Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) nggabi válasza batai15 (#2850) üzenetére


nggabi
nagyúr

az ace 2 biztosan fog kapni hivatalos jb-t. kérdés persze h mikor...

"szenyor dzsíííí"

(#2852) batai15 válasza nggabi (#2851) üzenetére


batai15
félisten

Tudtommal ace 2 még icst sem kap nem hogy jb-t
De akkor is tartom hogy a sony jobb választás. már csak azért is mert a touchwiz bazi ram zabáló.

(#2853) istnag válasza nggabi (#2851) üzenetére


istnag
addikt

A kék fejű ufók mióta tudnak ilyeneket :DD
ICS-t már kapott egyátalán :D ? ,mert a t-nél még most is 2.3-al van.

(#2854) balakapa válasza istnag (#2849) üzenetére


balakapa
csendes tag

Igen ezek közül, ami alatta van árban az sokak gyengébb, ami felette meg minimum 10.000-rel felette van és az meg már nem fér bele :(((

batai15 : Igen azt én is láttam meg vhol hallottam olyat is hogy fel lehet húzni 1ghz-re.. Mennyit számít az a 200-200 mhz? A samuhoz én is láttam megerősített JB-t :)

istnag : Azt kihagyják és egyből JB lesz ahogy olvastam :)

[ Szerkesztve ]

(#2855) Švejk válasza batai15 (#2852) üzenetére


Švejk
őstag

(#2856) istnag válasza Švejk (#2855) üzenetére


istnag
addikt

Most fogadok egy virtuális sörben,hogy nem lesz kint még jövő ilyenkorra sem rá a JB.

(#2857) HuMarc válasza Kulinger (#2839) üzenetére


HuMarc
addikt

Az Alcatel OT-997D! A sima Grand X-ben csak 512 MB RAM van (GSMArena szerint) a Grand X IN pedig nem kompatibilis minden alkalmazással. (Az x86 hátránya)

@balakapa (#2843): Én is a Sola-ra szavazok.

@Švejk (#2855): Én is egyetértek @istnag-gal/-val

[ Szerkesztve ]

(#2858) Rotate válasza Švejk (#2855) üzenetére


Rotate
veterán

és milyen jól teszi... JB-hez képest elég elfuserált rendszer volt az ICS...

(#2859) s4tch válasza balakapa (#2848) üzenetére


s4tch
veterán

A Sola jó minőségű, gyors, nem fogja meg a touchwiz, van rá ICS, elfogadható az ára. Az Ace2 sem rossz amúgy, nekem a dizájnja és a touchwiz nem tetszik benne.

A hivatalos frissítéseket fel lehet tolni zárt bootloaderes telefonokra is. Inkább az a gond, ha olyan custom firmware-t szeretnél használni, ami nem a gyári kernelre épül: azt egyszerűen nem tudod felpakolni a szolgáltatói Sony telefonra. (Amúgy ezen a függetlenítés sem segít, a SIM-lock nyitása nem nyitja a bootloadert.) Ha nem lesz hivatalos Jelly Bean a Solára, ami azért elég sanszos, akkor egy reményed marad: valaki készít olyan JB-t, ami a gyári ICS kernelt használja. Ennek nem olvastam utána, nem tudom, ez egyáltalán lehetséges-e.

(#2860) balakapa válasza s4tch (#2859) üzenetére


balakapa
csendes tag

Nekem is jobban tetszik a Sony felülete.

Tehát akkor nem befolyásolja a frissítést ha lesz hivatalos, ha meg nem akkor marad az ICS..

Akkor nagyon úgy néz ki hogy Sola aztán meg Ace 2. Két telefont kell megjelölnöm akkor ilyen sorrendbe jó lesz ugye? :) Nem szeretnék mellé nyúlni :B

(#2861) s4tch válasza balakapa (#2860) üzenetére


s4tch
veterán

Mellényúlni semmiképp nem fogsz, jó telefonok ezek, viszont ha mindenképp szükséged van JB-re, akkor azt az Ace2 fogja _biztosan_ megkapni.

