, de legalább tájékoztatnak, ha elérhető.
4s 8gb elérhető jelenleg is a szolgáltatónál - az apple áruházból már csak olyan rendelhető -, de ugye nem bővíthető az iphone memóriakártyával, és a rendszer is szépen levesz adott tárhelyből.
nem a szifonok felett jár el az idő, hanem a régi típusok felett, a 4s még nem rossz ios 7 alatt sem, de a sima 4 már felejtős, ha valaki most akar új telefont venni, és az ios gördülékenységét szeretné élvezni...

[ Szerkesztve ]

(#37226) Bitpalace válasza kali (#37225) üzenetére


Bitpalace
senior tag

Én a support-ra értettem, hogy eljár felettük az idő.
De az a baj, hogy a 4 az már gyenge egy picit a 4s még elmegy, de nincs nagyon előrébb, mert csak az 5 van, ami egy kicsit drága nekem...

[ Szerkesztve ]

(#37227) buek1967 válasza kw3v865 (#37216) üzenetére


buek1967
tag

Én E71ről váltottam. Először Androidra (Acer CloudMobile) majd egy hét után Samsung Ativ S-re, ami prémium, tkp az SIII WP-vel. Megszokni a WP-t ezerszer könnyebb, utána nehéz visszaállni a szabadabb, de sokszor problémásabb droidra. Mivel újabb a rendszer sok minden IOS-es és Droidos hibát elkerül. Felhasználóbarátabb. ATIV S-en és 620-on nincs FM-rádió! Hátránya, hogy nem minden van rá.

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#37228) Scobbyka


Scobbyka
tag

Sziasztok,

Telefont szeretnék vásárolni a közeljövőben.
Dual SIM-.es kellene hogy ne kelljen 2 telefont nap mint nap hurcolni, mert a melóm miatt nem egyszerű ennek a megoldása. (T-mobile-os saját kártya, Voda céges kártya)
Ha lehet akkor Androidos legyen de nem vagyok elzárkózva a WP 8-tól sem.
Mobil netet aktívan használom a munkahelyi levelezés miatt.
Viszonylag sokat telefonálok, ezért nem ártana ha mondjuk nem kellene naponta többször is tölteni.
Nem szükséges a nagy kijelző de azért 4" legyen szerintem.

Nézegettem már telefonokat és a Samsung Galaxy S4 mini Dous jónak tűnik

De hátha ajánl valaki egy ennél jobb készüléket.
Árban azért a 100e alatt gondolkoztam, de ha az olcsóbb jobb nem zárkózom el tőle :)

[ Szerkesztve ]

Scobby

(#37229) pit stop válasza kw3v865 (#37216) üzenetére


pit stop
addikt

Ha WP nem tetszik, akkor ne ott válogass. Jó rendszer az is, de egyéni preferenciák sokkal többet számítanak.
Felsoroltakból Acer jobb mindenképp, de igazából a már felhozott Sony Xperia L vagy akár Xperia M Telenornál sokkal jobb; vagy ha más márka tetszene, akkor LG L7 II is kapható a körül a határ körül amit meghúztál.
Az újabb droidokkal már kevesebb probléma van, ha pedig mégis olyat fogsz ki ami számodra nem gördülékeny még mindíg válthatsz és mondhatod hogy inkább wp-t vagy akármi mást kipróbálsz. WP-s Nokiák valóban jók, de ha az neked nem (volt) szimpatikus, akkor olyat ne vegyél mert esélyes hogy tényleg nem tudod megszokni és nyűgnek fogod érezni...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#37230) -KP- válasza Scholar (#37085) üzenetére


-KP-
addikt

én is hasonló cipőben járok. Eddig nem találtam olyan gsm boltot, amiről ne találtam volna egy valag panaszost, akit átvertek. csak írd be google-be a boltok neveit és már dobálja is ki a találatokat majd.

nagy része tényleg korrekt, meg gyorsan megjön a megrendelt telefon, jó áron. Ha szerencséd van, akkor évekig lesz egy jó telefonod, de a gondok ott kezdődnek, ha tényleg gariztatni kell...

valahogy úgy vagyok vele, hogy annyival olcsóbb hogy megérné kockáztatni, de még így se kevés pénz forogna kockán ahhoz, hogy tényleg meg merjem lépni.

