Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160766) 13128814 válasza xhege (#160738) üzenetére


13128814
tag

Mobilból valamiért nem szimpatizálok a használtakkal. Laptop, egyéb tech eszköznél nincs ez, de valamiért lelki gátja van.    :P

Ellenben, kitaláltam a megoldást. Mivel most akarok szerződni a T-nél 2 előfizetéssel, mert eddig mindig céges/flottás voltam, voltunk, így ezzel szakítani akarok.

Azt néztem, hogy a T-nél most online rendelés esetén adnak 10k kedvezményt, illetve a csomag miatt ismét 10k-t, azaz 20k "kedvezményt" biztosít egyes Xiaomi készülékekre. Mivel nem szeretem a nagy készülékeket, illetve még nem próbáltam, ergo lehet mégis szeretem csak nem tudok róla, édesanyának rendelek egy péklapát méretű Xiaomi-t és nyomkodom 1 hétig, mert ezekkel a kedvezményekkel már ott vagyok, mintha a Media Marktban venném őket.

Viszont itt a kérdés, hogy a T-nél forgalomba lévők közül melyiket?

XIAOMI MI 10T LITE 5G DUAL SIM 6+128 GB - 98 560 Ft
XIAOMI REDMI NOTE 9 DUAL SIM 4 + 128 GB - 57 200 Ft
XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO - 90 420 Ft
XIAOMI REDMI 9T DUAL SIM 4+128 GB - 53 240 Ft

Ugye az elvárás nem nagy, facebook, youtube, navigáció, telefonálás, nagy akku. Tudom, árban nagy a szórás, és lehet, hogy a drágábbak picit "sokak" is erre a célra, de mondjuk pl. az MI 10T becsúszik 100k alá, hivatalos garival.

Vagy akkor már inkább egy Poco? Mert láttam, hogy jönnek a Redmi 10 Note-ok, amik nagyon tetszenének, de annyira ratyi már most az 5X, hogy kezd használhatatlanná válni számára.

szerk.: plusz hiába kapott laptopot, mindent telefonról csinál, ebben az esetben gondolom a 120Hz az pozitívum lenne.

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.