(#2862) Kulinger válasza HuMarc (#2857) üzenetére


Kulinger
tag

Egyetértek ott 997D jobb mint a Grand X IN :)

(#2863) balakapa válasza s4tch (#2861) üzenetére


balakapa
csendes tag

Köszönöm segítségetek! :R :)

(#2864) lsebestyen válasza HuMarc (#2857) üzenetére


lsebestyen
addikt

Max egy-két játék nem fut egyelőre megfelelően, de amit arm alapú telefonra letudsz tölteni, az megy grand x-en is, és az inteles verzióba 1gb ram van.

(#2865) Švejk válasza istnag (#2856) üzenetére


Švejk
őstag

Állom a fogadást. :DDD De még szerintem várnod kell a sörömmel egy pár hónapot. Egy év múlva már csak kijön.

(#2866) kmisi99


kmisi99
addikt

Szerintetek jó vétel 50 000 ért egy használt jó állapotú HTC ONE V?

(#2867) batai15 válasza kmisi99 (#2866) üzenetére


batai15
félisten

Nem. 40 ezer a használt ára... egy 15-20 at rá teszel és újjonnan tudod meg venni,

(#2868) HuMarc válasza kmisi99 (#2866) üzenetére


HuMarc
addikt

Akkor lemondtál a Nexus S-ről? Hát sajnálom :( A HTC One V-ről már hallottam rosszat is jót is, ajánlom sdd2 cikkét és az alatta született kommenteket!

(#2869) batai15 válasza kmisi99 (#2866) üzenetére


batai15
félisten

http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/htc/one-v-t320e-p81542807/?gclid=CKTJ39SKprMCFcZb3godxmcAsw
itt vannak boltok rendesen. 55 ftől kezdődnek.. szal nem éri meg..

(#2870) kmisi99


kmisi99
addikt

Kösz a válaszokat akkor inkább nem kell

HuMarc Nem mondtam le csak sehol sincs normális árú telefon megbízható eladótól.

(#2871) marcusa válasza lsebestyen (#2864) üzenetére


marcusa
addikt

Így van, a Grand X egy nagyon best buy telefon lett, ugye mi a T-nél az inteles verziót áruljuk, és eddig kb 70-80 app-ot teszteltem rajta a play-ből, és sehol nem volt kompatibilitási probléma. Mondjuk ezek ingyenesek voltak természetesen, de szerintem a fizetőseknél se lesz gond...
Kijelzője nagyon szép, ugyan akkora méretű és felbontású mint pl a HTC Sensation, de sokkal szebbek a színei és a betekintési szög is nagyobb.

:-)

(#2872) Rotate válasza marcusa (#2871) üzenetére


Rotate
veterán

Grand X 4"
Sensation 4,3"

tévedek? :)

(#2873) HuMarc válasza Rotate (#2872) üzenetére


HuMarc
addikt

Tévedsz ;) A Grand X is 4,3"-os

[ Szerkesztve ]

(#2874) unyadavid válasza marcusa (#2871) üzenetére


unyadavid
senior tag

Egy ket alkalmazas erdekelne, pl. viber, instagram, evernote, ill. az ujabb jatekok pl. GTA3 asphalt 7 stb ezekrol tudsz valami infot?

(#2875) tthom


tthom
senior tag

Grand X lesz vajon máshol is? Vagy csak tmobile kínálatban?

(#2876) HuMarc válasza unyadavid (#2874) üzenetére


HuMarc
addikt

Engem is pár érdekelne! Skype, Chrome/Opera, Instagram, Evernote. Kb. ezek.

(#2877) marcusa válasza unyadavid (#2874) üzenetére


marcusa
addikt

Amiket teszteltem: Angry Birds-ök, Draw Something, Call of Mini, Chrome, Opera, Viber, Skype, ebuddy, moziaréna, műsorújság, Office suit, Barcode scanner, fruit ninja free, jópár élő háttér és widget.
GTA 3, Asphalt 7 nem volt, de szerintem abból nincs is ingyenes változat :F

:-)

(#2878) unyadavid válasza marcusa (#2877) üzenetére


unyadavid
senior tag

Az igaz. Meg valahol olvastam, hogy az intellel a flash-nél és egy-két játéaknál lehet gond, de a többi elvileg rendben van.