[ Szerkesztve ]

(#37231) konzi válasza Damage401 (#37214) üzenetére


konzi
aktív tag

ismerem a tulajt../nem ajanlom kategoria/

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#37232) kali válasza Bitpalace (#37226) üzenetére


kali
legenda

a támogatás sem rossz, a sima 4 is kapott még ios 7 rendszert, csak nem olyan gördülékeny már rajta - főként a gyenge hardver miatt -, mint a korábbi ios verziók.
a 4s ios 7 alatt még okés, szóval egy ideig még nem lesz gond vele, aztán ios 8 alatt meg már az lesz gyengének számító típus.
nekem is volt 4s 16gb, egy évig használtam, mert szerethető kis jószág, pedig előtte és utána is android volt/van.

(#37233) kw3v865 válasza buek1967 (#37227) üzenetére


kw3v865
senior tag

Mi volt az oka, hogy ilyen hamar váltottál az Acer-ről?

(#37234) AAgAm66


AAgAm66
csendes tag

Hello, mi a véleményetek az Alcatel Idol S telefonról?

(#37235) Ricsko :D válasza AAgAm66 (#37234) üzenetére


Ricsko :D
aktív tag

Szép külsőre, szép a képernyője is de elég gyenge belül.... Kicsit túl van árazva....

[ Szerkesztve ]

LG 4X HD The Best Phone :DDD

(#37236) AAgAm66 válasza Ricsko :D (#37235) üzenetére


AAgAm66
csendes tag

"Elég gyenge belül"
ez mit jelent? ZTE Blade-ről váltok, ez már a menüben is szaggat. Ha a gyengeség itt annyit tesz, hogy a komolyabb játékokat nem viszi, azzal megbékélek. :)

(#37237) buek1967 válasza kw3v865 (#37233) üzenetére


buek1967
tag

Acert délben töltőre kellett tennem. Elkényeztetett az E71. Münchenig mentem azzal GPS-el, BT-vel, sok hívással és szinkronnal (persze független volt, külföldön mindig helyi kártyát veszek) és nem kellett töltenem. Az Aceren is járattam mindent hasonlóan, délben vége volt. A topicjában lecsesztek, hogy miért van bekapcsolva annyi minden. A képminőség sem jött be. Nem rossz teló, de középkategória. Az ATIV pedig felső (meg persze 2300-as akku).
Én sem akartam WP-t, de a nejemnek, aki nem akart okostelót, végül azt vettünk, elégedett vele (négy naponta tölti, mert csak ritkán netezik azon), én próbálgattam és rájöttem hogy ez jó... Pedig ugyanazt gondoltam, amit Te.
Nem vagyok droid hater, sőt azt mondom 100k felett én is valami Nexus 5-t/ G2-t, vennék, de ha számít a pénz, a telefonálás, a GPS és a könnyű kezelhetőség szempont akkor WP. Ha a korlátlan lehetőségek játéka, akkor Droid, de csak komoly hardveren, különben nyögvenyelős az első két hónap után.

[ Szerkesztve ]

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#37238) Pano


Pano
addikt

Sziasztok!

Áttértem még fél éve kb a Windows Phone 8 rendszerre, de szeretnék visszaváltani Androidra.
Sajnos nem jött be úgy, ahogy szeretném. Akkor még elegendő volt, mert nem használtam úgy különösebben semmi extrára a telefonomat - a telefonálás kívül-, de változtak a szokásaim és így meg nem megfelelő.
Imádom, hogy jó gyors, de sajna ez az app hiány meg a butaságai már akadályoznak.

Nézegettem a piacot, de sajna a rá szánt keretembe sok nem fér (Max 50.000 Ft, csak újonnan), de leminősíteni se szeretném magam. Most egy Nokia Lumia 620-am van.