Egyébként összeszerelési minőség milyen, meg mekkora a rés a kijelző és az üveg (előlap között)?

[ Szerkesztve ]

(#2879) azazell0


azazell0
csendes tag

Sziasztok,

az annak idején itt javasolt HTC/Google Nexus One telefonomat ellopták. Szerettem a minõségi összeszereltségét, nem szerettem a kevés belsô memóriát, továbbá egy iphone-hoz képest eléggé akadozó volt a mûködése (lapozás nem tükörsima, stb) Mit vegyek helyette?

- android
- ne legyen a legújabb modell, mert relatíve kis veszteséggel szeretném eladni (használtan venném), ár ettôl eltekintve nem számít
- üzemidõ ne legyen túl rossz

Mint múltkor, most is az egy-másfél évvel ezelôtti csúcsmodell tûnik jó választásnak. sgs2-t néztem, nem voltam hanyattesve tõle, fôleg a mûanyag jellege nem tetszett. Persze sokaknak ez van, biztos jó telefon...

(#2880) batai15 válasza azazell0 (#2879) üzenetére


batai15
félisten

Vedd meg a samsung galaxy nexust. nem fog benne csalódni:)

(#2881) HuMarc válasza azazell0 (#2879) üzenetére


HuMarc
addikt

Én pont hogy a legújabbat venném meg, mivel ez nem autó, hogy 2-3 éven belül sokat veszít az értékéből, de még 10 év után is el lehet adni, hanem ez 2-3 (legjobb esetben 4-5 év ld.:HTC HD2) után a viccel egyenlő. (ld.: HTC Legend, HTC Hero, és a HTC Dream-et nem hozom fel példának, mert az egy legenda :D ) Tehát a legújabb avul el a lehető legkésőbb. Én a helyedben az Xperia T-t nézegetném.

@batai15-nek igaza van, a Galaxy Nexus is jó választás lehet!

Megj.: Az OFF-ba tett szöveg a zárójelnek felel meg, csak én mindig jó hosszú zárójeles részeket írok, és így átláthatóbb!

[ Szerkesztve ]

(#2882) Pttypang válasza Švejk (#2855) üzenetére


Pttypang
veterán

O, látom a mini 2 kapja:)

A mini 2-vel van vkinek vmi tapasztalata ? o.O
[Habár mintha már kérdeztem volna, de azért hátha nem ^^]

Everybody lies.

(#2883) erik1001


erik1001
csendes tag

Sziasztok!
Ti vennétek nokia N8 -at?
szerintem nagyon szép és 65mátyás a MMbe...

lumia 800 sok mindenbe jobb de drágább is...

igen tudom wp8 a menő meg a kétmagos de nem akarok sokat költeni

---------KÉRDÉSEM: használható-e... és ár-értékbe szerintetek is jó?-------------------

tudom h meeGo s de nem vagyok elájulva az androidtól és kibírom ha nem lesznek tele menő játékokkal...
és app-okkal...

köszi előre is. :)

nokia N9 & BlackBerry z10 PIN:2ACBB698

(#2884) HuMarc válasza Pttypang (#2882) üzenetére


HuMarc
addikt

A jelen Galaxy Ace-e... (Olyan Babi nénis, ha érted mire célzok) Alapvetően nem lenne vele baj, de kicsit túl van árazva..

@erik1001 (#2883): Az N8 még véletlenül sem MeeGo-s... De ha az N9-re gondolsz, az elég jól használható MeeGo-val. Az N8-at meg csak akkor ajánlom, ha jó kamerát szeretnél, mert az N8-ban nagyon jó van!

[ Szerkesztve ]

(#2885) erik1001 válasza HuMarc (#2884) üzenetére


erik1001
csendes tag

bocs N9re gondoltam csak megkavart h lumia 800 a "párja"

nokia N9 & BlackBerry z10 PIN:2ACBB698

(#2886) HuMarc válasza erik1001 (#2885) üzenetére


HuMarc
addikt

Szerintem egész jó telefon, ingyen navigáció, minőségi szoftverek. Sajnos ugye már félig el is volt temetve, mire kiadták, de ettől függetlenül nagyon jól használható. Én megvenném a helyedben!