A helyzet az, hogy most meg tudnám venni a HTC Desire X-et 42.000 Forintért, rendes, normális gyári 2 év garival.
Olvasgattam, hogy dicsérik csak a kérdés az, hogy valóban érdemes-e beruházni rá.
Nekem fontos az, hogy gyors legyen a telefon.

Nézegettem még a Prestigio 5300-ast, annak a hardveres felépítése elég vonzó a Quad Core 1 GB rammal, csak az már eléggé hatalmas telefon.

Amire használnám:
- Telefonálás.
- Sok netezés mobil internettel (főleg kapcsolattartás: facebook, viber, skype, e-mail)
- Fényképek (életesemények rögzítése). Video nem fontos.
- Héba.hóba navigáció, amikor a helyzet hozza (Bár szerintem a nokia navi rendszerét nem igen lehet überelni, ezzel tisztában vagyok).
- Zenehallgatás

Igauéból a HTC Desire X elnyerte a tetszésem, mert lényegében mindezeket kielégítené, csak nincs tapasztalatom a HTC-ről, hogy érdemes-e. Főleg azt nem tudom, hogy a szoftver naprakész tartásához miként állnak hozzá.
A 700 körüli ram kicsit aggaszt, hogy hamar kevés lesz.

[ Szerkesztve ]

(#37239) balintkalman


balintkalman
csendes tag

Sziasztok! :D
Új Telefont szeretnék venni 60-75 ezer forint között max.
Szerintetek melyiket érdemes venni?
Ja...és mindenképp t-mobilban venném mert most jár le a hűségnyilatkozat!
Előre is köszönöm :D

Sony Xperia SP 4.3

(#37240) Gyakadémia


Gyakadémia
újonc

Sziasztok!

Új telefont szeretnék vásárolni maximum 80-100.000 Ft értekben. Mivel Voda-s vagyok, így ott szeretnék telót venni, de ha úgy van akkor meg veszem kártyafüggetlenbe.

Jelenleg Nokia X3 Touch and Type típusú telefonom van, amit kb. 4 évig használtam, így mindenféle képen egy olyan telefont szeretnék, amit kb. ugyanilyen időintervallumban tudnám használni.

Az új telefont leginkább netezésre (napi rendszerességgel), valamint ha utazok akkor játékra is használnám és nagyon fontos lenne számomra a jó zenei teljesítmény is. Az operációs rendszer pedig számomra teljesen mindegy hogy milyen.

Eddig ahogy nézegettem az okostelefonokat, eddig a Blackberry Q5-ös modell az, ami nekem bejön.

Nektek mi a véleményetek? Természetesen más modell is szóba jöhet ilyen árkategóriában.

(#37241) buek1967 válasza Pano (#37238) üzenetére


buek1967
tag

Desire X jelentősen lassabb lesz a mostani telódnál pár alap app telepítése után. Az S már kb ott van érzetre. Androidon az alá ne add!

Eyébként ezt írod:

"Amire használnám:
- Telefonálás.
- Sok netezés mobil internettel (főleg kapcsolattartás: facebook, viber, skype, e-mail)
- Fényképek (életesemények rögzítése). Video nem fontos.
- Héba.hóba navigáció, amikor a helyzet hozza (Bár szerintem a nokia navi rendszerét nem igen lehet überelni, ezzel tisztában vagyok).
- Zenehallgatás"

Ezek közül semmi sem szól a WP8 ellen. OK, a Lumia 620 alsó közép, de egy 820 vagy 920 - vagy, ha nem kell az FM rádió és az ingyen here+ az ATIV S jobb választás szerintem. De, ha másra is használnád, ami nem megy a WP-n, akkor irány a Droid! (Nekem pár ilyen van, de inkább lemondtam róluk az előnyök miatt.)

[ Szerkesztve ]

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#37242) Pano válasza buek1967 (#37241) üzenetére


Pano
addikt

A Sima S, vagy az S Advance?

(#37243) Fernet


Fernet
senior tag

Sziasztok!