(#2887) Pttypang válasza HuMarc (#2884) üzenetére


Pttypang
veterán

~15k lesz előfizuval, annyiért gondolom már kissé barátibb, vagy vannak az árkategóriájában olyan telefonok, amiket inkább ajánlanál helyette? o.O [50k a listaára telenornál a telefonnak]

Everybody lies.

(#2888) Geri985


Geri985
tag

Sziasztok!
2 kérdés:

Milyen mobilt ajánlotok a következő árszegmensekig: 40 000, 45 000, 50 000?

Melyiket választanátok: ZTE Grand X IN vagy Nokia Lumia 710? Teljesen más a 2 készülék, de melyiket választanátok mégis (és miért) ?

Előre köszi a válaszokat!

(#2889) HuMarc válasza Pttypang (#2887) üzenetére


HuMarc
addikt

Huawei Ascend G300. Valamivel erősebb... Vagy talán Telenor One Touch S, de azzal szoktak gondok lenni...

(#2890) lsebestyen válasza Geri985 (#2888) üzenetére


lsebestyen
addikt

Zte, a lumia 710 nagyon fapados...

(#2891) HuMarc válasza Geri985 (#2888) üzenetére


HuMarc
addikt

Én is a ZTE-re voksolnék! :K

(#2892) batai15 válasza lsebestyen (#2890) üzenetére


batai15
félisten

na na a wp nem fapados.. igaz egyszerű de nagyszerű fapadosnak semmi képpen sem mondanám..
szerintem az egyik legjobb :D

(#2893) lsebestyen válasza batai15 (#2892) üzenetére


lsebestyen
addikt

Fapadosabb mint a droid, ráadásul a 710-es modellel kompromisszumokat kell kötni. A Grand X sokkal jobban megéri.

(#2894) HuMarc válasza batai15 (#2892) üzenetére


HuMarc
addikt

Mivel van kb. 3 jelentős mobil operációs rendszer (Android, iOS, WP7/WP8) ezért mind a háromra lehet mondani, hogy az egyik legjobb ;)

(#2895) bylow


bylow
aktív tag

Sziasztok!
dual sim- es okos telefonból tudtok konkrét példányt/márkát/tipust ajánlani ?

Köszönöm !!! :R

ByLow #

(#2896) batai15 válasza HuMarc (#2894) üzenetére


batai15
félisten

wp telóba is van szar. mint androidba is.. van ami meg keseríti az életed és van ami meg nem (nexus)
szal ez így nem helyt álló dolog.

(#2897) lsebestyen válasza bylow (#2895) üzenetére


lsebestyen
addikt

Itt nagyjából össze van gyűjtve az összes. Ha a felsorolást a legdrágábbal kezded, előre listázza az oksodualsimes telókat.

(#2898) HuMarc válasza batai15 (#2896) üzenetére


HuMarc
addikt

Azért WP fronton szerintem kevesebb a hulladék, hiszen azt jóvá kell hagynia a Microsoftnak, nem?

@bylow (#2895): Alcatel OT-993D, vagy ha találsz, akkor Alcatel OT-997D! A Samsung és a HTC Dual SIM-es készülékeit MESSZE kerüld el, nagyon gyatrák!

@premete (#2899) Ez is egy nézőpont, de azért annyira csak nem profitorientáltak, hogy eladásonként 17$-ért rábólintsanak ipari hulladékokra. Vagy tévednék?

[ Szerkesztve ]

(#2899) premete válasza HuMarc (#2898) üzenetére


premete
veterán

A windows 8-at is készen kellett volna kiadni, de a karácsonyi tortából kellett a lé, így azt is kiadták félkészen. :)
Első a profit, a többi a kutyát sem érdekli, se annak a supportja, amit már megvettél fél éve. :))

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#2900) tybsen válasza azazell0 (#2879) üzenetére


tybsen
addikt

En a helyedben az uj LG nexust vennem, arra biztosan lesz tamogatas par evig es mint kiderult, az ara sem lesz veszes.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.