Asszonynak szeretnék új telefont venni az Xperia X10 mini helyett. Tetszik neki az Xperia U, de ahogy utánaolvastam kicsit már lassúnak számít manapság. Az alábbi telefonok lennének szimpatikusak:

Samsung Galaxy S3 mini
Sony Xperia P

Hogy a nyitó hsz-ben szereplő kérdésekre is válaszoljak:

- Árkategória. 50e Ft. környéke.
- Használt vagy új Mindenképpen új, minimum 3,5"-os, de inkább 4" kijelzővel.
- Hol vennéd meg? Valamelyik webshopban, függetlenül (vagy T-s legyen)
- Mire használnád? Telefonálás, sms, skype, böngészés, fényképezés
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android elsősorban.

Arukereso.hu-n nézegettem a boltokat, de eléggé "érdekes" a helyzet. Szolgáltatós árakhoz képest sokkal kedvezőbbek, de az igazán jó árak esetén nem magyar a teló (ha egyáltalán találni erre vonatkozó információt), bontott csomag, kiegészítők hiányoznak, plusz a garancia is kétséges... Kissé tanácstalan vagyok. Melyik boltnál érdemes vásárolni? Mindegyikről olvasni jót, rosszat egyaránt. Ráadásul nem Bp-en lakom, szóval személyesen sem tudom intézni a dolgokat.

Illetve a fenti két telefon közül melyik jobb vétel? Esetleg ha van más alternatíva azt is szívesen meghallgatom, csak árban nem akarok nagyon felfelé menni (lejjebb esetleg igen :) )

A választ előre is köszönöm.

(#37244) buek1967 válasza Pano (#37242) üzenetére


buek1967
tag

Bocs: HTC One S, nem Samsungra gondoltam. Krait 1500 proci gyorsabb, mint a 620-é, de a két rendszer eltérése miatt ugyan olyannak érzed. (Android tkp virtualizáció, ami alapból lassít, ezért gyorsabb két maggal is a WP vagy az Iphone)
[link]
Arm (X) vs Krait (One S és a Lumiák): nagy különbség.

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#37245) Pano válasza buek1967 (#37244) üzenetére


Pano
addikt

Értem, köszönöm szépen! :)
Ezzel csak az a baj, hogy ennyi pénzem nincs telefonra.
Akkor azt hiszem nem veszek, inkább próbálok tovább szenvedni a WP8-al.

[ Szerkesztve ]

(#37246) Bkrisz9 válasza Gyakadémia (#37240) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Ha találsz akkor Nexus 4. Ami még szóba jöhet:
- Samu galaxy s3 LTE (ha jol tudom belefer)
-Sony Xperia SP
-Nokia Lumia 820

Hirtelen ezek jutottak eszembe

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#37247) Bkrisz9 válasza Pano (#37245) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Androidba 60-70 körül kezdődnek a jók amik előrelépést jelentenének
Lumia 520,620 verhetetlen szerintem alsp,also középkategóriában
Az ezekben lévő droidok zome csak szenvedessel jar

Ui.: dupla sry nem figyeltem

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#37248) pit stop válasza Pano (#37238) üzenetére


pit stop
addikt

Ennyiért valóban csak Desire X van.
Esetleg Xperia M-et nézd meg, nem tudom merre vennéd - ha jól láttam nem írtad. Vagy akkor várj még vele :K

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#37249) buek1967 válasza Pano (#37245) üzenetére


buek1967
tag

Esetleg írd meg a "szenvedés" okát a saját topicjában! Hátha van gyógyír. :)

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#37250) Redome86


Redome86
tag

Sziasztok!

Asszonynak keresünk új mobilt. Csak sajnos nem tudjuk, melyik is legyen... Ez lesz az első okostelefonja.

Elvárások:
árkategória: 40.000 HUF alatt
független
amire kell: sms, telefon, diktafon, net (email, közösségi oldalak), gps (legjobb ha tud offline is működni!!!), néha fénykép, zenehallgatás
Op.rendszer pedig legyen minél felhasználóbarátabb, hiszen még nem használt ilyesfajta telefont :)

Hirtelen ennyi.

Minden segítséget előre is köszönünk!!! ;)

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hogy kell képernyőképet küldeni..." "Semmi baj. A billentyűzetet látod?"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.